Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Heyheyhey c; Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Heyheyhey c; Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Heyheyhey c;

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
placidus
Academy Student
Academy Student
placidus

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : In my fluffy lil bed
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul
Stare de spirit Stare de spirit : Over the moon

Heyheyhey c; Empty
MesajSubiect: Heyheyhey c;   Heyheyhey c; I_icon19Mar 12 Aug 2014, 17:42

Hey :3. Eu sunt Ioana-Andreea. Uh, am o porecla, Vișinel , dar puteti sa-mi spuneti cum vreti voi :3. Am 13 ani - yeah I know, I'm young - si sunt din Giurgiu :3. Sa fiu sincera, nu stiu ce sa zic :)). Am dat prima data de acest forum hmmm, acum un an, cand cautam ff-uri SasuSaku, dar imi era prea rusine sa-mi fac cont din cauza ca nu prea ma descurcam la povesti. Ei acum cand am mai progresat am zis sa ma inscriu si eu :D.

Eu una sunt mai mult un baietoi. Imi plac jocurile cu impuscaturi si tot ce e legat de ele. Nu-mi plac rochiile si fustele, -nu vreau sa jignesc pe nimeni- .

Imi place inghetata. Ador pepenele si porumbul fiert xD. Culoarea mea preferata e portocaliu :D. Uh, am ochii caprui si parul saten inchis aproape brunet iar bretonul meu a fost un rosu spre portocaliu woop woop, dar acum nu mai e ._. .


Ca sa ne cunoastem mai bine, va voi adresa cateva intrebari, daca se poate :D.

- Care este cantaretul/trupa preferata? - Mie imi place Emeli Sandé si Paramore -

- Care sunt hobby-urile voastre? - Ale mele sunt desenatul si gatitul. Da, imi place sa fac mancare :)) -

- Daca ar fi sa alegeti o tara in care sa va mutati, care ar fi, si de ce? - Eu vreau in America / New York sau Marea Britanie. Um, deoarece le ador. -

- Aveti animale de companie? Daca da, cum le cheama? :o3. - Eu am o pisica, o cheama Saske :3. Plot twist, e fata :)). -

Uh si nu mai stiu :)). Sper sa ne imprietenim si sper in viitorul apropiat sa imi deschid si eu un fanfic :))
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Heyheyhey c; J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Heyheyhey c; Empty
MesajSubiect: Re: Heyheyhey c;   Heyheyhey c; I_icon19Mier 13 Aug 2014, 03:02

Bine ai venit pe forumul nostru, Ioana!  kiss 
Nu trebuia sa-ti fie rusine, daca nu voiai sa postezi un fic puteai sa faci orice altceva, avem multe pe forum. Insa abia astept sa citesc ceva creat de tine, ceva imi spune ca o sa fiu placut impresionata.
Ma bucur ca, insfarsit, te-ai hotarat sa-ti faci cont si sa ni te alaturi. Vei vedea, iti vei face multi prieteni si vei crea legaturi incredibile, cu persoane minunate. Stiu eu ce-ti zic  dap ! 
Visinel, ha? Imi place porecla asta, cred ca asa am sa-ti spun  woaaaa 
Si, ca sa-ti raspund la intrebari:


- Care este cantaretul/trupa preferata? - Hmm, greu de spus. Harry Styles si Tokio Hotel
- Care sunt hobby-urile voastre? - Oh, am o gramada. Cititul, scrisul, fic-urile(am o obsesie pentru ele), anime-urile, pictura, desenul, dansul, filmele/serialele, plimbarile cu rolele etc.
- Daca ar fi sa alegeti o tara in care sa va mutati, care ar fi, si de ce? - Deja avem ceva in comun. Marea Britanie pentru ca vreau sa-l intalnesc pe Harry Styles si sa-l vad de cate ori am ocazia=)) Desi, imi doresc sa vizitez fiecare tara in care am cate un artist preferat, vreauuuu :(
- Aveti animale de companie? Daca da, cum le cheama? - Am avut multe dintre care, in momentul actual, mai am doar o pisica de 3 luni pe care o cheama Baghera. (stupid name, ik, n-aveam inspiratie. Probabil ii voi schimba numele, oricum e mica si nu s-a invatat cu el)


Te pup, iti doresc spor la postat si sper sa fii cat mai activa! :* Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni :* Da-i inainte cu fic-ul, nu pierzi nimic daca-l postezi :o3
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Heyheyhey c; Asss10Heyheyhey c; J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Heyheyhey c; Empty
MesajSubiect: Re: Heyheyhey c;   Heyheyhey c; I_icon19Vin 15 Aug 2014, 12:45

Bine ai venit pe forum.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Heyheyhey c; Empty
MesajSubiect: Re: Heyheyhey c;   Heyheyhey c; I_icon19

Sus In jos
 

Heyheyhey c;

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-