Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ummm, bună. :3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ummm, bună. :3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ummm, bună. :3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nekoღ
Academy Student
Academy Student
Nekoღ

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : "Zâmbilici Land"
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Multe :-}
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu e loc de mai bine...

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 10:15

Ummm, bună, sunt Bia. :3 Puteți să-mi spuneți și : Biu, Biuța, Rey sau chiar și Robert, deși nu mă cheamă așa, și nici nu știu de unde a venit acest nume. =)))
Sunt o fire veselă, uneori prea veselă. -.- Mereu găsesc subiecte aiurea pe care să le „dezbat”, chiar dacă nu au nicio logică. -.- Fac multe glume cu legume, sau mai știu eu ce prostii îmi trec prin cap. >.> Dar pe lângă toate astea, mai am și o latură mai nașpa, cea dramatică. >.> Probabil aceea o veți vedea în următoarele ficuri ce le voi posta. o.o 
Uhum, păi ce să vă mai spun... :-? Am o groază de hobby-uri, și totuși prea puține, cel mai mare hobby al meu este muzica, iubesc să o ascult, de cântat pot, dar s-ar putea să nu mai poată ceilalți să audă deloc. xD Apoi cititul. <3 Și lista poate continua. o.o
Genuri de muzică... :-? Ascult aproape orice, în afară de manele și populară. Și din toate genurile, rock-ul e preferatul meu. <3
Anime-ul meu prefarat este clar Naruto. =))) Iar manga-ul meu preferat este Hirunaka no Ryuusei. :x Cartea mea preferată este Sărutul ispitei, de Sandra Brown.
Dacă aveți întrebări, feel free to ask me. :3 Și aș dori să îmi spuneți și ceva despre voi, dacă nu cer prea mult. :o3
Multe îmbrățișări. >:D< :*
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 11:26

Hei Biuta! Imi place numele tau! Eu sunt Beatrice, imi poti spune Bia/Byby/Bubulina/Biuta etc.  :3 Am 15 ani, in Aprilie împlinesc 16. Si eu ador acea carte, dar, sincer, cărțile Sandrei Brown imi plac. Glume cu legume? :-3 Imi spui si mie cateva? Naruto, hmm... Pai dacă nu ne-ar place acest anime, clar nu am mai fii aici! 
Spor la scris, la citit si sper sa fii foarte activa! Abia aștept sa citesc un fic de-al tau! Sa ma anunti cand începi unul! 
Alte întrebări: 1.)toamna sau vara?
2.)Rece sau cald?

3.)luna sau soare?
4.)vise sau realitate?
Cam atât!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ummm, bună. :3 Asss10Ummm, bună. :3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 12:46

Bine ai venit pe forum.
Sus In jos
placidus
Academy Student
Academy Student
placidus

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : In my fluffy lil bed
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul
Stare de spirit Stare de spirit : Over the moon

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 13:12

Heeey Bibi :3 eu sunt Ioana :). Bine ai venit pe forum -hug-. Sper sa-ti faci multi prieteni, poate si eu, -whistle-. Si mie imi place sa ascult muzica, dar um, sfatuiesc lumea sa nu stea langa mine cand cant.
Daca te apuci de un fic, sa treci sa ma anunti si pe mine :3.

Doar o intrebare am :

Finetti sau Nutella? :))
Sus In jos
Nekoღ
Academy Student
Academy Student
Nekoღ

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : "Zâmbilici Land"
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Multe :-}
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu e loc de mai bine...

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 14:07

Ummm, sunteți cei mai tari. :< Nu aș fi crezut că va comenta cineva la postarea asta. :o3 V-aș îmbrățișa, dar nu pot decât online. :< 
  Bibi, mi-ai stârnit curiozitatea. *-* Îmi pari o fată tare simpatică, cu care m-aș înțelege foarte bine. ;3 Despre activitate, hum, hum, nu prea știu cât de activă voi putea fi, dar voi încerca. :o3 Glumele cu legume, hă? =]]] Nu știu, le spun aiurea când îmi vin. xD Dar fi sigură că îți voi spune și ție una. :3
  Ioana, să știi că îmi plăcea mult numele acesta când eram mică. *-* Uffff, cunosc sentimentul. :<  Mulțumesc pentru urare, și desigur că vom fi prietene îmi ești tare simpatică. :o3 Fii sigură că te voi anunța, și pe tine și pe Bibi. :3
   Ufff, mulțumesc, Orochimaru. :3 
Întrebările:




„1.)toamna sau vara?
2.)Rece sau cald?


3.)luna sau soare?
4.)vise sau realitate?”
 
1. Toamna. *-* Îmi plac frunzele tare mult, iar priveliștea este superbă, să nu mai spun că e o temperatură acceptabilă. xD




2. Rece. :3 Dar și cald, depinde ce. :>




3. Lună, mereu am visat că voi deveni lunatică într-o zi. =)))




4. Vise, pentru că atunci când visezi nu există limite, iar imaginația zboară liberă și îți colorează gândul. :3




„Finetti sau Nutella? :))”




Cred că aleg Nutella. :-? Dacă nu mă înșel e mai bună decât Finetti. :-? Dar s-ar putea să mă înșel, deci ce zici să gustăm din amândouă? :3
Sus In jos
♥♣Cherry Blossom♣♥
Genin
Genin
♥♣Cherry Blossom♣♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 223
Puncte : 252
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 14:32

Buna Bia,imi pare bine sa te cunosc. Eu sunt Nico si sper sa ne cunoastem mai bine si poate devenim si prietene foarte bune. De asemenea,o sa iti pun si eu cateva intrebari:))))
1. Ce trupe adori?
2. Ce genuri de filme care iti plac? Si trei nume de filme care iti plac:)
3.Ce preferi dintre iarna si primvara si de ce?
4.La ce esti? Scoala sau liceu? Daca liceu,ce an si ce profil? :)))
5. Ce materii iti plac cel mai mult?
6 Care crezi ca ar fi baiatul potrivit pentru tine? :)
7.Un actor preferat?:>
8. O vedeta pe care ai putea sa o iei un model bun in viata?
9. Ai vreun frate sau vreo sora?
10. Ce gen de ficuri iti plac?
Si cred ca deocamdata cam atat cu intrebarile:)) Pai in caz ca deschizi vreun fic,sper sa ma anunti si pe mine.Te pup!! :*
Ja nee !!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ummm, bună. :3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 15:32

Buna!  woaaaa 


Bine ai venit pe forumul nostru! Sper sa te simti cat mai bine, sa te distrezi si sunt sigura ca-ti vei face multi prieteni. Poti sa-mi spui Bubu, am 17 ani, sunt din Bucuresti si sunt pe forumul asta de aproape 5 ani. Hmm, iubesc anime-ul Naruto si sunt fana SasuSaku. Imi place sa scriu si sa citesc, sa ascult muzica (pop, hip hop, rap, dubstep, rock etc - inafara de manele si populara)
Sper sa fii cat mai activa asa ca-ti urez spor la postat, abia astept sa citesc ceva scris de tine. Pup  kiss 
Sus In jos
Nekoღ
Academy Student
Academy Student
Nekoღ

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : "Zâmbilici Land"
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Multe :-}
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu e loc de mai bine...

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Vin 15 Aug 2014, 18:46

Vă pot mânca? :< Sunteți așa de dulci. :o3 
Nicooo. >:D< Doamne, normal că vom fi. :o3 Un fic de-al meu, hă? x.x Varză, așa va fi. =))) 


Întrebări. x.x 
1. Ce trupe adori?

2. Ce genuri de filme care iti plac? Si trei nume de filme care iti plac:)

3.Ce preferi dintre iarna si primvara si de ce?

4.La ce esti? Scoala sau liceu? Daca liceu,ce an si ce profil? :)))

5. Ce materii iti plac cel mai mult?

6 Care crezi ca ar fi baiatul potrivit pentru tine? :)

7.Un actor preferat?:>

8. O vedeta pe care ai putea sa o iei un model bun in viata? 

9. Ai vreun frate sau vreo sora?

10. Ce gen de ficuri iti plac?

1.Trupe preferate <3 : Red :x, Safetysuit, Nickelback, Skillet, Three Days Grace, etc, etc. :3
2. Îmi place comedia, romanța, acțiune *-*, SF - aș vrea să văd un extraterestru sexy și albastru o.o - , horror, deși singură nu mă uit x.x și documentar. 3 Filme preferate:  - A haunted house. =)))
                                                                                          -The Notebook <3
                                                                                          - You are my pet :x 
3. Iarna, e cel mai frumos anotimp din tot anul. Albul acela orbitor, care acoperă orașul. Mirosul cozonacului proaspăt, împreună cu parfumul frunzelor de brad și mai ales scorțișoara. Colindele calde, și melodioase, alături de ciocolata caldă și o carte bună, acompaniată de un cântec pe măsură, e ceva minunat. *-*
4. Școală. :< Pe a 7-a. >.> Iar în viitor, voi da la medicină. o.o
5. Biologia, istoria, româna - mai mult gramatica xD -, desenul, și mai ales pauza. =)))
6. Ummm, dacă-l iubesc, nu mai contează cum arată. o.o Dar ca să nu par așa modestă, nu m-ar deranja dacă ar fi blond, cu ochii albaștrii, un abdomen bine-lucrat *-*, și un suflet mare, mare. =]]]  Dar cel mai bine rămân la cel pe care-l iubesc. o.o E mai important decât fizicul. :o
7. Hum, hum, hum... oare am așa ceva? :-? Stai să mă gândesc. :-? Jang Geun Suk, probabil, adică e atât de adorabil și cute, chiar dacă înseamnă același lucru. xD Și are o voce așa de ufff, e clar actorul meu preferat. :o3
8. O vedetă. :-? Cred că Michael Jackson, după o viață plină de muzică, la bătrânețe și-a dat mici părți din enorma avere pentru copii orfani, sau cu probleme, a dat dovadă de omenie și de un suflet enorm. :3 
9. Am un frate de 5 ani. >.> Mde, e cel mai rău copil de pe fața pământului, dar și așa, îl iubesc, ne tragem din aceași părinți, și trebuie să fim uniți, până la urmă suntem rude. xD
10. Hum, hum... :-? Îmi plac cele romantice, dar cu un strop de pasiune și perversitate. o.o


Bubu, ufff, mulțumesc pentru urări. :3 5 ani?! :o Sper să-mi fac, adică nu sunt cea mai bună persoană din lume, și de obicei nu prea atrag oamenii prin vorbe. >.> Nu vrei, crede-mă, nu sunt expertă. Sinceră, da, am mai scris și pe un alt site, dar am ajuns doar la primul capitol. -.- Și eu te pup. :*
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Sam 16 Aug 2014, 14:03

Bine ai venit,Bia.
Eu sunt 5adistic,ma bucur sa te citesc!
Sa te distrezi pe aici si sa fii sanatoasa,mai mult sanatoasa!
Nu ma lua inseama,ma simt putin cam rau azi.
Sa ai o zi buna!
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Sam 16 Aug 2014, 15:03

Key hey! Buna Bia, eu sunt Andra. Bun venit pe forum, sper sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni, dar sa nu uitam si de activitatea pe forum: fii mereu activa! :> Am si eu cateva intrebari:
1. Care e vllogerul tau preferat sau un top 3?
2. Jocurile Foamei sau Amurg? 
3. Care e personajul tau preferat din Naruto? (Eu il ador pe Minato :>)
4. Ai vazut ultimul episod din Naruto Shippuden?
5. Vrei sa fim prietene? (Imi place sa vorbesc cu oameni total necunoscuti.)
6. Dr. House sau Anatomia lui Grey?
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Sam 16 Aug 2014, 21:55

Heii! Eu sunt Andra ( desi username.ul meu e Andreea =]] ) si sper sa ne intelegem. Bun venit pe forum!!
Sus In jos
Nekoღ
Academy Student
Academy Student
Nekoღ

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : "Zâmbilici Land"
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Multe :-}
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu e loc de mai bine...

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Dum 17 Aug 2014, 01:38

Hei, 5adistic. :3 Si eu ma bucur ca te-am citit. :3 Multumesc, la fel. :*
Hei, Andra. :*
Si eu sper acelasi lucru. :o3 
Intrebarile: 
1. Care e vllogerul tau preferat sau un top 3?
2. Jocurile Foamei sau Amurg? 
3. Care e personajul tau preferat din Naruto? (Eu il ador pe Minato :>)
4. Ai vazut ultimul episod din Naruto Shippuden?
5. Vrei sa fim prietene? (Imi place sa vorbesc cu oameni total necunoscuti.)
6. Dr. House sau Anatomia lui Grey?



1. Hum, hum, hum... voi face un clasament, cred ca un top 5, daca nu te superi. :o3 
                                            - Doza de Has
                                            -Tequila
                                            -Zmenta
                                            -Levi (Friends Show)
                                           -Vsauce
(Nu sunt puse in ordine. )


2.  Cred ca Amurg. o.o
3. Cred ca Hinata. :-? Si Tsunade imi place. :-? Dar cel mai mult imi place de Naruto. :3
4. Nu, nu am mai putut viziona anime o vreme, poate voi putea, peste un timp. :o3
5. Cum as putea spune nu? :| Normal ca vreau. :3 Esti dragutica. :3
6. Dr. House, e amuzant, intr-un fel, sau asa mi-a lasat impresia, deci imi place. o.o
Buna, Andra. (hug) Normal ca o vom face. :3 Hum, pe mine ma cheama Andreea. :o


Va multumesc inca o data pentru ca vreti sa ne intelegem, sunteti niste scumpe. :<  Va imbratisez dulce. :3
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Ummm, bună. :3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Sam 30 Aug 2014, 11:44

Buna!!! Imi pare rau de intarziere :D.
Vreau sa iti urez un calduros bun venit pe forumul nostru si sper sa te simti bine! >:D<
Bafta la postat! Pup:*
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Mar 02 Sept 2014, 11:14

Atotputernicul iti spune: Bine ai venit pe teritoriul meu. :)
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19Mier 03 Sept 2014, 15:31

Hellău there!  hi!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ummm, bună. :3 Empty
MesajSubiect: Re: Ummm, bună. :3   Ummm, bună. :3 I_icon19

Sus In jos
 

Ummm, bună. :3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-