Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tristetea.. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tristetea.. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Tristetea..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Tristetea.. Empty
MesajSubiect: Tristetea..   Tristetea.. I_icon19Dum 31 Aug 2014, 10:51

-Stii, iubesc sa fiu trist. Este o minune, o binecuvantare..este tot ce mi-am dorit”. L-am privit exact ca pe un nebun. Ca si cum ar fi imbracat cu totul in alb, desi era in negru, ca si cum ochii lui exprimau nebunie in stare pura. Era clar ceva in neregula cu el, insa nu imi puteam da seama ce. Era hipnotizanta fiecare discutie cu el, insa niciodata nu l-am putut intelege.
-Cum poate cineva sa iubeasca sa fie trist? De fapt, cum isi poate dori cineva sa fie trist?” Era ceva ce nu puteam intelege. Era prea mult sau  poate era un geniu  neinteles, iar eu...eu doar un copil.
-O sa ramai tot timpul un copil inocent, prins in naivitate si in lumea lui perfecta. Fericirea o vor toti, insa nimeni nu cauta tristetea. Pe ea nu o vrea nimeni. Daca in viata asta vrei ceva care sa fie doar al tau fara sa si-o doreasc cineva, atunci asta e tot ce poti avea. Tristetea..


Ultima editare efectuata de catre Layla in Sam 16 Mai 2015, 11:47, editata de 1 ori
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Tristetea.. Empty
MesajSubiect: Re: Tristetea..   Tristetea.. I_icon19Joi 04 Sept 2014, 09:47

Mi-a plăcut micuţa compunere. Mi se pare o idee interesantă şi pot spune că am deprins şi ceva din asta.
Sper să aduci şi alte creaţii frumoase, fiindcă eu cel puţin vreau să mai citesc de la tine. Spor la lucru.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Tristetea.. J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Tristetea.. Empty
MesajSubiect: Re: Tristetea..   Tristetea.. I_icon19Joi 04 Sept 2014, 11:35

Foarte adevarat. 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Tristetea.. Empty
MesajSubiect: Re: Tristetea..   Tristetea.. I_icon19

Sus In jos
 

Tristetea..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Proză și Versuri. Un șirag de perle scrise-