Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pe ce continent se afla Romania? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pe ce continent se afla Romania? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pe ce continent se afla Romania?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Pe ce continent se afla Romania? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Pe ce continent se afla Romania? Empty
MesajSubiect: Pe ce continent se afla Romania?   Pe ce continent se afla Romania? I_icon19Lun 06 Oct 2014, 16:47

Sincer, cand am vazut acest clip, prima reactie a fost aceea de a rade. Si nu e gresit, oricat te-ai abtine, nu poti. Uitati-va:



Dupa cateva minute bune de ras, mi-am dat seama insa cat de grava este situatia. Acesti oameni, intr-un numar atat de mare, merg sa voteze, nestiind pentru ce sau pentru cine. Astfel, masa distruge clasa, caci din pacate, cei multi ii conduc pe cei putini, chiar daca cei din urma poate au dreptate. De aceea, eu sugerez sa facem ceva, oameni buni. Ma puteti judeca pentru aceasta discutie, pentru ca i-am jignit pe acei oameni, dar nu am facut-o. Tot ce am vrut sa arat este ca noi, tinerii si numai, cei care avem cat de cat habar, suntem mai numerosi, dar ca nu expunem punctul de vedere. Faceti asta! Acum, in noiembrie, aveti sansa. Eu stiu ca o voi face, caci pot si vreau!

Ok, stiu ca am si palavragit putin, dar mai incercam si noi sa facem haz de necaz, expunand totusi dezastrul.
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Pe ce continent se afla Romania? J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Pe ce continent se afla Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Pe ce continent se afla Romania?   Pe ce continent se afla Romania? I_icon19Mar 07 Oct 2014, 09:34

OMFG, cat am putut sa rad! E amuzant sa mai vezi niste tarani tolomaci care se duc la vot si nici macar nu stiu cine candideaza, dar, e, pun si ei stampila pe unul si zic ca au votat si de aceea se alege praful de tara asta, dar hehe, important este ca au fost la vot.
Apoi problema este ca nici nu stim pe ce continent se afla Romania, dar cel mai important este ca nici macar nu stim daca se afla pe un continent. Din trei variante, fir-ar ale naibilui sa fie ele de varinate, ca nici unul nu a ghicit. =)))
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
 

Pe ce continent se afla Romania?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Videoclipuri haioase-