Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
iubire ascunsa de durere Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
iubire ascunsa de durere Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 iubire ascunsa de durere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ladySAKURA
Academy Student
Academy Student
ladySAKURA

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : somova
acebook acebook : maria brunetica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cititul cartilor de dragoste
Stare de spirit Stare de spirit : entuziasmata

iubire ascunsa de durere Empty
MesajSubiect: iubire ascunsa de durere   iubire ascunsa de durere I_icon19Dum 19 Oct 2014, 01:46

Cap. 1:Prima zi de liceu
Buna sunt Sakura Haruno!O fata cu parul lung roz pănă la genunchi și ochi verzi de smarald.Fmilia mea este bogată. M-aș bucura de faptul săta dacă părinți mei nu ar fi plecați în străinătate.Desigur îmi trimit bani dar îmi lipsesc.Iar de acum doi ani am inima de gheață numai răd,nu mai zămbesc (desigur că asta ma făcut cea mai de temut din școală așa că am numai cățiva prieteni toți ceilalți se tem de mine).Vă întrbați ce sa întămplat?Păi,Sasuke Uchiha iubirea vieții mele a plecat.Simt cum o lacrimă îmi cade însă mă trezește ceasul din visare este ora 8:00.Mai bine mă duc să îmi fac un duș.Cănd ies di baie mă opresc în fața dulapului.Astăzi este prima zi de școală așa că ma îmbrac cu o cămașă albă si pantaloni negri de blug.Îmi iau ghiozdanul și plec.
La liceu
Intru în curtea liceului și mă uit după fete cănd o față cunoscută îmi atrage atenția.O,nu este Sasuke se pare că nu sa schimbat același păr negru,aceiași ochii abisali,aceiași statură deci același Sasuke înconjurat de fete.Sunt așa preocupată încăt no aud pe Ino cum vine și mă sperie.
-Hei, la ce te uiți?
-La nimic.
-L-ai văzut nui așa?
-Da.
-Haide nu te supăra!
-Dar nu sunt așa tot timpul?spun eu și mă întorc la ea.
-Hai să mergem la ceilalți.spune și mă ia de mănă
Ino este o blondă cu personalitate ochi albaștri și deșteaptă. Ajung la ceilalți prin ceilalți mă rever la Hinata o bruetă cu ochii lila și la Naruto un blond cu ochi albaștri și cu un cap gol.Țoți fiind îmbrăcați la fel am uitat să vă spun că asta este uniforma.Mă rog începem să vorbim despre vacanță.
Sasuke pov:
Reușesc să ies din grămada de fete și mă uit prin curte.Îi văd pe Naruto,Hinata,Ino și Sakura.Frumoasa mea Sakura!Ce dor mia fost de ea.Mă îndrept spre ei dar se sună așa că ma duc în clasă.Mă pun în ultima bancă de lăngă geam unde știu că îi place să stea.Uiteo că vine,se așasează lăngă mine și se uită pe geam.Vreau să îi spun ceva însă intră dirigu.
-Bună ziua!dirigu fiind Hatake Kakashi.
-Bună dragii mei!Vă dau orarul și puteți să plecați acasă.Orele încep la ora 7:00.
Sakura pov:
Imediat ce dirigu pleacă toți colgii dau buzna afară.Rămănănd în clasă numai eu și Sasuke.Măridic din bancă și dau să plec cănd sunt prinsă de mănă.Mă întorc să văd ce vrea.
-Ascultă Sakura îmi pare rău pentru ce sa întămplat acum doi ani.......
Dă să continuie însă eu îl.....
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

iubire ascunsa de durere Empty
MesajSubiect: Re: iubire ascunsa de durere   iubire ascunsa de durere I_icon19Dum 19 Oct 2014, 02:30

Edit
 Ok, se vede ca ești incepatoare. Pot sa Îți dau numai un sfat: mai scrie ceva capitole și după cere o critică. În timpul ăsta totuși cauta sa înveți mai multe despre descrierea sentimentala și cea a spatiului, greșeli de ortografie nu prea am vazut.
 Aștept sa văd cum evoluezi, dacă ții cont de sfaturi și dacă ceri critica.
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

iubire ascunsa de durere Empty
MesajSubiect: Re: iubire ascunsa de durere   iubire ascunsa de durere I_icon19Sam 01 Noi 2014, 20:19

foarte frumos imi place sa ma anunt cand pui text ty pup pa. kiss kiss
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
iubire ascunsa de durere Asss10iubire ascunsa de durere J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

iubire ascunsa de durere Empty
MesajSubiect: Re: iubire ascunsa de durere   iubire ascunsa de durere I_icon19Vin 17 Iul 2015, 12:55

FanFic inactiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat




iubire ascunsa de durere Empty
MesajSubiect: Re: iubire ascunsa de durere   iubire ascunsa de durere I_icon19

Sus In jos
 

iubire ascunsa de durere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-