Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Scrisoare catre Mos Nicolae Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Scrisoare catre Mos Nicolae Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Scrisoare catre Mos Nicolae

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Iulissa99
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Rovinari
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Scrisoare catre Mos Nicolae Empty
MesajSubiect: Scrisoare catre Mos Nicolae   Scrisoare catre Mos Nicolae I_icon19Lun 01 Dec 2014, 22:00

Mai sunt cateva zile pana la marea sarbatoare a Sfantului Nicolae , sarbatoare care aduce multe daruri si multa bucurie tuturor, dar mai ales copiilor.
Din povestile adultilor am auzit si eu ca Mos Nicolae era un om bland, bun la suflet, care impartea  pe vremea aceea daruri celor saraci, lasandu-le in ghetute. Astazi face acelasi lucru, aceleasi daruri le imparte tuturor.
                          Am hotarat sa fac o mica scrisoare mosului, prin care sa-i transmit gandurile si sentimentele mele. Astfel asezata la birou, am luat foaia si pixul si am incepu sa-i scriu mosului, cadourile pe care mi le-as  dori sa mi le aduca  in acea Noapte Sfanta.
In fiecare an, in dimineata de 6 decembrie, gaseam in ghetutele curate  si frumos asezate la usa, dulciurile preferate si lucrurile mult dorite. Si in acest an sunt sigura ca mosul cu suflet mare nu va uita nici-un copil si nici pe mine si va avea grija sa pregateasca calea urmatorului Mos:
                                                                                                       ....Mos Craciun.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Scrisoare catre Mos Nicolae Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare catre Mos Nicolae   Scrisoare catre Mos Nicolae I_icon19Mar 02 Dec 2014, 00:51

Aceeași problemă și aici.
Precum în Cartea ca un fluture, unde am menționat chestii potrivite și acestui text, locul mai potrivit de postat ar fi fost la creații. Mai multă grijă pe viitor, citește regulamentul și întreabă un membru din staff ce nelămuriri ai, de aceea suntem aici.
O seară bună!
Sus In jos
 

Scrisoare catre Mos Nicolae

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: One Shots :: One Shots Finalizate-