Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Silcrud - Suflet apus  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Silcrud - Suflet apus  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Silcrud - Suflet apus

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Silcrud
Genin
Genin
Silcrud

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : În Rai.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 6

Silcrud - Suflet apus  Empty
MesajSubiect: Silcrud - Suflet apus    Silcrud - Suflet apus  I_icon19Lun 29 Dec 2014, 02:22

Sunt un om..
Un om rau si lipsit de farmec. Deasemenea sunt un individ bolnav cu inima. Ca sa fiu sincer nu stiu de ce boala sufar, dar nici nu a avut o imporanta suficient de semnificativa cât sa ma interesze. Dispun de o lacomie netarmuita ce o fructific prin viclenia si inteligenta ce imi servesc perfect pentru a obtine mereu ceea ce doresc..
Am omis faptul ca sunt un om batran, poate prea batran pentru vârsta mea. Nu am nici ce'a mai mica idee cum, dar am imbatranit mai repede decat trebuia in mod normal. Am in jur de 45-50 de ani..
Restul..despre mine il vei cunoaste prin curiozitate si curaj.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Silcrud - Suflet apus  Asss10Silcrud - Suflet apus  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Silcrud - Suflet apus  Empty
MesajSubiect: Re: Silcrud - Suflet apus    Silcrud - Suflet apus  I_icon19Lun 29 Dec 2014, 09:46

Bună, bună kiss 
Pentru mine nu ești un om rău și nici lipsit de farmec... Poate că ești cel mai bun om pentru mine și cel mai fermecător, Deaia mi-ai cucerit și inima.
Ca să îmi fac treaba, îți spun să respecți membrii și regulamentul de pe forum. Să te distrezi, să postezi și să te simți bine.
Vei avea mereu ajutorul meu pe forum.
so.. Bine ai venit
Geo te iubește kiss
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Silcrud - Suflet apus  Empty
MesajSubiect: Re: Silcrud - Suflet apus    Silcrud - Suflet apus  I_icon19Sam 03 Ian 2015, 13:39

Hei !
Eu sunt May .. Ma cheama Madalina , defapt .
Am observat din descriere ca esti umpicut mai special , si chestia asta mi se pare destul de draguta . As aprecia daca m-ai putea anunta de viitoarele tale contributii pe forum , si prin asta ma refer la viitoarele tale fic-uri . Ne vedem pe aici . 
Bun venit !
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Silcrud - Suflet apus  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Silcrud - Suflet apus  Empty
MesajSubiect: Re: Silcrud - Suflet apus    Silcrud - Suflet apus  I_icon19Mier 07 Ian 2015, 19:34

Buna ! In primul rand, vreau sa iti urez bun venit la noi pe forum! Ma bucur ca ti-ai facut cont :D.
Referitor la faptul ca esti un om rau, mie nu mi se pare ca esti asa, chiar mi-ai atras atentia cu postarea ta si cred ca esti special si ai un talent pe care multi nu il au. Sper sa te simti bine la noi si sa iti faci prieteni. Spor la postat! :)
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Silcrud - Suflet apus  J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Silcrud - Suflet apus  Empty
MesajSubiect: Re: Silcrud - Suflet apus    Silcrud - Suflet apus  I_icon19Joi 08 Ian 2015, 21:45

Bine ai venit pe forum! a hug Sper ca atat timp cat vei sta pe aici sa te simti mai bine, in genere forumul este un ambient destul de placut. Cine stie, poate chiar vei lega prietenii stranse aici, cum a facut majoritatea. 
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Silcrud - Suflet apus  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Silcrud - Suflet apus  Empty
MesajSubiect: Re: Silcrud - Suflet apus    Silcrud - Suflet apus  I_icon19Vin 09 Ian 2015, 11:43

Buna! Bine ai venit pe forum! a hug  Sper sa te simti cat mai bine aici si sa ne arati ceva din talentele tale cat mai des! Prezentarea ta mi s-a parut interesanta si poate putin trista, dar nu cred ca esti asa cum spui. Fiecare vedem la noi partile cele mai rele si, in genere, ne ferim de cele bune. Iti doresc sa ti le asumi mai des si pe acestea din urma, caci fiecare om are ceva bun, poate mai mult decat ar crede, chiar daca il tine ascuns chiar si de sine. Incheind, ma bucur tare sa vad o figura noua pe aici si tot ce-ti pot ura este distractie placuta! 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Silcrud - Suflet apus  Empty
MesajSubiect: Re: Silcrud - Suflet apus    Silcrud - Suflet apus  I_icon19

Sus In jos
 

Silcrud - Suflet apus

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-