Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
reactia sakurei Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
reactia sakurei Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 reactia sakurei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


reactia sakurei Empty
MesajSubiect: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 27 Mai 2010, 13:13

cum credeti ca va reactiona sakura cand il va reintalni pe sasuke? think Astept multe pareri dap !
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 27 Mai 2010, 20:32

pai dupa cum cred ca sti Sakura deja l-a intalnit deja o data pe Sasuke si nu a fost chiar o reintalnire foarte fericita deoarece Sasuke i-a atacat (Naruto).
Insa sper ca a doua sa fie mai prietenoasa si de ce nu si cu ceva scantei in inimile celor doi please please
Sus In jos
alyona
Genin
Genin
alyona

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 17
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....cred

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 27 Mai 2010, 20:35

meyryn a scris:
pai dupa cum cred ca sti Sakura deja l-a intalnit deja o data pe Sasuke si nu a fost chiar o reintalnire foarte fericita deoarece Sasuke i-a atacat (Naruto).
Insa sper ca a doua sa fie mai prietenoasa si de ce nu si cu ceva scantei in inimile celor doi please please
lough Da scanteile nu pot lipsi. heh in love
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 26 Aug 2010, 17:12

cred ca va fi trista deoarece a facut mult prea multe ptr el si el nu s-a schimbat si-a aratat dragostea fata de el dar el a respins-o deci cred ca o intalnire cu scantei [dar nu de dragoste] crying
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Lun 30 Aug 2010, 14:41

cred ca il va privi cateva clipe apoi se va intrisat si ii va pronunat numele...parerea mea
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Dum 05 Sept 2010, 16:10

mda va fi ceva de genul : wow huh? doar ca in sensul rau!!! deoarece sasuke ia atacat pe toti!
Sus In jos
miki_hell_elfen
Academy Student
Academy Student
miki_hell_elfen

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : imi place foarte muult sa ma uit la animeuri ,joc hanbal si is foarte prietenoasa
Stare de spirit Stare de spirit : happy >.<

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 21 Oct 2010, 22:16

hmm cum va reactiona cred ca nu o sal mai ia in brate cred ca doar o sa planga si o sa`` il cam injure ``sakura este muult mai matura pe toto capitolul shippuden si pe la sfarsit isi da seama ca nu ar trebui sa il iubesca pe sasuke daca acesta dioar se joaca cu sentimentele ei si cred ca o sal bata mar eu asta vreau [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] il urasc pe sasuke dar pacat ca acesta este asa dur in serial si acuma idiotul este tandru cu Karin [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] in fine eu sper ca astia doi sa fie impreuna dar fara sanse :))
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro/profile.forum?mode=editprofile
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Mier 05 Ian 2011, 22:09

Eu nu inteleg un lucru si poate voi am lamuriti!
Dupa ce il omoara pe orochimaru si pe itachi de ce nu se intoarce inapoi in sat?
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : reactia sakurei J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Dum 16 Ian 2011, 00:04

Zuzu mea :X:X:X Pup dulce [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iti raspund eu la intrebare , cu mici intarzieri dar na..
Sasuke nu se intoarce in sat , fiindca Madara ia bagat unele prostii in cap , iar acum el crede ca de vina este satul fiindca ia murit familia , nu Itachi ..el a fost pus ..si am rog .. . Sasuke vrea sa distruga satul , insa sun convinsa ca pana la urma se va intoarce , si stiti de ce? Pentru ca poate anime-ul este numit Naruto , si este despre el si viata lui , insa acest anime ii are in legatura si pe Sakura si Sasuke , ei trebuie sa traiasca , toti trei . Va dati si voi seama ca Matashi Kishimoto nu o fii atat de naiv sa-l omoare pe Sasuke sau pe Sakura , fiindca stie ca foarte multa lume tine la ei , ma refer in primul rand la adolescenti si copii. Asa ca eu prefer sa cred ideea asta : Naruto devina Hokage , Sasuke se reintoarce in sat , si isi reface clanul . Hinata va fii cu Naruto , sigur , fiindca am observat ca el acum tine la Sakura ca la o sora deci..ramane doar Hin . Si in legatura cu , cuplul SasuSaku , asta vom afla doar din anime , sau manga , deci trebuie sa mai asteptam :))

Mrrr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Dum 16 Ian 2011, 00:20

Mai sus , a spus cineva ca sasuke este tandru cu Karin. Poate ca da, dar din ce am citit in manga, cand Sasuke vrea sa il omoare pe Danzou, acesta (Danzou) o foloseste pe Karin drept scut, dar Sasuke ii omoara pe amandoi. Dintr-o data apare Sakura si ii spune lui sasuke ca vrea sa mearga cu el si ca ar face orice. Acesta o pune sa o omoare pe Karin (inca mai traia, zacea pe jos [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ). Sakura se indreapta spre ea dar Sasuke scoate sabia vrand sa o omoare pe Saku. Apare Naruto si o salveaza pe rozalia. Deci: Sasuke sa folosit de Karin, deocamdata nu ii pasa de Saku. Cineva de aici a spus ca cei 2 (sasuke si sakura) se vor bate si cand Sakura e gata sa moara Sasuke ii spune ca o iubeste ... si magie isi revine.


Ultima editare efectuata de catre Bella in Mier 08 Feb 2012, 23:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Mier 04 Mai 2011, 21:41

Sunt total deacord cu Bella Daniella desi doar daca ar fi un miracol gata ma duc in japonia si il strang de gat daca nu se saruta si isi fac propriul lor clan!!! folosesc tehnica jutsu numit te rog!

Editat de Gabriela:
Am sa-ti scriu eu tot in acest comentariu... replica pt care ai facut double post :

"pe masashi kishimoto ik strang de gat "
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 05 Mai 2011, 09:08

Zii frumoasa astazi nu ? lough
Asta a fost in loc de buna =))
Am ajuns si eu pe aici cu u=intariere , dar na, batea vantul tare .
Hmm oare cum v-a fi? Pai avand in vedere ca in manga s-au intalnit deja si a fost cm urat cand Sasuke a atacat-o pe Sakura .. ..  ..
Dar avand in vedere ca mai urmeaza o intalnire in love cea in care Naruto se va lupta cu Sasuke pentru ultima data, poate poate se va intampla ceva si cu Sakura, cine stie poate ca atunci cand Naruto va fi ranit si Sasuke va vrea sa il omoare , va interveni Sakura ca va fi omorata de Sasuke si apoi ii va parea rau siiiiiiiiii poate ca ii va spune ca o ibeste love ca el de fapt o face, numai ca nu isi da seama
Ii trebuie un papuc in cap ca sa se trezeasca lough il dau eu cumare placere lough
Asa cred eu ca se va intampla, acum nu stiu , a fost doar o parere shy
TIGRILINA va pupaceste dulce kiss kiss
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 05 Mai 2011, 11:40

Mda, uite ca am aterizat si eu pe aici. Exact ca Gabilicioasa=))
Cu intarziere crying Pai acum haideti sa va zik parerea mea.
Eu am citit manga si dupa cum vad acolo nu are nici o reactie, iese chiar urat. Naruto si Sasuke se bat iar Sakura incearca sa-l omoare, dar mda iese urat. Veti vedea voi.
Sper sa mai existe inka o sansa dap ! Adika nu neeaparat la Sakura dar si la Naruto. Ati vazut in Naruto Shippuden movie 2 ca lui Sasuke ii pasa de echipa sapte?
Hmm deci cine stie, sal lasam pe Kishimoto sa ne surprinda heh
Atat am avut de zis!
Sus In jos
mko_dark angel
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Mar 10 Mai 2011, 12:02

recunosc ca nu am citit inca magna dar sper ca sasuke si sakura sa fie impreuna, adica imi place de sasuke si ar fi o risipa de materie ca animeul sa se termine cu ceva de genu: naruto moare, sasuke ramane cu karin iar sakura isi gaseste consolare in bratele lui sai! sper ca sasuke sa se trezeasca la realitate (ca de nu il fac eu cu vreo doua palme) si sa realizeze ca poate fii fericit numai alaturi de sakura...............asta e parerea mea !
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 23 Iun 2011, 15:49

Hey! AM aterizat si eu pe-aici!
Eu cred ca SAkura e prea sensibila si delicata si nu prea puternica, iar Sasuke nu o baga in seama ( cred eu ) din aceasta cauza! Deci, revederea lor va fi ceva de genul:

- Sasuke! Te-ai intors -hug-
- Pleaca! - se duce -




happy2
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Dum 26 Iun 2011, 17:30

Am aterizat si eu pe aici cei drept cu intarziere.
Parerea mea este ca Sasuke este mult prea orbit de razbunare.
Cred ca revederea lor va fi ceva de genu:
Sakura plage ii spune ca ia fost dor de el si cal iubeste,si Sasuke o respinge.
Sus In jos
InImA_ReBeLa ^_^
Academy Student
Academy Student
InImA_ReBeLa ^_^

Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe pat...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 21 Iul 2011, 14:38

Pai intalnirea dintre cei doi nu prea cred eu ca va fi asa placuta avand in vedere ca sasuke vrea sa ii omoare... Dar totusi exista sanse.. Am vazut pe un alt forum ca Sasuke si Sakura se vor lupta iar Sakura moare (cel putin asa cred ei). Sasuke atunci isi da seama ca defapt o iubeste pe Sakura si o duce la Tsunade pentru a o reinvia... Dupa ce Tsunade o vindeca ( nu era moarta doar ranita foarte grav) Sasuke se intoarce la echipa lui cu pretextul ca daca ramane Sakura va fi din nou acea copila... Dupa ce se reintoarce la echipa lui Taka, are loc o lupta intre el si Naruto si cica mor amandoi iar Sakura fiind foarte trista din cauza asta se sinucide...
Nu prea cred eu ca se va termina asa... Sper ca Kishimoto sa ne aduca un sfarsit la care nici nu ne gandeam... bineinteles un sfarasit Happy.
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 04 Aug 2011, 13:28

hmm cand il va intalni, la cat de bine cunosc presonajul ei in primul rand va plange, asta stiu sigur, ea inca il iubeste pe Sasuke chiar daca a ajuns un ninja fugar, deci inca plange dezamagitas de ceea ce a ajuns. Toata ura, puterea si raul lau orbit pe Sasuke iar saracii Naruto si Saku inceara sa-l aduca inapoi de partea lor.
Cred ca se va lua cu o lupta intre Sasuke si Naruto, si sunt sigura de asta ;)
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Mier 10 Aug 2011, 01:41

UITE PAREREA MEA.:Daca sasuke si cu karin vor fi impreuna wtf atunci eu ma arunc in dunare!!!Dar sa fim seriosi..lupta dintre Naruto si Sasuke mie mi se pare un lucru sigur,desi sper sa nu se ajunga aici,si dupa cum am citit parerile voastre pe Sakura nu o cred in stare sa nu planga,totusi mimoza aia de karin ma inerveaza rau de tot kboom o singura ideie ma cam enerveaza:dupa cum stim Ino il iubeste pe Sasuke,dar totusi eu sper sa nu fie ei doi impreuna ci sa fie sasusaku,oricum daca sasuke sau sakura moare atunci ma duc la Kishimoto si il fac una cu pamantul biciuitor si voi reface Naruto shippuden si v-a fi sasusaku nr1 Si toata lumea v-a fi fericita,:sasusaku,naruhina;saiino;nejiten,shikatemari...si karin intra in iad,iar eu ies invingatoare si le platesc nunta lui sasu si saku lough dance2
Sus In jos
Siel
Genin
Genin
Siel

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : peste mari si tari intr-o mica tara numita romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : aventurile si senzatile extreme,sa scriu fanficuri,sa le citesc,sa rad sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : chicky chicky super bine!!!!

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Joi 22 Sept 2011, 19:39

va spun eu ce se poate intampla.am vazut un reportaj luta lui kishimoto de o revista japoneza.O sa va traduc tot ce el a spus.Cei care iau luat interviul-lau intrebat ce cuplu prefera.Naruto si Sakura,sau Naruto si Hinata.Iar el a declarat ca prefera cuplul Sasuke si Sakura.Kishimoto a declarat ca asta nu e gluma.Cuplul Sasusaku este un proiect care va interveni sa sfarsitul seriei.Avand in vedere ca este un anime de tip shonen,el va decide daca o va face sau nu.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Lun 26 Dec 2011, 12:10

Deci ei s-au revazut de mai multe ori, cand Naruto si Sakura, capitanul Yamato cu Sai s-au dus sa-l caute pe Orochimaru pentru a-l aduce inapoi pe Sasuke si s-au intalnit, dar in fine nu are rost sa enumar datile, chiar daca nu au fost asa de multe. Eu cred ca intr-un final, Sasuke va muri [ nu e un anime cu multa iubire, desi recunosc ca imi place cuplul SasukeXSakura] si mi-ar place daca ei ar fi impreuna. Si de ce va muri? Pentru ca Naruto va incerca sa apere satul si pe toti ceilalti si l-ar omora, intentionat sau din greseala. In fine, e doar o presupunere, nimic mai mult. Nu se stie cu ce ne va mai surprinde Masashi Kisimoto.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : reactia sakurei J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Dum 29 Ian 2012, 02:43

Reactia ei a fost normala. Toti stiam ca se va intampla ceva gen. Adica na, la iubit, il iubeste. Este logic.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Mar 31 Ian 2012, 15:59

Eu inca sper, intr-un final sa se intalneasca si ei ca niste prieteni, si Sasuke sa fie schimbat, insa cine stie ce se va intampla. Nu avem decat sa urmarim in continuare anime-ul:)
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Mar 28 Feb 2012, 21:10

sincer nu stiu cum o sa reactioneze ea dar sa speram ca nici sasuke nu mai reactioneaza ca data trecuta '' vrand sa o omoare''
Sus In jos
♡ Anime_Kitty ♡
Academy Student
Academy Student
♡ Anime_Kitty ♡

Sex : feminin Localizare Localizare : In your dreams
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : ^.^Happy^.^ pentru ca ma faci tu sa fiu

reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19Sam 24 Mar 2012, 18:26

Eu cred ca imi amintesc cum a zis Masashi la inceputul serialului, ma rog, cum au scris unii pe site-ul oficilal...Cica nu vor sa puna romantism in film, pentru ca Naruto este un serial de actiune/drama/aventura, in plus, este un Manga. Dar sper....pentru ca sunt un super fan SasuSaku...sa-si schimbe parerea si sa puna romanta, de dragul personajelor, care parca sunt parte din viata noastra (pentru unii).
sad
Sus In jos
Continut sponsorizat




reactia sakurei Empty
MesajSubiect: Re: reactia sakurei   reactia sakurei I_icon19

Sus In jos
 

reactia sakurei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-