Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love between two actors Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love between two actors Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love between two actors

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 11:50

Inainte de toate vreu sa va spun ca acest capitol NU CONTINE ATAT DE MULTA DESCRIERE cat asteptati voi, pentru ca, daca as mai fi pus si descriere nu ar mai fi avut nici un fel de framec! Love between two actors 169309 Sper sa va placa!
Capitolul 1: Proba

Indiferent de cate ti-ar oferi viata, e mult mai important sa iubesti o persoana. Mereu se spune ca dragostea apare o singura data in viata, iar la mine cam asa a fost. Atunci cand iubesti si esti fericita, parca alergi pe un drum plini de trandafiri de toate culorile, iar celul si soarele parca iti zambesc; te simti ca si cum ai fi intr-un paradis. Uneori apar unele '' obstacole '' care nu te lasa sa-ti indeplinesti visul. Sa va povestesc povestea mea.

Aislinn:

Eram la amfiteatru asteptand sa-mi vina randul sa-mi interpretez rolul, adica, ma rog, dadeam proba pentru un rol. Langa mine mai erau o multime de fete care tot susoteau si barfeau si sincer, ma cam enerva chestia asta.

P.O.V (eu)
- Ai auzit? intreba fata care statea langa Aislinn. Se svoneste ca insusi Jeason Welsh este in sala.
La acel moment, pentru Aislinn lucrurile astea nu insemnara mare scofala. O preocupa faptul ca pentru cateva clipe va fi audiata de el, dar rolul pe care dorea cu disperare sa-l obtina o facu sa uite de orice altceva. Aislinn era o fata de vreo 16 ani cu parul saten deschis si ochi albastri. Va intrebati cati ani avea Jeason? Ei bine, nu avea 20-25, daca nu si mai mult ca toti ceilalti actori celebri, avea doar 17 ani.
Asteptarea era cea mai grea. Astepta si asculta cum ceilalti, parca fiecare in parte mai bun ca ea, isi incerca sansa de a obtine rolul lui Charmian in productia '' Antoniu si Cleopatra ''. Daca era adevarat ca Jeason face parte din juriu, probabil ca era plictisit de moarte de toate aceste incercari esuate ale amatorilor amatorilor de a se asemana cu personajele creionate de Shakespeare.
- Dar cine ti-a spus? intreba fata, simtind ca trebuia sa faca asta.
- L-a recunoscut cineva. Sta cu 6 randuri in spatele celorlalti.
Aislinn se gandi ca acea persoana probabil avea ochi de pisica daca era in stare sa distinga ceva din intunericul din amfiteatru. Incepuse sa n-o mai intereseze interpretarea celorlalti, ci doar impactul pe care acestia il aveau asupra lui.
Reizorul de scena veni langa ea si o privi intrebator. Aislinn isi netezi fusta verde de matse si, tragand aer in piept, isi spuse numele:
- West.
- Iesi pe partea cealata cand termini, da?
Fata iesi pe scena si murmura un '' Buna dimineata! '', la care raspunsera doua voci, una de barbat si una de femeie, de undeva din stanga ei.
- Incepe te rog de la '' Lumineaza-te cer intunecat '', spuse femeia. Spencer te va ajuta.
Acest spencer era ajutorul lor. Era un tip inalt, imbracat in pantaloni rosii care trase un scaun undeva, mai departe de ea, pe scena. Tinea in mana scenariul de pe care nici nu s-a obosit sa-si ridice ochii.
Aislinn trase aer in piept si isi incepu reprezentatia.
- '' Lumineaza-te cer intunecat sau adu ploaie, ca sa cred ca insisi zeii plang... "
Du[a ce termina de spus rolul ei, urma o tacere, apoi un murmur de voci care sugera ca se discuta ceva aprins. Apoi, femeia vorbi cu voce tare:
- Nu esti fata care a avut un rol in serialul difuzat cu cateva luni in urma?
Aislinn se gandi putin daca e bine sa recunoasca asta, nestiind daca va fi considerat un punct in minus pentru ea.
Serialul nu prea prinsese la public, dar ea avusese un rol insignifiant pentru a contribui la decaderea lui, asa ca se vazu nevoita sa recunoasca. Daca n-ar fi avut nevoie de bani la acea perioada, nici n-ar fi acceptat rolul, pentru ca nu i se potrivea deloc.
- Multumim, domnisoara West. O sa va anuntam.


Astept commuri si critici Love between two actors 68543





Love between two actors Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 11:54

Umm fic nou , I_a sa vedem
Mie imi place si ideea mi se pare originala
Astept next happy2


Love between two actors 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 12:03

ms de comm! Love between two actors 208323




Love between two actors Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
>> Monster <<
Academy Student
Academy Student
>> Monster <<

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ...................................................
Stare de spirit Stare de spirit : ..................................................

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 12:12

Nasoooooooool rau de tot!! E chiar naspa! Nu-mi place ideea!! Adica Love between 2 actors? Are u kiding or what? nervi!


YOU SUCK AND THAT'S SAD
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 12:36

M-youtube, daca nu-ti place ceva, macar zi-o frumos, caci autorul s-a chinuit sa scrie. Tu ai macar vreun fic? Mda, asa ziceam si eu...
Iar campurile cu reputatie nu sunt ca sa va jucati cu ele cand nu va convine ceva, deci abtineti-va, daca n-aveti un motiv intemeiat.

Asa, scumpete, capitolul: pare interesant, descrierea stii deja ca iti lipseste, cu toate ca ai avut ceva la inceput, care mie chiar mi-a placut. Ai dialog cam mult, ar trebui sa-l scurtezi.
Spor la scris si sper ca o sa aduci nextul repede. Te pup! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Love between two actors J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 12:54

M-youtube, putei sa lasi un comentariu mai putin jignitor in care sa spui ce anume nu iti place si de ce. Crezi ca daca spui ca e naspa pe autoare o v-a ajuta cu ceva? Pastreaza-ti comentariile pentru tine daca nu scrii unul in care sa justifici macar ce nu-ti place.
Mai bine as incheia ca nu de asta sunt aici.


Asa, pai avand in vedere ca e un fic nou am zis sa trec sa vd despre ce e vorba. Avand legatura ca titlul spune tot, vreau sa zic ca e vorba despre niste actori m-ai facut curioasa.

Descrierea - hmm...sa sti ca ar trebui sa mai lucrezi la ea. Vreau sa spun ca trebuie sa descrii mai mult sentimentele personajelor si imprejurimile. Trebuie sa dezvolti mai mult ideea ca sa il faci mai curios pe cititor si sa devina mai interesant. Incearca sa te axezi si pe alte lucruri, nu numai sa spui ce fac si atat. In timp ce scrii asta dezvolta mai mult si descrie lucruri mai importante cum ar fi sentimentele si imprejurimile.

Dialogul - dupa parerea mea e cam sec. Incearca sa adaugi mai multa descriere si sa mai reduci din dialog ca in unele parti nu isi avea locul. Atunci cand a recitat o parte din acea poezie nu era nevoie sa scrii de o mie de ori versurile, asta e cam sec si nu prea intereseaza cititorii. Incearca sa mai reduci din el si sa-l pui doar atunci cand trebuie dar sa nu fie asa de sec.

Actiunea - ei bine incearca sa adaugi mai multa descriere si sa mergi mai lent cu lururile. Descrie mai mult si asa v-a fi mai bine.

Estetica - ai putea sa scrii normal si nu cu aceasta culoare.
,, ... ale amatorilor amatorilor ... ''
AI GRIJA LA REPETITII!
Reciteste capitolul si vezi ce mai trebuie sa adaugi si ce sa coretezi.

Ai avut niste greselute de tastare:

,,svoneste '' - zvoneste
,, Reizorul '' - Regizorul
,, Du[a '' -Dupa

Titlul - mmm cred ca spune tot. Oricum avand in vedere ca e vorba despre actori se potriveste. Ai fi putut alege unul mai expresiv ca sa spun asa, insa macar e in engleza si e mai bine.

Ideea - inca nu pot spune cat e de originala sau daca e sau nu. Mai astept cateva capitole sa imi formez o parere.
Ai avut niste greselute de tastare:

Pai cam atat. Nu uita sa adaugi mai mulat descriere ca ea e cea mai importanta intr-un fic!
Spor la scris si la idei.
Pupici!


Love between two actors 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Feel It
Academy Student
Academy Student
Feel It

Sex : feminin Localizare Localizare : Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic
Stare de spirit Stare de spirit : Normala

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 13:51

Am trecut si eu pe aici si imi place, dar daca ai putea pune mai putin dialog plz?
Oricum... spor la scris happy
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 15:20

Ms pt commuri fetelor si M-youtube, cand faci si tu un fic sa ma anunti, o sa am ce comenta asa ca nu te apuca sa critici tu! ok?




Love between two actors Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 15:29

Ti-am zis ca nu le pot face mai lungi ca n-am timp ok??? is in vacanta ilincaaa!!!!!!!!


nervi! nervi! nervi! nervi! nervi!
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 15:31

si nu fiti chiar asa de rele cu M-youtube... si eu as face la fel daca nu mi-ar placea chiar deloc un fic oK? ( dar nu e cazul )


happy2
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 15:49

Capitolul 2:


Ei bine, la ce se asteapta? se intreba Aislinn cand iesi in strada, la cateva minute dupa asta. Mai erau inca trei persoane care-si asteptau dreptul de a intra pe scena si cum putea spera ca cei din juriu aveau sa-i trimita pe toti acasa, spunand ca gasisera ceea ce cautau in persoana ei? Astea erau doar...vise. Se intamplau doar in povesti.
Dar n-avea de gand sa renunte la speranta. Nici gand. Lucrurile astea si le spunea in timp ce astepta cuminte sa se faca verde ca sa poata traversa strada. O masina incetinise viteza. Poate daca trecea acum inainte sa...
Un scartait de frane, niste injuraturi nervoase si o mana puternica ii prinse bratul si o trase din fata taxiului care aparuse de nicaieri, fu tot ce-si aminti. Palida si speriata, ridica privirea ca sa-i multumeasac salvatorului. Dar parca totul se risipi in jurul ei. Oare de cate ori vazuse acest chip intunecat, aceste trasaturi care umpleau paginile cartilor si revistelor? Oare de cat eori vazuse spectacolele acestui actor care incanta oricand audienta cu talentul lui? In mod involuntar, ii rosti numele:
- Jeason Welsh!
Un zambet usor descreti putin fruntea baiatului din fata ei. Chiar si cand zambea, avea parca o doza d ironie controlata.- Jeason avea parul saten foarte inchis si niste ochi de o nuanta de caprui inchis, adanc-
- E mai mult decat flatant in asemenea imprejurari. Obisnuiesti sa sari in fata taxiurilor?
- Nu...nu l-am vazut, se balbai ea.
- Ce usurare! O studie, nedandu-i inca drumul la mana. Te simti bine? Esti cam palida.
Aislinn incerca sa-si revina. Oare ce va crede despre ea daca se mai holbeaza mult la el? Dar probabil ca era foarte obisnuit cu asemenea reactii.
- Oh, da, sunt bine, incerca sa-l asigure. Multumesc ca m-ai tras la timp din fata masinii. Norocul meu ca ai fost in preajma. Daca n-ai fi aparut tu...poate ca acum eu...poate ca s-ar fi intamplat sa...Se opri, rusinata ca incepuse sa bata campii. Sunt bine acum, mai spuse ea o data.
Jeason insa nu era hotarat sa-i dea drumul.
- Mie nu mi se pare ca esti bine. O privi cu ochii caprui patrunzatori. Cand ai mancat ultima oara pe ziua de azi?
Intrebarea lui veni pe neasteptate.
- Nu cred ca...incepu ea.
- Nu e treaba mea, sa stii. Dar n-am chef sa te arunci sub rotile altei masini, dupa ce te-am salvat prima data. Ce-ai mancat la micul dejun? Paine prajita si cafea?
- Ei bine...da, recunoscu ea. Dar nu mi-e deloc foame, si apoi adauga taios: stai linistit n-am sa mor de inanitie!
- Nu? Ei bine eu am vazut fata asta speriata. Haide, e un bar dupa colt. Cred ca putem servi acolo macar cate un sanvis.
- Oh, te rog, n-as putea accepta asa ceva.
- Nu poti accepta o bautura si un sandvis de la un strain? O privi cu si mai multa ironie. Dar ma cunosti, domnisoara West.
- Imi stii numele?
- Eram la teatru cand ti-ai spus rolul, mai devreme.
In timp ce vorbea, o conducea spre barul de care-i vorbise, iar Aislinn il urma oarecum amuzata, gandindu-se daca toate astea i se intampla cu adevarat. Daca era intr-adevar un vis, atunci era cu siguranta unul care se transformase in realitate. De cate ori trecura pe langa persoane care incepusera sa comenteze pe seama lor, dar se parea ca satenul de langa ea nu dadea atentie decat nu dadea atentie altcuiva inafara de ea. N-au mai vorbit decat in momentul in care au ajuns in local.
- Aseaza-te aici, spuse el galant, indicandu-i o masa mai retrasa, ferita de ochi curiosi. In timp ce o ajuta sa-si dea jos haina, spuse: lipsesc un moment.
Aislinn se supuse si se aseza in locul indicat. Il urmari cu privirea cum se apropia de bar si da comanda. Apoi, cand il vazu ca se indreapta spre masa, se retrase si mai mult in scaunul ei, parca pentru a se feri de el.
Jeason Welsh se aseza in coltul opus fixand-o cu privirea.
Aislinn ii sustinu privirea, dar nu reusi sa controleze imbujorarea, care devenea tot mai accentuata. Cu siguranta nu se ridica la standardele cu care era obisnuit el, dar simplul fapt ca statea la masa cu unul dintre cei mai ravniti barbati ai planetei, o facea sa tremure de emotie. Emana un soi de atractie care te coplesea si in acelasi timp te facea sa-l urasti pentru slabiciunea pe care o simti in preajma lui.




Love between two actors Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Milli
Academy Student
Academy Student
Milli

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe Marte
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : teniiis si baietiii
Stare de spirit Stare de spirit : buna... cred

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 15:51

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
si
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
si
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
si
PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANA
si
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
si
TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
si
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT

pentru cine nu o inteles: U si WOW si naxtu pana nu te bat





ciaooo gagica
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Lun 20 Iun 2011, 17:26

Yay! Ai pus next!
Ce sa zic, e frumos, dar ai prea mult dialog si iti lipseste descrierea. Incerca sa te pui in pielea personajului si sa descrii ceea ce simte.
Astept nextul si te pup dulce! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Mar 21 Iun 2011, 13:16

hmm... ai mai continuat celalt? cum dracu era???? umm... AH da! Love is in the air? L-ai continuat ?

P.S: Nu-ti zic cine ii M-youtube chiar daca stiu pentru ca am vb cu el/ea si l-am intrebat daca pot sa-ti zic si o zis ca daca iti zic atunci nu mai putem fi prieteni! sad

Scz. da tin mult la prietenia lui super secreta! Aproape ca mo batut cand i-am zis ca ti-am dat indicii!!! biciuitor sad


Scuzeeee!

A ta,
Mickey
Sus In jos
>> Monster <<
Academy Student
Academy Student
>> Monster <<

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ...................................................
Stare de spirit Stare de spirit : ..................................................

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Mar 21 Iun 2011, 18:45

Ilincaaaaaaa te urasc mai mult decat morcovii!!! Daca ai gandi ai sti cine sunt!! Si spune-i la Mara ca nu pot veni maine in Babes, ok???

take this!


YOU SUCK AND THAT'S SAD
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Mar 21 Iun 2011, 19:23

Esti un nesimtit! O sa-i zic cine esti!!!!!!!!!!!!!!!!!!! take this!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Love between two actors Asss10Love between two actors J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Mar 21 Iun 2011, 19:24

Vreau sa stiu? Pai sincer, nu cred. Draga Hug, vad ca te-ai mai indreptat de la primul capitol. Este mai bine, doar ca trebuie pusa mai multa descriere si mai putin dialog. Ai grija cu greselutele si cam atat. Astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Love between two actors Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19Mar 26 Iul 2011, 00:35

FIC INCHIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Love between two actors 621493 Love between two actors 977748




Love between two actors Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Love between two actors Empty
MesajSubiect: Re: Love between two actors   Love between two actors I_icon19

Sus In jos
 

Love between two actors

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-