Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
reactia lui sasuke Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
reactia lui sasuke Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 reactia lui sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Joi 27 Mai 2010, 13:15

dar sasuke?...credeti ca va fi lafel de indiferent si o va respinge pe sakura???..sause va schimba ceva in mintea si-n sufletul lui? dap ! in love
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Joi 27 Mai 2010, 20:35

Cum am spus si mai sus la Sakura reactia lui m-a enervat deoarece repede a sarit sa-l omoare pe Naruto (nu a fost frumos) ,insa sper sa se indragosteasca de Sakura si sa se intoarca in sat
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Sam 14 Aug 2010, 21:27

meyryn a scris:
Cum am spus si mai sus la Sakura reactia lui m-a enervat deoarece repede a sarit sa-l omoare pe Naruto (nu a fost frumos) ,insa sper sa se indragosteasca de Sakura si sa se intoarca in sat

Cine a spus ca Sasuke nu e indragostit de Sakura? ... eu zic ca aceasta propozitie e sub semnul intrebarii "?"
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Lun 30 Aug 2010, 15:23

eu traiesc cu speranta ca o parte din inima lui Sasuke e ocupaat de Sakura dar e doar orgolios si nu vrea sa recunoasca
Sus In jos
Kasumi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 3

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Sam 04 Sept 2010, 00:31


Sper ca acest Kishimoto sa tina cont de ce vor fanii si sa-i lipeasca pe astia doi happy2 cu toate ca acum el e un sarcastic indiferent si e putin dus nervi! dar îi trece...cred.
Asa-i, Kishimoto? please
Nu imi place de el acum si cred ca daca va mai incerca o data sa o ucida pe Sakura voi inceta pana si sa cred ca este viu.
Cine il trezeste pe baiatul asta la realitate?

Uneori fac si eu ca o cunostinta: He is ABSOLUTELY hopeless...
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Dum 05 Sept 2010, 16:08

slabe sanse ca Sasuke sa se indragosteasca de Sakura! down
sigur sakura va fi cu Naruto sau Sai nu stiu!! :><:
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Vin 10 Sept 2010, 12:09

naaaa mai bine singura decat cu ei...mai ales cu sai (nu imi place deloc de el)
Sus In jos
perenelle
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : de obicei buna

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Lun 06 Dec 2010, 22:34

Sincer nu cred ca Sasuke se va indragosti vreodata de Sakura.Cred ca va merge in Konoha,va ucide consiliul de batrani,dupa care va fi atacat,si pe patul de moarte ii va chema pe Sakura si pe Naruto spunandu-le ca au fost si vor fi cei mai buni prieteni ai lui.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : reactia lui sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Dum 16 Ian 2011, 00:21

Naaa , uitati ce cred eu ..

"Sasuke este indragostit de Sakura ?" aceasta intrebare ramane sub semnul " ? " cum spune si Razvan..
Daca stam sa ne uitam atent la anime , vedem si cateva scene cu Sasuke , cand spune ceva despre Sakura sau o protejeaza .
Ca atunci , cu lupta dintre ei si Gaara
"Nu vreau sa mai pierd persoane importante din viata mea , Naruto salveazo pe Sakura si fugi , eu il tin ocupat , inca mai pot . Daca voi muri , inseamna ca pana aici mi-a fost scris sa merg " vorbele lui Sasuke...
Ganditiva si voi , daca el ar fii considerato doar o simpla si amarata colega , ar fii incercat sa-si dea viata pentru a o salva , si sa dea cu piciorul razbunarea lui fata de Itachi?
Eu nu cred [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Oricum , cum am mai spus ..om trai si om vedea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
La urma urmei , doar Kishimoto decide ..oricum..nu cred ca si-ar dezamagi el fani [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tineti minte scumpilor , speranta moare ultima ! Hihi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mrrr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Joi 05 Mai 2011, 09:25

Hihi am venit si eu pe aici dap !
Bulanelul meu drag eu sunt de acord cutine happy Bubu are dreptate yeah
Sasuke ascunde in adancul sufletului sau sentimente puternice si inca aprinse pentru Sakura, fapt dovedit de nenumaratele episoade in care oproteja si se gandea la ea , numai ca cele spuse de Madara l-au facut sa se inchida numai in prostiile auzite si pierzandu-si intentia de a privi lucrurile din alt punct de vedere.
dar mai exista sanse , de exemplu acum urmeaza o lupta intre el si Naruto in love cine stie , poate un pumn de la blond ii ve limpezi mintile dance2
Dar mai este pana atunci asa ca va trebui sa asteptam roll
TIGRILINA va pupaceste dulce ! kiss kiss Sa fiti cuminti! good
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Joi 05 Mai 2011, 11:45

Deci si eu sunt de acord cu Felii si Gabi love
Nu poti sti nimic inka, cine stie ce surprize ne mai arata Kishimoto. Daca Sasuke o iubeste pe Sakura? sau daca inca o mai iubeste?
Intrebari fara raspuns! INCA! repet INCA! rusinos Odata si o data vom afla noi adevarul heh
Dar sper ca ei doi sa fie impreuna in love
Pai atat am avut de zis kiss
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
reactia lui sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Joi 05 Mai 2011, 12:05

Mda, pai cu siguranta anime-ul se va sfarsi cu un cuplu. Kishimoto a spus ca va fi unul, unul singur! Acum sa vedem care...
Sunt foarte multe dovezi ca Sasuke a tinut la ea mai mult ca la o prietena. Mi-ar lua ore in sir sa enumar toate momentele cand a fost evident asta. Eu una in ultimul timp am devenit sceptica in ceea ce privesc sansele ca acel cuplu de final sa fie sasusaku. Cu fiecare episod care trece Sasuke e si mai orbit de ura. Cei care au citit manga stiu ce se va intampla in curand, deci mi-e foarte greu sa cred ca ar fi ceva care sa ii deschida ochii cu adevarat. Naruto ar fi singurul care ar putea sa il trezeasca la realitate, ar fi ultima noastra speranta. Ceea ce sigur e ca Sasuke nu va muri. Adica, Kishimoto a zis ca e personajul lui preferat, deci se subintelege...
Oricum, cum a spus si Bubu, "speranta moare ultima". Vom vedea ce va fi.
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Dum 26 Iun 2011, 17:53

Eu sunt deacord cu Bubulina.Sasuke simte ceva pentru Sakura,doar ca e orgolios si nu vrea sa recunoasca.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
reactia lui sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Vin 22 Iul 2011, 22:45

Sunt sigura ca Sasuke simte ceva pentru Sakura.In Naruto au fost foarte mult parti cand Sasuke o salveaza pe Sakura si invers.Atunci cand Sasuke a fost stapanit de semnul blestemat la examenul chuunin Sakura l-a imbratisat si i-a trecut.Si atunci cand Orochimaru i-a atacat, tot la examene, Sasuke si-a infipt un kunai in picior pentru a scapa din genjutsu si a luat-o si pe Sakura.De asemena in episodul cand Sasuke a fost invins de Haku si Sakura a plans pentru el.In plus daca nu simtea nimic pentru Sakura nu se mai facea partea in care ea isi marturiseste sentimentele (cred...).Deci fanii spera ca SasuSaku va exista iar cei de la Kishimoto ar face bine sa-i asculte lough ...ca de nu biciuitor
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Mier 10 Aug 2011, 02:17

Acum eu voi veni cu un comentariu rau,dar va rog sa nu ma asaltati:cand Sasuke o salveaza pe Sakura era oarecum datoria lui.Adica cum au scris si ceilalti la pareri legate de Sakura,ea mereau a avut nevoie sa fie protejata,iar cand Sakura i-a marturisit iubirea fata de Sasuke acesta a spus un simplu si sec ,,Multumesc"? angry angry angry angry angry angry angry angry angry Pruncul asta(sasuke) ma duce in culmea nebuniei,doar dumnezeu si Kishimoto sau cum lo chema stie ce v-a fi cu cei doi,dar eu vreau sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad SA FIE IMPREUNA SASUSAKU
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Vin 12 Aug 2011, 20:23

Nu avem de unde sa stim daca simte ceva pentru ea sau nu. In momentul de fata, dam cu presupusul degeaba si ne facem sperante in ceva ce...practic nu stim daca chiar se va intamlpla. Stiu ca, cu siguranta, toate vrem ca Sasusaku sa fie un cuplu de-adevaratelea.

Oricum, urmeaza lupta finala dintre Naruto si Sasuke. Sper sincer sa-i dea Naruto un pumn si sa-si bage o data mintile alea pierdute in cap si poate - cred totusi ca cer prea mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - sa se gandeasca si Sasuke macar o data, la cei din jurul sau, ba mai important! LA PRIETENII LUI!
Sus In jos
sasuavenger
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe net sau in Konoha.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : In LOVE!

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Dum 14 Aug 2011, 15:46

Sasuke asta ma scoate din minti!!!!!!! nervi! Stapaneste pana si Susano'o!!!!!!!!!!!! Nu pot sa cred!!!!!!!!!!!! Tipul e dus!!!!!!!!!!! Dar totusi, ramane personajul meu preferat, asa ca nu ma omorati!!!!!!!!!!!! very sad Am 100 si ceva de poze numai cu el in telefon si vreo 200 in calculator, tot cu el, desigur!!!!!!!!! Oricum, Naruto, baga-i mintile-n cap odata, ca nu mai am rabdare!!!!!!!!!!!!!!!!! nervi! Cuplul de final trebuie sa fie neaparat SASUSAKU!!!!!!!!!!!!!!!! Ai inteles, Kishimoto? Pt ca daca nu..... biciuitor Infine, cred ca Sasuke simte ceva pt Sakura, dar nu-si da seama, sau nu vrea sa recunoasca. Exista ceva sperante ca cei doi sa fie impreuna. A da, nici eu nu-l suport pe Sai! E prea ciudat!!!!!!!!!! In plus, lucreaza pt Danzou. Adica lucra, ca mosu-i mort. Uite ca de la Sasuke am ajuns la Sai!!!!!!!! Ce desteapta mai sunt si eu!!!!!!! Marog, abea astept lupta dintre Naruto si Sasuke!!!!!!!!!! Stiu sigur ca blondul nostru il va readuce pe Sasuke cu picioarele pe pamant. El (Naruto) are puterea de a schimba oamenii, asa cum a facut cu Gaara. Hontonitebayo!!!!!!!!!!!!!! Am inceput sa vorbesc ca Naruto!!!!!!!!!!! Nu-i bine!!!!!!!!!! M-am uitat prea mult la serial!!!!!!!!!!!!!! Deci, Sasuke, stiu c-o placi pe Sakura, asa ca intoarce-te in Konoha!!!!!!!!! Toti te asteapta!!!!!!!!!! Stiu ca vorbesc mult, dar, cand e vorba de Sasusaku, o cam iau razna. Ei bine, va pwp dulce!!!!!!!!!!!! kiss kiss kiss kiss in love in love a hug hi!
Sus In jos
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Mier 04 Ian 2012, 23:30

Eu cred ca Sasuke nu prea are sentimente fata de Sakura. Poate a avut cand era in Konoha! Avand in vedere ca intr-un episod din Shippuden a vrut sa o omoare cu chidori..... Ea este de fapt un obstacol. Sasuke este inecat de razbunare si cred ca dor Itachi il va readuce pa caile cele bune atunci cand va invia, iar Naruto va fi mereu alaturi de Sasuke orice ar fi chiar daca si-ar da si viata pentru el. DOAR DE ACEEA SE MAI NUMESTE SI COPILUL PROFETULUI. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Sam 28 Apr 2012, 22:36

sasuke are o problema cu orgoliul al al lui mare cat casa eu pot sa bag mana in foc ca acolo in inimioara aia a lui de gheta e si o mica flacara aprinsa si aia este sakura
Sus In jos
laura
Academy Student
Academy Student
laura

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu e treaba ta...dar daca te intereseaza , cauta-ma !
acebook acebook : Laura Sandu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : calcutor si sa ies cu prietene mea in oras
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Dum 06 Mai 2012, 13:03

Ruby ☆ a scris:
Nu avem de unde sa stim daca simte ceva pentru ea sau nu. In momentul de fata, dam cu presupusul degeaba si ne facem sperante in ceva ce...practic nu stim daca chiar se va intamlpla. Stiu ca, cu siguranta, toate vrem ca Sasusaku sa fie un cuplu de-adevaratelea.

Oricum, urmeaza lupta finala dintre Naruto si Sasuke. Sper sincer sa-i dea Naruto un pumn si sa-si bage o data mintile alea pierdute in cap si poate - cred totusi ca cer prea mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - sa se gandeasca si Sasuke macar o data, la cei din jurul sau, ba mai important! LA PRIETENII LUI!

ce cruda poti fii!!!poate ca voua va place de sasuke dar nu va dati seama ca daca sasuke il raneste pe naruto grav sakura o sa fie triasta plus ca sasuke va zice ca sunt oameni slabi in konaha si va pleca dupa putere ,care oricum se va intampla deci nui cazul sa fi asa de rea
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Dum 06 Mai 2012, 13:18

Sasuke nu are cum sa il raneasca pe Naruto grav cum zici tu muza fara sa fie si el ranit pentru ca ei in momentul de fata sunt cam egali. Cum a zis si Naruto atunci la podul ala unde Sasuke l-a ucis pe Danzo. Daca va aminti ca Naruto a zis ca vor muri amandoi in lupa sad . Daca se va intampla asta nu va mai putea fi nici un sasusaku. Cu toate ca atunci cand a spus asta Naruto nu a luat-o in calcul pe Sakua care sunt sigura ca ii va salva cu jutsu ei medical daca se vor lupata si atunci poate ca Sasuke se va indragosti de ea ♥️
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
reactia lui sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Joi 24 Mai 2012, 10:37

Hey!
Am trecut si eu cu un comm pe aici ;;) ..
Parerea mea este ca Sasuke era interesat de Sakura mai mult decat ne dam noi seama.
Sunt anumite momente pe care le stim cu totii cand Sasuke a demonstrat ca Sakura este ceva pentru el.
Nu stiu daca vor fi impreuna pentru ca este plin de ura in el din cauza razbunarii.
Eu sper ca va fi totul bine:).
Nu cred ca Kishi-sama ar vrea sa isi dezamageasca fanii...
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : reactia lui sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Mier 01 Aug 2012, 21:20

Sasuke cred ca e ciudat rau . Adik are prieteni langa el si tot nu se potoleste . Ar trebui sa ia un exemplu de la Naruto . El nu avuse nici parinti nici prieteni
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Joi 18 Oct 2012, 22:21

Hmmm,buna intrebare...eu cred ca o va ignora in continuare pana la sfarsitul serialului,cand va vrea Masashi sa ii cupleze pe Sakura si Sasuke si pe Naruto cu Hinata,ca sa traiasca fericiti pana la adanci batraneti: jos palaria in fata
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19Mier 17 Iul 2013, 22:59

Am ajuns si pe aici. Deci cu siguranta eu pot spune ca Sasuke a simtit ceva pentru Sakura, dar in ultima vreme(ma refer in shippuden) a cam luat-o razna cu razbunarea aia, dar cred ca e scuzabil eu una nu cred ca as reactiona altfel in locul lui. revenind la SasuSaku, eu imi pun toata speranta, stim preabine ca Sakura inca il iubeste si l-ar iubi chiar daca.... sa zicem l-ar rani pe Naruto. Nu stim ce simte Sasuke, insa asta e partea a doua, cum in manga am ajuns destul de departe incep sa cred sa se va intoarce in sat, iar daca se va intoarce si va vedea ca Sakura inca il iubeste este posibil ca el sa dea o sansa altei cai, si anume : DRAGOSTEA.
P.S : Nici mie nu prea imi place Sai, desi o intelege pe Sakura foarte bine, de parca i-ar citi gandurile.
Sus In jos
Continut sponsorizat




reactia lui sasuke Empty
MesajSubiect: Re: reactia lui sasuke   reactia lui sasuke I_icon19

Sus In jos
 

reactia lui sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-