Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste din nimic Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste din nimic Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste din nimic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ladySAKURA
Academy Student
Academy Student
ladySAKURA

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : somova
acebook acebook : maria brunetica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cititul cartilor de dragoste
Stare de spirit Stare de spirit : entuziasmata

Dragoste din nimic Empty
MesajSubiect: Dragoste din nimic   Dragoste din nimic I_icon19Vin 30 Ian 2015, 16:31

Cap.1:Prima Privire

   Stau in camera mea in timp ce menajera mea,Iuli,imi face parul.Titlul de cea mai frumoasa fata din societatea londoneza nu se castiga usor.Astazi voi participa la balul dat de lady Wheaton matusa mea iar nici n-a inceput si am deja dansuri rezervate.O,scuzatima am uitat sa ma prezint sunt Sakura Haruno care are tot ce isi doreste un barbat trasaturi de inger,un corp bine definit plus un par roz lung si stralucitor dar este pacat ca am inima inghetata.Cand aveam sapte ani tata m-a adus aici din China ca sa cresc fara sa simt mana unei femei findca a murit mama care m-a pus sa jur ca nu voi lasa sentimentele sa imi conduca viata asa ca mi-am inghetat inima. 

  -Am terminat,doamna!spune Iuli trezinduma din visare.
   -Multumesc!ii raspund eu politicos.
   -Mult succes!!spune un colt al gurii ridicanduse.
   -N-am nevoie dar oricum.spun si ies pe usa.
   Ajung in drept cu usile de sticla care dau spre sala bal iar toti incep sa ae holbeze la mine ca de obicei.Trec indiferenta printre toti ducanduma direct la matusa mea.
   -Buna seara,matusa!
   -O,draga haide sa til prezint pe Sasuke Uchiha.Il vei adora.
   Ma ia de mana si ne indreptam direct spre doi barbati de varste diferite sau ma rog asa se vede din spate.Unul dintre ei ne observa si se intoarce facandui cu mana matusii.
  -Acesta draga mea este tatal sau Haru.imi opteste ea.
   La cat de bine arata nici nas fi zis ca este tatal sau.Stati,daca el arata asa cum arata Sasuke?
    Si atunci il vad cel mai frumos barbat din lume cu trasaturi de ingeri,un corp bine sculptat(si asta se vede prin costum va dati seama) si un par ca abanosul la fel si ochii in care ma-m pierdut.Stand ingandurata asa nici nu imi dau seama cand ne oprim.Dar noroc de matusa ca altfel cine stie.  
   -Tie rau draga mea?
   -Ce?A nu.De ce?
   -Esti rosie.Daca nu iti e rau inseamna ca e chipes baiatul nu-i asa?Ha,ha,ha.....
   -Matusa!spun eu exasperata.Hai sa mergem.
   -Buna seara,domnule Uchiha sper ca ami tineti minte.
   -Buna seara,o da cum sa nu lady Wheaton.
   -Buna seara.spun eu facandumi simtita prezenta.
   -Buna seara,domnisoara tu trebuie sa fii Sakura Haruno.Matusa mi-a vorbit despre tine in scrisori dar se pare ca sunteti de o mie de ori mai frumoasa.
   -Multumesc frumos domnule.
   -Ei bine doamnelor cel de langa mine este nepotul meu Sasuke uchiha.
   -Buna seara!spune el facand o plecaciune adanca peste care se pare ca a sarit tatal sau.
Sus In jos
Litlle Pinguin
Genin
Genin
Litlle Pinguin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : intrebati cunoscutii
acebook acebook : andreea.cimpoesu@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : muzica si ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : ^-^ Secret ...

Dragoste din nimic Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste din nimic   Dragoste din nimic I_icon19Vin 30 Ian 2015, 16:50

Deci nu stiu daca am voie sa spun...dar nu ai pus unde trebuie acest fic...trebuie la fan ficuri Sasuke&Sakura...daca de asta e....sper ca am voie sa spun acest lucru... ingrijorat hmm...?!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dragoste din nimic Asss10Dragoste din nimic J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dragoste din nimic Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste din nimic   Dragoste din nimic I_icon19Vin 17 Iul 2015, 13:28

FanFic inactiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste din nimic Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste din nimic   Dragoste din nimic I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste din nimic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-