Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O atenţie :/ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O atenţie :/ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O atenţie :/

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

O atenţie :/ Empty
MesajSubiect: O atenţie :/   O atenţie :/ I_icon19Joi 05 Feb 2015, 18:55

Bun. salut! :) nu am mai fost de mult timp activă pe aici, dar am de gând să mă revanşez. Am o idee şi nu ştiu dacă a mai fost pusă sau nu în calcul. Cred că ar fi bine ca la ramura cu "Fan ficuri finalizate" să nu se pună în aceeaşi categorie şi cele care nu includ cuplul SasuSaku, adică să se facă la fel ca "Fan ficuri originale", când sunt duse la bun sfârşit, să nu ajungă în aceeaşi oală cu cele SasuSaku... părerea mea. Atunci când vreau să citesc un fic cu faimosul cuplu, nu vreau să văd pe parcurs că de fapt nu ei sunt protagoniştii.
Cum ziceam: nu ştiu dacă a mai fost pusă această problemă, dar mi-ar plăcea să fie luată în considerare. Spre să m-am exprimat pe înţelesul tuturor 
Peace :)
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

O atenţie :/ Empty
MesajSubiect: Re: O atenţie :/   O atenţie :/ I_icon19Vin 06 Feb 2015, 14:29

Sure thing. O sa facem si pe asta :).
Sus In jos
 

O atenţie :/

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Sugestii, probleme legate de forum și plângeri legate de orice și oricine... :: Sugestii. Vă așteptăm. :: Sugestii acceptate-