Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pe aripi de iubire  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pe aripi de iubire  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pe aripi de iubire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

Pe aripi de iubire  Empty
MesajSubiect: Pe aripi de iubire    Pe aripi de iubire  I_icon19Dum 29 Mar 2015, 12:14

Scuze ca iti scriu atat dar un simplu " Te iubesc " nu ar fi de ajuns , chiar daca este cea mai frumoasa declaratie de dragoste . 
 Suntem litere rătăcitoare pe filele vechi și uitate a unui copil, dar împreună am putea înșira în pagină cel mai frumos roman de dragoste.

Suntem paleta și pensula... perimate pe rafturile unui pictor, dar împreună am putea picta cea mai superbă operă de artă.

Suntem 2 semințe de flori, pierdute în pachetul unui grădinar, dar împreună am putea transforma pământul într-o grădină imensă cu flori din cele mai colorate.

Suntem suflete haine și visătoare ce nu au suferit decît eșecuri, dar împreună putem atinge fericirea absolută.

Suntem muritori de rînd, dar împreună am putea prinde aripi, cuceri înălțimile și stăpîni universul.

Pentru că vreau sa fii cel mai fericit om din lume, pentru că știu că o meriți cu adevărat și pentru că știu că nu am putea exista în singurătate, îți ofer ție ceea ce am mai scump... Inima mea îți aparține Alex 
Sus In jos
 

Pe aripi de iubire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mesaje de dragoste-