Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura vs Ino  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura vs Ino  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sakura vs Ino

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Sakura vs Ino  Empty
MesajSubiect: Sakura vs Ino    Sakura vs Ino  I_icon19Mar 07 Apr 2015, 16:20

Ei bine, eu una am vazut mai multe comentarii negative legate de aceasta lupta, ca toate celelalte au fost mai interesante, numai asta nu, ce au fost jalnice, etc.
Eu una nu cred asta, dar as dori sa aflu si alte pareri, pentru ca eu am luat anime-ul de la capat, iar cand am ajuns la lupta asta, intradevar nu a fost atat de palpitanta ca celelalte, dar mi s-a parut mai degraba o lupta emotionanta, mai ales ca trebuie sa iti fie greu sa te lupti cu cineva care obisnuia sa iti fie cel mai bun prieten.
Acum as vrea sa stiu si parerile voastre. 
Ja ne !
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Sakura vs Ino  Empty
MesajSubiect: Re: Sakura vs Ino    Sakura vs Ino  I_icon19Mar 07 Apr 2015, 19:16

Lupta dintre Ino şi Sakura a fost, aşa cum ai zis şi tu, una emoţională. Din câte îmi aduc eu aminte, Sakura şi Ino erau într-o competiţie din cauza lui Sasuke. Nu ştiu cum să spun, dar această luptă ar fi trebuit cumva să decidă care îl merită mai mult pe Sasuke, cine este demnă de el. De fapt, această luptă a fost un simbol al rivalităţii lor. Asta e părerea mea.
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Sakura vs Ino  J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Sakura vs Ino  Empty
MesajSubiect: Re: Sakura vs Ino    Sakura vs Ino  I_icon19Mar 07 Apr 2015, 20:57

Aoleu, nu pot să uit de rivalitatea dintre Ino și Sakura. :))) Au fost unele momente amuzante, iar obsesia lor pentru Sasuke mi se pare că a fost dusă prea la extrem, însă și ea a avut farmecul ei. 
Acum, hai să fim serioși, toți știm că Sakura este cea demnă de Sasuke. Ino mi se pare prea înfumurată și prea nehotărâtă. Trece repede de la un tip la altul.
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sakura vs Ino  Asss10Sakura vs Ino  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sakura vs Ino  Empty
MesajSubiect: Re: Sakura vs Ino    Sakura vs Ino  I_icon19Sam 30 Mai 2015, 23:32

Nu am suportat acea lupta. Ma stresa la maxim. Erau atat de enervante cand erau mici.. prea obsedat de Sasuke pe care il durea undeva de ele =)))
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Sakura vs Ino  Empty
MesajSubiect: Re: Sakura vs Ino    Sakura vs Ino  I_icon19Joi 11 Iun 2015, 12:05

Geo Metaphose. a scris:
Nu am suportat acea lupta. Ma stresa la maxim. Erau atat de enervante cand erau mici.. prea obsedat de Sasuke pe care il durea undeva de ele =)))
Poate chiar indiferenta lui le intrigau si il faceau tot mai misterios, asadar ele se apropiau tot mai mult de el. Atitudinea lui inaccesibila era aragatoare pentru ele. Oricum, Sasuke arata destul de bine pentru un anime. 
       Si, din cate imi amintesc, Sasuke a pierdut lupa la examenele acelea. Mai stie cineva cum au reactionat cele doua?
Sus In jos
Carmen
Academy Student
Academy Student
Carmen

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Arges, Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : make-up-ul, cititul si calatoriile
Stare de spirit Stare de spirit : fericita :*

Sakura vs Ino  Empty
MesajSubiect: Re: Sakura vs Ino    Sakura vs Ino  I_icon19Joi 11 Iun 2015, 13:50

In prima etapa nu a pierdut lupta. A trecut mai departe si trebuia sa lupte cu Gaara care era inca ticnit pe atunci. Lupta s-a intrerupt cand Gaara s-a transformat in monstru si a luptat cu Naruto care l-a invins.
Cat despre lupta dintre Sakura si Ino consider ca a fost cea mai enervanta lupta, tocmai ptr ca era o lupta pentru Sasuke care oricum nu era interesat de ele.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sakura vs Ino  Empty
MesajSubiect: Re: Sakura vs Ino    Sakura vs Ino  I_icon19

Sus In jos
 

Sakura vs Ino

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-