Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Părerea mea despre forum? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Părerea mea despre forum? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Părerea mea despre forum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

Părerea mea despre forum? Empty
MesajSubiect: Părerea mea despre forum?   Părerea mea despre forum? I_icon19Mier 15 Iul 2015, 23:51

Părerea mea despre forum?


          Nu este nimic greșit la el... Însă, mă deranjează chat-ul și discuțiile -care văd în topicuri din această categorie- nu se termină. Se înțelege când mai apare unul, doi, trei... Dar se creează găști ce, pur și simplu, își scot la iveală minunății de miștocării de 2 lei.


Me gusta...


         Sau nu... Când un om intră pe chat, intră cu scopul de a comunica, în schimb se primesc replici de tipul: ”te ignorăm ca să pleci”. O.K.? De când suntem excluși din acest regim? Atâta timp cât sunt înregistrată pe acest forum și am un cont valid, fără abateri de la regulament, fără să te jignesc vreodată, care este problema? În primul rând, nu te cunosc, în al doilea rând, de când ne permitem să excludem persoane care au spus un simplu ”Buna”? Care este omenia? Sau nu aveți?... Eu am înțeles ideea, sunteți mișto, grozăviile forumului, cei populari cu vechime. But, hey, your not alone in this forum, you know? Dacă nu, te anunț eu că nu ești singur. Așa, cum ai reacționat cu mine, alături de gașca ta, altul s-ar fi simțit jignit -și eu-.

          Acesta este minusul din acest forum. Se înțelege ca Staff-ul nu poate curăța chiar așa forumul de aceste mizerii, dar cer un pic de bun simț din partea resptectivilor -nu dau nume-. Poate nu veți avea obrazul pe atât de gros, așa cum mi-ați dat impresia. Cer, de asemenea, curajul la un comentariu la acest topic, dacă aveți și vă simțiți. Dacă nu, asta este... Nu pot schimba lumea, dar pot bate un apropo spre alții, să nu se miștocărească în grupuri, făcând glume de prost augur.


          O zi bună!
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Părerea mea despre forum? Empty
MesajSubiect: Re: Părerea mea despre forum?   Părerea mea despre forum? I_icon19Joi 16 Iul 2015, 01:06

Nu am fost prezentă pe chat, dar mi s-a relatat întâmplarea. În primul rând, nu văd de ce ai făcut un topic separat, când avem deja unul pentru plângeri la adresa membrilor forumului; resimt ceva frustrare si dorinţă de preeminenţă, ceva cu care văd că afirmi că nu eşti de acord. Ciudat. În al doilea rând, nu este nimeni obligat să salute pe cineva. Cine vrea, o face, cine nu, la fel. În al treilea rând, am înţeles că cineva a spus că te ignoră ca să pleci. Dacă ai fi stat măcar o oră pe chat, ai fi înţeles că cel care a făcut respectiva afirmaţie spune tot timpul lucruri de genul şi nu ar trebui să te simţi ofensată. Dacă sentimentele tale ar fi fost atât de rănite, ai fi încercat să vorbeşti cu cineva de pe chat ca să vezi dacă respectivul are o problemă cu tine în mod special, sau face asta cu toată lumea. Şi nu în ultimul rând, să ştii că până şi membrii din staff (care se presupune că au ceva autoritate) sunt ignoraţi câteodată. Nu suntem un liceu idiot cu grupul popularilor şi al tocilarilor, unde fiecare tocilar se duce şi se plânge la director că a fost bruscat.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Părerea mea despre forum? Empty
MesajSubiect: Re: Părerea mea despre forum?   Părerea mea despre forum? I_icon19Joi 16 Iul 2015, 08:54

Byby_Smiley a scris:
Părerea mea despre forum?


          Nu este nimic greșit la el... Însă, mă deranjează chat-ul și discuțiile -care văd în topicuri din această categorie- nu se termină. Se înțelege când mai apare unul, doi, trei... Dar se creează găști ce, pur și simplu, își scot la iveală minunății de miștocării de 2 lei.


Me gusta...


         Sau nu... Când un om intră pe chat, intră cu scopul de a comunica, în schimb se primesc replici de tipul: ”te ignorăm ca să pleci”. O.K.? De când suntem excluși din acest regim? Atâta timp cât sunt înregistrată pe acest forum și am un cont valid, fără abateri de la regulament, fără să te jignesc vreodată, care este problema? În primul rând, nu te cunosc, în al doilea rând, de când ne permitem să excludem persoane care au spus un simplu ”Buna”? Care este omenia? Sau nu aveți?... Eu am înțeles ideea, sunteți mișto, grozăviile forumului, cei populari cu vechime. But, hey, your not alone in this forum, you know? Dacă nu, te anunț eu că nu ești singur. Așa, cum ai reacționat cu mine, alături de gașca ta, altul s-ar fi simțit jignit -și eu-.

          Acesta este minusul din acest forum. Se înțelege ca Staff-ul nu poate curăța chiar așa forumul de aceste mizerii, dar cer un pic de bun simț din partea resptectivilor -nu dau nume-. Poate nu veți avea obrazul pe atât de gros, așa cum mi-ați dat impresia. Cer, de asemenea, curajul la un comentariu la acest topic, dacă aveți și vă simțiți. Dacă nu, asta este... Nu pot schimba lumea, dar pot bate un apropo spre alții, să nu se miștocărească în grupuri, făcând glume de prost augur.


          O zi bună!

Neata ^^. Da-mi te rog mie niste detalii pe privat despre cine ti-a vorbit in felul asta gen numele lor, cam de cate ori ti-a fost vorbit in felul asta, poate ai si printuri. Orice detaliu ai despre situatia asta. :)
Desi topicul nu e unde trebuie, il mai las o vreme aici pana rezolvam problema asta apoi o sa-l mut.
Sus In jos
Roxana.
Genin
Genin
Roxana.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bistrita
acebook acebook : Unstoppable Mind Forum
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : tattoo
Stare de spirit Stare de spirit : oke

Părerea mea despre forum? Empty
MesajSubiect: Re: Părerea mea despre forum?   Părerea mea despre forum? I_icon19Lun 01 Apr 2019, 13:07

daca nu imi placea forumul, nu ma inregistram
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Continut sponsorizat




Părerea mea despre forum? Empty
MesajSubiect: Re: Părerea mea despre forum?   Părerea mea despre forum? I_icon19

Sus In jos
 

Părerea mea despre forum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Părerea ta despre forum-