Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Need for Speed - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Need for Speed - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Need for Speed

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 13:47

Atzie Boo! kiss

Vinisi cu nextuletzu` si sper sa va placa.Si asta a fost destul de scurt dar abia de la urmatoarele capitole incepe adevarata actiune.Lectru placuta scumpilor!: kiss in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 13:52

pai am ajuns si eu la ficul tau si imi place,si nu ii bai daca e scurt adica din partea mea doar sa existe un next oricum spor la scris dance2


Need for Speed - Pagina 4 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 13:55

A fost foarte frumos capitolul . Atat de romantic , cum ar putea sa nu iti placa asa ceva ?

Deci scumpa succes la scris next kiss


Need for Speed - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 16:07

OOOOOOOOOOOOOOOOOO ce draguti sunt cei doi, si ficul la fel de dragut abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 16:10

Frumos in love. Un capitol plin de romantism. dap !

Astept nextu si spor la scris. a hug
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 19:30

Vai Doooamne ce frumos a fost
Deci ador ficul tau
Ador ca e SasuSaku
Ador totul adoor adooo adoor
Adu next repede!


Need for Speed - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Need for Speed - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Need for Speed - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNeed for Speed - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Need for Speed - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:20

Capitolul 14


Soarele isi face aparitia pe cerul senin managaind astfel toti oamenii care umblau grabiti pe strazi, parca trecand pe langa timp.Razele lui caldute intra si prin draperiile rozaliei care dormea dusa.

Imi deschid incet pleoapele.Le simteam grele iar ochii ii imi erau umflati.Uitasem ce s-a intamplat aseara.Imi aduceam aminte ca am fost cu Sasuke afara in ploaie.Apoi cred ca am adormit iar el m-a adus acasa.Ma ridic usor din pat si merg spre baie.Intru sub dus si las picatrile caldute de apa sa-mi brazdeze trupul firav.Ma simteam bine si eram fericita ca inca sunt pura.Ardeam de dorinta sa o fac cu Sasuke pentru prima data, insa ceva in mine nu ma lasa.Credeam ca s-a sparat pe mine, asa ca aveam de gand sa-l sun ca sa iesim mai tarziu afara.Dupa ce ma spal merg in bucatarie si beau o cana de lapte rece.Eram atat de somnoroasa.Imi era atat de lene, vroiam doar sa stau in pat si sa dorm.In cele din urma ma duc sus si imi aleg din dulap o pereche de pantaloni scuurti si un tricou.In timp ce cotrobaiam prin dulap imi aduc aminte de cele intamplate acasa la Sasuke.Speram sa nu se fi suparat, insa vroiam sa ma inteleaga.Nu sunt o usuratica si tin la demnitatea mea.Ma imbrac iar apoi merg in baie ca sa-mi caut ondulatorul.Off...L-am cautat peste tot si nu l-am gasit.Simt cum sufla un vanticel rece.Ma duc in camera mea ca sa inchid geamul, si cand intru il vad pe Sasuke cu ondulatorul in mana.

-Cauti asta? Ma intreaba el smecher.Eu ii zambesc dulce.Eram fericita ca nu s-a suparat.Intind mana asteptand sa-mi dea 'instrumentul' iar el face un pas spre mine si isi intinde buzele.Da stie sa negocieze! Il sarut pe buze iar el ma prinde cu o mana de talie.Ma trage spre el si adanceste sarutul.In cele din urma ma dezlipesc usor de el si ii i-au ondulatorul din mana.Incep sa-mi fac parul iar el ma intreaba daca vreau sa mergem undeva.II raspund afirmativ si apoi zambesc draceste.el se uita la mine intrebator iar eu ii arat pe geam...masina mea?! Credeam ca aseara am lasat-o la el.In fine, el afiseaza acelasi zambet si imi spune ca totusi nu putem conduce pe stomacul gol.De unde stia ca nu am mancat, habar nam!Merg sa ma incalt apoi cobor in fata casei unde ma astepta Sasuke rezemat de masina.Imi arunca cheile.Deschid masina si intru apoi pe el il vad ca fuge spre masina din fata mea.Era noua?Hmm...Sa o testam putin.Conduc aproape de el si ii spun ca ne vedem la restaurantul de pe stanca, apoi apas acceleratia si incep sa gonesc ca nebuna.Nici el nu se lasa mai prejos.Era putin in spatele meu, dar imediat ma ajunge.Nu era mult pana la restaurantul de pe stanca.In jur de 5 kilometri.Simteam ca baiatul acesta este jumatatea mea.Ma intelegea si avea aceleasi pasiuni ca si mine.Ce imi puteam dori mai mult? In plus maine aveam sa mergem in Tokyo la tata.Alta cursa.Nu ma mai satur de ele! Incep sa rad apoi apas cat de tare pot aceleratia si merg cativa metri mai in fata.Mai aveam putin si ajungem.Ma uit in spate insa nu-l observ pe Sasuke, cand imi intorc privirea observ ca el era in fata mea.Dar cum a facut?! Off...Incerc sa-l ajung, insa nu reusesc.Pune o frana brusca cand ajunge in fata restaurantului si iese cu un aer triumfator din masina.Eu ma indrept spre el putin nervoasa si il trag inauntru.La o masa ii observ pe temari si Shikamaru ce se sarutau de mama focului.Incep sa chicotesc si ii dau un ghint lui Sasuke facandu-i semn in directia lor.El face acelasi lucru ca mine aoi se intreapta spre o masa.Imi trage scaunul si ma pofteste sa ma asez.Ce gest dragut! Coamandam amandoi, apoi eu incep sa-i povestesc lui Sasuke despre tata.Ii spun cum am inceput cursele si cum ajuns sa fiu cea mai buna din oras.Am pus accent pe ''cea mai buna'' facandu-l sa ma priveasca ciudat.Ma intrebam ce-i umbla prin cap?Vine si comanda noastra iar eu beau o gura de suc.Chiar atunci Sasuke spune:

-Cea mai buna esti tu, pentru ca cel mai bun sunt eu! Zambeste strengar iar eu cand il aud ma inec cu sucul.Tusesc apoi ma ridic nervoasa in picioare si imi sprijin mainile de masa.
-Cum adica cel mai bun esti tu?!


Ultima editare efectuata de catre •Coffée™ in Sam 08 Oct 2011, 13:44, editata de 1 ori
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:41

A fost atat de superb in love
Mi-a aplcut la nebunie, nu mai pot dupa acest fic!
TE rugam next rapid
!


Need for Speed - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Need for Speed - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Need for Speed - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNeed for Speed - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Need for Speed - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:45

Hey hey..Ma bucur ca ai pus continuarea:))
Vai vai dar stie sa o enerveze ce-i drept lough
Imi place insa vreau sa ii vad la tatal Sakurei..

Spor la scris!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 21:04

so'cool
foarte frumos...interesant...superb....si vreau nextul yeah
repedee plss..este prea minunat dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Need for Speed - Pagina 4 Img1439861115large
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 22:00

Ai adus nextul ! Si Sasuke , chiar ii place sa o enerveze pe Saku . Pai ce sa mai zic ? Adune nextul repede kiss


Need for Speed - Pagina 4 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 16:52

CE fic super amuzant. Mor aici de ras si nu mai pot spune decat next =))


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:25

Capitolul 15


Dupa tipetele mele de nervozitate i-am facut pe toti din rastaurant sa ma priveasca. Nici macar nu-mi pasa. Acum imi iesea fum pe nas si pe urechi. Eram toata rosie si ma uitam la Sasuke asteptand o exlipcatie.Mai tineti minte ca am spus ca e super dragut, ei bine imi retrag cuvintele. El ma priveste calm si incepe sa rada. Imi spune sa ma asez jos si incepe sa-mi spuna tot felul de lucruri care ma enervau si mai tare.

-Nu are rost sa te enervezi. Doar ti-am spus ca esti cea mai buna. Acum ma calmasem, insa l-a pus necuratu` sa continue. Si eu sunt cel mai bun, insa sunt putin mai bun decat tine pentru ca nu pot sa fie doi la fel de buni in acelasi oras.

-Poftim?! Spun eu ridicandu-ma din nou in picioare si tipand nervoasa. El ma priveste din nou calm si imi spune sa ma asez. Eu incep sa-i spun ca nu are cum sa fie mai bun decat mine.Nimeni, si am accentuat foarte tare NIMENI, nu e mai bun decat mine. La auzul acestor vorbe, Sasuke se ineaca cu omleta pe care tocmai o comandase. Acum ma simteam mai bine. Zambesc divolesc si astept sa-mi spuna ceva. Raspunsul lui nu intarzie sa apara si imi spune ca daca el e acel ''NIMENI'' atunci e adevarat. Inspir adanc si expir zgomotos. I-au sticla de apa de pe masa si i-o torn frumusel in cap, pana la ultima picatura. Oamenii din restaurant ne priveau amuzati. Nici el nu se lasa mai prejos. I-a tarta cu frisca de pe masa si mi-o tranteste pe fata. ''O n-a facut asta!'' Gandeam eu enervata pana peste cap. Incepe sa rada, apoi se trezeste cu cafeaua mea peste tot pe fata si pe par.

-Considera-l balsam! Ii spun eu sarcastica. El ma priveste misterios apoi ma stropeste cu suc. Incep sa fug dupa el si iesim afara din inapere. Am facut vreo trei ture in jurul stancii apoi suntem intrerupti de un mosneag care atunci iesea din restaurant intrebandu-ne daca nu platim consumatia. Ma duc nervoasa la el si ii dau o bacnota fara sa mai astept restul si ii spun sa se care. Ma urc in masina si incep sa conduc cu viteza. Sasuke era in spatele meu. Apas puternic accelertia, insa nici el nu se lasa.Ajunge langa mine si imi face cu ochiul. Simt cum imi cade pe fata o bucata de frisca. Incep sa rad si apoi ma uit urat la brunet. Oricat incercam sa ne invingem unul pe celalalt nu reuseam. Eram ''prea la fel'' ca sa spun asa si faceam lucrurile in acelasi mod. Ajungem amandoi in fata casei mele. Ma cobor din masina si el face acelasi lucru, dupa care spunem amandoi in cor:

-Ha, eu am castigat acum! Ba nu! Ba sigur ca da. Incepem amandoi sa urlam in mijlocul strazii ca niste nebuni scapati de la sanatoriu. Nu ne pasa de masinile care ne claxonau si soferii care cu siguranta ne injurau. Il trag pe Sasuke in curte si incepem din nou cearta acolo. La un moment dat el tace si ma priveste insistent. Eu insa urlam si gesticulam, insa simt cum ma prinde de maini. Ma trage aproape de el si ma saruta pasional. Limbile noastre se duelau, mai ceva ca pe strada, eu rup incet sarutul si il privesc uimita.

-Ti-am spus ca esti frumoasa cand esti nervoasa? Ma intreaba el pe un ton dulce si afiseaza un zambet strengar. Eu imi dau ochii peste cap si apoi il imping in piscina. Imi dau jos hainele si ma arunc si eu.Il vad pe Sasuke care isi misca buza de jos. Incepem amandoi sa radem. Eu ies din apa si ii spun lui Sasuke ca merg sa aduc ceva de baut. Caut prin frigider si gasesc niste lamai. Le stroc si pun putin zahar si cateva cubulete de gheata. Umplu doua pahare si le duc pe tava in gradina. Le pun jos si ii fac lui Sasuke semn sa se serveasca. CAnd sa iau o inghititura de suc imi suna telefonul. Observ ca era ...








Ultima editare efectuata de catre •Coffée™ in Sam 08 Oct 2011, 13:44, editata de 1 ori
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:26

Am venit cu nextuleztu... dap ! Apoi eu sper sa va placa si sa aveti lectura placuta! kiss in love

hi!


Once you go black you never go back
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:43

O Doooamne ce misto a fost
Da sti ai putea sa descrii mai mult sarutul lor
Atingerile
Ce simt ei yeah
Hai repejor cu next!


Need for Speed - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Need for Speed - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Need for Speed - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNeed for Speed - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Need for Speed - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 21:44

Wai scumpii de draguts si comic a fost capitolul asta in love
Cat am putut sa rad ! Ti.am zis . Trebuie sa faci si tu un show la Coltul vesel ! O sa ai vizualizari , nu gluma !
Acum ne intoarcem .
Nu-i bai daca este scurt capitolul , pentru ca a fost pe cinste ! Eu bolunzesc tu ! Si tu esti cu Suspans`ul ! Sa vezi ce.tzi fac cand ne intalnim biciuitor Rawwr !
Astept Nextul Bee cat mai repede !
Te kiss dulce draga a hug !!
Ja ne hi! .





Need for Speed - Pagina 4 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Need for Speed - Pagina 4 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 22:06

Ca era...., cine era ?????
Vreau sa aflu !!!!
Vreau nextu!!!
Ce smecher e Sasuke lough , iar Sakura e nebuna, ceea ce-mi place mult!!
Te roog frumos sa pui nextu cat de repede poti!!!
Spor la scris! Te pup! kiss a hug
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 23:11

Hihihi....Ce dulce!!
Ma bucur ca ai pus continuarea:x Si chiar a iesit super:X

Vreau sa vad ce se intampla in continuareee!!
Repede next-ul:X:X


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 10:30

Capitolul 16


Observ ca era tata?! Raspund in graba si aud o voce speriata. Nu stiam ce se intampla. Auzeam tipete si tot felul de zgomote ciudate. Totata tremuram, ma rugam doar sa nu pateasca tata ceva. Sasuke ma priveste si el asteptand sa spun ceva. Era numarul tatei dar nu se auzea nimic, inafara de urlete si alte zeci de zgomote ciudate.

-Sakura, fata mea! Asculta nu pot vorbi mult. Am fost prins de niste traficanti de droguri care vor sa ma omoare, nu stiu din ce motiv. Ma vor elibera in shimbul unei recompense. Si aa.. Sakura ai grija de tine.. Am ramas masca cand am auzit. Telefonul mi-a cazut din mana. Nici nu stiam ce sa fac. Lacrimile imi brazdeaza obrajii rosii. Sasuke iese repede din piscina si vine spre mine, apoi ma intreaba cu o voce blanda ce sa intamplat. Abia daca mai puteam vorbi, eram pur si simplu devastata. O iau la fuga spre doormitorul meu. Imi pun intr-un geamantan niste haine apoi incercand sa ma calmez ii spun lui Sasuke ce s-a intamplat. Coboram amandoi si mergem cu masina mea la el acasa. Isi ia niste haine apoi pornim spre Tokio. Nu ma puteam gandi la altceva decat la tata. Eram total distrusa, nu vroiam nicidecum sa-l pierd. Conduceam absenta, rugandu-ma sa nu pateasca nimic. As fi facut orice sa-l pot salva. Era tatal meu, il iubeam atat de mult... Simt o mana calda peste a mea. Ma uit la Sasuke si imi spune ca e pregatit pentru ce e mai rau. Apoi scoatea din geaca doua pistoale. Il privesc uimita. Nu stiam ca Sasuke detine niste arme, sper ca nu ilegal. Il privesc ciudat si imi spune ca are permis pentru ele. Rasuflu usurata. Ultimul lucru de care avem nevoie era politia pe capul nostru cu o amenda de toata frumusetea sau petrecandu-ne cateva luni la inchisoare. Gandul imi zboara din nou la tata. Incep sa tremur involuntar, dar aud o voce blanda care ma calmeaza.

-Il vom salva! Ai incredere. Stiam ca-l vom salva. Cu Sasuke alaturi de mine sunt in stare sa fac orice, dar totusi, mie atat de frica. Ii zambesc brunetului meu apoi apas acceleratia. Aveam un sentiment atat de ciudat. Mai aveam cam o zi pana sa ajungem in Tokio. Era destul de departe, dar nu mi-am luat bani la mine! Imi dau o palma peste frunte, insa imi aduc aminte ca in apartamntul tatei este un seif. Daca as fi stiut si codul... Stau si a gandesc putin apoi imi aduc aminte. Este data zilei mele de nastere. Il vad pe Sasuke care ma priveste cu semne de intrebare. Incep sa rad apoi apas din nou acceleratia. Vreau sa depasesesc o masina, insa de pe celelalat sens vine alta. Nu stiam ce se intampla, eram speriata destul din cauza tatei, nu avem nevoie si de un accident de masina. Pierd controlul volanului. Simt cum Sasuke sare pe locul soferului si incepe el sa conduca. Eram pierduti...


Ultima editare efectuata de catre •Coffée™ in Sam 08 Oct 2011, 13:45, editata de 2 ori
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 10:31

Sorry ca a fost asa scurt da mi-a pierit inspiratia. Spor la citit!

Dragilor sa stiti ca abia de acum incepe adevarata actiune! >:) >:)

Deci Lectura placuta! kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 10:56

Opaa o sa avem parte de actiune? Genial.. Wow tatal Sakurei este rapit.. Sa nu-mi zici ca cei doi vor face accident, caci asta nu-i de bine. In loc sa-l salveze, ei ajung la spital. Of of of!
Capitolul e frumos, insa pacat ca-i scurt. Pune-ne repede continuarea si sa fie cat mai lunga.
Spor la scris si la idei! Te pup

Apropo cand pui next-ul imi poti da si mie un PM? Mersi! kiss

See ya! dance2


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 16:48

ce se va intampla offffff ma omori cu suspansul :><:


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 17:50

Wow! Sper ca cei doi sa nu faca accident! Sper ca totul sa fie bine!
Draguto nextul repede!! Vreau sa aflu daca au scapat nevatamati sau nu !!!
Astept nextul!! Spor la scris si la idei!! Si pls anunta-ma printr-un P.M Cand pui nextul!!
Mersi kiss a hug!!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 11:43

te rooooooooooooooooog next please


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Need for Speed - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 20:29

Capitolul 17



Sasuke trage cu putere de volan facand masina sa merga pe doua roti, reusind sa trecem nevatamati printre cele doua masini. Am scapat ca prin urechile acului. Apas frana si respir apasat. Inima imi batea repede, mai sa-mi sara din piept iar Sasuke ma privea ciudat. Nici nu stiam ce simt. Il iubeam atat de mult pe tata, nu vroiam sa-l pierd, insa daca nu gandesc la rece cu siguranta nu voi reusi sa-l salvez. Ii spun lui Sasuke ca avem nevoie de un plan.

-Am un plan. El e mereu pregatit pentru orice. Nu pot sa cred ca si in acest moment poate face asa ceva. Pornesc de pe loc conducand incet, in timp ce mainile inca imi tremurau. Imi explica ceea ce avea de gand sa facem. El se va da drept cineva din organizatie iar pe mine ''ma va rapi''. In timp ce el ii va lua ostatici prin surprindere, eu il salvez pe tata iar Sasuke le zboara creierii traficantilor. Simplu, nu? Oftez apoi imi trec mana prin par.

-Sti canu putem face asa ceva... Ii spun eu pe un ton dezamagit.

-Bineinteles ca putem! Imi spune el plin de incredere. Era atat de arogant uneori. Simt cum imi prinde mana in a lui si ma intraba daca nu vreau sa ma odihnesc. Dau apropator din cap apoi opresc masina, lasandu-l pe Sasuke in locul meu.

Mergeam cam de trei ore, deci nu mai aveam mult pana sa ajungem. Imi las capul pe spate privind in sus. Apas un buton apoi acoperisul masinii se ruleaza in spate dezvaluind cerul albastru. Inchid ochii si incep sa ma gandesc la tata. Imi era atat de dor de el. Mereu bun cu mine si atat de iubitor. Nu vroiam sa moara, nu putea sa moara. Adorm incet, incet cu gandul la el...

-`Neata somnoroaso! Aud o voce blanda in timp ce o mana calda se plimba pe fata mea. Deschis repede ochii si il vad pe Sasuke care imi spune ca am ajuns. Rasuflu usurata apoi ies din masina in luandu-mi din spate bagajul. Eram in centrul orasului, deci aproape de apartamentul tatei. Ii spun lui Sasuke sa ma urmeze iar dupa cateva minute ajungem in fata unui bloc urias. Intru urmata de brunet, intram in lift apoi ne indreptam spre apartament. Incerc usa sa vad daca era deschisa, pentru ca nu aveam cheia. Of... Tocmai acum era momentul s-o uit. Sasuke imi spune sa ma trag pentru ca are el o solutie.

-Uimeste-ma! Apoi isi incoarda mushii si da cu piciorul in usa, aceasta cazand la pamant. ''Hmpf!'' Ingana el pe un aer superior. Imi dau ochii peste cap apoi intru si vad ca totul era la locul lui. Atunci de unde l-au rapit pe tata? Ma asez pe pat si incep sa ma gandesc, pentru ca nu avea nici o logica. Aud telefonul si raspund repede. Aud in receptor o voce cunoscuta.

-Sakura, fata mea. Vino repede dupa mine. Mai ai 24 de ore pana cand vor detona o bomba atomica care va distruge intreg Tokio-ul iar noi vom muri. Apoi inchide fara sa apuc sa spun ceva. Sasuke a auzit totul. Imi ia telefonul din mana si tot il butoneaza timp de zece minute.

-Ce tot faci? Il intreb eu nervoasa.

-Il gasesc pe tatal tau. Apoi imi arata telefonul si locul de unde am fost apelata. Periferia orasului, presupun ca in ceva fabrica parasita. Ma ridic repede si pornesc spre masina. Nu aveam timp de pierdut. Ii spun lui Sasuke sa isi puna planul in aplicare.

-Sakura, orice iti voi spune sa sti ca nu e adevarat. O sa trebuiasca sa improvizez insa nimic nu e adevarat. Apoi ma strange in brate si ma saruta dulce pe buze. Eram atat de tensionata, insa el ma facea sa ma simt mai bine. Cand ma strangea in brate parca pluteam printre nori si nimic nu era la fel.

-Ai grija de tine! Ii spun eu zambdind dulce.

-Si tu! Apoi alerg spre masina cu gandul ca in curand il voi salva pe tata si poate alte mi de vieti....







Am adus si eu nextu` insfarsit dupa zeci de ani! kiss Lectura placuta! in love

Sus In jos
Continut sponsorizat




Need for Speed - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Need for Speed   Need for Speed - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Need for Speed

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-