Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dezrădăcini Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dezrădăcini Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dezrădăcini

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Iustina
Academy Student
Academy Student
Iustina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : -7

Dezrădăcini Empty
MesajSubiect: Dezrădăcini   Dezrădăcini I_icon19Lun 17 Aug 2015, 21:22


Dezrădăcini


Prolog

"Când oamenii o să uite de sensibilitatea famililor lor

Repezindu-se cu pumni şi picioare asupra soţiilor, 

Vor lăsa din plin pete de venin pe cerul senin al copiilor lor

Torturându-le sufletele cu răni adânci ce undeva-nviitor dor."


Ma tem de oameni, de umbre, de tot ce zace inconstient pe acest pamant . Ma sufoc in aceasta ceata, iar o mana se plimba pe gatul meu, infingandu-si unghiile in carne. Vad ochii lui de un albastru salbatic, sunt plini de ura si venin. Ma zbat sa scap din infern, sa rup lanturile, dar e prea tarziu, deja sunt moarta. Ma musca de gat ca un vampir insetat de sange, dintii lui penetrandu-mi pielea batrana. Zbier, lupt impotriva vietii, dar sunt prea slaba, prea blanda . Cad inconstienta pe podea, lovindu-mi brutal spatele. Inclestez dintii, inchid ochii si rasuflu greu aerul din plamani. Tusesc puternic sangele ce se imprastie pe perete. Am inceput sa rad isteric, sa sfidez acest moment tensionat. Vreau sa mor pentru a cincisprezecea oara, sa ma cuprinda infernul in mrejele sala . 
-De ce nu cedezi Satan, eu nu sunt ca ele.
-Dorinta carnala e prea mare.
Inconstienta m-am repezit asupra lui, spintecandu-i carnea cu un pumnal. Il plimbam lent prin osul sau, zambind lacom la sangele ce iesea din el.









-


Ultima editare efectuata de catre Iustina in Mar 18 Aug 2015, 10:15, editata de 1 ori
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Dezrădăcini Empty
MesajSubiect: Re: Dezrădăcini   Dezrădăcini I_icon19Lun 17 Aug 2015, 21:43

Bună. Te sfătuiesc să treci pe la acest și acest topic, întrucât ești nouă pe forum. Capitolul unui fan-fic trebuie să aibă cel puțin 25 de rânduri. Seară frumoasă!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dezrădăcini Asss10Dezrădăcini J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dezrădăcini Empty
MesajSubiect: Re: Dezrădăcini   Dezrădăcini I_icon19Lun 17 Aug 2015, 21:44


           Ăm, că e prolog, că nu e prolog, un capitol tot trebuie să aibă minim 25 de rânduri, lucru care nu se regăsește nici pe departe în ceea ce ai scris tu. Ai mai multă grijă pe viitor și citește Regulamentul, ca să știi ce trebuie să faci data viitoare.
           În plus, nu se lasă spațiu decât după semnele de punctuație, nu și înainte.
           Baftă-n continuare.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dezrădăcini Asss10Dezrădăcini J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dezrădăcini Empty
MesajSubiect: Re: Dezrădăcini   Dezrădăcini I_icon19Vin 11 Sept 2015, 01:43

Întrucât autoarea este banată pe o perioadă mai lungă de timp, ficul va fi blocat.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dezrădăcini Empty
MesajSubiect: Re: Dezrădăcini   Dezrădăcini I_icon19

Sus In jos
 

Dezrădăcini

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-