Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Singur pe lume Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Singur pe lume Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Singur pe lume

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShunUchiha
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Singur pe lume Empty
MesajSubiect: Singur pe lume   Singur pe lume I_icon19Lun 05 Oct 2015, 16:14

Acesta este primul meu fic aştept orice fel de pareri şi sfaturi

Capitolul I (partea I) Ce este iubirea?
Într-un sat ascuns în pădurile mari şi dese era o linişte deplină,oameni erau adunaţi într-un cer uriaş,în centrul cercului se afla un baiat în varstă de treisprezece ani,el avea părul negru ridicat în sus,ochii îi erau la fel de negri ca şi întunericul,acel băiat avea în mană un cuţit acoperit cu sânge,în faţa lui se aflau trei oameni îmbracaţi în gri şi fiecare ţine în mână câte o sabie.Lânga acel băiat se aflau doua cadavre pe care acel băiat ia ucis,cei trei încercau să-l prinda pe tânar pentru fapta care a facut-o,dar băiatul find mai deştept scăpase de cei ce vroiau să îl prindă.
-După el! strigase unul din cei trei,era un bărbat cu o personalitate dură la prima vedere,dar de fapt era un om blând când era calm,el se numea Gai şi era al doilea la conducerea trupelor ANBU.
-Stai,o să îl prindem altă dată,acum trebuie să ne ocupăm de cadavre îi spuse catre Gai.Acest bărbat era conducătorul,el era o fire liniştita în orice situaţie era,avea părul gri ridicat de catre o bandană care îi acoperea ochiul stâng complect,pe gură avea o mască încă de când era mic,pe acesta îl cheama Kakashi.
-Are dreptate, spuse cel de al treilea bărbat,acesta era un om vesel,zâmbareţ,avea părul galben,ochi albaşti ca marea,pe acesta îl chemase Minato.El aparuse în Konoha într-o noapte ploioasă,pe corp era plin de răni din cauza unei lupte.Acesta îşi pierduse fiul în acea luptă,el îl credea mort
Într-un loc din mulţime doua domnişoare discutau despre acestă întâmplare
-Nu pot să cred,ce a fost în capul lui, spuse una dintre domnişoare cu o faţă mai gata să plânga.Era o fată cu părul roz,ochi verzi ca smaraldul,pielea albă ca zăpada.Pe rozalie o chema Sakura
-Ai dreptate oare ce la determinat pe Sasuke să facă acest gest spuse cea dea doua domnişoară.Era o fată timită,avea părul mov,ochi mari şi deschişi la culoare.Pe aceasta o chema Hinata şi era cea mai bună prietenă a rozaliei
Dintr-o dată se auzi vocea lui Kakashi care spunea
-Scuzaţi-mă îl cunoaşteţi pe acest tânar?
-Da este colegul nostru de clasă,spusese rozalia tristă.De o dată se aude vocea lui Gai
-Kakashi auzi ce am aflat,îl cheama Sasuke provine din clanul Uchiha spuse acesta grabit
-Uchiha spui? întreabă Kakashi
-Stai că nu am terminat,se zvoneşte că clanul ultimi din clanul Uchiha au fost asasinaţi făcândul pe acest tânar ultimul din acel clan.Kakashi se uită uimit spre acesta,dându-şi seama care a fost motivul acestuia,dar o întrebare îi trece prin cap dar nu are răspuns."De ce cei doi" era marea întrebare care îl măcina pe Kakashi

Acesta a fost prima parte a capitolului întâi aştept păreri,critici dar şi sfaturi
Mulţumesc
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Singur pe lume Asss10Singur pe lume J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Singur pe lume Empty
MesajSubiect: Re: Singur pe lume   Singur pe lume I_icon19Dum 04 Sept 2016, 00:12

Fanfic blocat din cauza inactivității.
Sus In jos
 

Singur pe lume

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-