Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Outfits, hair goals, tatuaje Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Outfits, hair goals, tatuaje Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Outfits, hair goals, tatuaje

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Outfits, hair goals, tatuaje Empty
MesajSubiect: Outfits, hair goals, tatuaje   Outfits, hair goals, tatuaje I_icon19Lun 21 Dec 2015, 12:19

     Că tot a venit iarna şi toată lumea vrea să fie admirată, să arate bine, am pregătit un set de poze pentru Winter Outfits! De asemenea, am găsit câteva coafuri interesante de care m-am îndrăgostit, iar dacă aş fi avut şi eu păr lung clar le-aş fi încercat! Tatuajele sunt ceva în plus, este cineva pe aici căruia să îi placă tatuajele? Mie îmi plac cele tribale, mult. Acum să nu mai pălăvrăgim şi hai să vă arat ce am găsit euuu! 

         *Iubesc colanţii şi de asemenea îmi plac şi bocancii lejeri! Aceştia sunt superbi, iar o pereche de genul poţi găsi la Humanic, Deichmann.
          [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

          *Cui nu îi plac puloverele? Serios acum! Sunt superbe! Plus că ţin de cald, sunt moi, simţi Crăciunul în ele şi nici nu trebuie să îţi iei întotdeauna geacă. Asta nu şi când va veni zăpada, că atunci vai şi-amar de noi!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

          *Minunatele coafuri, pe care le ador, vreau să le încerc neapărat! Sper să vă placă şi vouă la fel de mult cum îmi plac mie.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

          *Şi tatuajele tribale! Este o pisică şi un leu, felinele care îmi plac cel mai mult, în frunte cu ghepardul! :D
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] şi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Cam asta pentru ziua de azi! O să mai postez poate şi în seara asta dacă găsesc ceva foarte frumos şi vreau să ştiţi neapărat! Va pup! O zi faină să aveţi!


Ultima editare efectuata de catre †Tia† in Lun 21 Dec 2015, 12:23, editata de 1 ori (Motiv : greseala de exprimare)
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Outfits, hair goals, tatuaje J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Outfits, hair goals, tatuaje Empty
MesajSubiect: Re: Outfits, hair goals, tatuaje   Outfits, hair goals, tatuaje I_icon19Dum 31 Iul 2016, 21:29

Și de ce să nu continuăm?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
 

Outfits, hair goals, tatuaje

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-