Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Seria Boruto - Naruto nu se termina!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Asss10Seria Boruto - Naruto nu se termina!  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Empty
MesajSubiect: Seria Boruto - Naruto nu se termina!    Seria Boruto - Naruto nu se termina!  I_icon19Dum 08 Mai 2016, 18:16

De ceva vreme a aparut o noua serie manga numita Boruto. Continuarea animeului va fi scrisa de asistentul lui Masashi Kishimoto si il va avea in centru atentiei pe Boruto. Eu am citit primul numar manga si este chiar chidat, este cu Boruto mare. In primul numar se reia ca introducere filmul Boruto. Din cate am auzit Naruto va disparea iar Sasuke va fi Hokage. Cam incurcata treaba. 


Asta este tot ce am auzit pana acum, nu stiu cat de adevarat ar fi (se poate sa fie un fanart pana la urma) dar manga exista.


Daca aveti noutati puteti sa ne informati si pe noi happy2 
Sus In jos
Carmen
Academy Student
Academy Student
Carmen

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Arges, Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : make-up-ul, cititul si calatoriile
Stare de spirit Stare de spirit : fericita :*

Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Empty
MesajSubiect: Re: Seria Boruto - Naruto nu se termina!    Seria Boruto - Naruto nu se termina!  I_icon19Mar 17 Mai 2016, 23:48

Am citit si eu capitolul ala si am ramas socata. Pe langa faptul ca au reluat filmul Boruto ceea ce nu mi-a placut deloc, am ramas socata de cum aratau personajele in general si cel mai socata (de am stat sa imi fac cruci si sa ma minunez) am fost cand a aparut Sasuke... Daca Kisimoto nu mai vrea sa deseneze aceasta serie atunci sa o termine si gata sau sa isi supravegheze asistentul mai bine sa faca ceva calumea... Am fost foarte dezamagita de acel prim numar si inca sper sa fi fost o gluma si sa revina la stilul anterior al caracterelor( mai ales Sasuke; adica pe bune ce-i cu freza aia?). De Sakura, Hinata si Himawari nu mai zic nimic... asa ceva..............
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Asss10Seria Boruto - Naruto nu se termina!  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Empty
MesajSubiect: Re: Seria Boruto - Naruto nu se termina!    Seria Boruto - Naruto nu se termina!  I_icon19Mier 29 Iun 2016, 22:31

Da, am vazut si eu acest amanunt. Sasuke e cumva cret sau sunt vedeniile mele? =))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Seria Boruto - Naruto nu se termina!  Empty
MesajSubiect: Re: Seria Boruto - Naruto nu se termina!    Seria Boruto - Naruto nu se termina!  I_icon19

Sus In jos
 

Seria Boruto - Naruto nu se termina!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Știri despre serialul Naruto-