Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mesaj de la un Anonim Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mesaj de la un Anonim Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Mesaj de la un Anonim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sakura.PinkyFlower
Genin
Genin
Sakura.PinkyFlower

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere you can :P :)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 133
Puncte : 166
Reputatie Reputatie : 11

Mesaj de la un Anonim Empty
MesajSubiect: Mesaj de la un Anonim   Mesaj de la un Anonim I_icon19Sam 28 Mai 2016, 22:50

(Sakura's Pov)

Era o zii frumoasa de primavara.Stateam la mine in camera in timp ce ma holbam la privelistea de langa casa mea..Maine avea sa fie prima mea zii de scoala din clasa XI-a.nu eram prea entuizasmata din cauza ca simteam ca nu profitasem de vara destul de mult..De cand m-am mutat in Tokyo nu mai aveam prieteni nimic..nu stiu de ce le-o fii trecut in cap parintilor mei ca as vrea sa vin aici..dar acum nu am de ales decat sa ma acomodez cu ideea..Trebuia sa traiesc aici.Dintr-o data aud un bipait..Acesta venea de la telefonul meu,cine putea sa imi dea mie mesaj?Doar nu cunosc pe nimeni aici.Deschid incet telefonul si dau la casuta de mesaje unde vad un mesaj cu numar necunoscut.
?:Buna papusa,ce faci?
Saku:Cine esti si de unde ai numarul meu??
?:Nu iti pot spune,papusa,si am sursele mele dar stiu ca esti buna rau
Saku:Lasama! Mai bine ai uita de numarul meu de telefon,idiotule!!
?:Aww,deja ma alinti,stiam eu ca ma iubesti xD
Saku;Dute naibii...idiotule..nici nu te cunosc,nu te juca cu mine co sa te arzi!
?:Noapte buna,iubire
Saku:Dute naibi
(Next Day)
Era prima zii de scoala..intram emotionata in timp ce ma uitam la toata lumea din jurul meu..toti ma priveau ciudat..era normal mai ales ca nu aratam ca o eleva normala..adica ce eleva ar avea paru roz? eh si nici nu e vopsit..e al meu..Intru in clasa in care aveam sa fiu alaturi de profesor iar acesta ma prezinta in fata clasei..totul era in regula..pana cand acesta mi-a aratat unde avea sa stau..Stateam langa o fata cu parul brunet spre violet foarte timida,parea de treaba asa ca o sa incerc sa ma imprietenesc cu ea.Mi-am privit indelung colegii..toti pareau normali iar ora incepuse ca oricare alta.Dintr-o data pe usa isi facu aparitia un baiat brunet cu ochii negrii si inalt..Acesta imi zambise.
Kakashi:Sasuke iar ai intarziat?!
Sasu:Mda..
Kakashi:Sa fie pentru ultima data!
Deci Sasuke il chema..parea exact genul de baiat care nu imi place mie..un popular..idiot care crede ca are toate fetele la picioare desi nu era asa..insa nu aveam sa ii arat ca sunt slaba..nu sunt ca toate urat cuvant! lui..cel putin asta cred eu..Dintr-o data imi bazaie telefonul iar eu il iau repede in mana ca sa nu auda nimeni si deschid mesajul..Nu din nou el..
??:Fi atenta papusa,cu hainele alea atragi baietii rai
Saku:parca ti-am zis sa ma lasi in pace!
??:Nu inceepe cu stangul,vrei so iei pe o cale gresita,iubito?
Saku:Gaara daca esti mai bine inceteaza!
??:De ce crezi ca sunt varul tau care iti este ca si un frate?
Saku:Pentru ca e un mare idiot..ca si tine..
??:Hmm..Vad ca nu te potolesti..
Saku:Nu imi e frica de tine,idiotule..
Ma ridic de pe scaun si merg pe hol unde il vad pe cel mai bun prieten al meu,Naruto stand langa prietena mea Hinata si avand o discutie destul de destinsa.Nu stiam ca ei se inteleg asa bine..prea suspect de bine..Naruto e crushul meu inca de cand eram mici..Desi inca nu stiu cum sa io spun..oare ce reactie ar avea?Daca ar auzii ca il iubesc inca..cred ca ar fii surprins..Prinsa in ganduri fara sa vreau ma dau de acel baiat care intarziase la ore..deja i-am si uitat numele..desi..fata lui mi-o amintesc perfect..
Saku:Sasuke..
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Mesaj de la un Anonim Asss10Mesaj de la un Anonim J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Mesaj de la un Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de la un Anonim   Mesaj de la un Anonim I_icon19Sam 28 Mai 2016, 23:17

Buna.
Cred ca este primul tau fic. Nu ma voi pronunta in legatura cu ce e gresit si ce nu, e treaba criticilor. 
Ti-am editat primul capitol deoarece vad ca nu ai citit regulamentul.
Nu ai voie sa folosesti cuvinte vulgare. 
Te rog sa treci pe aici: Citeste inainte de a POSTARegulamentul de ordine interioara a forumului si Regulament general Fan Ficuri
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Mesaj de la un Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de la un Anonim   Mesaj de la un Anonim I_icon19Sam 28 Mai 2016, 23:20

Nici nu stiu cu ce sa incep...
In primul rand, te rog sa ai mare grija la vocabular. Te-as ruga sa dai o raita pe la regulamentul forumului. Cuvintele obscene nu isi au locul aici. Mai multa grija pe viitor. In al doilea rand, incearca sa folosesti cratimele, sa ai mai multa grija la gramatica. Este un punct vital intr-o creatie literara. Despre idee ce as putea spune? Comuna, dar este abia primul capitol, o poti contura si ma poti surprinde. Astept capitolul urmator sa vad cum evoluezi. Spor la scris!
Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

Mesaj de la un Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de la un Anonim   Mesaj de la un Anonim I_icon19Dum 29 Mai 2016, 13:06

Ținând cont că deja ți s-a spus unde ai greșit și că nu sunt critic, n-am de gând să zic și eu, dar îți sugerez să ceri o critică aici pentru a vedea exact ce schimbări trebuie să faci pentru a te perfecționa. ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat




Mesaj de la un Anonim Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de la un Anonim   Mesaj de la un Anonim I_icon19

Sus In jos
 

Mesaj de la un Anonim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku în desfășurare-