Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Praf si pulbere(+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Praf si pulbere(+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Praf si pulbere(+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hidan
Academy Student
Academy Student
Hidan

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Praf si pulbere(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Praf si pulbere(+16)   Praf si pulbere(+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2016, 15:30

Buna Obito! Iti urmaresc ficul de ceva vreme si pot sa spun cu mana pe inima ca imi place enorm de mult.Si mai mult imi place faptul ca apare Hidan in ficul tau . hey sexy ! Esti un scriitor talentat, asa ca adu' nextul cand mai repede.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Praf si pulbere(+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Praf si pulbere(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Praf si pulbere(+16)   Praf si pulbere(+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iul 2016, 19:23

Incepe să-mi placă tot mai mult relația celor doi și mă bucur tare mult să văd că au un plan pe care au de gând să-l ducă la bun sfârșit împreună. Așteptam de multă vreme momentul ăsta în care să-mi pot construi o idee despre viitor, despre ce urmează să se întâmple și iată că m-am lămurit în sfârșit. Răzbunarea e acum dominantă și sunt tare curioasă să văd în ce mod va influența acțiunile Sakurei. Mi-ar fi plăcut totuși ca șocul Sakurei, încasat din cauza distrugerii satului, să fi fost mai aprofundat prin descriere și ura resimțită apoi, la fel- mai amplificată.
Spor la scris în continuare *hug*

P.S. Omorâ- omorî
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
 

Praf si pulbere(+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku în desfășurare-