Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire interzisa - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire interzisa - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire interzisa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 22:17

~~Anime Girl~~ a scris:
Capitolul 3: Intalnirea (part.1

Nu dupa mult timp ea auzi un fosnet. Ea[,,Ea'' este repetitie, EVIT-O! Ai propozitii seci] s-a speriat si s-a uitat catre poarta ce despartea gradina de sat acolo era . . .
Acolo[Pff, pe bune, ,,acolo''?] era un baiat inalt si bine facut, imbracat intr-un chiton[Intr-un ce?] albastru si cu un himation negru, cu parul negru cu reflexii albastre pana la umeri dar tepos la spate si cu niste fire rebele ce-i alunecau pe chipul angelic unde se aflau doi ochi ca de onix[Ce exprimare : ]]. se intelegea unde sunt ochii, putea-ai sa pui punct si sa zici ca avea doi ochii negri blah blah blah...], semana cu o poveste[ :| Ma mir ca nu cu o carte] pe care mi-o spunea matusa mea care imi era ca o mama, povestea suna cam asa:
ENTER iubire
" A existat o data, o zeita cu parul negru si ochii albastri ca marea, cu un trup cu forme bine definite, si foarte isteata. Aceasta se plimba singura pe campiile cu flori inmiresmate[Propozitie seaca]. De dupa un tufis s-a auzit un zgomot ca si cum cineva ar fi ranit, zeita, ce se numea Minato, fugi intr-un sufet la locul faptei iar acolo il vazuse pe viitorul ei sot, zeul Yondaime, cum batea un biet om, cu parul saten si ochii negrii. Minato se puse in fata bietului barbat si ii spuse zeului]nu era nevoie sa ii zici, zeu] ca trebuie sa o loveasca si pe ea daca vrea sa-l bata pe bietul om. Yondaime o privea uimit pe Minato dupa care o luase la fuga catre padure[Timpurile la care folosesti verburile sunt total amestecate, ti-o spun de pe acum]. Zeita se intoarse catre bietul om si incepu sa-i vindece ranile. Dupa o ora acesta se trezi si o privea cu uimire pe zeita, dupa care a intrebat-o cine e. Aceasta i-a spus ca e zeita[REPETITIE] Minato si ca l-a vindecat de ranile provocate de logodnicul acesteia[Huh? Adineauri ai zis ca, avea sa-l cunoasca, deci nu se intelege ca erau logoditi, toatal anapoda]. El se ridica in fund si privi buimac ce era in jur, dupa care ii spuse zeitei ca e cea mai frumoasa femeie pe care a vazut-o in intreaga lui viata[ =.= Gosh, nu trebuia sa imi zici, detaliu inutil], aceasta rosi usor in obraji si ii spuse ca si el e cel mai frumos barbat pe care il intalnise si ca arata mult mai bine decat logodnicul ei. Yondaime avea parul blond ca spicele graului si ochii caprui ca ciocolata. Minato isi aminti ca trebuie sa plece si il intreb repede pe baiat cum se numeste, acesta i-a raspuns ca se numeste Fugaku Uchiha si dupa zeita pleca lasand-ul singur pe Fugaku.[Repetitie]
Enter iubire.
Dupa un timp....
ENTER
Trecu un timp de la intanirea lui Minato cu Fugaku si aceasta nu mai putu sa si-l scoata din cap. Oriunde se uita il vedea pe el si de fiecare data inima ii batea cu repeziciune si palmele ii transpirau[Aha, dar de la ce?], ea inca visand nu simti ca cineva era in spatele ei, acel cineva i-a[poate era...].........


Buna deci fi atenta, titlul este total banal pentru ca mai si este folosit de altcineva, deci fumat. Ideea lafel, fumata, dar ai aspecte de originalitate, jumatate de punct. Estetica, cand incepi un pragraf nou se apasa pe Enter pentru a fi mai citabil, greseli de tastare le-am corectat mai sus. Descrierea care include si actiunea...Poi, descriere nu ai absolu de loc, lipseste. Sa sti ca daca descrii cum arata ea, sau el nu se numeste descriere. Cea mai importanta este descrierea sentimentala pe ea ne axam, actiunea este grabita din aceeasi chestie, iar naratiunea numai zic. Dialogul, poi nu am vazaut deci nu am ce comenta la acest subiect, deci problema pe care am remarcat-o. Daca folosesti timpurile, majoritatea verbelor, la trecut la trecut ramane pentru una numit timp, anuntandu-ne cand suntem in prezent ok? Si propozitile mai lungi si mai colorate, in ghilimele, pentru ca unele sunt seci.
Capitole mai lungi! Nu se considera capitol un fic sub 20 de randuri!
Cam atat ^^


Iubire interzisa - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Iubire interzisa - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Iubire interzisa - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanIubire interzisa - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Iubire interzisa - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Aug 2011, 22:34

Multumesc pentru critica, mi-ai aratat ce este gresit si ca critici nu sunt lenesi, o zi buna ^.^
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Aug 2011, 01:24

Miau miau !

Ei bine, ti-am promis acum cateva zile ca am sa trec pe la Fic-ul tau. Nu am avut timp dar acum am asa ca am trecut pe aici. In primul rand am sa repet ceea ce am mai spus si altor persoane.
Un Fic nu il faci din disperare de a primi comentarii, un Fic il faci pentru ca iti place sa scrii. Inteleg, vrei sa fi apreciata pentru ceea ce faci. Insa lasa lucrurile sa vina de la sine. Daca obiligi persoanele sa iti dea comentarii prin faptul ca spui " Inchid Fic-ul " asta nu inseamna ca acele persoane te si apreciaza, intelegi ?
Eu cred ca ti-ar veni mult mai bine daca ai lasa membrii sa iti dea comentarii dupa bunul plac. Eu am pus next-ul si cand aveam un singur comentariu sau chiar deloc, nu vad de ce trebuie sa primesc neaparat comentarii. Adica, ceea ce vreau sa spun este ca imi e de ajuns sa ma uit la vizualizarile Fic-ului si sa vad cate am, daca am multe inseamna ca membrii au citit. Ma rog, e parerea mea. Acum sa trec la treaba..


Capitolul 1- Critica


1. Ideea- Nu stiu ce pot spune despre ea, astept sa vad si celelalte capitole.

2. titlul- Este banal, titlul acesta este folosit de cand ma stiu. Ehh, puteai gasi ceva mult mai bun. Este important sa ai un titlu bun, original, pentru a atrage cititorul.

3. Descrierea- Ei bine vad ca este prezenta insa mereu este loc de mai bine, tu sti asta. Puteai sa descrii mult mai mult sentimentele. Incearca sa te axezi pe asta, pe descrierea sentimentelor. Stiu ca poti si de aceea voi insista pe tema asta..

4. Dialogul- Nu am ce sa spun pentru ca nu este prezent.

5. Actiunea- Actiunea, hnm, nu stiu. Uneori ai uitat sa pui virgulele unde trebuie si punctul asa ca am citit si parca nu mai se termina propozitia. Ai grija, in rest mi se pare bine. incearca sa dezvolti actiunea putin mai mult pentru ca esti deja la capitolul 3 si se pare ca ai ajuns la actiune insa nu este dezvoltata.

6. Estetica- Mi se pare ok. Insa incearca sa faci capitolele mai lungi. Defapt nici nu se pot numi capitole la tine, sunt prea scurte. Daca nu ai timp lasa pe alta data .. insa fale mai lungi .. nici nu am apucat bine sa citesc ca si s-a terminat.


Ai avut foarte multe repetiti gen " El/Ea" .. evita a mai folosi acest cuvant la inceoputul propozitiei, e foarte enervant.


Cam atat ca i-a uite cat este ceasul, deja ma doare capul.
Am incercat in mare sa iti arat ce ai gresit.
Ai grija pe viitor la ce ti-am spus mai sus.
Astept urmatorul capitol.
Spor la scris si la idei !
Pupici dulci.


Iubire interzisa - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 01:31

Capitolul 3: Întalnirea part. 2



Acel cineva i-a pus mâna la ochi neputând să-l vadă. Aceasta se întoarse zâmbind crezând că este logodnicul ei însă era bărbatul ce îl visa noaptea, cel care nu și-l putea scoate din cap, acel bărbat ce a reusit să îi fure inima zeiței, Fugaku.Mare i-a fost mirarea când l-a vazut și l-a examinat din cap până in picioare. El era mai înalt decît ea cu putin, părul maroniu ca scoarța copacului era făcut țepi la spate și cu un mic breton în fată. Ochii negrii exprimau bucurie și multă dragoste. Purta un chiton negru ca pana corbului si un himation rosu sângeriu. Dupa ce îl examină Minato nu a mai stat mult pe gânduri și l-a îmbrățișat cu căldura, dragoste si dor acesta răspunzând-ui îmbratișării nemaivrând să-i dea drumul. Aceasta a început sa plângă de fericire, el ștergând-ui lacrimile și sărutând-o pe obrazul ce avea o nuantă rozalie. Buzele lui sărutau cu blândețe și delicatețe obrazul catifelat, moale și fin al fetei. Când era cu șatenul, se simtea diferit fată de cum era cu Yondaime, se simtea protejată, iubită și în sigurantă pe când la blond nu simțea decăt o simplă simpatizie. Ea, cu buzele-i tremurând spuse:
- U-unde ai fost? Știi cât de dor mi-a fost de tine? spuse ea cu tristete îmbrățișând-ul mai tare.
- Am fost plecat la Atena, dar m-am intors fiindu-mi dor de tine.
- Te rog, nu mai pleca, nu mă mai lăsa singură.
- Nu o să mai plec niciodată de lângă tine, iți promit. Te iubesc prea mult ca să te mai las singură.
- Și eu te iubesc.

Iar buzele celor doi se uniră într-un sărut plin de pasiune și de dor. Minato îsi făcea griji, dacă afla Yondaime despre dragostea ei pentru Fugaku, l-ar putea omorî. Acest gând o îngrozea. De ce totul trebuia să i se întâmple totul numai ei? De ce? Tot ce își dorea era să aibă o familie care să o iubească și ea să le împărtășească aceleași sentimente, să aibă un soț grjiuliu și iubitor, să aibă parte de dragoste, asta era tot ce îsi dorea, nimic mai mult. Fiind prinsă în gândurile ei, nu a observat că Fugaku era intins pe pamantul rece iar lângă era nimeni altul decat Yondaime care fierbea de nervi. A început sa îi dea cu piciorul satenului acesta scâncind de durere, dar s-a ridicat și i-a dat un pumn blondului aruncând-ul într-un copac din apropiere. Acesta își șterse dâra de sânge de la gura si schitând în coltul gurii un mic zâmbet.
- Știu că ești logodnicul frumoasei Minato, dar nu cred că o iubești la fel de mult ca mine. Să știi că o să lupt pentru ea și o voi apăra până voi muri! Spuse furios șatenul.
- Recunosc, nu o iubesc, însă nu voi renunta la înțelegerea cu tatăl ei. Spuse blondul ridicându-se de pe jos.
- Proastă alegere. Spuse Fugaku și fugi către Yondaime dând-ui un pumn în fată și un picior in burtă. Yondaime se prăbuși la pământ.

Minato stătea ghemuită într-un colt privind șcena din fața ei în timp ce plângea. Fugaku se apropie de ea, o luă în brațe și merse cu ea pe o pajiște spunând-ui:

- Draga mea, acum putem fii împreună fără să mai fie cineva în calea iubirii noastre, putem fi fericiti pînă la adânci bătrâneți! Spuse el lăsând-o pe iarba moale și fragedă ștergând-ui lacrimile.

- Ai dreptate, dar tatăl meu?
- Tatăl tău nu iți va face nimic iți garantez!
Și cei doi iși uniră buzele într-un sărut plin de dragoste. După un an aceștia au avut un băiat, iar după doi ani au mai avut un băiat. Și vor trăi până când moartea îi va despărți.”


Scuze dacă e scurt însă atât am avut pe moment. Sper să vă placă!


Ultima editare efectuata de catre ~~Rina~~ in Mier 27 Iun 2012, 15:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Sam 08 Oct 2011, 12:04

Oh lala!

Ce fic! :X:X

Cand, unde, cum?!

Ce nashpa sunt cu nu l-am vazut pana acum! :(

Te rog sa ma ierti! :)) :X

Hmm idee originala observ! Da, da!

Nu prea am ce comenta.. Cateva mici greseli de tastare, nimic mai mult. LA estetica stai foarte bine.

Pune-te pe tastat beiib si adu repejor nextu`! kiss in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 10:47

Buna! Am trecut si eu pe la ficul tau si vreau sa-ti spun ca ai o adevarata imaginatie. Imi doresc atat de mult sa citesc urmatorul capitol ! Te rog adu-l cat mia repede. Si sa nu-ti mai treaca ptin cap vreo prostie cum ca vrei sa inchizi ficul, m ereu vei avea cititori la el.


Succes!



Iubire interzisa - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 19:45

Hellau dear, am citit si eu ficul tau si ... wow.
Nu am mai citit pana acum un fic ca al tau, ideea e foarte originala, mi-a placut.
Sa ma anunti cand pui urmatorul capitol! :P
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 23:02

buna
am trecut si eu pe aici si am citit un fic extraspermegamisto
dar eu mai vreau si el are doar 3 capitole postate sad


Iubire interzisa - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iubire interzisa - Pagina 2 Asss10Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Mar 2012, 19:25

Acest fic nu a mai fost continuat de mult, astfel ca trebuie blocat. dap !


Iubire interzisa - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 14:25

Fic deschis la cererea autoarei. kiss
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 18:32

Zei...zeite..este minunat ficul nam cuvinte sal descriu....imi place la nebunie
Adu repede nextu pana nu inebunesc repede repejorrr....



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 19:42

buna ,

sti ce nu inteleg eu ?

ai un talent imens si tu il irosesti in capitole scurte ,

da-le drumul ideilor ,

si nu iti face griji daca unii zic ca nu le place ,

e deajuns sa iti placa tie ,

mda , am zis si eu niste baliverne pe aici pe colo ,

vreau capitolele mai lungi , nu numai pentru ca imi place ficul ci si ca asa scrie in regulament ,

sper sa ma anunti de next ,

app , ai grija cu greselile de tastare ,

astept cu nerabdare continuarea ,

crisu te pupaceste dulce


Iubire interzisa - Pagina 2 S6he8w
Iubire interzisa - Pagina 2 Npi5xg
Iubire interzisa - Pagina 2 2myt0zq




Iubire interzisa - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Iubire interzisa - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Sept 2012, 14:25

Fan Fic blocat pentru inactivitate.

Ultimul post datează din 28 iunie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Iubire interzisa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire interzisa   Iubire interzisa - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire interzisa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-