Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 A strange love of Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Naruto7
Academy Student
Academy Student
Naruto7

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Naruto's world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : music :x
Stare de spirit Stare de spirit : pofta de viata :x:x:x

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 21:09

Hei, ayumi ...am trecut si eu pe la ficul tau si vreaus a zic ca numi place ce iai fc lui naruto :)): Poate vin la tine si te biciuitor glm glm ...nextul cat mai repede!!!!!!!! please
Sus In jos
ayumidulcik
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Cant, dansez shi citesc ficuri SASUSAKU!
Stare de spirit Stare de spirit : happy!

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 21:37

V-ati omorat cu comm-urile... kboom hmm...?! biciuitor angry down nervi!

Cap. VII: Vestea

A a inceput sa alerge cat o tineau picioarele. Chiar atunci iesea doctorul.
-Trebuie sa va marturisesc ca operatia a fost un succes! Il puteti vedea.
Sakura a izbucnit in plans, dar de data asta, de bucurie. Naruto sarea in sus, iar Hinata nu stia cum sa reactioneze. Toti trei au alergat cat de tare au putut la salonul unde a fost dus Sasuke. Au dat buzna, trezindu-l pe baiat.

Sasuke: Prietenii mei au intrat val-vartej pe usa, incepand sa-mi puna tot pelul de intrebari. Dar nu inteleg nimic, pt ca vorbesc in acelasi timp. In plus, pieptul ma doare prea tare ca sa mai fiu atent si la ei. Ma straduiesc sa-mi pastrez calmul si vreau sa ma ridic, dar cad inapoi pe pat, izbindu-ma de el si facand ca rana din piept sa ma doara mai tare. Toti mi-au spus sa stau linistit si sa nu ma fortez. Usor de zis, greu de facut! Imi indrept cu greu privirea catre telefonul de pe noptiera, care suna ca nebunul. Primisem un mesaj. Nimeni nu a auzit, cu atata galagie pe aici. Totusi, asta e un spital, oameni buni! Vreau sa iau telefonul si imi intind usor mana. Nu ma pot abtine si scap printre buze un urlet de durere. Daca nu ma prindea Naruto, cadeam din pat. Ii multumesc, apoi cer telefonul. Ma uit la mesaje si vad ca ultimul e de la Karin. Nu o suport pe fata asta. Se da la fiecare coleg nou, plus ca e obsedata de mine. In mesaj scrie ca ii e dor de mine si alte chestii din astea siropoase pe care mi-e prea scarba sa le citesc. Sterg mesajul si ma asez mai bine, incercand sa suport durerea teribila din piept. Dar aceasta durere nu a fost provocata doar de glont. Ma doare inima stiind ce a ajuns fratele meu pe care il idolatrizam. Durerea din suflet e mult mai puternica si se vindeca mult mai greu decat cea trupeasca. Ma doare faptul ca imi amintesc cum imparteam totul cu Itachi si ne acopeream cand faceam cate o prostie. Ma ajuta mereu, iar acum m-a impuscat. Gandurile mele zboara la zilele fericite alaturi de fratele meu. Sunt in lumea mea, dar sunt adus la realitate da vocea lui Naruto, care striga dupa doctor. Acesta nu vine, iar blondul si Hinata merg dupa el. Sakura ramane cu mine. Isi ia un scaun si se aseaza langa pat, privindu-ma cu o oarecare tristete. O prind usor de mana, facand ca durerea sa reapara. Aceaata ma tine strans, de parca m-ar vedea pentru ultima oara. Ii spun sa nu-si faca griji si cand vad ca se simte mai bine, imi intorc privirea spre fereastra si ma uit la cerul senin. Ma tot gandesc la intamplarea de azi. Ce bine era daca nu veneam aici! Am stat doar doua zile, dar deja urasc Venetia! Totusi, as vrea sa merg odata in gondola, alaturi de Sakura. As fi atat de fericit! Stiu ca acest lucru nu se va intampla, dar...
-Sasuke, aud o voce care ma trezeste din visare. E Sakura, care imi spune ca a venit doctorul, impreuna cu Naruto si Hinata, care se tin de mana?! Am pierdut eu ceva? Ce s-a intamplat cat timp am fost inconstient? Cred ca visez! Nu, sigur visez! Au! Iar pieptul! Sunt treaz de-a binelea! O sa-l iau la intrebari pe Naruto mai tarziu. Acum ar trebui sa fiu atent la doctor. Imi indrept privirea spre el, care parea destul de serios. Nu e de bine! A spus ca printr-un miracol glontul nu mi-a nimerit inima, dar ca am o rana adanca si va trebui sa mai stau aici doua sau trei zile. Cosmarul meu! Urasc spitalele! Dar sunt bine, stiind ca prietenii mei sunt alaturi de mine. Altfel, cred ca mi-as iesi din minti. Oricum, cred ca vreti sa stiti de ce nu ma inteleg cu spitalele. Aveam doar 7 ani, iar fratele meu avea 15. Noi, impreuna cu parintii nostri, eram foarte apropiati. Cum am mai spus, il idolatrizam pe Itachi, pana cand...
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 12:17

Pana cand ....ce ce se intampla? Of cred k vrei sa murim aici cu zile din cauza curiozitatii si sa stii k e posibil k unii sa nu aiba cont si sa nu poata da comm dar sunt sigura k multi iti citesc ficul deci spor la scris hi! heh happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
sasuavenge
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe net mai mereu!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 21:06

Am o mica problema: m-am trezit ca nu mai am cont!!!!!!!!!!!! sad crying A trebuit sa ma inregistrez din nou, dar nu mai sunt ayumidulcik, acum sunt sasuavenge. Dar sunt tot eu!!!!!!!!!!!!!!!!! Serios!!!!!!!!!!!!!!!! In ce priveste nextul, o sa-l pun maine. Pana atunci, astept comm-uri!!! kiss hi!
Sus In jos
sasuavenge
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe net mai mereu!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 12:27

Scuze de intarziere, dar am fost plecata in oras toata ziua!!!!!!!!! GOMENASAI!!!!!!!!!!!!!!! sad
Ca sa ma revansez, am venit cu nextul chiar daca nu am decat un comm. Spor la citit!!! kiss

Cap. VIII: Lacrima unui baiat

Il idolatrizam pe fratele meu pana cand a facut o intelegere cu unul pe nume Orochimaru, seful unui clan mafiot foarte celebru. Pentru a fi primit si el, trebuia sa-si ucida familia. A facut asta fara tragere de inima. I-a ucis pe toti, mai putin pe mine. A devenit mafiot, dar Orochimaru i-a spus sa termine treaba, adica sa ma termine pe mine. De aceea m-a atras in cartierul parasit si m-a impuscat tintind inima. Itachi a fost luat de politie, dar sigur acel clan e pe urmele noastre. Sper ca nimeni sa nu mai fie ranit. Dupa ce-mi revin, o sa-i spun lui Kakashi sa ne duca acasa. Nu vreau sa mai am vreo legatura cu acel clan. Din cauza lor am ramas orfan, singura mea ruda in viata fiind un mafiot. Mi-am vazut parintii ucisi cu sange rece chiar in fata mea. Toate astea s-au intamplat intr-un spital, eu fiind dus la control dupa ce am scapat de o gripa urata. Evident ca a fost ucis si personalul si ceilalti pacienti. De atunci toate spitalele au inceput sa ma sperie de moarte. Cand trebuia sa trec pe langa unul, ocoleam. Asa a fost pana la 11 ani, cand m-am imprietenit cu Naruto. Parintii lui m-au adoptat, iar noi doi am devenit mai apropiati ca fratii. Il mai pocnesc uneori, dar nu din rautate. Ecel mai bun prieten, nu, fratele meu. De fiecare data cand faceam o prostie - si trebuie sa spun ca nu erau putine - unul dintre noi ii tinea ocupati iar celalalt curata. Anul trecut, parintii lui Naruto au murit intr-un accident rutier. Blondul a fost distrus. Stiam perfect cum se simtea. Am incercat sa-l consolez, dar o vreme a fost foarte distant. Avea nevoie de putina singuratate. Acum e mai bine, e vesel, a devenit clovnul clasei. Hinata s-a indragostit de el si, sa fiu sincer, si el o cam place, dar nu isi da seama. Chiar daca am prieteni foarte apropiati, carora pot sa le spun orice, imi lipseste foarte mult familia mea. Nu voi putea niciodata sa uit ce s-a intamplat in acea zi, oricat as incerca.
Stand asa si gandindu-ma la trecut, simt cum o lacrima isi face aparitia si cade pe obrazul meu palid. O sterg repede, sperand ca nimeni n-a observat.

Sakura: Vad pe obrazul lui Sasuke o lacrima. Vreau sa-l intreb ce s-a intamplat, dar astept sa fim singuri. Hinata imi spune sa vin cu ea pe hol, pentru ca are ceva foarte important sa-mi spuna. Iesim si aflu ca Naruto i-a cerut prietenia si a sarutat-o. Cand aud, raman masca. Dar sunt si fericita. Ma bucur pentru ei. Se pare ca se plac de multa vreme. Ii spun cat de fericita sunt, apoi o intreb daca a vazut si ea ceva ciudat la Sasuke. Zice ca nu, iar eu incep sa ma indoiesc de sanatatea mea mintala. Dar ca sa fiu sigura, o rog pe bruneta sa-l cheme pe Naruto afara si sa raman cu Sasuke si sa aflu ce e cu acea lacrima, pentru ca sunt sigura ca nu am luat-o razna! Blondul vine, iar eu intru in salon, insa Sasuke dormea. Parea sa aiba un cosmar, dar nu indrazneam sa-l trezesc. Totusi, in vad furios si trist in acelasi timp. Acel cosmar parea ingrozitor. Imi iau inima-n dinti, dar cand sa-l trezesc, ma cheama Hinata si pare foarte speriata. Merg cu ea si vad...

Sper sa va placa! Am folosit doar descriere. De data asta, astept mai multe comm-uri! Bye! in love kiss hi!
Sus In jos
mihaeladulcik78
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 12:55

ayumidulcik a scris:
Sper din tot sufletul ca v-a placut! Sa-mi trimiteti comm-uri! Va pup du a hug good job lce! kiss
Sus In jos
mihaeladulcik78
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 12:55

super tare povestea :)))) kiss*kiss*kiss*kiss*:*
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Aug 2011, 23:00

Ei vrei sa ne spui pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee k decimezi populatia romaniei. e un fic grozav si cum am mai spus next please


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 14:29

mai vreeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 17:02

next te rooooooooooooooooooooooooooooooooooog k mor aici



Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
sasuavenger
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe net sau in Konoha.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : In LOVE!

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 12:37

Scuze de intarziere, dar am avut probleme cu tastatura!!!! very sad Deci, fara alte introduceri, nextul!!!!!!!!!!!!! friends

Cap. IX: Vizita neasteptata

...ma cheama Hinata si pare foarte speriata. Merg cu ea si il vad pe Naruto pe jos, plin de vanatai si zgarieturi. Intreb ce se petrece si aflu ca blondul s-a luat la tranta cu un baiat care ii facea avansuri Hinatei. Ce-a fost in capul lui?! Incerc sa-l ridic, cu ajutorul brunetei. Il ducem in salonul lui Sasuke, unde mai era un pat liber. Il asezam usurel, apoi Hina merge dupa doctor. Acum incerc sa-l examinez pe blond, desi nu stiu ce o sa reusesc, sa fiu sincera.

Sasuke:

~~~~~~~~~~FLASHBACK~~~~~~~~~~

Stau linistit in camera mea si aud o bataie in usa. Cand deschid, simt ca pamantul imi fuge de sub picioare. In fata mea sta Itachi, cu un cutit in mana. Vreau sa fug, dar am intepenit de frica.
-C...ce...faci...aici...? reusesc sa intreb cu o voce tremuranda.
-Am venit sa-mi termin treaba, fratioare! imi spune el cu un zambet malefic.
Imi dau cu pumnii in picioare si incep sa fug. Strig dupa ajutor, dar nimeni nu ma aude. Ma impiedic, cazand pe parchetul rece. Atunci fratele meu isi face treaba. Imi infige cutitul in inima. Sunt pe moarte si plin de sange.
-Ai fost......eroul meu, Itachi..., ii spun cu o voce ragusita si fara vlaga, apoi, totul negru.

~~~~~~~~~~~ENDFLASHBACK~~~~~~~~~~~~

Ma trezesc tipand si constat ca a fost doar un cosmar. O vad pe Sakura venind spre mine si luandu-ma in brate plangand. Incerc s-o linistesc, spunandu-i ca a fost doar un cosmar. Ii spun sa nu-si faca griji, insa pe mine acel cosmar ma sperie peste masura. Totusi fac in asa fel incat rozalia sa nu-si dea seama. Incercand sa ma mai calmez, il observ pe Naruto inconstient in patul celalalt si plin de vanatai. Sper ca nu s-a luat iar la bataie cu cineva! O intreb pe Sakura ce s-a intamplat si imi spune ca un baiat se dadea la Hinata, ceea ce l-a enervat peste masura pe blond, luandu-l la bataie. Of, idiotul pamantului!!!!! Bine ca n-a fost ranit grav!!!! Daca si ala avea pistol???!!! Ar fi patit ca mine, poate chiar mai rau!!!!!!!! Imi indrept privirea spre el si vad ca deschide ochii. Se ridica brusc din pat, cazand si facand contact cu gresia. Sakura incepe sa urle la el, in timp ce pe mine ma doare pieptul ingrozitor. Imi intorc privirea spre usa care se deschide. Isi face aparitia nimeni alta decat Karin. Minunat!!!! Exact ce-mi lipsea!!! Roscata s-a imbracat cu o fusta mini de blugi si un maieu mulat negru pe care scria cu sclipici auriu "U ARE MINE", cu decolteu mult prea generos, dupa parerea mea. In picioare avea niste sandale negre cu toc cui. Era machiata cu ruj rosu, rimel, si fard gri inchis. Parul il avea desfacut. O intreb ce face aici si imi raspunde ca era ingrijorata pentru mine. Da de unde! Fata asta minte de ingheata apele!!! In fine, ii multumesc pentru vizita, sperand ca pleaca, dar, spre ghinionul meu, isi ia un scaun si se aseaza langa pat. Ma gandesc ce sa inventez, insa n-am idei. In timp ce eu imi storc creierii, o asistenta ii cheama pe Sakura si Naruto, asa ca ramanem doar eu si Karin. Vai de mine!!! E grav!!! Daca incearca sa ma sarute?! Sper sa nu vars pe ea!!! Imi inchid ochii pentru cateva secunde si cand ii deschid, vad....

Gata inca un capitol! Scuze daca este scurt si daca am greseli de tastare. Abia m-am sculat. Astept multe comm-uri!!!!!!!!! happy2 kiss in love hi!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 20:22

Haha ha ha ce amuzant ar fi k sasuke chiar sa verse pe ea ar fi prea de tot lough abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 21:33

Foarte interesant draga mea! Naruto asta.....atat de inteligent. Cand am citit ca Itachi vrea sa-si omoare fratele mi-am pus mana in cap! Bine ca a fost un cosmar. Cum ziceam, imi place cum scrii dar parca te-ai grabit putin. Ma bucur pentru ca ai putut sa pui next. Si sper sa fie Sakura in fata ca sa-i dea roscatei o palma cat ziua de mare. Astept continuarea si sa fie un capitol mai lung
Te pup draga mea! A strange love of Sasusaku - Pagina 2 208323 A strange love of Sasusaku - Pagina 2 78717 A strange love of Sasusaku - Pagina 2 962758


A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : A strange love of Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 23:08

Miau miau !

Ei, am trecut si eu pe aici. Sa vedem..

1. Ideea- Hmm, aceasta idee este cam fumata totusi. Nu ma intelege gresit, ceea ce vreau sa spun este ca nu e originala. E cam banala dupa parerea mea si sincera sa fiu eu cred ca puteai sa o dezvolti mult mai mult.

2. titlul- Ei bine, la fel ca si ideea. Cam banal...adica vreau sa spun ca acest titlu este folosit de cam multe ori. Puteai gasi ceva original care sa atraga cititorul, pe mine una chiar nu m-a atras..

3. Descrierea- Sa spunem ca o ai, defapt..ar fi mai bine sa spunem ca nu o ai !! Adica serios vorbind..ai descriere, nu neg. Insa parca am fi la clasa a II-a. Ceea ce descrii tu este cu ce se imbraca personajele, si atat. Sentimente..K.O !!.. Nimic, zero !.. Deci .. incearca sa te axezi mai mult pe descrierea sentimentelor si pe imprejurimi. Lasa hainele de o parte. Am sa-ti dau parerea mea de critic. Pe mine una ma plictiseste enorm de mult cand vad descrierea hainelor. Adica pe bune, la ce foloseste descrierea asta ? Eu trec peste cand vad asa .. merg mai departe. Deci incearca sa descrii sentimentele si imprejurimile..

4. Dialogul- Ei bine dialogul nu pot spune ca este lung, nici sec ce-i drept.

5. Actiunea- Actiunea mi s-a parut putin cam grabita. Las-o mai moale. Adica, daca aveai mai multa descriere actiunea nu ar mai fi fost asa de grabita, nu ar mai fi parut asa de grabita. Mie mi s-a parut ca ai trecut repede de la o idee la alta. Incearca cum am mai spus sa adaugi mai multa descriere si sa dezvolti actiunea...

6. Estetica- Mie una, sincer, mi se pare cam dezordonata. Asezarea in pagina categoric nu imi place. Si nici aspectul capitolului. In primul rand mi se pare ca este prea scurt, nici n-am apucat bine sa citesc ca si s-a terminat.
Apoi ce pot sa mai zic ? Ai grija pentru ca ai avut momente cand ai adaugat la unele propozitii virgula, desi nu era nevoie de ea. Alteori ai uitat sa mai pui punctul si ai pus doar virgule..
Ce vroiam eu sa mai spun. Ah, da ! Ai grija pentru ca am observat ca ai tendiinta de a folosi semnul exclamari si cel al intrebari... adica uite ce vreau sa spun.

" Bine ca n-a fost mai grav !!!! "

" Daca si el avea pistol ???!!! "

Sincer eu cred ca ar fi ajuns unul, cel putin doua. Ai pus prea multe semne si ai stricat estetica. Plus ca nu-si aveau rostul...

7. Greseli de tastare, ortografie, gramatica :

Nu am observat, sincer. te felicit pentru asta. Daca au fost si nu le-am vazut imi cer mii de scuze insa eu sunt sigura ca nu au fost..


Atat am avut eu de spus.
Spor la scris si la idei.
Astept urmatorul capitol, sper sa vina repede.

Ahh, ce vroiam sa mai adaug ...

Deci, am observat ca unele dintre fetele care iti dau comentarii, de exemplu " mihaeladulcik78 si Miyuki " .. iti dau comentarii foarte scurte.
Exista un anunt la categoria " Anunturi " ... in care se scrie clar ca nu este permis un comentariu sub 10 cuvinte ! ..


Scuze pentru ca am spus aici, insa in caz ca trece cineva si vrea sa lase comentariu .. si nu stie sau a uitat de regula .. sa fie si aici heh






A strange love of Sasusaku - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Sakura~cires
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Pe net
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 2

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 16:18

thank you pt comm-uri!! Fara alte blah blah blah-uri, nextul! a hug

Cap. X: Puterea Sakurei

Imi inchid ochii pentru cateva secunde si cand ii deschid, o vad pe Karin pregatindu-se sa ma sarute. Nu e bine! Simt cum imi vine sa vars, dar inghit in sec si ma indepartez de ea cat de mult pot, pana ajung la marginea patului. Daca mai fac asta mult timp ma trezesc pe jos. M-a incoltit. Isi apropie buzele de ale mele, fiind la cinci centimetri distanta. Cinci, patru, trei, doi, unu... Imi inchid ochii sperand sa se termine repede, dar intra Sakura. Ce norocos sunt azi! Rozalia o ia de par si o taraste pe Karin afara, lasandu-ma cu un zambet cat China, poate mai ceva. Aud cum ii spune roscatei sa stea departe de mine, altfel o pateste. Replica Sakurei m-a facut sa ma simt putin ciudat. Oare chiar ma iubeste cum o iubesc eu pe ea? Hai Sasuke, viseaza in continuare! Totusi simt mii de fluturasi in stomac cand e in preajma mea. Imi vine sa sar pe ea si sa o sarut, dar ma abtin, altfel ma trezesc la spital cu capul spart. Imi doresc din tot sufletul sa-i pot spune ca o iubesc si ca e totul pentru mine, dar pur si simplu mi-e frica. Mi-e frica la gandul ca ar putea sa ma respinga. Ce baiat mai sunt si eu! Am putut face fata lui Itachi si clanului sau dar nu pot sa-i spun unei fete ce simt pentru ea. Ma gandesc cum as putea face asta, insa sunt trezit la realitate de vocea Sakurei care imi spune sa ma odinesc pentru ca voi avea o mare surpriza. Zambesc si dau din cap aprobator, dupa care ma intind. Rozalia inchide incet usa lasandu-ma singur. Ochii mei se inchid incet somnul punand stapanire pe mine.

~~~~~~~~~~~~~~~FLASHBACK~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Imi apare in fata Sakura. Sau asa credeam, dar e o zana ce seamana leit cu ea. Avea niste aripi ca de fluture mari si roz putin transparente.
-Sasuke, cand te vei trezi vei fi vindecat complet, imi spune aceasta dupa care dispare.

~~~~~~~~~~~~~~~ENDFLASHBACK~~~~~~~~~~~~~~~~

Dupa trei ore de somn, Naruto intra val-vartej in camera, trezindu-ma. Il intreb ce e cu el si imi spune ca Sakura e suparata pe el. Asta da motiv de ingrijorare! Incerc sa-l calmez, dar nu prea reusesc. Ii spun ca il voi apara eu si ca il rog sa-mi viziteze mormantul. Incepem sa radem in hohote si constat ca nu ma mai doare pieptul deloc. Imi amintesc de vis si ii povestesc lui Naruto, care nu pricepe nimic. Oare de ce nu ma mira?
In timp ce ma chinui sa-l fac sa inteleaga, apare doctorul pentru a ma consulta. Dupa ce termina, imi spune ca sunt vindecat si ca pot pleca. Cand aud, sar ca ars din pat si o caut pe Sakura. Dupa cateva minute, o gasesc pe o banca in curtea spitalului. Vazandu-ma in picioare langa ea, ma ia in brate lasand lacrimile sa curga nestingherite. Imi explica printre sughituri de puterea speciala a clanului Haruno. Aceasta ia nastere cand persoana simte dragostea adevarata si ca nu poate fi folosita decat asupra persoanei speciale. Adica eu sunt aceea? Eu sunt persoana speciala? Ma simt in al noualea cer. Nu mai stau pe ganduri si ii cuprind buzele intr-un sarut dulce. Dupa cateva minute rup sarutul si ii spun cat de mult o iubesc. Rozalia ramane masca. Dupa ce-si revine, imi spune ca si ea ma iubeste. In acel moment, lumea mea a capatat culoare. Simteam ca nimeni si nimic nu ma poate rani. Ne sarutam din nou, dar de data asta e un sarut lung si pasional. Dupa doua minute il vad pe Naruto cu ochii cat farfuriile. Rup usor sarutul si incep sa rad, urmat de rozalie. Blondul nostru cel greu de cap intreaba ce se petrece si ii spun ca-i povestesc mai tarziu.
Dupa ce-mi fac externarea plecam spre vila. Fiind noapte, stelele iti iau mintile cu dansul lor de lumina, iar luna ne vegheaza parca zicandu-ne ca suntem in siguranta.
Pe drum vedem...

Va las in suspans! heh Astept multe comm-uri si pareri! Sper sa va placa! Va pwp! kiss kiss kiss
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 17:31

ce vad ce vad. ohhhhhhhhhhhhh suspansul asta ma omoara :><: te roooooooooooooog next
















Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Sakura~ciresi
Academy Student
Academy Student
Sakura~ciresi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe net
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... mereu!
Stare de spirit Stare de spirit : LOVE!!!

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 11:13

Scuze, dar nextul apare doar diseara! Inca mai lucrez la el! Zbye! kiss


Eu te-am iubit,
Tu m-ai umilit.
Eu iti spuneam cat tin la tine,
Tu te-ai intors cu spatele la mine.
Tot ce simt si ce ma doare
E iubirea arzatoare.
Vreau sa te simt langa mine,
Sa fiu alaturi de tine.
Zbor spre bolta albastrie,
Dar pajistea o vad pustie.
Eu te caut disperat,
Insa cad ca secerat.
Te voi gasi orice-ar fi
Si nimic nu ma va opri.
Tot ce vreau pe lumea asta
E imbratisarea ta!


Nu plange doar pentru ca ai trupul ranit.
Nu plange doar pentru ca iubitul tau e cu alta.
Ochii tai trebuie sa ramana limpezi si sa arati ca nu-ti pasa.


thank you
Sunt pe val! friends dj dance2 good job dance 2 dance1 banda fun
Sus In jos
Darkness Angel
Academy Student
Academy Student
Darkness Angel

Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : In fiecare minul alta stare...

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Sept 2011, 14:18

Unde-i nextul?! Adu-l ca te ike biciuitor Hai cu nextul! Nu mai lenevi!


Cand sunt langa tine am mii de fluturi in stomac. Zilnic ma intreb daca e iubire cu adevarat. Vreau sa te mangai, sa te imbratisez, sa te sarut. VREAU SA TE SIMT LANGA MINE!


Cand nu esti langa mine nu pot face nimic. Fara tine nu pot trai. TE IUBESC!

dj banda nr1 bere beer2 friends
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 12:53

hai te rooooooooooooooooog next A strange love of Sasusaku - Pagina 2 896861



Editat de ♪ choco ♪ : Comentariile trebuie sa aiba cel putin zece cuvinte, nu mai face SPAM!! Multumesc pentru intelegere..
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 14:56

Nu aruncati cu pietre dupa mine dar mi-a pierit inspiratia! sad crying Ca sa ma revansez v-am adus nextul! Lectura placuta! dap ! Si va rog scuzati-ma daca e scurt. ingrijorat

Cap. XI: Vampirul. Un nou inamic

Pe drum vedem o gondola. De mult mi-am dorit sa ma plimb in asa ceva. Pacat ca gondolierul nu e nicaieri.
-Nu va faceti griji! Vaslesc eu! striga Naruto plin de energie ca de obicei. Eu si fetele inghitim in sec si mergem cu blondul. Luna si miliardele de spectatori ai sai se oglindesc in apa si ne fac cu ochiul. Cerul noptii era atat de frumos incat simteam ca am ajuns in Paradis. Daca pe pamant e atat de minunat, oare cum e in Rai? Flori la tot pasul, tot felul de pomi, ingeri imbracati in alb. Nu-mi pot imagina cat de frumos e. E peste limitele mele omenesti. Inchid ochii si vreau sa o iau pe Saku de mana, insa pe trezesc in apa. Bine ca am luat lectii de inot! Imi indrept privirea catre Naruto care radea tinandu-se de burta. Mi-o va plati scump! La acest gand un zambet malefic imi apare in coltul gurii. Inot incet spre gondola si il trag pe blond in apa. Avea o fata de genul "WTF?!". Isi revine si ma baga cu capul sub apa. O sa ma caute o raceala urata. Dar nu doar pe mine. Il iau pe nataflet cu mine sub apa. E rece! Foarte rece!

Sakura:
Baietii astia... Toti sunt la fel. Eu si Hinata ne uitam dupa ei pana se rastoarna barca. Acum si noi suntem in apa. Partea cea mai rea e ca nu stiu sa inot. Mai am putin si ma inec. Nu mai rezist si ma duc in adancuri. Simt doua brate puternice in jurul corpului meu. E Sasuke. M-a salvat si ma duce la mal. Naruto si Hinata ne asteptau deja acolo. Sunt atat de furioasa pe blond incat cred ca am inceput sa scot fum pe nari. Dar sunt prea slabita sa-l bat. Incerc sa-mi tin ochii deschisi dar nu reusesc. Aud vocea speriata a lui Sasuke strigandu-ma apoi negru.

Sasuke:
O nu! Sakura nu ma parasi! Fir-ar trebuie sa o duc urgent la spital! A inceput sa ploua. Picaturile reci imi lovesc trupul tot mai tare. Alerg prin ploaie cu Sakura in brate. Naruto si Hinata strigau disperati dupa mine, dar picioarele nu ma ascultau. Alergam... Alergam fara oprire nestiind unde. Cand o vad asa pe Sakura inima mi se rupe in mii de bucatele. Nu suport sa o vad in halul asta. Incep sa alerg tot mai repede. Am atins o viteza inumana. Vreau sa ajung cat mai repede la vila. Alerg pana ma trezesc in interiorul vilei. Mai exact in living. Toti se uita la mine speriati si Kakashi o ia pe Sakura. Apar intr-un final si Naruto si Hinata gafaind. Dar eu nici nu am transpirat. Doamne, ce se intampla cu mine?
-Sasuke, trebuie sa stam de vorba, il aud pe Kakashi. Pare foarte serios. Dau aprobator din cap si il urmez in camera lui.

Kakashi:
Deci transformarea a inceput. Dar trebuia doar la 18 ani. E prea tanar. Ne asezam pe pat si incep sa-i povestesc istoria familiei sale. Clanul Uchiha e cel mai nobil clan de vampiri. Conducatorii erau Fugaku, tatal lui Sasuke si Madara cel mai rau si viclean vampir care a existat vreodata pe pamant. Dar dupa ce Itachi i-a ucis pe toti mai sunt doar el Sasuke si Madara. Fugaku era cel mai bun prieten al meu. Stia ca Madara avea un plan cu Sasuke si ca Itachi va vrea sa-i ucida pe toti asa ca mi l-a incredintat pe fiul sau cel mic. Insa ceva ma pune pe ganduri. Fiii vampirilor traiesc ca oamenii pana la 18 ani. Cand ating acea varsta, apar caracteristicile similare vampirilor. Viteza creste considerabil, se pot teleporta oriunde si pofta de sange pune stapanire pe ei. La Sasuke acestea au inceput sa apara la o varsta frageda. Ii povestesc toate astea si ma priveste ciudat. Dintr-o data vedem la geam doi ochi rosii cu trei puncte. Sharinganul! Inseamna ca e Madara! Sigur a venit dupa Sasuke. Ma pun in pozitie de lupta insa cei doi ochi dispar in intunericul noptii. Ii spun lui Sasuke ca era Madara si ca il vrea pe el.
-Stiu totul e nou pentru tine dar va trebui sa inveti sa te aperi. Nu ai idee cat de puternic e. De maine incepem antrenamentul! Poti pleca!
Sasuke iasa confuz din camera. Eu ma indrept spre balcon. In fata mea statea...

Ufff am terminat. Sper ca e destul de lung. Astept comm-uri! Va pwp!


Lumea mea, lumea ta, lumea noastra. Una plina de culori...




Habata itara
Modorenai to itte
Mezashita no wa

Aoi aoi ano sora.


My love is very powerful. My love... For you. I love you wiht all my heart!





Permite iubirii sa traiasca!
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 15:13

Deci Sasuke e vampir pam pam pam, sa vad ce urmeaza


A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
A strange love of Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 15:24

Buna ! :)
Multumesc de anunt! kiss Sasuke, vampir? Frumoooss!! Ce se va intampla cu Sakura? sad Hai cu nextul repede!

Electronic :)


A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 15:33

vampiri? Wow! Iubesc ficurile cu vampiri si multumesc ca m-ai anuntat! Imi place descrierea si imi pare extrem de rau de sakura. Sper sa se faca bine. Ai scris foarte interesant, nu m-am plictisit deloc in timpul lecturii si ai cateva greseli.
Te pup dulce si astept next! A strange love of Sasusaku - Pagina 2 78717


A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Asss10A strange love of Sasusaku - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 15:48

Buuuon, ti-am citit ficul si pot spune ca ai evoluat mult de la inceputuri si pana acum.. ;)

Imi place ideea si cum o dezvolti, dar intotdeauna este loc si de mai bine.. ;)

Astept cu nerabdare nextul..

Spor la scris si multe idei..

Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Oct 2011, 21:45

wow chiar nu ma asteptam la asta dar e super. abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Continut sponsorizat




A strange love of Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A strange love of Sasusaku   A strange love of Sasusaku - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

A strange love of Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-