Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu sunt noua, dar buna. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nu sunt noua, dar buna. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nu sunt noua, dar buna.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Nu sunt noua, dar buna. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Nu sunt noua, dar buna. Empty
MesajSubiect: Nu sunt noua, dar buna.   Nu sunt noua, dar buna. I_icon19Joi 04 Aug 2016, 02:16

Vine toamna, astfel zilele astea m-a cuprins melancolia, amintindu-mi de vremurile cand singurul lucru care ma relaxa era scrisul, iar gandul meu a zburat la acest site. Entuziasmata, am intrat (fapt care a durat ceva fiindca nu imi mai aminteam numele, deci a trebuit sa il caut, ca dupa sa vad ca e deja pus si trebuie doar sa apas un buton). S-a schimbat destul de mult, imi place mult aspectul si noile rankuri (sau, ce sunt, nu imi mai amintesc), dar am observat, cu parere de rau, ca nu mai este la fel de populat. DAR HEI, CUI II PASA, HAI SA REVIN SI SA MA FAC DE RAS FIINDCA NU AM MAI SCRIS DE ATATA TIMP. Multi care isi mai amintesc de mine ma stiu hiperactiva, ei bine, acest lucru nu  s-a schimbat nici la aproape 17 ani.
Dar, hai sa trecem la lucrurile de baza care se spun in aceasta categorie:
Tot Ami ma cheama si cuplul meu preferat este NaruHina,chiar daca acesta este un site bazat pe SasuSaku, nu am ce face. Cum spuneam, astept iarna ca sa implinesc 17 ani, m-am uitat si la alte animeuri, cum ar fi Tokyo Ghoul, Attack on Titan (dar nu l-am terminat), Another, dar tot Naruto a ramas preferatul meu, el fiind cel care a avut un impact major in copilaria mea. De acum 2 ani cand ascultam rock, stilul meu s-a dus spre rap (/rep, fiecare cum stie sau aude), nightcore si trap.
Inca am o placere sa scriu, fapt pentru care la romana sunt tipa aceea cu compuneri lungi cu multa descriere incat adoarme si profa, desi pe foaia de inscriere am scris "Mate-info, intensiv informatica". 
Desi faptul ca renuntasem la scris mi-a adus prieteni pentru o vara, acest lucru s-a dus repede, iar acum sunt , din nou, singura si iubitul si scrisul mi-au mai ramas, deci am de gand sa incep iar sa fiu activa pe acest site. De aceea am facut aceasta postare, pentru a spune un mare si calduros BUNA! forumului care mi-a fost prieten si oamenilor de aici care m-au ajutat.


Sper ca si alte persoane sa revina, iar persoanele care au ramas sa continue sa faca acest lucru, fiindca inca imi amintesc niste ficuri care erau in desfasurare si chiar vreau sa le termin de citit.
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Nu sunt noua, dar buna. J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Nu sunt noua, dar buna. Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt noua, dar buna.   Nu sunt noua, dar buna. I_icon19Joi 04 Aug 2016, 12:13

Bună, Ami și bine ai revenit! ^^ Chiar mă bucură faptul că lumea începe să revină (chiar dacă sunt doar câteva persoane din nu știu câte). De abia aștept să-ți citesc creațiile și îți urez spor la postat!  a hug
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Nu sunt noua, dar buna. Asss10Nu sunt noua, dar buna. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Nu sunt noua, dar buna. Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt noua, dar buna.   Nu sunt noua, dar buna. I_icon19Joi 04 Aug 2016, 12:51

Bine ai revenit! Nu ai idee cat ma bucur sa te vad iar on pe forum. a hug
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Nu sunt noua, dar buna. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Nu sunt noua, dar buna. Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt noua, dar buna.   Nu sunt noua, dar buna. I_icon19Joi 04 Aug 2016, 22:47

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]- Bine te-am regasit! Nu stiu cum o sa fie cu creatiile, nu mai sunt la fel de buna, dar sper sa nu fie asa nasoale. a hug

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Si eu ma bucur sa te vad inca aici si tot in pozitia de admin, ar trebuii sa mai vorbim  si pe fb.  a hug
Sus In jos
Continut sponsorizat




Nu sunt noua, dar buna. Empty
MesajSubiect: Re: Nu sunt noua, dar buna.   Nu sunt noua, dar buna. I_icon19

Sus In jos
 

Nu sunt noua, dar buna.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-