Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nice to meet y'all Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Nice to meet y'all Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Nice to meet y'all

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Nice to meet y'all Empty
MesajSubiect: Nice to meet y'all   Nice to meet y'all I_icon19Mier 24 Aug 2016, 22:44

Salut salut, lume. Cred că e deja a doua oară când mă prezint, am avut o perioadă de inactivitate, ămm.. Scuze? :( Deci, cu a voastră permisiune, o voi face din nou. *plus că sigur ați uitat cine-s lol*
Mă numesc Diana Serena și am cel mai comun nume de familie din istoria omeniri (vă las să-l ghiciți). Am 16 ani, în curând 17, wooo. Când nu sunt leneșă (și trebuie să menționez, fiind lenesă e ocupația mea de bază) îmi place să desenez (ya know, o forma de exteriorizare), să scriu (plănuiesc să îmi postez un fan fic aici, hope you won't be disappointed), să citesc (currently reading American Psycho. Da-yuuum.) sunt pasionată de fotografie și îmi place să observ și să înțeleg oamenii în toată nebunia lor. (adică-s stalker lmao). Nu mă prea pricep la descrieri când vine vorba de mine.. Tot ce trebuie să știți este că sunt o persoană prietenoasă, loială și glumeață (mai ales când nu trebuie. dark humour is my bloodline). Restul veți descoperi treptat.
Looking forward to meeting you, guys. ^^

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Nice to meet y'all J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Nice to meet y'all Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet y'all   Nice to meet y'all I_icon19Mier 24 Aug 2016, 23:50

Hello there! Bine ai revenit pe forum!  a hug De abia aștept să-ți citesc ficul și sper că ne vei arăta și nouă câteva desene. ^^ Să te distrezi și spor la postat.
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Nice to meet y'all Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet y'all   Nice to meet y'all I_icon19Joi 25 Aug 2016, 00:29

hiatus a scris:
Hello there! Bine ai revenit pe forum!  a hug De abia aștept să-ți citesc ficul și sper că ne vei arăta și nouă câteva desene. ^^ Să te distrezi și spor la postat.
Salut salut, mulțumesc!! a hug Ce drăguț din partea ta. În cazul ăsta, sper că îți vor plăcea fic-ul meu și creațiile pe care urmează să le postez în viitorul apropiat. Thanks once again. ^^
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
grungie
Sennin
Sennin
grungie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

Nice to meet y'all Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet y'all   Nice to meet y'all I_icon19Sam 27 Aug 2016, 16:10

Îți urez și eu un bun venit mai întârziat sweet!
Sper să te poți regăsi printre membrii forumului și poate, cine știe, să ne lași și pe noi să-ți descoperim creațiile la un moment dat. ^^
Have fun!
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Nice to meet y'all Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet y'all   Nice to meet y'all I_icon19Sam 27 Aug 2016, 20:55

grungie a scris:
Îți urez și eu un bun venit mai întârziat sweet!
Sper să te poți regăsi printre membrii forumului și poate, cine știe, să ne lași și pe noi să-ți descoperim creațiile la un moment dat. ^^
Have fun!
Saluuut, mulțumesc frumos!! >:D< Better late than never, you kno'. 
Ofc, will do my best. Deja am început, cel puțin la secțiunea fan fiction.
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




Nice to meet y'all Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet y'all   Nice to meet y'all I_icon19

Sus In jos
 

Nice to meet y'all

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-