Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
HENLO i am back Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
HENLO i am back Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 HENLO i am back

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
LunaKyra
Academy Student
Academy Student
LunaKyra

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Londra
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 4

HENLO i am back Empty
MesajSubiect: HENLO i am back   HENLO i am back I_icon19Joi 18 Iun 2020, 13:52

Buna toata lumea, numele meu e Victoria, cand eram mai mica obisnuiam sa postez aici, aveam cam 10 ani. Datorita acestui site eu am reusit sa imi gasesc pasiunea atat pentru citit cat si pentru scris si tot datorita acestul lucru am ajuns sa castig concursuri de literatura. Am 18 ani, facuti de curand, pe 7 iunie, e amuzant pentru ca tin minte ca primul cont pe care l-am facut, l-am facut tot in perioada asta, acum 8 ani, doar ca atunci a fost la cateva zile inainte de ziua mea nu la cateva zile dupa ziua mea. Din toata inima vreau sa va spun ca imi doresc sa reinviu acest site sau sa fac in asa fel incat sa inspire si alti copii sau alti tineri la aceste pasiuni. Eu sunt a 12-a acum si am bacul, pentru ca pe facebook este un curent nou cu a poze din poveste de pe wattpad scrise prost mi-am adus aminte si de povestea pe care eu o scrisese acum 8 ani si am intrat sa o recitesc, sa rad putin si sa ma bucur de evoluatia de care am avut parte. O sa imi si postez cateva povesti aici pentru ca asa cum am spus, imi doresc sa reinviu acesti site. Tin minte ca stateam ore intregi uitandu-ma dupa ficuri si dupa subiecte in care sa comentez, in care sa scriu, sa ma implic. Era un loc in care puteam sa ma simt bine, un loc in care puteam sa ma distrezi si vreau sa fie in continuare atat pentru mine cat si pentru alte persoane. Va iubesc mult pe toti si sa aveti grija de voi. Cand incepe luna iulie si termin si eu bacul o sa revin, momentan o sa fie doar aceasta postare. Pupici!
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

HENLO i am back Empty
MesajSubiect: Re: HENLO i am back   HENLO i am back I_icon19Sam 20 Iun 2020, 07:28

Ne bucurăm să te (re)vedem. Este minunat ca revin persoane atat de vechi pe forum si eu una ma străduiesc ca pe ici pe colo să mai fac putina activitate. Nu ne deranjează un ajutor in plus.
Mult succes la bac si sa ai noroc! Vezi ca din cate am auzit, daca esti la real, pica Ionheh
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

HENLO i am back Empty
MesajSubiect: Re: HENLO i am back   HENLO i am back I_icon19Lun 20 Iul 2020, 22:09

Sincer chiar ma bucur ca acest forum a avut si influente pozitive asupra persoanelor care au trecut pe aici. :)
Sper ca ai trecut cu bine de bacalaureat si ca te-ai inscris la facultatea pe care ti-ai dorito. Mult spor si succes in continuare.
P.S. sa ne dai un feedback si dupa ce termini facultatea :))

P.P.S. din cauza faptului ca animeul este finalizat dar si a faptului ca trendul merge catre facebook, istagram si alte platforme de genul, platformele de tip forum au pierdut si in continuare pierd teren.. asta e. Dar forumul asta va fi mereu aici, veti putea gasi mereu din amintirile pierdute cate ceva si aici.
Sus In jos
LunaKyra
Academy Student
Academy Student
LunaKyra

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Londra
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 4

HENLO i am back Empty
MesajSubiect: Re: HENLO i am back   HENLO i am back I_icon19Lun 20 Iul 2020, 22:36

Sunt deja acceptat la o facultate in Londra pe drept asa ca e foarte bine!!! Si abia astept sa incep, o sa va dau update in septembrie-octombrie cum este acolo!!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : HENLO i am back J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

HENLO i am back Empty
MesajSubiect: Re: HENLO i am back   HENLO i am back I_icon19Lun 14 Sept 2020, 23:10


Bine ai revenit, Victoria :) Și eu mă bucur că forumul a însemnat atât de mult pentru tine, că te-a ajutat să-ți dezvolți latura creativă și imaginația. Ar fi interesant să postezi prima și ultima poveste, ca să vedem evoluția despre care vorbeai. Ar fi un experiment drăguț :))
Legat de facultate, vreau să te felicit pentru admitere și să îți urez succes pe mai departe ^^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Roxana.
Genin
Genin
Roxana.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bistrita
acebook acebook : Unstoppable Mind Forum
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : tattoo
Stare de spirit Stare de spirit : oke

HENLO i am back Empty
MesajSubiect: Re: HENLO i am back   HENLO i am back I_icon19Joi 20 Mai 2021, 08:44

Bine ai revenit printre noi Victoria!
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Continut sponsorizat




HENLO i am back Empty
MesajSubiect: Re: HENLO i am back   HENLO i am back I_icon19

Sus In jos
 

HENLO i am back

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-