Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Membru nou ???? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Membru nou ???? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Membru nou ????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Anca07
Academy Student
Academy Student
Anca07

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ????
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 2

Membru nou ???? Empty
MesajSubiect: Membru nou ????   Membru nou ???? I_icon19Sam 28 Noi 2020, 21:24

28.11.2020
   In primul rand vreau sa va salut! Buna! 😁
În al 2 Lea rand țin sa va felicit pentru munca, ideile și tot sufletul ce se regăsesc în aceste opere! Sunteți tari! 🤩
Și în cel de al 3 Lea dar cel mai important... Oamenilor!! Voi mi ați făcut adolescenta mai frumoasa! Deși m am înscris tocmai acum ( nu știu de ce deabea acum) am petrecut ore sau chiar zile întregi cu ochii în telefon citind capodopere. Habar nu aveți cât cost suplimentar am plătit, fără ca mama mea sa afle în primi ani 😂😂😂
În alta ordine de idei... va rog INSISTENT sa lăsați facebok ul și tiktok ul și sa va întoarceți și sa va continuați operele neterminate sau cele rămasă cu promisiuni nerespectate! Va rog mult de tot 🥺 mi ați lăsat sufletul incomplet..
Acestea fiind spuse.. ( îmi pare rău că nu m am înscris în vremurile de maxima glorie și activitate) sper sa am ce citi în continuare, sa va cunosc mai bine și sa ne înțelegem 😘
Momentan nu cred ca poate fi vorba sa deschid un fic pentru ca nu am foarte multe idei când trebuie iar când apar unele bune se iau la cearta cu e ul meu perfecționist și rămân ne scrise... Dacă reușesc sa pun ceva cap la cap și sa îmi placa o sa îl postez pentru a va cere părerea. Pana atunci veniți cu idei noi și fiți siguri ca o sa le devorez cu cea mai mare placere 😊
Va puuup😘
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Membru nou ???? Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou ????   Membru nou ???? I_icon19Joi 03 Dec 2020, 18:25

eeyyyy bun venit (:
ma bucur ca ai gasit lucruri frumoase pe acest forum, in trecut. foarte multa lume introvertita pe atunci, stateau si ne spionau fara sa isi faca cont si sa interactioneze cu lumea pe aici :))
Sus In jos
Anca07
Academy Student
Academy Student
Anca07

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ????
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 2

Membru nou ???? Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou ????   Membru nou ???? I_icon19Dum 06 Dec 2020, 16:07

Introvertia sunt și acum dar forum ul acesta m a ajutat sa îmi fac momentele de singuratate mai frumoase! Cred ca și prin ajutorul acestor spioni ați ajuns destul de cunoscuți 😂 Chiar dacă nu ați primit foste multe aprecieri și com uri ați câștigat recunoștința și admirația multor adolescenți. Merita sa continuați acest lucru frumos! ❤
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Membru nou ???? Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou ????   Membru nou ???? I_icon19Lun 07 Dec 2020, 16:40

Bucurosi de oaspeti mereu, de oricare :)

Sunt convins ca multe persoane vor citi aceste aprecieri si incurajari cu un zambet larg cand vor mai intra pe aici. Se pare ca activitatea lor chiar a contat in perioadele mai incercate ale unor persoane, chiar daca nu au ajuns sa le si cunoasca.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Membru nou ???? Asss10Membru nou ???? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Membru nou ???? Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou ????   Membru nou ???? I_icon19Dum 20 Dec 2020, 13:50

Bine ai venit la noi!  a hug a hug
Sus In jos
Roxana.
Genin
Genin
Roxana.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bistrita
acebook acebook : Unstoppable Mind Forum
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : tattoo
Stare de spirit Stare de spirit : oke

Membru nou ???? Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou ????   Membru nou ???? I_icon19Joi 20 Mai 2021, 08:43

Bine ai venit alaturi de noi Anca! 
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Continut sponsorizat




Membru nou ???? Empty
MesajSubiect: Re: Membru nou ????   Membru nou ???? I_icon19

Sus In jos
 

Membru nou ????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-