Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
*Byby-Chan*
Academy Student
Academy Student
*Byby-Chan*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen
Stare de spirit Stare de spirit : timida, retrasa, dezamagita, sensibila

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 21:53

Ador ficul tau astept cu nerabdare nextul a hug please Hai iubito kiss


Iubirea nu e doar un zambet, nu e doar o floare, iubirea e un suflet ranit si apoi vindecat de altul...
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 01:14

Hei imi pare rau pentru intarziere si pentru ca e asa scurt crying , totusi sper sa va placa si scuza pentru greseli nervi!!! Lectura placuta ! kiss

Capitolul VIII.


Sasuke P.O.V


Nu imi venea sa cred ca … Sakura era insarcinata? Off doamne ce am facut? E numai vina mea! Nu am vrut, off oare ce o sa ma fac? Am o gramada de probleme, ma simt si mai vinovat acum, ah oare ce o sa spune Sakura? Oare ce o sa faca? Eu sincer sa fiu as cam vrea sa pastreze copilul, adica nu a fost vina lui, ci numai a mea, eu chiar il vreau, pot sa am grija de el, ah pe cine pacalesc sunt un gunoi. Trebuie sa vorbesc cu ea, trebuie sa imi cer scuze, sa ii spun adevarul, totusi sper ca ma va crede. Oare am voie sa o vizitez? Nu-mi pasa oricum o sa merg sa vorbesc cu ea.

Sakura P.O.V

Stau intinsa in salonul unde m-am trezit. Dupa cele spuse de doctor, sunt…insarcinata. Nu imi vine sa cred, of Sasuke, Sasuke, oare ce e cu tine? Oare ce va spune cand va afla, ei bine précis ca ceva de genul “ nu imi pasa, fa ce vrei, doar te-am folosit, am vrut sa ma distrez”, ei bine eo nu am de gand sa pastrez copilul, ii vaa fi foarte greu fata ambii parinti, imi va fi greu si mie, adica sunt inca minora, inca nu am terminat liceul, dc ail voi pastra va trebui sa renunt la prea multe. Vreau sa imi traiesc viata asa cum vreau, o sa avortez, o sa imi vad in continuare de viata, o sa termin liceul, o sa urmez o facultate buna, o sa imi gasesc o slujba, o sa ma distrez cu prieteni, o sa intelnesc pe cineva special, iar copilul o sa vina la momentul potrivit. Chiar ma doare, el nu a avut nici o vina, dar nici eu, am stabilit. Totusi vreau sa vorbesc cu Sasuke.
Ma ridic cu greu din pat, eram putin ametita, insa trebuie sa fiu puternica. Vreau s ail vad pe Gaara, vreau ca atunci cand pasesc in incapere acesta sa fie acolo sis a ma astepte cu zambetul pe buze, vreau sa ma alinte din nou cu saruturi pline de dragoste, cu imbratisari calde, sa il privesc in ochii. Insa gandurile imi sunt intrerupte de usa salonului. Pe ea intra chiar persoana cu care vreau sa vorbesc. Sasuke, insa ceva pare schimbat la el, ei bine o sa aflu. Acesta ma roaga sa ma asez deoarece ar vrea sa vorbim, ma intreb ce mai vrea, ei bine voi afla Ne asezam amandoi, iar acesta imi adreseaza intrebari stupide de genul “ cum te simti” sau “ esti bine”.
- Sasuke treci la subiect, stiu ca nu ai venit aici doar pentru a ma intreba cum ma simt! spun calma evitan-du-i privirea.
- Sakura stiu ca esti insarcinata si ca este copilul meu…- oricine si-ar da seama ca se simte vinovat de la o posta- … insa eu chiar il vreau, nu imi pasa ca tu nu il vrei, iar daca e asa te rog, te implor, sa nu iti treaca prin cap sa faci avort, daca tu nu il vrei il voi creste singur, ma va mai ajuta si fratele meu, e doar un sufletel nevinovat, merita sa traiasca… spune acesta cu lacrimi in ochii.
Chiar sunt miscata, nu imi vine sa cred, el chiar vrea copilul? Se pare ca inauntrul lui inca se afla Sasuke pe care il stiu eu, prietenul meu din copilarie pierdut de mult. El chiar e dispus sa isi sacrifice tineretia? Ba chiar m-a si implorat si inca cu lacrimi in ochii, e clar ca isi doreste copilul din tot sufletul, acum ma simt mai bine, daca el e in stare sa face un asemenea sacrificiu si eu sunt, insa nu stiu ce sa fac, oare sa avortez, oare sa nu... Ah e o decizie asa greu de luat, ei bine.. insa tocmai atunci sunt intrerupta de vocea brunetului.
- Sti mie mi-ar placea ca copilul sa simta dragostea ambilor parinti, asta daca imi vei asculta rugamintile, stiu cum e ca doar un parinte sa iti arate ca te iubeste iar celalalt sa se comporte ca si cum nu ai exista, ei bine poate ca asa i-a fost scris, in orice caz eu chiar te iubesc, de aceea am facut ce am facut, am vrut sa fi a mea. Iarta-ma, sper ca o sa ai puterea sa ma ierti, stiu ca nu prea merit dar asta este, totul depinde de tine.
Sasuke, ah , ma faci sa ma simt ciudat, sa ma simt prost. Simt cum lacrimile incep a-mi umezi obrazi rumeni, am luat o decizie. Eu voi…
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 01:33

voi ......ce?te pap biciuitor ce va face?pune nexxxxxxtttttttttuulllll rapid!


Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 01:37

de ce te-ai oprit biciuitor daca nu scri nextul mai repede


Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 11:46

super capitolul iubirica kiss a fost frumos , si vai , sasuke sentimental , e bine ca inca mai are si el o inima , deci eu cred ca acel nevinovat copil ramane in continuare nevinovat si va avea si parinti , hai ca am dreptate , nu ? doar capitolul urmator ma poate convinge , deci hai cu nextu`

Ti pup Ja Na !



Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Hands10
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 14:17

voi ...ce?
voi ...ce??
voi ...ce???
frate vrei sa mor??
pune repede nextul ca nuj ce fac.. dap ! sad dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:48

Hmm se pare ca inima lui sasuke nu este facuta in totalitate din piatra . Imi place asta .
Deci ne-ai cam lasat cu ,,sufletul la gura,, cum s-ar zice , deci si prin urmare astept nextul iubita kiss


Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 18:13

pastra copilul nu-i asa? :o3 Hai sa fie asa! Te rog! Sau daca va avorta va fi si mai interesant ca va fi mai mult de povestit :-? hmm. sa vedem! heh TE PUP! kiss


Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 13:40

Heii dragelor am adus nextul! scuze pentru ca e asa sec dar nu prea am avut idei! Ei bine lectura placuta kiss a hug



Capitolul IX.


Sakura P.O.V

Eu voi…Ah pe cine pacalesc nici eo nu stiu ce sa fac. Sunt prea tanara sa fiu mama am doar 16 ani dar totusi e doar un sufletel.

-Sasuke… nu stiu ce sa fac, crede-ma. Ii spun eu acestuia plangand in hohote. Pun pariu ca in momentu asta o sa tipe sau chiar o sa ma loveasca. Nu pot face nimic doar astept, insa acesta ma lasa masca.

Veni langa mine si ma lua in brate soptin-du-mi ca totul va fi bine! Exact ca si in trecut, ce frumos era pe atunci, eram doar eu si Sasuke, cei mai buni prieteni din lume.

…Flashback…

Stateam in parc, plangand, urandu-mi viata si asteptan-du-mi cel mai bun prieten Sasuke. Imi uram viata, vroiam sa mor, ma simteam in plus, pur si simplu nu aveam nici un scop pe acest pamant.

Deodata de mine se apropie un baiatel cu parul negru ca abanosul si ochii precum onixul insotit de fratele sau mai mare Itachi. De cum ma vede nu se mai poate oprii din zambit si se indreapta cu pasi repezi spre mine.

Era fix in fata mea iar de cum imi vede chipul inghitit de lacrimi ma ia in brate, imi spune ca este aici pentru mine, ca totul va fi bine, ca imi este alaturi, si ca tot timpul ma pot baza pe el.

Chiar ma bucuram ca este langa mine, il strang sis per ca aceste clipe sa nu se termine niciodata. Insa imbratisarea se termina la un moment dat , ochii nostri se intalnesc iar apoi acesta ma intreaba:
- Sakura, ce s-a intamplat, de ce plangi? spune acesta cu o voce joasa. Ma priveste cu mila si cu parare de rau.
- Mama si tata din nou s-au certat, iar de data acesta tata a lovit-o pe mama. Sasuke nu fac decat sa se certe iar eu am impresia ca sunt in plus, dca nu asi fi eu cei doi nu s-ar mai certa.

Lacrimile nu inceratu asi mai face aparitia, singurul lucru pe care il puteam face era sa plang, eram doar un copil neputincios.

- Sakura, nu mai plange, ma doare sa te vad asa, totul va fi bine, ma ai pe mine, nu este vina ta.

Ce mult ma alinau cuvintele lui, ins ape an ce trecea prietenul meu a disparut, nu stiu ce s-a intamplat cu el, a ramas doar un Sasuke rece si nepasator.

…End of Flashback…

Oare sa avortez, oare sa il port timp de 9 luni dupa care s ail abandonez in bratele tatalui sau, nu stiu.


Sasuke P.O.V

Sunt in salon alaturi de rozalie, aceasta plange in hohote in bratele mele, ma simt vinovat, imi e sila de mine, ma urasc pentru ce i-am facut acestui inger si copilului ce il poarta.

Sper ca va alege ceea ce e bine. Momentan tot ce pot face e sa astept, si sa nu imi pierd speranta. Cand ma gandesc ce familie frumoasa o sa fim, cand ma gandesc ca o sa am un mostenitor sau o mostenitoare inima imi salta de fericire, imi imaginez cum o sa il tin in bratele mele, cum o sa imi privesc odrasla crescand, cum o sa fiu plin de mandrie si o sa am cui sa io dariuesc. Sunt dispus sa imi sacrifice toata tineretea pentru sufletul conceput de mine, pentru sange din sangele meu.

Totusi se pare ca Sakura nu e de aceeasi parere ca si mine, e adevarat ca a suferit mult, sunt sigur ca vrea sa guste fericirea macar pentru putin timp, sa fie libera, sa faca ce vrea cu viata ei. O iubesc enorm, am fost un prost ca nu i-am spus mai devreme asteptam momentul potrivit insa nici eu ni stiam care era acela. Cand am vazut-o alaturi de Gaara am inebunit , eram furios, gelos si imi repetam in continu ca am fost un prost ca am pierdut-o.

Dintr-o data sifur gandurilor imi este interrupt deoarece pe usa isi fac aparitia Itachi impreuna cu Kankuro, acestia erau speriati, nu stiam de ce dar aveam sa aflu.

Cand aud ce a spus parca mi-a cazut cerul in cap. Nu imi vine sa cred ca…

Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 13:44

caaaa/....caaaa....caaaa CE???
aoleu si vai de mine..o sa mor aici..ce este?Ce este?
mor de curiozitate sad pune repede nextul ca sa nu ma bage careva in mormant nervi!


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 15:31

chiar asa sa te opresti aici? vreau nextu cat mai repede posibil


Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
**CrazyGirl**
Academy Student
Academy Student
**CrazyGirl**

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : pe Marte
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : una buna

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 19:51

Hei....ms pentru "critica" o sa o iau ca pe un sfat si accepta-mi te rog cererea de pritenie
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 19:10

te rooooooooooooooooog next sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 19:19

Ca ce..???? Ce s-a intamplat?/

Ohhhhh fratee ma omori cu suspansuuuulll!!!

Pune next-ul, mor de curiozitate!!! lol damn!


Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 12:11

caaaaaaaaaaaaaaa. ce o sa se intample. ce au spus? happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 11:32

Si nextul???
Cand vine???
Ce se intampla???
Vreau sa stiu...te rooog


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Asss10Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 20:13

Ficul nu a mai fost continuat de mult, asa ca il voi inchide dap !


Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]   Dupa furtuna rasare soarele...[ +16] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Dupa furtuna rasare soarele...[ +16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-