Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Mar 2012, 16:18

next:-? :o3 please


Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 1796617_609789002403064_826076139_n


I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning skies.


 Iubire de o vara
Astre rătăcitoare


.
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Mar 2012, 20:20

Am ajuns si eu cam tarziu.Deci sincer e o idee originala.E interesant si imi place ca nu te grabesti si ca descrii destul de bine..Nu mai ne tine in suspans si adu nextul te rog..
Inca ceva sigur Karin nu era cea care trebuia sa fie servitoarea iar Sakura e cea care trebuia sa se marite cu Sasuke dar Karin a aruncat bomba aia ? hmm...?!

Nextul..


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Pure ◕‿◕
Academy Student
Academy Student
Pure ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prinsa in lanturile amintirilor de demult.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Anime`uri ='.'=
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare.

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Mar 2012, 20:46

Sunt o rea ca nu am ajuns mai devreme la acest fic. Este absolut superb. Ideea este originala.Actiunea nu este grabita. Dar vreau cat mai curand nextul si SasuSaku. Pupici!


Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Tumblr_m0bireLw791r5q1nso1_500_thumb

I don't ever want you to go ...

I love you more than you could ever know . ♥️

So I want you to understand

`Cause I need one more chance !
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 13:58

Haide asteptam de 5 zile..Pune nextul te rog :o3


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 16:10

Heey scumpo! Ti-am citit toate capitolele postate pana acum, si banuiesc ca te intereseaza si parerea mea. in love

In primul rand, as vrea sa-ti spun ca nu ma asteptam la genul asta de poveste. E chiar originala ideea, si ma bucur ca stii sa o dezvolti.
Acum, modul cum o dezvolti tine de critici sa-ti spuna nu de mine, deci de asta nu ma leg. dap !
Sakura e indragostita nu gluma! Atatea vise, si atatea fantezii!? Totusi, ma intreb de ce a fost atat de idioata incat sa il accepte pe fratele lui Karin. Hmm, inca nu stiu prea multe despre el, dar nu prea cred ca e un ingeras avand in vedere ca e totusi fratele lui KARIN!
Oricum, inca nu am aflat prea multe despre sentimentele lui Sasuke fata de ea, in afara de indiferenta si putina atentie atunci cand s-au cunoscut. Astept nextul si tot odata cu el, ce se mai intempla in continuare.

Sper ca nu te-a suparat comm-ul meu.

Love ya'! a hug
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 20:42

Heii
Imi place ficul tau la nebunie, hai cu next-ul mai repede ca nu imi place sa astept. dance2
Te pwp!
Ficul meu ,,Sasuke si Sakura, iubirea nu moare"
Daca vrei fa-mi si mie o vizita si lasa-ti parerea.


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Apr 2012, 16:03

Deci il ador ... Astept nextul si sunt foarte curiosa ce se va intampla , haide nu ne lasa in suspans :)


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Mai 2012, 16:20

Decii..Nu ai mai postat de mult mult timp..te rog posteaza continuarea.


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:41

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]   Printesa vs. Servitoare   [SasuSaku] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Printesa vs. Servitoare [SasuSaku]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-