Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
love is in the air Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
love is in the air Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 love is in the air

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
georgiana640
Academy Student
Academy Student
georgiana640

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Valcea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Destul de bunaa

love is in the air Empty
MesajSubiect: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 04 Aug 2011, 19:11

Buna,sunt Sakura Haruno am 15 ani parul roz si ochii verzi .Parintii mei am murit intr-un accident de masina ,iar familia Uchiha fiind foarte buni prietenii cu familia mea m-au luat la ei acasa
Asa ca acum lociesc cu ei.Ce pot spune despre ei sunt niste oameni buni si intelagatori.Au un fiu pe nume Sasuke .E un tip inalt,destulde rebel ,bine facut cu ochii negri deosebiti de intensi si fermecatori si parul negru ca abanosul
O noua zi asa ca ma trezesc ma pregates de un dus inchid usa de la baie,nu vreau sa ma trezesc cu Sasuke peste mine din nou.Dupa cateva minute ma indrept spre dulap de unde imi i-au o pereche de blugi , un tricou alb si o pereche de tenesi imi i-au ghiozdanul si ma indrept spre scoala
In curte ma asteptau prietenele mele Ino,Hinata,TenTen si Temari si ne indreptam toate spre clasa.
Prima ora,ora de engleza.Imi place foarte mult de aceea raspund in fiecare ora.Sunt a doua din clasa,da stiu a doua pentru ca pe primul loc e domnul perfectiune.De cand stau cu el in casa nu l-am vazut niciodata invatand da cred ca este un fel de geniu.Si destep si frumos si popular woow chiar era domnul perfect.Asa ca ies pe hol si ce credeti ca vad o fata i-a dat o scrisoare iar in pauza urmatoare i-o aduce inapoi corecta omg e asa nesuferit.Asa ca ma duc spre el si ii zic:
-Ce prost esti cum poti face asta?
-Ce pot spune urasc fetele proaste
-Doamne cum poti fii asa tu vezi numai greselile din scrisoarea asta ar trebui sa te uiti la substanta ei nu la cuvinte.
-Stii ca tie nu ti-as face asa niciodata
-Stii ca nu ma intereseaza.Si voi cum puteti sa stati pe langa el dupa ce va facut tot ce va facut ,voi chiar nu avezi demnitate?le zic fetelor care erau pe langa el
Si deodata se aprospie de mine sii…………
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : love is in the air J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 04 Aug 2011, 19:18

hei buna scumpa , presupun ca te cheama georgiana , deci georgi fii pe faza , ce sa zic .... nu stiu cu ce sa incep , ai atatea greseli , dar na , nu ti le pot spune , ca altfel primesc ban , firar sa fie ! in fine oarecum interesant , dar sa dai edit ca aceasta scriere nu este un capitol deoarece nu are mai mult de 45 de randuri , sorry ! in fine astept nextul

Ja Na !


P.S da-mi id-ul tau , please !



love is in the air Hands10
love is in the air Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 04 Aug 2011, 20:29

DRAGA PUNE NEXUTL ALA MAI REPEDE CA MOOOOOOOOOOOORRRRRR AICI MAQ AUZI????? HAI APUCATE DE TASTAT CA VAD CA ESTI ON :)) please please please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
georgiana640
Academy Student
Academy Student
georgiana640

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Valcea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Destul de bunaa

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 04 Aug 2011, 22:14

...privirea lui sireata ma descumpaneste pentru o clipa( nu se poate sa-si fi dat seama cat de proasta sunt de fapt dupa el). Inainte ca el sa faca vreo miscare, imi incrunt spre el sprancenele si o invoc pe "Sakura cea neinfricata":"scut, fato...., imi spun, scut!". Degeaba... Uchiha a facut-o deja...Cum ce? Degetul aratator al mainii sale infasoara usor siretul de la hanoracul negru pe care il poarta si ramane suspendat in dreptul pectoralilor pentru cateva clipe, dupa care,...(o Doamne s-a zis cu apararea noastra cea de toate zilele...)...zambetul ala al lui de "men are not nice guys" si privirea ferita ( paguba, avarii....planeta catre Sakura, legatura devine din ce in ce mai slaba...)

-Uchiha, asculta... eu...am principii...si..
In clipa urmatoare vad cum bentita pe care mi-o prinsesem in par azi de dimineata face un salt buclucas in aer si privesc cum atinge podeaua aproape in slow motion, ca-n filmele cu prosti... Degetele obraznice ale lui Uchiha Sasuke au facut asta (sunt furioasa fir-ar, Sakura e furie furioasa....degetele lui Sasuke...ce n-as vrea sa le dau eu o ocupatie...Sakura te-ai scrantit nebuno?)
- Tot ce ai acum, Haruno, e o bentita murdara, a si in caz ca te gandeai sa-mi scrii si tu o scrisorica patetica, mai bine ti-ai verifica scrisul. Stii, ma gandeam ca din moment ce locuim sub acelasi acoperis ai putea chiar sa mi le strecori pe sub usa de la camera mea, hint, asa doar ca sa te scap de umilinta publica...
(Ma scoate din rabdari rasul lui ingamfat, desi simt cum imi vine si mie sa ma pun pe ras, numai daca persoana vizata n-as fi fost eu..)
-Stii ce Uchiha (asta este un fel de conventie tacita intre noi: ne spunem numai pe numele de familie, in afara datilor cand suntem in prezenta domnului si doamnei Uchiha, care isi doresc ca noi sa ne intelegem bine, si atunci el ma striga, niciodata fara o oarecare ironie in glas, Saki-chan, iar eu ii spun Sa-kun)....acum nu insa... UCHIHA singura data cand chiar am sa vreau sa strecor ceva pe sub usa camerei tale, aceea o sa fie o matura, ca sa-ti sterg praful pe care pe tine pare sa nu te deranjeze nicicum, cat despre caligrafia mea, are mai multe sanse decat altruismul tau sa fie promovata.
-Stii ce Saki draga, ai tupeu, si ai sa-ti primesti chiar acum replica de fata cu toata lumea, sa nu zici ca nu sunt altruist...
Aceeasi mana care mai inainte imi zburase cu lejeritate bentita de pe cap, ma smuceste intr-o clipita de bretelele ghiozdanului pe care nu le mai simt pentru cateva momente presandu-mi sanii, si inainte ca eu sa realizez, rememorez cum buzele lui Sasuke Uchiha si ale lui Sakura Haruno s-au intalnit in ceea ce trebuie sa fii fost un SARUT (S-T-U-P-E-F-A-C-T-I-E, Haruno Sakura-Stupefactie...)
-Si cum nu-mi place sa sarut pe cineva fara motiv, sa consideram ca de azi esti prietena cuiva .....ca de exemplu...prietena mea.
-Asculta Uchiha..
-Care-i treaba Saki draga"? Ti-e teama de provocari? Doar nu-ti imaginezi ca o sa ne tinem de mana si o sa ascultam muzica romantica in timp ce ne sarutam?...Ha, ha..
(Asadar asta era.... inca una din provocarile lui, care l-au facut popular in liceu, chiar si printre elevii mai mari. Imi amintesc anul trecut, cu baiatul acela Naruto, din grupa a doua, era cat pe ce sa piarda provocarea, cand s-au intrecut amandoi in cursa pentru presedintele comitetului de elevi, ca mai apoi sa refuze pozitia,desi castigase, doar pentru a dovedi ca el este mai presus de, citez :"prostiile astea administrative". Dar acum de ce eu? Ce incearca sa dovedeasca?....
-Hei,Haruno, mai esti cu noi, sau te gandesti poate sa refuzi?....
(Nu ca n-as fi lasa sau asa ceva, mai ales in fata lui, credeti-ma ca da, dar orice sansa pentru a-i dovedi ca sunt potrivita pentru el, ca il plac, si ca imi doresc sa-l descopar pe adevaratul Sasuke, nu trebuie ratata, asa ca n-am sa zic nu, am sa-l las sa vorbeasca in continuare.)
-Deci Saki draga, nu spui nu, asadar te-am intrigat. Nu te mai tin in suspans...Ha, HA.. Tu crezi sincer ca ai sa poti sa ma faci sa ma indragostesc de tine, si degeaba negi, o citesc pe fata ta si in toata atitudinea ta de pana acum fata de mine. Te intrebi poate de ce te-am ales pe tine, s iti spun draguto, nu pentru ca ai fi "the chosen one"...Ha, Ha.., ci pentru ca esti ........ pur si simplu.......banala Haruno, ca sa intelegi, vad in tine oricare alta fata care a incercat sa ma cucereasca in trecut.
(Te inseli, Sa-kun, am sa te fac sa ma vezi pe mine si eu nu pot fi decat eu, ba mai mult o sa te fac sa ma....iubesti???....poate...)
(Dupa cum v-ati prins pana acum am incetat sa-mi mai ascult vocea interioara pentru moment. spun doar....)
Bine, Sasuke...
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : love is in the air J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 04 Aug 2011, 22:58

okey georgi asa mai merge , deci scumpa hai cu nextu si vrei te rog sa-mi dai id-ul tau ?


Ja Na !



love is in the air Hands10
love is in the air Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
georgiana640
Academy Student
Academy Student
georgiana640

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Valcea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Destul de bunaa

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 04 Aug 2011, 23:42

iry_sweet74
Sus In jos
georgiana640
Academy Student
Academy Student
georgiana640

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Valcea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Destul de bunaa

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 04 Aug 2011, 23:43

si ms moolt ptr incurajari
Sus In jos
PiXxi
Academy Student
Academy Student
PiXxi

Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Vin 05 Aug 2011, 01:27

ceput sa-ti citesc ficul si ghici ce ? incepe sa se faca interesant deci continua te rog


[b][i] You say Justin Bieber I say 30 Seconds to Mars

You say Miley Cyrus I say Green Day

You say T-pain I say My Chemical Romance

You say Flowers I say Metallica

You say Pink I say Hinder

You say Hannah Montana I say you are stuppid
Sus In jos
georgiana640
Academy Student
Academy Student
georgiana640

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Valcea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Destul de bunaa

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Sam 06 Aug 2011, 17:06

Tenisi sport
si panglici verzi


…Deci, “Saki draga”, unde te-am lasat noi ultima oara si unde te gasim acum…asa…inteleg…se pare ca la resedinta familiei Uchiha cearceafurile diminetii inca nu s-au strans si cineva cu parul de culoarea ciresilor primavaratici inca mediteaza,
adanc concentrata, cu ochii stransi,la problemele fundamentale ale omenirii: la
solutionarea foametei, criza mondiala, negocierile de pace dintre state….da,
da, Sakura,cum nu…. si dupa cum ne dam noi seama dupa zambetul ala strengaresc
ce-ti inflorete chiar in clipa de fata in coltul gurii, solutionarea tuturor
problemelor noastre, sa fie oare Uchiha Sasuke? Normal, evident, privirea lui
intensa, neagra ca ceasurile douasprezece ale noptii,si tot ca ea de
misterioasa e raspunsul la foamete,.. ba nu, si la foamete si la criza. Si
daca nu ajunge, ar trebui sa vorbim
poate, cum bine ghicim gandurile tale razletite, de minunatul lui par rebel,
plus atitudine, astea sigur fac de negocieri la O.N.U. Hai, fato, cartile pe
fata, Uchiha ti-a dat cu o seara inainte id-ul lui si tie numai la el iti sta
gandul acum,dar ceea ce stia si el si noi prea bine este ca asa era si inainte
de “eveniment”.


Gata ,fir-ar,ma trezesc, doamna Tsunade si domnul Kakashi trebuie sa fi plecat deja la firma familiei pana acum , ciudat insa, nu am auzit usa de la camera lui Sasuke, cred ca s-a trezit mai devreme decat de obicei pentru antrenamentul de fotbal din fiecare sambata. Jos din pat, dupa care, ca in fiecare dimineata, ascultam “stirile din oglinda”:Buna dimineata,este cu treisprezece minute peste ora zece; sa ascultam acum principalele subiecte ale zilei: parul Sakurei prins cu doua panglici verzi arata mai
ravasit ca oricand in dimineata aceasta, in urma unei continue starii de nesomn
de peste noapte, manifestata prin rasuciri si invartiri repetate ale capului in
perna; cearcane usoare in jurul ochilor descriu doua umbre dragalase deasupra
obrajilor neimpacati inca, cu aerul proaspat al diminetii; urme usoare de la
asternuturi sunt vizibile pe pieptul gol si imediat in zona coapselor, maieul
si pantalonasii caraghios de scurti lasand sa se vada usoarele iritari, precum
si pielea delicata, pigmentata cu alunite discrete ici si colo. Sasuke ar
trebui sa urmareasca mai des “stirile”, cu siguranta ar deveni “interesat” la
culme… Dar gata cu stirile, cineva are chef sa asculte muzica de inviorare,
urmarim “show-ul Sakura”…


J-pop!!!!... Mai, cum mai misca si scutura din toate cele…, nu
pe pat Sakura, nu sarii, atentie la cap euforico, vrei sa atingi tavanul?... si
acum saritura in aer… oooo… si din nou miscarile funduletului cel neastamparat…dar
stai, se azvarle deodata spre usa camerei…stiu, ne-am prins, mult prea cald,
da, da las-o deschisa. Si unu, si doi, sa revenim…dar ce faci?... Unde te duci?
Pe hol?..Ce ai vazut?O nu!Tenesii lui Sasuke… Doar nu ai de gand sa ii
incalti?...Tu chiar asta faci…repede, zapacito, inapoi in camera la tine… Asa,
acum sarbatoreste-ti triumful, minunata captura de razboi…sunt kakkoi( cool)…si
din nou dans, dans, funduletul… nu uita Sakura, esti aproape in lenjeria intima si daca s-ar intampla cumva sa fi urmarita de doi ochi iscoditor de negri, care ar fi trebuit sa fie la antrenamente la ora asta…vai mie...pe cine sa intrerup mai intai: dansul
bezmetic al Sakurei sau “contemplatul” din usa al lui Sasuke,pe care, daca nu l-as cunoaste, as spune dupa expresia fetei, ca e cam “prins” de dansul zvapaiatei, mai ales in zona bikinilor, daca intelegeti ce vreau sa zic…


Il vad cum, privirea ii aluneca de sus in jos, urmarindu-ti fiecare miscare si sa stii ca acum are de gand sa-si pocneasca guma de mestecat pentru a-ti da de stire ca este prezent. Un scurt, dar pronuntat:”Poc!”…


-Sasuke…


-Oricat de mult mi-ar placea sa alerg la antrenamente, in sandalele tale cu toc, ma vad nevoit sa-ti cer sa-mi inapoiezi tenesii…


Ooo, nu…Ce-ti face acum Uchiha asta? Cum isi permite?... Se apropie de tine si cu o miscare scurta te impinge pe pat si iti descalta fara prea mare greutate pretioasele lui incaltari….si cam atat…


Descumpanita, uimita, jenata, inflacarata…? Deci cum e Saki draga, ce simti chiar in momentul cand inainte sa te hotarasti tu, el se intoarce sa-ti mai spuna:


-Pacat…stii… tenesii.. se asortau cu panglicile alea verzi ale tale. Ha, ha…Acum fa-ti patul, Saki draga.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : love is in the air J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Sam 06 Aug 2011, 18:22

hei iubita , mie un acest capitol mi-a placut prea mult , am ras , m-am distrat , mi-am inchipuit-o pe saki cu se zgaltaia pe acolo si mi-a placut , scumpa capitolului asta ii zic DA , e cel mai bun .

Next urgent , please
Ja Na !

P.S sa-mi dai accept , sau intra acm pe mess please



love is in the air Hands10
love is in the air Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Joi 13 Oct 2011, 14:20

Buna , Georgi , am trecut pe la ficul tau sa vad ce ai de gand sa faci .
deci , este un fic interesnt , iar titlul iti promite multe .
Ai avut greseli , si aspectul in pagina , este bunicel.
imi place , dar , scuze ca cer multe , dar , ai putea sa pui si poze cu Sakura , Sasuke si celelalte personaje ?

Oricum , NEXT


love is in the air 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
love is in the air Asss10love is in the air J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19Lun 26 Dec 2011, 20:10

Nu ai mai scris de foarte mul timp, asa ca ficul va fi inchis.. dap !


love is in the air Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




love is in the air Empty
MesajSubiect: Re: love is in the air   love is in the air I_icon19

Sus In jos
 

love is in the air

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-