Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
one princess in love Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
one princess in love Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 one princess in love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: one princess in love   one princess in love I_icon19Dum 07 Aug 2011, 13:39

este primul meu fic deci va rog sa aveti mila

Era o noapte intunecoasa de toamna.Un baiat mergea prin padurea deasa.Se indrepta spre satul sau natal.In timp ce mergea aude o bubuitura puternica si un glas feminin strigand dupa ajutor.Se indrepta in directia de unde se auzii strigatul si vazu o casa mare care era incendiata intra in casa si incepu sa alerge prin toata casa sa vada daca era vreo cineva trecu prin fata unei camere in care era cazuta jos o fata cu parul roz care tinea in mana o coroana.O lua in brate si iesii cu ea din casa o ascunse dupa un tufis se aseza langa ea pt ca,casa urma sa explodeze.Apoi o lua in brate si se indrepta spre Konoha.Cand ajunse acasa urca la etaj o lasa pe fata in camera de oaspeti intinsa pe pat si puse coroana pe noptiera.Peste 2 ore fata incepu sa-si deschida ochii de un verde foarte frumos.Cand il vazu pe baiat se sperie putin.
-Stai linistita n-o sa patesti nimic eu sunt Sasuke.spuse acesta cu o voce blanda.
-ajuta-ma! spuse rozalia speriata se dadu jos din pat si se indreapta spre fereastra o incuie si apoi se aseza pe pat lua coroana de pe noptiera si si-o puse pe cap

Scz ca e scurt dar nu mai am inspiratie one princess in love 359687


[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Dum 07 Aug 2011, 14:11

Este binisor pentru primul fic . Nu ca as fi eu in masura sa critic dar actiunea este cam grabita din cauza ca ai fi putut descrie mai mult sentimentele lui Sasuke cand a vazut`o pe Sakura pe jos , sau cand ea sa trezit si a dat cu ochii de el etc .

Sper ca nu te-a suparat comentariul meu si astept nextul kiss


one princess in love 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Dum 07 Aug 2011, 19:27

deci...este cam scurta dar nici eu nu m-am descurcat mult mai bine la primul capitol,oricum continua deoarece eu nu ma plictisesc niciodata de sasusaku asa ca cred ca merita succes la next rusinos


one princess in love Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Lun 08 Aug 2011, 12:51

Bunaa!!
Pai...e bine pentru primul capitol doar ca e foooooarte scurt!!!.. crying
Ehh..lasa ca sper sa ne aduci capitolul 2 mai lung si mult mai bun nu?? yeah
Anyway, astept nextu` si il vreau repede!
Pupici de la Losty.. kiss


one princess in love Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : one princess in love J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Lun 08 Aug 2011, 13:43

Hei Yo Hachiko !
buna iubita , cum a zis si allii , acriunea e grabita , iar capitolul foarte scut, o sa-ti zic si tie o mica regula , fiecare capitol trebuie sa aiba minim 45 de randuri , al tau cat are ? :><: bun deci scumpa , mai mare si mai multa descriere .
Ja Na !



one princess in love Hands10
one princess in love Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Lun 08 Aug 2011, 16:13

ms de comentarii si ia-te cap 2

CAP.2
Sasuke o privea mirat pe rozalia care era foarte speriata.Brunetul se apropie usor de ea si se aseza pe pat.In acel moment simtii cum o mie de fluturasi ii zboara in stomac.O analiza atent si observa ca era inbrazata cu un chimono lung pana la glezne crapat pe un picior si o pereche de opincute care se legau sub genunchi.In par avea o agrafa cu o floare de cires presarata cu sclipici.peste cateva minute de tacere mormantala Sasuke sparse tacerea.
- de ce sa te ajut?ce ai patit spuse aceste confuz.
-te rog ajuta-ma daca ma gaseste o sa ma omoare!spuse aceasta speriata
-cine?zise sasuke
-hermione imi vrea coroana ea vrea sa fie printesa si nu poate sa ajunga printesa daca nu ma omoara!
-stai linistita n-o sa te gaseasca aici.eu ma duc sa-mi vindec ranile.spuse brunetul vrand sa plece.
-stai! spuse rozalia. lasa-ma pe mn sa te vindec!macar atat sa fac pentru ca m-ai salvat.
-hmmmmmmmm.......bine spuse sasuke.vin-o cu mn in baie.Cand au ajuns sasule se aseza pe un scaunel de acolo si isi dadu jos tricoul pt ca rozalia sa vada mai bn ranile.Aceasta incepu sa-i curete ranile de sange si apoi incepu sa i le panseze.

sper sa va placa si scum astept si alte comentarii


[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Lun 08 Aug 2011, 16:25

Mama mia draga, dar fa mai lungi capitolele astea da?
Nu cred ca cuiva ii plac capitolele asa scurte. Mie una nu. Asa ca iti dau un sfat: FA`LE MAI LUUUNGI!
Ok, deci...e dragutza continuarea si sper ca la capitolul trei sa ne uimesti. Si fa ca acesta sa fie mai luung.
Pai, ce sa zic? Adu nextu` repede.
Pupici dulci de la Losty kiss


one princess in love Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Lun 08 Aug 2011, 16:36

Bun eu nu ma agit cu asa ceva aici. Iubita ce faci tu nu se numesc capitole, iar acesta nu este fic:

1. Titlul este scris gresit. :| Este cu litera mare iubita, doar asa ai invatat la scoala.

2. Parca era o regula, sau ma rog una nescrisa ca un capitol nu are voie sa aiba mai putin de 20-30 de randuri, al tau abia daca are 10.

3. Foooarte multe greseli de tastare, nu tu estetica, nu tu descrierea, nu tu dialog calumea, deci in concluzie: NU AM CE CRITICA SI ACESTA NU ESTE UN FIC.

Sfat: Citeste mai multe ficuri si incearca sa te inspiri [asta nu inseamna ca trebuia sa plagiezi, ca hoohooh, nu vrei sa ma vezi] apoi cheama-ma ca sa iti dau critica (virgula) calumea. Okey?

Tai Tai! hi!


one princess in love Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


one princess in love 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5one princess in love Taemin_Stamp_by_eiyuutanone princess in love Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01one princess in love Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mar 09 Aug 2011, 08:15

Mda, pai nu prea inteleg ce faci tu aici. Asta nu se numeste fic.

Un capitol ar trebuie sa fie de 2-3 ori mai lung decat cele postate de tine.

Titlul se scrie cu litera mare si, de asemenea, propozitiile se incep cu litera mare!

Limbajul pe care il folosesti pe chat nu este permis si aici! Sa nu te mai vad cu hmmmm-urile acelea de un sfert de rand, te rog. Plus ca am vazut si niste prescurtari ce nu isi aveau locul acolo!

Descriere nu este mai deloc. Bine...intr-un capitol asa scurt si plin de dialog nici nu ai avea loc de ea. Pe viitor sa te axezi pe sentimentele personajelor si pe imprejurimi, pentru ca descrierea e cea mai importanta!

Asa cum am spus, dialogul este foarte lung si de multe ori sec. Mai scurteaza-l si introdu in el numai lucrurile importante ce nu se pot subintelege.

De idee nici nu prea am ce sa zic. Chiar n-am cum sa-mi formez o parere...

Dupa ce termini ce ai de spus pui semnul de punctuatie corespunzator, dai "space" si dupa continui.

Mda, eu incerc sa dau comentariu ca pentru un fic in toata regula, insa nu merge asa.
Mai degraba iti spun ce asteptari am de la urmatorul capitol. Deci:

-Capitolul sa fie de vreo 3 ori mai lung. Sa zicem ca ar trebui sa aiba aproximativ 30 de randuri, pe putin.
-Sa ai descriere sentimentala la greu! Asta neaparat pentru ca e cea mai importanta!
-Dialogul sa fie cat mai putin!
-Sa citesti capitolul inainte sa-l postezi si sa il corectezi pentru ca ai avut multe greseli de tastare in primele doua.
-Incepe propozitiile cu litera mare! Si de asemenea, corecteaza si titlul!
-NU mai folosi prescurtari si limbaj de chat!
-Incearca sa nu te mai repeti. Utilizezi acelasi cuvant prea des si suna foarte rau.

Critica in adevaratul sens al cuvantului o vei primi cand acesta va semana cu un fic in toata regula.
Chiar nu vreau sa te superi pe mine, incerc doar sa te ajut. Chiar vreau sa vad imbunatatiri!

Spor la scris in continuare.


one princess in love Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mar 09 Aug 2011, 10:07

mai bn inchid ficul nu? one princess in love 896861


[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mar 09 Aug 2011, 10:17

Eu nu cred ca intelegi. Piersicuta si Crystal doar ti`au dat niste sfaturi pentru a`ti perfectiona ficul si de`al face mult mai bun. Nu trebuie sa`ti inchizi ficul. Straduieste`te sa scri mai bine si o sa vezi ca o sa ai si critici pozitive, nu numai negative.
Ficul e bun si ideea originala, dar fa capitolele mai luuungi si o sa vezi ca o sa fie mult mai bine. Daca nu esti sugura de ceva la acel capitol, mai uita`te peste el si corecteaz`l sau adauha ceva la el.
Eu nu`ti zic din rautate chestiile astea. Vrem doar sa te ajutam. Sper sa bagi la cap da? yeah
Astept nextu`..
Pupici dulci de la Losty.. kiss



one princess in love Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : one princess in love J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mar 09 Aug 2011, 11:36

Of scumpo , nu trebuie sa iei totul gresit , nu ti-au spus-o in nume de rau , au vrut doar sa te ajute , cum a spus si Losty , sa iti perfectionezi ficul , mie una imi place , adica ideea mi se pare originala , sakura printesa , nu am citit astfel de ficuri , capitolele stiu ca poti sa le faci putin mai mari , putin mai mult , grerselile de tastare le poti edita , totul depinde de atentia ta , deci iubita fii mai atenta ! vreau sa vad urmatorul capitol , mai mare , sa te vad cum te perfectionezi pe zi ce trece , deci iubire , totul , toate criticile , tin de felul tau de a scrie , dar tu trebuie sa le accepti si sa iti dai seama ca sunt constructive si tot tie iti sunt utile , scumpete , te rog eu , nu mai gandi asa , fii pozitiva kiss daca azi nu postezi urmatorul capitol , inseamna ca am incins degeaba tastatura . Vreau sa-ti vad hotararea , sper sa fie aia la care ma astept :| te-ma pupat
Ja Na !



one princess in love Hands10
one princess in love Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Vin 12 Aug 2011, 19:23

ok ia-ta cap 3 ms de comentarii

CAP.3

Sasuke: Stateam si o preivem cum imi vindeca ranile.Este atat de frumoasa.Cred ca incep sa ma indragostesc .Parul ei rozaliu,ochi ei verzi of incep sa tin la ea.Aceasta isi ridica privirea si eu o privesc in ochi rozalia schita un zambet si eu ii urmez exemplul . Peste cateva minute eu sparg tacearea :
-Si...cum te numesti?
-Sakura....Sakura Haruno.Spusea ea timida
-Tu esti printesa chinei Sakura Haruno?intreb eu uimit
-Da....eu sunt.Am terminat cu ranile
-Multumesc!
-Cu placere....
O intreb daca ii este foame si ea da afirmativ din cap. O ajut sa se ridice si coboram la parter .Ma uit la ceas si vad ca e 8 dimineata.Grozav o noapte nedormita.Merg in bucatarie urmat de Sakura si eu incep sa pregatesc ceva de mancare . Dupa ce termin ne asezam la masa . Se vedea cu ochiul liber ca era printesa era distinsa,calculata,miscarile ei sunt elegante.In timp ce mancam observ ca avea un inel pe deget . O intreb de unde il are si ea imi raspunse ca i l-a dat mama sa pentru a-si aminti de ea . Din pacate am aflat ca parinti ei au fost asatinati.Dupa ce terminam de mancat pun vasele in chiuveta si o intreb daca vrea sa faca un dus.Rozalia da afirmativ din cap si urcam la etaj.ma duc in camera mea duc in camera mea si cand ma intorc aveam in mana o salopeta pentru fete trei sferturi si un tricou mov.i le dau aceasta imi multumeste si se duce in baie.Peste 10 minute o vad coborand pe scoari arata bine se aseza pe cana pea langa mine . Aud cum bate cineva la usa.Ma ridic si deschid usa . In fata usi era Naruto.
- Hey frate ce faci?imi spuse acesta
-Bine frate tu ce faci?
- Bine am auzit ca ai venit si vreau sa te scot in oras.
-Hmm nu stiu....
Deodata o vad pe Sakura venind in spatele meu .Naruto o privi confuz . eu ii explic si acesta intelege ca nu pot iesi.

CAM ATAT SPER SA VA PLACA SI ASTEPT COMENTARII in love


[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Vin 12 Aug 2011, 21:20

Deci, ai venit cu nextu`..yeeeyy!!
Totusi, iarasi ai capitol foarte scurt... crying Fa`le si tu mai lungi.. heh
Pai, ce sa zic..ai greseli dar nu e treaba mea.
Astept nextu`..
Pupici de la Losty kiss


one princess in love Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Dum 14 Aug 2011, 17:59

salopeta sakurei-http://www.okazii.ro/catalog/42813761/salopeta-blugi.html#galerie

tricoul rozaliei-http://www.tarafashion.ro/romana/noutati/

coroana-https://2img.net/h/i399.photobucket.com/albums/pp77/Anaisssss/Untitled-4.jpg (e ultima)

inelul-http://www.magazine-online.ro/royalbijuterii/inele-de-logodna/inel-de-logodna-platina-claudia--683071#

bye bye pun next la 4-5 comentarii




[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Vin 19 Aug 2011, 12:43

BINE MS DE COMENTARIU LOSTY

CAP.4
Sasuke:Stateam pe canapea si ma uitam la tv.Sakura statea asa aproape de mine incat ii auzeam inima batang.O intreb daca vrea sa mergem pe afara prin oras sa se mai dezmorteasca putin.Aceasta dadu afirmativ din cap.Ne ridicam de pe canapea si ne indraptam spre usa.Eu o deschid si iesim amandoi din casa.in timp ce merem pe strada simt cum cineva imi sare in spate si ma darama.Aceasta nu era alta decat Karin.
-Sasuke-puki ti-a fost dor de mine?zice aceasta cu o voce isterica
-Nu Karin nu mi-a fost dor de tine si eu nu-s iubitul tau!strig eu la ea.Sakura ne privea uimita.Karin observand-o s-a enervat foarte tare
-Cine esti tu fa pitipoanco si ce cauti cu Sasuke-kun al meu?zice carin si o ia de par.
- Au lasa-ma! te rog da-mi drumul!zice rozalia cu lacrimi in ochi
-Da cine te crezi tu?Printesa chinei?
-Karin da-i drumul in clipa asta sau o patesti!!! strig eu la ea . Roscata ii da drumul si vine la mine .Eu ii pleznesc una de cade jos apoi ma duc la Sakura o iau de mana si o trag dupa mine.
Aceasta ma urma si eu o duc la o cofetarie.Ne asezam la o masa si comandam cate o prajitura.in timp ce mancam la masa noastra apar Naruto si Hinata care se tineau de mana.Acestia ne intraba daca pot sta cu noi la masa si dam afirmativ din cap.
-Buna eu sunt Hinata.Tu cine esti?
-Umm....e-eu sunt....Sakura....
- Oh ce nume frumos.
-M-multumesc..
E timida.Foarte timida.Naruto ii explica si Hinatei cine este Sakura si bruneta o privi uimita facand-o fe rozalie sa roseasca.E atat de frumoasa.

CAM ATAT CA NU MAI AM TIMP DAR ASTEPT COMENTARII


[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Vin 19 Aug 2011, 12:48

Deci, iubire, nu mai vreau sa vad capitole mici, da? Acum, sa nu crezi ca te cert, pentru ca n`as face niciodata asta.. heh, dar eu chiar vreau capitolele muult mai lungi.
Uite, iti dau un sfat: cand te apuci de un nou capitol, scrie`l mai intai pe foaie sau in Word...si asa mai poti din cand in cand sa mai adaugi cate ceva si cand ai timp il postezi.
Dar, sa revenim la fic. Imi place capitolul si sper sa aduci nextu` repede!
Pupici de la Losty kiss


one princess in love Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
● Lene
Genin
Genin
● Lene

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Lost in my dream..But i don't care..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 146
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : Lonely..

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Vin 19 Aug 2011, 13:18

Hey , bita a hug am trecut si eu pe aici, hmm sa nu mai lungesc povestea si sa incep cu comentarile si criticile amare roll
Greseli de taste: batand- batang (nu am fost foarte atenta, dar cuvantul acesta mi'a iesit in ochii)
Exprimare: Nu prea expreimi sentimentele, de exemplu cand, Karin a luato pe Sakura de par puteai sa ii exprimi starea de nervozitate a lui Sasuke asa pare ca i'a tras o palma aproape fara motiv...puteai sa spui ca sa bagat sa le desparta nu sa ii traga asa direct o palma si inca dupa ce o lasa pe Sakura, putea fi aceea palma in timpul bataii cand si nu vroia sa o lase pe Sakura..
La capitole, sant foarte scurte, nu foarte extrem de scurte, ai putea sa le faci de doua ori mai lungi, daca nu ai timp poti sa il lasi in documente si sa continui mai tarziu, cand ai timp si iti vine inspiratia, nimeni nu iti cere sa pui capitolul instant. 2 capitole la tine sant cat unul cat de cat intreg, ai putea sa unesti doua capitole. Baga mai multa descriere, puteai sa spui la inceput cum arata tricolu, coroana, inelul, puteai sa bagi multe lucruri si faceai un capotol intreg.

Na cam asta a fost cu critica si sugestiile nervi! . Sper ca nu te'am suparat cu nimic ,iar daca am facuto imi pare rau sad


one princess in love Animation-anime-cartoon-cute-manga-Favim.com-291274
Sus In jos
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Sam 27 Aug 2011, 08:10

Inainte sa pun capitolul urmator as vrea sa va intreb daca va place ideea si ficul


[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Sam 27 Aug 2011, 14:18

logic ca imi place ideia ficului,si te rog dulce ca mierea sa pui rapid nextul in love


one princess in love Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mar 30 Aug 2011, 15:27

Draga mea..pai nu am inteles insa ce am vazut pana acum nu sunt capitole..Ma intreb ce sunt defapt..

Sper ca urmatorul capitol sa fie capitol cu adevarat..si inca o intrebare...e sasusaku nu?


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
pisi_adelina
Academy Student
Academy Student
pisi_adelina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la capatul curcubeului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi plc sa asc muzica si sa il injur pe fratimiu
Stare de spirit Stare de spirit : happy

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mier 31 Aug 2011, 10:43

BINE GATA FIC INCHIS


[color=red]i'm a witch don't look in my eyes
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mier 31 Aug 2011, 12:54

ce mah?ce face?ai baut?c?Cum fic inchis?Daca eu mi-at inchis ficurile nu inseamna ca tre sa faci si tu asta!ASa se duce lumea de rapa.Baga nextu ca e ideie originala si faina angry


one princess in love Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
**CrazyGirl**
Academy Student
Academy Student
**CrazyGirl**

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : pe Marte
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : una buna

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mier 31 Aug 2011, 13:28

Hei ce faci....am citit si mi se pare foarte frumos.....ai cateva mici greseli da se repara.Fa capitolele un pic mai lungi si baga niste descrieri please .....si nu il inchide baga nextul sad please ....Te poop kiss
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
one princess in love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19Mar 20 Dec 2011, 16:55

Dupa cum se pare:

closed



one princess in love Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Continut sponsorizat




one princess in love Empty
MesajSubiect: Re: one princess in love   one princess in love I_icon19

Sus In jos
 

one princess in love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-