Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jutsu-ri folosite de sakura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Jutsu-ri folosite de sakura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Jutsu-ri folosite de sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
alexdx112
Genin
Genin
alexdx112

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 197
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : PC
Stare de spirit Stare de spirit : Fericit

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Mier 10 Aug 2011, 09:27

Tehnica bratului puternic
Impactul înfloririi ciresei
Tehnica extragerii veninului
Tehnica palmei mistice


Daca am omis ceva lasati comentarii happy2
Sus In jos
● Lene
Genin
Genin
● Lene

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Lost in my dream..But i don't care..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 146
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : Lonely..

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Joi 18 Aug 2011, 12:21

Pff..ai tinere de minte nu gluma :|
Oricum aproape toate jutsu-rile folosite de Sakura sant jutsuri medicale, pe langa celelalte de lupta, loviturile cu pumnul..Etc..Dar ea e ninja medical e trimisa in misiuni tocmai pentru a ajuta si este foarte buna in ceea ce face. Mai ales ca ea a fost singura care a putut sa ii extraga veninul lui Kankuro :><: Si este chiar mai buna decat Tsunade, ea invatand-o aproape tot ce stie in clipa de fata, cu timpul sa alaturat si Ino dar ea nu era asa de talentata ca si Sakura happy2
Sus In jos
Suzuki
Academy Student
Academy Student
Suzuki

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prieteni...;))......nu mai stiu ce sa zik...
Stare de spirit Stare de spirit : Happy :P

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Lun 12 Sept 2011, 19:55

[b] Foarte simplu .....Tehnica palmei mistice
Inpactul infloririi ciresei
Tehnica extragerii veninului
Tehnica bratului puternic


simplu :P:X:D
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Sam 22 Oct 2011, 22:38


Inpactul infloririi ciresei
Tehnica extragerii veninului
Tehnica bratului puternic
Tehnica palmei mistice happy2
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: aaaa   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Lun 24 Oct 2011, 01:23

Hmm...nu stiu multe despre tehnicile de lupta sau cele medicale folosite de Sakura.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ino... chiar nu stiu de ce s-a alaturat si Ino. Ea nu va putea dobandi experienta pe care o are Sakura in momentul de fata. Este desteapta, inteligenta puternica dar, mereu acelasi ” dar” enervant, este prea sensibila. Sper sa se schimbe, va deveni femeie in toata firea si trebuie sa-si intemeieze o familie, daca se poate ori cu Sauke, ori cu Naruto.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Dum 12 Feb 2012, 22:53

Sakura ar trebuii sa invete cateva tehnici deoarece , va avea nevoie de mai multa putere daca va dori sa-l readuca pe Sasuke inapoi .[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Mar 27 Mar 2012, 03:06

ma deci naruto si sasuke invata la tehnici de mam saturat eu iar sakura stie doar vreo 4 hai 5. doar cu puterea si cu tehnici medicale nu va reusi sal aduca pe sasuke inapoi si sper din suflet k aceasta sa devina mai puternica si mai matura kiss
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Mar 17 Apr 2012, 16:13

Inafara de juts-ul medical si forta bruta(cu chakra) invatate de la Tsunade, Sakura nu stie decat tehnicile pe care le-a invatat in academie: Tehnica inlocuirii, a Clonarii si restul(astea mai usoare) Ce parere aveti de Sakura imbracata cu mantia Akatsuki?(avatarul meu)
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Mier 18 Apr 2012, 22:40

DeMeTrIoN a scris:
Inafara de juts-ul medical si forta bruta(cu chakra) invatate de la Tsunade, Sakura nu stie decat tehnicile pe care le-a invatat in academie: Tehnica inlocuirii, a Clonarii si restul(astea mai usoare) Ce parere aveti de Sakura imbracata cu mantia Akatsuki?(avatarul meu)
Avatarul tau e super...si chiar as vrea ca Sakura sa faca parte din Akatsuki...nu stiu de ce , dar mi-ar place sa o vad in acea uniforma in anime .
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Joi 12 Iul 2012, 20:22

Toate aceste jutsuri le foloseste pentru a vindeca inafara celor foarte putine jutsuri de lupta.Sincer mi se pare buna ca si medic ,dar slaba ca si ninja.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Jutsu-ri folosite de sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Joi 12 Iul 2012, 20:26

Ingeras ,

slaba ca si ninja ?
ai vazut cum s-a luptat cu sasori ?
ai vazut ?
nu contest faptul ca ii trebuie mai multa putere ,
dar nu e jalnica in a fi ninja ,
e mai buna ca ino si ca hinata de 10 mii de ori ,
si mult mai buna decat tsunade ,
eh , sper sa-si mai inbunatateasca tehnica de lupta
Sus In jos
~Kirara~Shiva~LoveYou!~
Academy Student
Academy Student
~Kirara~Shiva~LoveYou!~

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Emo World!
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Lun 16 Iul 2012, 20:30

Hmm... Sakura dupa parerea mea este o fata puternica, ba chiar foarte! Foloseste putine jutsuri dar folositoare. Dupa parerea mea asta se numeste modestie. Oricum, poate ca este slaba ca si ninja desi nu mi se pare, dar ca medic o intrece pe Tsunade-sama.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Mar 30 Oct 2012, 13:41

Eu sincer , tot ce am auzit a fost : Shanaroooo!!! rolling on the floor
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Sam 03 Noi 2012, 19:02

Mda, nu stiu ce sa zic. Nu pot spune ca e jalnica, pentru ca nu o putem compara cu restul. Nu o putem compara cu Naruto, spre exemplu. Ea e ninja medical, e normal sa stie multe ninjutsuri medicale. Intr-adevar, e puternica, de fapt, puterea ei bazandu-se pe forta bruta.

Crisulinuu.Coca-Cola a scris:
e mai buna ca ino si ca hinata de 10 mii de ori

Nu e chiar asa. Ino si Hinata au abilitati proprii, pe cand Sakura nu are. Aici ma refer la tehnicile de control ale mintii ale lui Ino, si la Byakuganul Hinatei. Poti spune ca Sakura e mai puternica decat cele doua, daca te referi la forta bruta, altfel nu. Iar in lupta aceea cu Sasori, ei bine, a fost foarte mult ajutata de bunica Chiyo. Intr-adevar, si ea a avut un rol foarte important, insa a fost ajutata.
Acum, reveninind la subiectul topicului. Eu nici macar nu am auzit de doua jutsuri din lista de mai sus rolling on the floor
Nu contest faptul ca nu le poate practica, insa nu am vazut-o niciodata executand Tehnica Palmei Mistice si Impactul Infloririi Ciresei. Ma rog, asa o fi. Nu pot sa contrazic pe nimeni :))

EDIT: Mi-am mai adus aminte de ceva, citind comentariile de mai sus. Mi se pare destul de aiurea ca nu invata mai multe tehnici pe care sa le foloseasca in lupta. Naruto si Sasuke invata atatea tehnici, iar ea..pff :)) Nu va reusi sa il aduca pe Sasuke in sat doar cu ninjutsu-rile medicale rolling on the floor
Macar sa o invete Tsunade Tehnica Invocarii. Mereu m-am intrebat de ce nu poate invoca si ea melcul ala. E posibil sa nu fie compatibila cu melcul :))?
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Joi 08 Noi 2012, 19:42

Sincera sa fiu sunt de acord cu ingerul noptii,este un ninja slab dar un medic bun.
Ahh da,si Crisulinu:Nu ea s-a luptat cu Sasori,ci bunica Cho şi Sakura a fost folosita drept papusa de catre ea.
Si in prima serie din Naruto a folosit vreun jutsu?eu tot ce-am vazut era ca mereu trebuia sa fie salvata de catre Naruto si Sasuke,fapt pe care ea insasi il recunoaste atunci cand ii apara pentru prima data de cei din satul sunetului.(sper ca nu am jignit pe nici un super-fan Sakura)


Ultima editare efectuata de catre Juliana Gallagher in Vin 05 Apr 2013, 23:24, editata de 1 ori
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Joi 08 Noi 2012, 20:50

Dear juli33, ea nu a Sakura nu a fost folosită de bunica Chiyo drept păpușă, ci a luptat și ea cu Sasori ! Dacă te uitai cu atenție la episod, ți-ai fi dat seama de acest lucru !

Apropo -Rainbow-, Hinata și Ino au abilități speciale, într-adevăr, însă fără ele ce s-au fi făcut ? Ar ji ajuns vai de capul lor te asigur ! Sinceră să fiu, eu cred sincer că Hinata ar trebui să fie mult mai puternică decât acum, moștenind Byakuganul, deoarece este fiica liderului din clan .

Gândește-te ce s-ar fi făcat Hinata fără Byakugan ? Sau Ino fără tehnica ei specială de control a minții ? Pun pariu că s-ar fi luat de mănâ și s-ar fi dus în lume . Plus că Ino este și o mare copiatoare ! Aproape imediat după ce Sakura a început să practice tehnicile de ninja medical, Ino a spus atunci că și ea dorește să se facă .

Într-adevăr, recunosc că știe câteva tehnici medicale, însă nu are înclinație absolut deloc . Până acum am dezbătut subiectul Hinata și Ino fără tehnicile lor speciale, acum trecem la Sakura .

Ea măcar a avut bunăvoința să se antreneze câțiva ani, pentru a învăța noi tehnici . Puține, eficiente, dar întotdeauna gestul contează ! Important este faptul că și-a dat seama că este una dintre cele mai slabe la academie !

Revenind la subiectul Hinata și Ino, ce cred despre ele este că sunt două răsfățate, mai ales Hinata fiind și fiica liderului clanului . No comment please !

Presupun că v-am dat câteva argumente destul de bunicile pentru ca Sakura este mai puternică decât Hinata și Ino . Repet, fără tehnicile lor speciale, ar fi praf și pulbere !

Iar Hinata dacă îl vrea pe Naruto, să arate că îl merită, nu să stea pitită într-un colț de pădure, toată înroșită că Naruto a salutat-o .

Situația Sakurei nu este diferită nici ea de cea a Hinatei, pe plan sentimental, însă măcar ea a arătat prin unele eforturi la care Hinata nici nu visa, pentru a demonstra că îl iubește cu adevărat pe Sasuke !

Puneți-vă voi în locul Sakurei, căci nici voi nu ați fii mai presus de ea și puterile, tehnicile folosite . În plus ea este un personaj fictiv dintr-un anime, iar Masashi Kishimoto a făcut-o așa cum este .

Nu criticați un personaj doar pentru că vi se năzărește vouă să aruncați niște cuvinte pe câteva rânduri, mai întâi uitați-vă și găsiții defectele personajului vostru preferat, nu numai al personajului ce îl considerați inferior, superficial, foarte slab, urât, etc. !

Uitați-vă și la calități, nu numai la defecte, iar dacă stau și eu să scriu ce nu-mi place la Hinata și Ino, mi-ar lua enorm de mult, însă aș avea bună voința să mă uit și să mă gândesc și la calitățile și eforturile făcute pe parcursul desfășurării animeului !

Nu jignesc pe nimeni, însă acesta este crudul adevăr pentru unii . Poate am fost sau nu răutăcioasă în ceea ce am scris pe parcursul comentariului meu, însă tot ce am scris este adevărat măcar în propoție de 75 % , recunoaște-ți !
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Joi 08 Noi 2012, 21:39

Cred ca facem off-topic daca mai vorbim mult de Ino si Hinata, insa trebuie sa raspund unor replici de-ale tale, Aneta Blanche. Nu stiu de ce o crezi pe Ino copiatoare. Si ea a facut acelasi lucru ca si Sakura: si-a dat seama ca nu le este de folos coechipierilor sai, asa ca s-a gandit sa faca ceva in aceasta privinta. Mi se pare ca a actionat corect. Si legat de Hinata, razgaiata? Nu mi se pare. Este pur si simplu opinia ta, pe care o respect happy
Ma rog, nu suntem aici ca sa dezbatem subiectul Ino sau Hinata, ci Sakura.

Si mie mi se pare destul de slaba ca si ninja, insa foarte buna in domeniul medicinei. Este un ninja medical foarte bun, dupa parerea mea. Da, in acea lupta cu Sasori, a luptat si ea pe cont propriu, insa a fost ajutata de bunica Chyio si nu poti nega. Parerea mea e ca ar trebui sa invete mai multe tehnici, sau macar Tehnica Invocarii. Sakura nu a fost niciodata personajul meu feminin preferat, insa asta nu ma impiedica sa ii recunosc calitatile.
Din nou, fiecare cu opinia lui. Trebuie sa recunosc, modul tau de a judeca este unul corect, insa in unele privinte gresesti, din punctul meu de vedere. xD

Ne mai vedem pe aici.
-Zbyee-
Claudia.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Joi 08 Noi 2012, 22:20

In ceea ce ma priveste,sunt de acord cu Rainbow.Si in plus de asta, este doar un personaj din anime,ddci....
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Jutsu-ri folosite de sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Mier 09 Ian 2013, 01:35

Cam putine tehnici sincer :))...dar imi place ca e medic ninja ^^ si unu foarte bun. :D.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Jutsu-ri folosite de sakura Asss10Jutsu-ri folosite de sakura J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Mier 30 Oct 2013, 11:02

Sakura are tehnici puternice insa putine. Oricum pentru ea esentiale sunt cele medicale happy2
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Jutsu-ri folosite de sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Dum 03 Noi 2013, 18:50

Sunt putine dar bune.:))
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Jutsu-ri folosite de sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19Sam 06 Sept 2014, 01:01

Nu am de zis decat ca Sakura a devenit extrem de puternica, cum am spus la o groaza de topicuri si ca logic e mai puternica decat Ino si Hinata in momentul actual.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Jutsu-ri folosite de sakura Empty
MesajSubiect: Re: Jutsu-ri folosite de sakura   Jutsu-ri folosite de sakura I_icon19

Sus In jos
 

Jutsu-ri folosite de sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-