Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 21:11

Bun.Am observat ca lumea se prezinta,asa ca m-am hotarat sa fac si eu acest lucru.O parte dintre voi imi cunoaste-ti comment-urile mai ales la fic-urile scrise de Meyryn(sunt fan al fic-urilor sale happy2 ).Asa sa ma prezint.
1.Sunt o persoana care desi pare normala,nu este.(de asta spun mereu sa nu te increzi in aparente)Sunt ciudata 100 la mie.Aaa probabil ve-ti spune "de ce?".Pai un om normal nu ar fi interesat de chestii supranaturale : lol! si multe alte chestii ciudate de care in acest moment nu imi amintesc(am nevoie de lecitina)
2.Probabil credeti ca sunt nebuna,dar va asigur ca nu sunt nebuna ci sunt foarte prietenoasa(Slava Domnului am si eu o calitate dap ! ) [by the way,cred ca ma contrazic cu fraza de la numarul 1 aici,dar s-ar putea sa fi spus ceva gresit acolo ]si imi place sa fac chestii normale(alea anormale le las deoparte atunci cand sunt in public happy2 )Deci sunt foarte sociabila si sunt mereu in cautare de prieteni noi care sa inteleaga o persoana ca mine good job
3.Hmm hobby-uri think dap am cateva de care nu m-as lasa niciodata happy2
a) ador sa citesc.mereu ma adancesc in ganduri atunci cand citesc,iar daca am descoperit cv interesant intr-o carte,incerc sa descopar sensul acelui ceva(merg pana in panzele albe [v-am spus ca sunt ciudata])
b)ador sa vorbesc.palavragesc intr-una.uneori fara sens,dar in cele mai multe cazuri incerc sa atribui un sens celor spuse.(sper ca intelegeti ce scriu pt ca in acest moment nu am inspiratie si nici nu gasesc cuvintele potrivite pentru a ma descrie)
c)ador muzica!!!! music rock on!!se subintelege ca ador rock-ul,in special cel gothic(love it in love ).toata ziua fredonez :D
d)imi place sa scriu versuri si sa inventez povesti.im plac dramele,romanele de dragoste,aventura,politiste...ma rog imi place sa citesc cum am mai spus happy2 (risc sa ma repet dar a citi este cel mai important hobby pentru mine :) )
e)sunt fan Harry Potter si implicit fan al actorilor principali(mai ales Emma Watson in love aaa....nu stati chill nu va ganditi la prostii,doar ca tipa este un model pt mine :) )
f) in mod sigur am mai multe hobby-uri dar acum nu mi le amintesc happy2 (v-am spus ca am nevoie de lecitina rusinos )
4.Nu stiu ce sa mai spun despre mine,pentru ca am multe de spus dar cred ca mi-am dat drumu` la "degete" pentru ca am scris mai mult decat planuisem.Ehh in fine...cam asta sunt eu...o tipa anormala dar normala in acelasi timp,care este vesnic in cautare de prieteni noi happy
P.S : sunt un ingeras oameni buni good (dar caruia ii cresc cornite >muahahahahah< >:) )
A DA SI LA FINAL PENTRU CA LA INCEPUT AM UITAT SA FAC ASTA,AM SA VA SPUN "HY PEOPLE" hi!
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 21:15

incantati de cunostinta. Vad ca iti place ca la o prezentare sa vi cu intregul CV ... ai un caracter mai aparte , interesat heh ... Sedere placuta la noi. Have fun! hi!
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 21:19

Incantata de cunostinta si ma bucur ca iti place ceea ce scriu..apropo nu ai spus cum te cheama sau ai evitat asta deoarece am vazut ca ai scris foarte mult, ti-ai dat drumul..in fine daca vrei te rog sa iti spui si numele...si apropo si mie imi place mult rock-ul ascult mai mereu..si da si eu uneori vorbesc mult fara sens mai ales in prezenta lui jhvgf77 (dar mereu ma opreste)..in fine ma bucur ca ai spus cate ceva despre tine si se pare ca avem cateva lucruri in comun...sper sa-ti pui si numele..te pup
Sus In jos
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 21:32

Sigur Mey imi spun numele.Maria-Cristina :) Spuneti-mi cum vreti,dar ca sa stiti in general mi se spune Maria.Sau dupa nick (e amuzant atunci cand il am Crickett pt ca unii imi spun Crick,dar majoritatea imi spun Lott.in fine iar spun tampenii).Sincer nu ma gandisem sa mi-l pun pt ca aaa ei bine nu ma gandisem happy2 thanx for idea! :>:D<:
Aaa super ma bucur ca avem unele lucruri in comun,presupun ca sunt cele in care scriu despre ...scris happy2 .in fine! :>:D<: kiss lough
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 21:59

vad ca va cunoasteti foarte bine happy ... de ce nu va intalniti o data undeva la un suc , poate faceti si mie cinste cu o inghetata lough
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 22:06

Aaa si mai vreau sa te intreb ceva daca nu te superi..(scuze sunt mai curioasa de fel) tu imi spui mie Mey de la meyryn sau spui mey in sens de mai heh sunt putin curioasa..si apropo cu intrebarea lui justme daca vrei vi la inghetata dar ti-o platesti happy2
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 22:14

meyryn a scris:
Aaa si mai vreau sa te intreb ceva daca nu te superi..(scuze sunt mai curioasa de fel) tu imi spui mie Mey de la meyryn sau spui mey in sens de mai heh sunt putin curioasa..si apropo cu intrebarea lui justme daca vrei vi la inghetata dar ti-o platesti happy2

deci asa merg lucrurile? sad ... zgarcita lume of of ....

o seara faina


Glumeam cu " zgarcita lumea "
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 22:19

mi-am dat seama heh ..oricum baieti fac cinste nu fetele..ar fi o nesimtire din partea unui baiat sa lase o fata sa plateasca ce a consumat el yeah ..in fine
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Lun 28 Iun 2010, 23:42

Hey! welcome eu nu cred ce esti anormala sau ciudata poate diferita si unica in love si incantata de cunostiinta!! happy2 :>:D<: frumoasa descriere good job apropo.....pari foarte de treaba,imi placi dap ! (acum sa nu va ganditi la celalalt sens de placut)
spor la distractie pe aici!! dap ! happy2
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Q@!   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Mar 29 Iun 2010, 00:14

Armyde a scris:
Hey! welcome eu nu cred ce esti anormala sau ciudata poate diferita si unica in love si incantata de cunostiinta!! happy2 :>:D<: frumoasa descriere good job apropo.....pari foarte de treaba,imi placi dap ! (acum sa nu va ganditi la celalalt sens de placut)
spor la distractie pe aici!! dap ! happy2

De acord cu Armyde.

Incantata de cunostinta!

welcome Sper sa-ti placa pe aici
Sus In jos
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Mar 29 Iun 2010, 00:44

Va multumesc muuult tuturor pt cuvintele frumoase! :>:D<: :>:D<: :>:D<: Sa va raspund acum happy
Meyryn,i-ti spun Mey ca o prescurtare a nick-ului tau :) care imi place foarte mult...sii imi place cum suna Mey :) cred ca ti se potriveste in love
Just Sefule,mersi pentru apreciere :) si da imi place ca lucrurile sa fie lamurite de la inceput happy2 de aceea am scris cam tot ce mi-a venit in minte la acel moment happy2 . A,da, Sefu` daca iesim la un suc cu gasca i-ti fac eu cinste happy2
Armyde,thanks so much for the words!!!Ma simt onorata ca ma consideri unica,dar te asigur ca sunt ca oricare alta persoana happy
Jhvgf77,la fel multumesc mult happy!
By the way,Mey si Armyde va adooor avatarele !!!in love in love in love Mai ales pe al tau Armyde !in love (no offense Mey si pe al tau il ador doar ca cel al Lui Armyde este mai mai aaa tragic happy2 si imi plac chestiile de genul happy2 )
thank you
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Mar 29 Iun 2010, 11:43

Nu-i nici o problema si da ai dreptate mey suna mai dragutz...si apropo imi place cum sunt just sefule..sper numai sa-i placa si lui heh .Oricum bine ai venit welcome si sper sa vi si tu cat de curand cu multe topicuri interesante happy2
Sus In jos
alyona
Genin
Genin
alyona

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 17
Stare de spirit Stare de spirit : Happy....cred

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Mar 29 Iun 2010, 17:11

Hy!
Bine ai venit Crickett!! welcome
Imi place descrierea ta si sunt de acord cu ceilalti esti unica... kiss
Sunt sigura ca ne vom intelege bine si sper sa iti placa aici!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Mar 29 Iun 2010, 19:04

in love ms Crick kiss Si avatarul tau e interesant nu lam mai vazut pana acum happy
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19Mar 29 Iun 2010, 19:06

Armyde a scris:
in love ms Crick kiss Si avatarul tau e interesant nu lam mai vazut pana acum happy

haideti va rog sa nu mai folosim aceasta prescurtare Crick ... se incurca cu acea unealta cu care se ridica masinile lough ...
Mai bine spuneti pe nume la Crickett heh

Multumesc happy
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) Empty
MesajSubiect: Re: Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)   Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...) I_icon19

Sus In jos
 

Crickett (Daca toti se prezinta,m-am hotarat sa o fac si eu ...)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-