Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Sam 13 Aug 2011, 16:03

Eu am totusi o nelamurire de cand sasuke a plecat din konoha (in noaptea aia) nervi! . Oare pentru ce i-a multumit Sasuke la Sakura atunci ? Era un moment foarte trist , dar totusi plin de pasiune . Eu totusi cred ca Sasuke tinea mult la Sakura in love kiss ! Probabil i-a multumit pentru ca l-a ajutat in momentele cand era ranit , ca tinea mult la el , era langa el cand avea nevoie , la ingrijit .. etc think good job Voi ce credeti ? a hug
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Sam 13 Aug 2011, 20:34

Scumpa mea . Areen . kiss Te lamuresc eu...


Sasuke i-a multumit Sakurei pentru faputl ca si-a dezvaluit sentimentele fata de el.I-a multumit pentru ca si-a dat seama ca era singura capbila sa faca orice pentru el.Bineinteles ca, cuvintele ei l-au miscat si impresionat, insa nu a fost de ajuns pentru a-l convinge sa ramana.


Acesta este motivul pentru care Sasuke i-a multumit Sakurei...(am citit pe un site) dap !

Sus In jos
sasuavenger
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe net sau in Konoha.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : In LOVE!

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Dum 14 Aug 2011, 14:42

Eu cred ca Sasuke i-a multumit Sakurei pentru ca tinea la el, ca facea orice pt el si sunt de acord si cu U!!!!
Sus In jos
● Lene
Genin
Genin
● Lene

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Lost in my dream..But i don't care..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 146
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : Lonely..

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Joi 18 Aug 2011, 12:34

Hmm, si eu cred acest lucru in mare parte. Ca i'a multumit pentru ca ea il ajuta mereu, il incuraja in orice facea si vroia sa fie alaturi de el ca ar fi facut orice pentru el. Iar sasuke si'a dat seama ca ea chiar il iubeste enorm dar era prea absorbit de ura si puterea pe care o putea obtine pe alte cai..(orocimaru) asa ca nu i'a putut accepta in acel moment sentimentele crying
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Lun 24 Oct 2011, 01:32

Eu cred ca Sasuke i-a multumit pentru ca : - a fost langa el in momentele grele

- si-a dezvalui sentimentele fata de el

- a dovedit prin fapte ca il iubeste.

Cam atat!
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite :  Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Joi 10 Noi 2011, 18:03

Sasuke i-a multumit sakurei in acea noapte deorece a reusit sa-i dezvaluie sentimentele fata de el,pentru ca mereu l.a ajutat si ca ea mereu l.a iubit cu adevarat
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Dum 20 Noi 2011, 10:44

Pai Sasuke i-a multumit Sakurei pentru tot ce a facut ea pentru el si pentru ca i-a marturisit sentimetele. Dar i-a mai multumit si pentru ca nu e ca celalalte, ea l-a ajutat, a fost mereu langa el indiferent cat de urat s-a purat cu ea.
Daca vrei uitate la episodul cand Sasuke pleaca si fii atenta la buzele lui Sasuke inainte ca acesta sa ii multumesca. Daca esti atenta vei vedea ca el isi musca buza inferioara pentru ca nu stia ce sa ii spuna :) ( Masashi a zis asta intr-un interviu cand l-au intrebat reportarii despre acest fapt <3 )
Sus In jos
Nebunaticu
Academy Student
Academy Student
Nebunaticu

Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Sam 26 Noi 2011, 21:36

sasuke ia multumit pentru ce a facut pt el.
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Sam 10 Dec 2011, 23:39

Eu una cred ca Sasuke i-a multumit in acea seara cand a plecat pentru ca a fost alaturi de el mereu si in ciuda faptului ca el a respinso de nenumarate ori pe Sakura, aceasta tot nu s-a dat batuta si a incercat in continuare sa il cucereasca asa cum stie ea mai bine dar din nefericire s-a dovedit a fi inulti! dap !
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite :  Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Dum 29 Ian 2012, 02:41

Este foarte simplu, Sasuke ia multumit Sakurei pentru tot ce a facut pentru el. Pentru ca la iubit desi el era rece cu ea. Pentru ca ea a fost alaturi de el chiar daca el o respingea. Pentru ca a ramas acolo, ajutandu-l cand avea nevoie uitand ca Sasuke o ignora.
Si pentru ca undeva, in sufletul lui. Simte ceva pentru ea, vom afla noi ce.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Mar 31 Ian 2012, 16:13

MDa eu sunt intradevar deacord cu ce au spus fetele mai sus, iar acel simplu multumesc, denota si faptul ca tinea la ea, desi nu arata asta, si cum s-a oprit sa o asculte, si cum statea, corpul sau parea ca sta intr-un anume fel si transmitea ceva...Oricum..de multumit i-a multumit, insa ce se va intampla in continuare? Va ramane doar la stadiul asta? Asta ar fi intrebarea:))
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Joi 21 Iun 2012, 14:42

Parerea mea este ca Sasuke i-a multumit pentru ca i-a impartasit sentimentele ei puternice de iubire, ca a fost alaturi de el cum a putut ea mai bine si cred ca avea sentimente pentru ea.. insa nu a lasat sa se vada ..
Am plans cand am vazut momentul acela cand a plecat Sasuke.. a fost destul de trist si de atunci am stat sa ma gandesc intruna...oare o iubea??..Oare se va intoarce in Konoha?.. Inca nu am primit raspunsul la aceste intrebari.. sper ca le vom afla cu totii la sfarsitul anime-ului..
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Lun 03 Sept 2012, 11:07

Helow.

Eu cred că Sasuke i-a mulţumit Sakurei pentru că :
Ea mereu la ajutat în momente grele.Cum ar fi luptele.
---------- Atunci când a avut loc bătalia dintre Sasuke şi Orochimaru, s-au ajutat unul pe altul.
El ştia că Sakura ţine la el, i-a şi marturist.
Era totuşi colega lui de echipă.
Şi ea mereu a insistat să îi atragă atenţia, chiar dacă el tot rece era.
Asta demonstrează că Sasuke nu e aşa de prost şi orbit de răzbunare.
Se vedea de la o poştă că Sakura ar face orice pentru Sasuke.


''Thank you, Sakura ! ''
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Joi 18 Oct 2012, 22:16

Pai nu stiu ce am in seara asta dar am vrut sa-mi spun parerea la mai multe chestii despre SASUKE,si sincer eu cred doar ca i-a multumit pentru ca i-a fost prietena,si trebuia sa zica ceva ca sa fie impacata cu gandul ca,nu a fost doar un "nimic"pentru el,ci a fost colega lui de echipa.P.S:e vina lui Kishimoto,trebuia sa bage mai multa romanta intre ei doi" jos palaria in fata
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Mar 09 Iul 2013, 17:37

Eu am vazut episodul in japoneza, nu stiu eu limba lor ca sa fi inteles, dar , am remarcat o pauza , a spus :
"- Sakura ... Arigatou Sakura . "
Eu una am impresia ca nu stia de fapt cum sa raspunda sentimentelor marturisite de Sakura, asa ca a ales sa-i multumeasca pentru ele chiar daca nu erau in totalitate reciproce.
Ar mai fi o varianta , dar nu prea are sanse sa fie reala.
Varianta 2 ar fi : el a vrut sa ii spuna ca o iubeste si el ( am spus , e doar imaginatia mea ) , insa astfel nu ar mai fi avut de ales decat intre sa ramana pentru ea sau sa o ia cu el. Asa ca a ales sa ii multumeasca , dar sa nu ii dea de banuit adevaratele lui sentimente, De aici mai pot iesi o gramada de motive , iar eu prefer sa nu le enumar.
P.S. : mie mi s-a parut ca aud un Sakura-chan , dar sunt cam " surda " asa ca e mai mult ca posibil sa ma insel
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Asss10 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 23:01

I-a multumit pentru tot ce a facut pentru el. La aparat si ca un ultim moment de sacrificiu i-a dezvaluit iubirea fata de el :)
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Mar 24 Dec 2013, 18:59

Pai din punctul meu de vedere, cred ca Sasuke i-a multumit Sakurei deoarece aceasta l-a acceptat asa cum e. Ba chiar l-a ajutat cu antrenamentele. 
Sau ar mai fi varianta cu multumitul pentru faptul ca Sakura, in ciuda defectelor pe care Sasuke le poseda sau/si le poseda, ea a tinut , tine si va tine neconduitionat la el. :3 happy
Sus In jos
xSebi
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 22
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau pe afara cu baietii..
Stare de spirit Stare de spirit : Ce-i aia? :))

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Mier 25 Dec 2013, 10:07

Pai daca ar fi sa spun eu..Sasuke i-a multumit Sakurei pt. ca tine la el si si-a recunoscut sentimentele.
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19Mier 22 Oct 2014, 20:43

Din punctul meu de vedere, Sasuke i-a multumit pentru iubirea ce i-o poarta, dar si pentru toate acele momente despre care el zicea ca "nu si le aminteste" si pe care le-au trait impreuna. Si poate, cine stie, i-a multumit si pentru niste sentimente pe care i le-a trezit in suflet. Dar la cat de rece e, nu putem fi siguri...
Sus In jos
Continut sponsorizat




 Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?    Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha? I_icon19

Sus In jos
 

Oare pentru ce Sasuke i-a multumit lui sakura cand a plecat din Konoha?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-