Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Do not ask me what is love Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Do not ask me what is love Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Do not ask me what is love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 14:29

Stau si privesc ploaia care cade cu repeziciune pe pamant.Ma intreb daca voi mai putea vreodata fii fericita in urma accidentului care se intamplase acum un an.Imaginile mi se derulau in minte asemeni unui film.Atunci parea o seara perfecta,acum mi se pare un cosmar.Eram la o petrecere si ma simteam foarte bine pana cand unul dintre baietii de acolo m-a tras pana intr-o cmera.I-am vazut ochii de onix si parul negru.Credeam ca vrea sa-mi spuna ceva dar cand me-a dat hainele jos atunci am inteles ca vrea sa ma violeze.Si s-a intamplat.
Aud usa camerei mele cum se izbeste cu putere de peretele purpuriu.Era prietena mea Hinata,o fata cu parul negru pana la umeri si ochii albi.Uneori ma infricosau deoarece nu exprimau nimic,inafara faptului cand il vedea pe Naruto.Atunci ii sclipeau iar obrajii se inroseau.Ma bucuram ca a venit deoarece me-a intrerupt gandurile din trecut.
Aceasta se aseza pe patul din fata biroului meu,privind podeaua.Nu spunea nimic.Statea trista fara sa ma priveasca.Ma apropii usor de ea,imbratisand-o si intreband-o ce are.
-Te-ai dorit vreodata sa mori?Ma intreba ea cu lacrimi in ochi.
Intrebarea ei ma uimise.Niciodata nu o mai auzisem vorbind asa.
-Poate da...dar ce ai?O intreb eu mangaindu-i parul,incercand sa o calmez.
-L-am vazut pe Naruto cu o fata.Se tineau de mana iar eu statea ca proasta si ii priveam cum incetul cu incetul dispareau.
Hinata sari in bratele mele,plangand si mai tare.Nu stiam ce sa-i spun,ce sa fac.Nu-i puteam spune ca mai sunt baieti pe lume,ar fi insemnat sa ma mint si pe mine.Se desprinse din imbratisare,privindu-ma trista.Ma durea cand o vedeam asa,dar amandoua sufeream si nici una nu stia cum sa o consoleze pe cealalta,ce sa-i spuna.Preferam tacerea.Numai stropii de ploaie se mai auzeau,cazand usor de pe stresinele casei.Incercam sa-i spun ceva,dar cuvintele mi se opreau si nu le puteam scoate la suprafata.
-Hinata,stiu cum te simti,dar...
N-am mai stiut ce sa-i spun.Am preferat sa tac.
In cele din urma m-am ridicat de pe pat lasand-o pe aceasta ganditoare.M-am indreptat spre geam dorind sa vad cum e afara.
Norii negrii dispareau incetul cu incetul lasand in urma lor picurii care lunecau de pe case.Soarele isi facu si el aparitia,aruncand sageti de foc pe pamantul rece si ud.
Am zambit.Nu stiu de ce dar am facut-o.Am luat-o pe Hinata de mana,hotarata sa o fac si pe ea sa zambeasca.
-Sakura,unde mergem?Ma intreba ea nelamurita si neintelegand ce se intampla.
Eu nu i-am raspuns dar o trageam in continuare de mana.In cele din urma am ajuns la un restaurant din apropiere.Ne asezam la o masa cu vedere la o minunata gradina.Ii cerem chelnerului sa ne aduca doua sucuri naturale.Dupa ce ni le aduce ii platesc pentru a nu mai astepta la sfarsit.
Hinata privea localul in timp ce eu imi dadeam la o parte parul rozaliu care se incapatana sa cada pe chipul meu alb.Ochii mei verzi o tintuiesc cu privirea pe bruneta care se uita pe meniu.
-Hinata...trenuie sa iti spun ceva.
Aceasta lasa meniul jos uitandu-se mirata la mine.Ea nu stia ca fusesem violata si eram pregatita sa-i spun.
-Hinata,in urma cu un an am fost violata.
Dau sucul pe gat,in timp ce prietena mea ma privea speriata.
-P...Poftim?
-M-ai sti petrecerea aceea pe care a dat-o,Linda?Ei bine in acea noapte s-a intamplat tragedia.
Urma o liniste mormantala timp de cinici minute,dupa care Hinata ma intreba:
-Sti cine a fost?
-A fost...
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 14:31

Ei bine,sunt incepatoare dar ma intereseaza parerile voastre.Nu stiu daca sa continui. sad think kiss
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 14:36

Toata lumea are dreptul sa isi continue ficul!!!
Vai am spus-o de zeci de ori pe aici. Ma rog tu esti noua pe aici heh

Frumos fic, anumite parti sunt cam "distante" dar in rest inceputul si ultima parte ( intriga ) sunt grozave. Te pricepi fara indoiala.

Asteptam sa pui mai departe heh

P.S. prezinta-te si tu happy
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 14:44

este super ficul si ideea este sa-i zicem originala deoarece nu a mai aparut pe forumul asta vreun fic cu ideea acea...sti imi cam dau seama cine a violat-o heh parul negru ochi lafel in fine continuarea.. in love
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 14:58

ms de comm fetelor... rusinos in love si JustMe sa sti ca m-am prezentat la dorinta ta in love thank you
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 15:00

InGeRuL nEgRu a scris:
ms de comm fetelor... rusinos in love si JustMe sa sti ca m-am prezentat la dorinta ta in love thank you

nu e tocmai o dorinta , ma faci sa inrosesc rusinos ... toti vor sa cunoasca noi membri
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 15:20

justme are dreptate..toti vrem sa ne cunoastem pentru a sti in mare cam cu cine vorbim heh
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Do not ask me what is love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 20:04

Hinata inca astepta raspunsul meu.Mie imi venea sa plang dar m-am abtinut deoarece nu doream sa o fac si pe prietena mea sa se intristeze.Aceasta veni langa mine,imbratisandu-ma strans.Imi mangaia cu blandete parul rozaliu,sarutandu-mi fruntea calda.Dupa trei minute se dezlipi de mine,dorind sa ii spun cine imi distruse viata si mai ales cine imi furase fericirea si inocenta.
-Sasuke Uchia iti spune ceva?O intreb eu uitandu-ma in alta parte numai in ochii ei nu.Daca m-as fi uitat sigur as fi inceput sa plang.Imi musc cu putere buza inferioara,facandu-mi o minuscula rana care ma durea.
-De ce?Ma intreba Hinata uitandu-se cu ochii plini de lacrimi la mine.
-Poate dorea sa se culce cu o fata.Ii raspund eu calm,ridicandu-ma de la masa.Ma indrept cu pasi inceti spre iesirea din restaurant,urmata de Hinata care plangea.Eu taceam din gura deaorece ce puteam spune in astfel de moment.Bruneta plangea pentru mine iar asta ma durea si mai tare.M-am oprit brusc,uitandu-ma la cel din fata mea care m-a facut sa tremur.Hinata isi ridica capul dorind sa vada cine e.Privirea lui dura ne fixa pe amandoua.Hinata ma stranse cu putere de mana,privindu-l incontinuare cu dispret pe brunetul din fata noastra.
-Ce avem noi aici?Fata care m-a satisfcut acum un an si prietena ei.Daca nu te-as cunoaste as spune ca ti-e frica de mine.Dar asta e adevarul,nu?Intreba Sasuke examinandu-ma.
-Ce vrei Uciha?Il intreba Hinata cu ura in glas.Niciodata nu o mai auzisem pe bruneta vorbind cu atata tupeu.Aceasta il impinse pe Sasuke care se dadu doi pasi inapoi.
-Vad ca prietena ta musca,rozalio.Ai grija de ea sa nu o pateasca.
Dupa ce spuse asta,Sasuke pleca nervos lasandu-ne in restaurant,privindu-i fiecare pas care se pierdea incetul cu incetul.
Hinata zambi victorioasa,in cele din urma bufnind intr-un ras tampit care ma speria.Ma intrebam ce o apucase.
-Sti Sakura,nu-mi vine sa cred ca i-am vorbit asa lui uciha.Sti ce bine ma simt?Hai sa plecam!Aceasta ma trase aafar din restaurant,inca uimita de reactia ei.Intr-un final zambesc si eu.Doar asat era scopul meu:sa o fac pe hinata sa rada.Se pare ca am reusit,sau mai degraba tot ea a reusit.
-Hinata...
-Ce e?
-Mersi ca imi esti prietena.Aceasta se opri in mijlocul drumului,imbratisandu-ma si sarutandu-ma pe obraz.
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Do not ask me what is love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 21:15

prietena mea are probleme cu netul asa ca me-a dat mie continuarea sa o pun heh
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Mier 30 Iun 2010, 21:23

da mi-am cam dat seama..oricum nu prea imi place rautatea si indiferenta lui sasuke ..desi cam ceva de genu se poarta si in anime sad
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 09:56

In cele din urma eu si Hinata de despartim din imbratisare,cuntinuandu-ne drumul spre casa mea.Hinata se opreste,privind baiatul din fata ei,care era chiar Naruto.Blondul ii zambeste,invitand-o la un suc.
Ma bucuram pentru ea,macar prietena mea sa fie fericita.Ii soptesc la ureche,fara ca Naruto sa ma auda,ca poate sa mearga.Stateam in mijlocul strazii,privindu-i pe cei doi cum se indeparteaza.Ma intrebam cand voi putea fi fericita si cand voi uita gandurile negre din trecut.Mi-am continuat drumul,uitandu-ma din cand in cand la cuplurile care se sarutau si erau fericite.
Stau pentru un moment dat in fata usii,parca neputand-o deschide.Mama ma intampina,uitandu-se zambitoare la mine.
-Sakura,ce faci?Nu mai sta in usa si intra!Imi spune mama poftindu-ma in casa.Parca eram musafir,asa ma simteam in momentul acela.
-Vezi ca eu trebuie sa plec,dar va veni un prieten de al tau sa-ti tina companie.E foarte dragut si cumsecade.
Ma duc in camera mea,intrebandu-ma cine va veni sa stea cu mine.Aud usa din hol cum se tranteste cu putere,semn ca venise cineva.Eu ma trantesc nepasatoare pe pat,crezand ca e o colega de a mamei dar era prea frumos ca sa fie adevarat.In pragul usii mele statea nimeni altul decat Sasuke.Avea acel zambet pervers pe chip,examinandu-ma din cap pana in picioare.Se aseza pe pat langa mine,uitandu-se la mine.Ma pun in genunchi,indepartandu-ma putin mai mult de el deoarece nu doream sa-mi faca ceva.
-Sakura,vreau sa-ti spun ceva.Imi spuse el cu un ton bland.
Era chiar Sasuke?Niciodata nu-l mai auzisem vorbind asa.
-Ce vrei?Il intreb eu cu o voce dura si indiferenta.Nu doream sa creada ca sunt aceeasi fetita proasta care nu stie sa se apere si care ii cade mereu la picioare.
-Vreau sa ma ierti pentru seara cand te-am violat.
-Poftim?Sa te ierte cine vrea,dar eu cand tipam si plangeam tu nu incetai.Nu iti era mila,mie de ce mi-ar fi?
Se uita uimit la mine.Cred ca nu ma mai auzise vorbind asa.Dar asta merita iar eu eram fericita de replica mea.Brunetul se apropie de mine,apucandu-ma strans de maini ca sa nu pot scapa.Ma uitam in ochii lui negrii in care ma pierdeam de fiecare data.Sasuke imi saruta obrajii rosii,coborand pana la buzele mele care le prinse intr-un sarut pasional.Doream sa am opun dar nu puteam.Ceva imi spunea sa plec dar altceva mai puternic ma placea.Si de ce as fi plecat?Nu-mi place sa recunosc dar imi place cum saruta.
Dupa cinci minute,acesta se indeparta putin de mine,sarutandu-mi mana.Eu nu faceam nimic,ci dinpotriva,il lasam pe el sa detina controlul.Ma simteam ca o papusa in mainile creatorului sau.
-Sakura,vreau sa am ierti.Imi spuse el,sarutandu-mi gatul.
-Inceteaza!Nu te voi ierta.Punct!
Ma ridic din pat,lasandu-l in camera.Ma indrept spre bucatarie,luandu-mi un pahar cu suc.Ma gandeam la vorbele lui Sasuke care imi cereau sa-l iert.Nu puteam,nu vroiam,si totusi...
Dau din cap alungand acele ganduri,si ducandu-ma in sufragerie unde ma asez pe canapeaua din piele neagra.Brunetul veni si el,apropiindu-se incetul cu incetul de mine.Cand cred ca vrea sa ma sarute iau paharul cu suc si il torn in cap.
-Sa te inveti minte,Uciha!M-am schimbat,asa ca ai grija.Aam plecat din incapere,zambind in sinea mea si auzindu-l pe brunet cum injura.
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 10:36

asa mai merge..imi place faza cu sucul in cap..tine-o tot asa heh
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 12:53

M-am dus in bucatarie,punand paharul pe masa.M-am asezat pe scaun,uitandu-ma la Sasuke care venea nervos langa mine.Acesta dadu cu pumnulin masa,facandu-ma sa tresar usor,dar nu m-am lasat intimidata de atitudinea lui.Isi trase scaunul langa mine,privindu-ma in ochi.Iar acel contact care ma inebunea.Am intors capul intr-o parte,prefacandu-ma ca fac altceva,fiind urmarita de privirea lui Sasuke dura.
Mi-am scos din frigider un bol cu capsuni peste care am turnat niste frisca.M-am asezat inapoi,mancand acele fructe dulci.L-am intrebat si pe Sasuke daca doreste,punandu-i si lui intr-un castron.mancam amandoi in liniste fara sa spunem vreo ceva.Cred ca amandoi ne temeam sa nu iscam vreo cearta.Cu coada ochiului ma uitam la brunet,dorind sa-i vad reactia.Chiar daca el ma violase,persoana lui am interesa iar asta ma durea cel mai tare.
-De ce nu m-ai dat pe mana politiei?
Intrebarea lui m-a socat.Am tacut pentru un moment nestiind ce sa-i spun.
-Nu stiu...poate am vrut sa ma razbun eu.I-am raspuns calm,dar nesigura pe mine.

-Da sigur.
Acesta se apropie de mine,manjindu-ma de frisca pe nas.Incepu sa rada,imbratisandu-ma strans.Mirosea inca a suc iar tricoul lui era patat dar imbratisarea lui imi placea.De ce nu-l puteam da la o parte?Ce ma oprea?Ca intotdeauna intrebarile mele nu aveau raspuns.Se desprinse usor de mine,sarutandu-mi buzele moi.Limba lui isi facea loc in lacasul meu umed,initiind un joc cu a mea.Am stat asa vreo trei minute,deoarece eu m-am desprins din stransoarea lui,si l-am plesnit.
-Sa nu ma mai saruti niciodata!Ii spun eu nervoasa.Ce ma apucase?
-Mda...vrei sa spui ca nu te-a placut?Esti patetica!Sasuke se apropia din nou de mine.Acesta ridica mana,iar eu crezand ca vrae sa ma plesneasca am inchis ochii.Contrar a gandurilor mele,brunetul ma lua in brate si ma duse in camera la mine.Ma aseza usor pe pat,sarutandu-mi gatul si managaindu-mi parul.
-De ce nu ma lasi sa-ti demonstrez ca m-am schimbat?A trecut un an,Sakura.Sunt altfel,tu m-ai schimbat!Replica lui ma facea sa cred ca ceva din el s-a schimbat dar nu il puteam crede.
Acesta isi dadu tricoul jos,expunanu-si abdomenul musculos.Il priveam...era superb.De ce a trebuit sa ma indragostesc de acest demon?
Sasuke se apropie de urechea mea,soptindumi:,,Sper ca nu te superi,dar tu mi l-ai murdarit''.
Obrajii mi s-au inrosit instantaneu si am inceput sa tremur.Mana mea dreapta si-a facut loc in parul lui negru,managindu-l.Nu stiu de ce am simtit sa fac asta dar imi placea.Acesta imi zambi,punandu-si capul pe pieptul meu,adormind in cele din urma.
Eu inca stateam si ma uitam la el.nu doream sa-l dau de pe mine,imi placea.Era asa bland si ioncent,nu baiatul rau si mach de alta data.Isi muta cpul pe umarul meu,imbratisandu-ma.M-am uitat la el crezand ca s-a trezit dar n-a fost asa.M-am intors cu fata la el,imbratisandu-l si adormind alaturi de el.
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 13:11

uau ..ai pus acolo cateva scene care poate justme nu o sa fie de acord cu ele..in fine mie imi place capitolul asta...
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 13:15

interesante ultimele 2 parti ... prea teai grabit cu postarile heh
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 13:36

uau ..ai pus acolo cateva scene care poate justme nu o sa fie de acord cu ele..

pai mrs ca me-ai spus meyryn...
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Do not ask me what is love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 13:44

uite,stiu ca suntem prietene dar ai grija cand postezi si ce postezi deoarece JustMe s-ar putea sa nu fie de acord....cum a zis si meyryn.Daca vreo poti continua ca nu eu te opresc dar ai si tu grija pe acolo.Aaa si inca ceva...mai asteapta si u...nu pune de vreo 5 ori pe zi continuari,ca nu te grabeste nimeni.atat am avut de spus.
Sus In jos
jhvgf77
Legend
Legend
jhvgf77

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my dream world:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 205
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 25
Stare de spirit Stare de spirit : Pe linia de plutire...

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Joi 01 Iul 2010, 15:56

Interesant ficul iar ideea originala.

Continuarea please
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Dum 18 Iul 2010, 11:27

Capitolul 5

Razele calde ale soarelui imi incalzeau chipul somnoros.Mi-am deschis cu greu ochii,privind tavanul.Am simtit,ca ceva greu imi presa umarul.Mi-am dat o palma peste frunte,privindu-l pe brunet cum doarme.Cum am putut sa-l las?Ce-mi facuse?Doraem sa ma razbun pe el dar ceva din interiorul meu nu ma lasa.Cred ca dragostea e mai mare decat orice lucru din univers.De ce a trebuit sa ma indragostesc de el?
In cele din urma,se trezi si acesta privindu-ma bucuros.Un ranjet isi facu aparitia pe chipul sau,apropiindu-se mai mult de mine.Buzele lui erau la o distanta muica de ale mele.Am intors capul,nevrand sa-l privesc.
-Cum ai dormit,frumoaso?Ma intreba el continuand sa am priveasca.
Nu i-am raspuns deoarece nici nu-i puteam spune ca am dormit bine alaturi de el.Sasuke imi saruta obrajii rosii,luandu-mi barbia intre degete si afcandu-ma sa-l privesc in ochi.
-De ce nu ma lasi in pacer Sasuke?Il intreb eu cu lacrimi in ochi.
-Hei,tu te-ai putea desparti de persoana pe care o iubesti?Replica lui ma lasase cu gura cascata.Ce vroia sa spuna prin asta?Poate dorae sa ma minta cum a facut de atatea ori si totusi...ceva imi spune ca nu e asa.
-Iti bati joc de mine!Ii spun eu,continuand sa plang.Deveneam din ce in ce mai slaba din cauza lui.Eram prea moale,o papusa in mainile stapanului.
-Te iubesc,Sakura.De ce nu vrei sa ma crezi?Te rog,da-mi o sansa.Stiu ca nu a fost bine ce am facut in seara aceea dar m-ai inebunit ce puteam face?
-Sa te abtii.Mi-ai luat fericirea!Nu voi mai putea zambi din cauza ta.Ti se pare putin.Normal ca nu.Un Uciha ramane acelasi!
Ma ridic din pat,trantind usa in urma mea.Lacrimile nu incetau sa curga din ochii mei tristi.
-Saskura,te iubesc!
M-am oprit,auzind vocea lui Sasuke.Am intors capul si l-am vazut pe brunet plangand.M-am apropiat de el,uitandu-ma in ochii lui tristi.
-Tu nu sti ce e iubirea.Ii spun eu,zambindu-i si stergandu-i lacrimile cu degetul mare.
-Daca a suferi pentru o persoana nu inseamna sa iubesti,daca sa plangi pentru ea nu e iubire daca sa o visezi nonstop,sa-i vezi chipul la orice pas,imaginea ei,vocea ei...atunci ai dreptate nu stiu ce e iubirea.
Acesta pleca,lasandu-ma singura si gandindu-ma la cuvintele lui.Ma dureau intr-un fel dar nici nu stiam daca sunt adevarate sau doar niste minciuni.
Cerul incepea sa se intunece in timp ce cativa stropi isi faceau aparitia.Aveam senzatia ca ploaia venea mai mereu cand plangeam.Cerul si el era trist,dar eu ma bucuram...adorma ploaia.Din acea seara in care toata lumea mea s-a schimbat,am vazut doar tristetea,care era reprezentata prin stropii reci.
-Nu plange,maine e o alta zi.Imi spun eu aducandu-mi aminte de cuvintele mamei mele.
Putea fi,dar a doua zi nu era cu soare pentru mine.Mie nu-mi pasa cat de repede trece timpul,era acelasi lucru daca ar fi stat in loc deoarece eu tot tristete vadeam.

Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Do not ask me what is love J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Dum 18 Iul 2010, 15:16

ma bucur ca ai pus continuarea.se pare ca Sakura nu il crede pe Sasuke..ma intreb daca va reusi Sasuke sa ii castige increderea si sa o faca sa zambeasca. happy2
Nextul! please hi! kiss
Sus In jos
Yukina
Academy Student
Academy Student
Yukina

Sex : feminin Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica,desen,ficuri....
Stare de spirit Stare de spirit : Pai depinde..in fiecare minut imi schimb starea de spirit..deci nustiu cum as putea sa raspund

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Dum 01 Aug 2010, 13:01

:>:D<: imi place ficul tau si abea astept sa pui continuarea.Chiar vreau sa stiu daca Sakura il va crede pe Sasuke kiss hi!
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Sam 21 Aug 2010, 19:55

ce frumos a fost ce trist e sasuke chiar s-a schimbat dar sakura nu crede asta dar sasuke unde a plecat?nu se mai intoarce?m-ai facut atat de curioas incat abia astept nextul
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
ZambetFalsXD
Academy Student
Academy Student
ZambetFalsXD

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita...[:D]

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Sam 21 Aug 2010, 20:38

Foarte tare! happy2 Astept sa vad ce se va mai intampla happy2
hi! hi! hi!
Sus In jos
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Vin 29 Oct 2010, 08:43

love love ce-mi place ficul tau in love ...plizz pune next-ul ca vreau sa vad ce se intampla intre cei doi.Spor la scris! hi!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Do not ask me what is love Asss10Do not ask me what is love J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19Sam 30 Oct 2010, 14:30

asa cum a lasat-o Sasuke pe Sakura cu gura cascata de multe ori,asa m-ai lasat si tu pe mine cu acest fic minunat.[hey!tu si cu Kirara facati impreuna acest fic?sau doar asa...de inceput?]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Do not ask me what is love Empty
MesajSubiect: Re: Do not ask me what is love   Do not ask me what is love I_icon19

Sus In jos
 

Do not ask me what is love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-