Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Forever you Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Forever you Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Forever you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Forever you Empty
MesajSubiect: Forever you   Forever you I_icon19Mar 16 Aug 2011, 21:56

Primul meu fic!!!!
Capitolul 1 Inca o zi

SAKURA P.O.V:
Soarele stralucea deasupra Konohei.Inca o zi,inca un val de tristete,inca un zambet fals si chinuit,inca o eu devastata.
Plecarea lui a fost inceputul sfarsitului meu.Credeam ca,cu timpul ma voi pierde in ochii altuia,dar nu a fost asa.Numai eu stiu cate lacrimi amare mi-au fugit ingrozite din ochi,cate zile si nopti am dus lupte crancene cu mine.Poate ca nu trebuia sa-l iubesc asa de tare,atat de patimas,dar nu mai pot da timpul inapoi.
Of!Am stat atat de mult sa va povestesc ceea ce simt incat am uitat sa ma prezint.Ma numesc Sakura Haruno,am 15 ani,ochii verzi ca primele frunze ale primaverii,parul ro precum cele mai dulci bomboane si pielea alba ca spuma marii.
Cel despre care v-am vorbit este Sasuke Uchiha,cel care mi-a furat inima .De la prima privire pe care mi-a acordat-o -asa inghetata si devastatoare cum era - m-am indragostit iremediabil.A facut parte din echipa mea de ninja.Momentele petrecute alaturi de el au fost cele mai frumoase din viata mea.El era si este drogul meu halucinogen.Inima mea batea pentru el !Lui nu ia pasat de mine.Ma credea slaba,fara aparare.Intr-adevar asa eram
Cu timpul m-am schimbat.Acum sunt cel mai bun medical ninja, evisent dupa Tsunade-cea de-a cincea Hokaghe.De altfel am si cateva jutsuri nimicitoare si sunt destul de puternica in lupta corp la corp.Nu stiu daca acum Sasuke m-ar iubii.Nici nu ma intereseaza.Pe cine pacalesc?Ma intereseaza mai mult decat soarta satului,decat soarta mea.Dar,oare...merita?
Telefonul suna enervant.Doamne,Dumnezeule!Nu poate sta omul in pacea lui!Ah!Este Hinata!"Persoana mea",cea mai buna prietena ,careia ii pot spune totul.E o tipa draguta,inteligenta.Are parul albastru inchis,si ochii lila sters.Ii raspund:
-Da,Hinata!Ce-i?
-Ai de gand sa mai vi la scoala?Mai sunt 10 minute!Vin eu sa te iau.
-10 minute?!Ce mama dra...pardon,ok vino repede.
Ma indrept spre baie si imi fac sista in 5 minute.Cobor si o astept pe Hinata.Masina ei cenusie parcheaza in fata mea.Urc si o salut pe Hinata din priviri.Ajungem in 3 minute.urtea ra plina de copii.Clopotelul suna si toti ne ducem in clase.Usa se deschide si....

Next dupa 2-3 comm-uri(sau mai multe) ca de nu biciuitor
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Mar 16 Aug 2011, 21:57

Sorry pt gresel! Eram presata de timp...


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Mar 16 Aug 2011, 22:04

comm-uri pls!!!!!!!! sad


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Mar 16 Aug 2011, 22:57

Deci bine ai venit! happy2 Noufic,te-ai descurcat bine,si pune nextl akuma te ro dulce ca o savarina sad


Forever you Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Mar 16 Aug 2011, 22:59

Nu-ti fa grij daca unii nu dau comuri,ce sa faci ...lenea e mare vara asta a hug


Forever you Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Mar 16 Aug 2011, 23:04

Daca ai sti dia cata dreptate ai ! ( cel putin in cazul meu:=): )
Cat despre fic , pune nextul pentru a-mi face o idee mai clara yeah
Aaa da . Si dark angel Bun Venit pe forum welcome . Sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni . Te kiss dulce , dulce


Forever you 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Mar 16 Aug 2011, 23:55

hmm...interesanta...
numi dau cu parerea fiindca nu am vazut tot ce-ti poate mintea..si cred ca o sa ma astept la muulte roll
oricum..hmm..am vazut doar o mica greselutza..nu foarte mare deci...:
urtea ra...cred ca era "Curtea era"..
oricum..imi place moolt si abia astept continuarea dap !

Ja Ne dap !


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Forever you Img1439861115large
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Vin 19 Aug 2011, 15:48

Ok !Am revenit ms pt. comm-uri!Am adus si next da' e foarte scurt!Sorry!So enjoy:

Capitolul 2
Sasuke P.O.V:
Merg linistit pe holurile liceului Konoha.Fiecare piatra imi trezeste amintiri,fiecare pas pe carel fac imi arata imagini din trecut:Nebunul de Naruto, visele lui, zapacita Ino-ce-o cauta asta in amintirile mele?- , toti ceilalti ninja si...Sakura!Nu pot nega, am simtit ceva pentru ea inca de la inceput.
Dar acum nu cred ca mai am vre-o sansa.Am fumat tigara asta.V-a intrebati, probabil cine d***u sunt si de ce v-a povestesc voua toate astea.
Numele meu este Sasuke Uchiha, am 15 ani, parul negru facut tepi la spate si ochii precum cel mai intunecat abis.
V-a povestesc astea pentru ca , trebuie sa ma descarc.Am tinut totul prea mult in mine.Am facut prea mult pe durul.Acum m-am intors in Konoha ca sa ma reintregesc,sa-mi reintregesc familia.
Clasa a -9a B.Deschid usa si..


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
● Lene
Genin
Genin
● Lene

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Lost in my dream..But i don't care..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 146
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : Lonely..

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Vin 19 Aug 2011, 16:11

Hey , bita a hug , trec si pe la tine, nu te intrista ca nu ai comuri prea multe, asa am si eu abia doua si ma resemnez, adica cu timpul se vor inmulti dap ! Bine sa lasam paravlageala si sa incepem cu critica nervi!
Greseli de taste : parul ro , -asa , - m-am, evisent, -cea, urtea ra , -ce-o. Ai putea scrie ficurile in documente sa le citesti dupa aceea si sa le corectezi daca observi pui des " - " inaintea cuvintelor. Ai mai mare grija la greseli yeah
Actiunea: e putin monotona ai putea introduce mai multe chestii interesante ce iti dau de gandit dap !
Idee : Mi se pare o idee draguta, simpatica, continua tot asa scumpo kiss
Caracterizare: Edestul de ok caracterizarea, ai putea baga unpic mai multe detalii despre personaje si despre locul din jur sau chiar sentimentele, caracterizeaza'le mai complex.
Capitole: Ultimul capitol e groaznic de scurt :><: Nu te grabii sa scri, doar scrie mai lung si mai complex.
Cam asta a fost cu critica. biciuitor Sper ca nu te'am suparat sad Si sper sa e ajute critica si sugestiile mele. Avand in vedere ca a fost primul tau fic am fost unpic cam dura ingrijorat (shame of me!) Oricum e destul d ebun pentru primul tau fic, tine'o tot asa. Daca te'am suparat cu ceva imi cer mi de scuze sad


Forever you Animation-anime-cartoon-cute-manga-Favim.com-291274
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Vin 19 Aug 2011, 16:40

Ok, deci titlul interesant, inceputul relativ ok, dar cand am dat mai in jos si am vazut O_o... Draga mea , cel de-al doilea capitol nici nu se poate numi capitol!! Abia daca are maxim 15 randuri si este lipsit de sentiment, descriere si orice altceva. Ideea mi se pare buna si ai inceput bine, dar ai stricat totul cu capitolul 2. Incearca sa il refaci deoarece strica tot aspectul >.< Ai si cateva greseli, dar acestea sunt doare de tastare si pot trece peste el , actiunea este cam grabita , dialogul mi s-a parut bunicel, iar descrierea sentimentelor este cam saracacioasa... Ai fi putut adauga mai multe.
Anyway, sa speram ca urmatorul capitol va fi mai bun!
Si... imi pare rau daca te-am suparat in vreun fel, dar doresc sa te ajut de aceea iti spun toate astea. Totusi, daca te-am suparat si am fost prea dura poti sa imi dai un pm si sterg postul .


Forever you Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Vin 19 Aug 2011, 16:43

bine,speram sa fie mai lung capitolul,dar decat nimic merge si asta,scuze ca zic asta dar si comentariul dat de KissOFdeath e mai lung,oricum sper ca capitolul 3 sa fie ceva mai lung


Forever you Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Vin 19 Aug 2011, 16:48

Merci pt ajutor.Da,stiu e mega scurt dar nu am ce face..Pe caiet are 1 pagina...Nu-mi imaginam ca va fi chiar asa scurt!OK urmatorul mult mai lung .Sunt ocupata,am de gand sa incep si un nou fic(nu e SasuSaku)


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Vin 19 Aug 2011, 20:55

ok...sper sa pui nextul repejor..ca de nu vin la tine si... biciuitor


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Forever you Img1439861115large
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Forever you J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19Sam 20 Aug 2011, 12:44

Hai cu nextu` plss!! sad
Este foarte tare doar ca [,] capitolul doi, practic, nu e un capitol. Dar, nu pot comenta pentru ca..nu pot heh
Pai, ce sa spun, adu nextu repejor si sa speram ca o sa fie super tare! Defapt, stiu ca o sa fie.. happy2
Pupici de la Losty kiss


Forever you Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Continut sponsorizat




Forever you Empty
MesajSubiect: Re: Forever you   Forever you I_icon19

Sus In jos
 

Forever you

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-