Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Am fost un nimeni... - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Am fost un nimeni... - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Am fost un nimeni...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ulex
Academy Student
Academy Student
Ulex

Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 10

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 12:42

A trecut o zi...au trecut doua..au trecut mai multe de cand o stiu pe Sakura...am si numarat....3 saptamani...3 saptamani in care am stat ca un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) fara sa fac o miscare,nici cea mai mica sa ii arat Sakurei ca m-am indragostit de ea pana peste cap.Deobicei sunt retras si nu vorbesc cu nimeni dar simt ca stie sa ma asculte.Este o fata foarte dulce si sper din tot sufletul sa simta exact ce simt si eu.O sa vii se para ciudat sau prea devreme dar chiar am ajuns sa o iubesc.
Tata zicea intotdeauna"iubirea e u strop de lumina,un strop de poezie curata a inimii si restul...nebunie!iubeste doar!"
Asa ca o sa ascult vorbele lui,si am sa incerc sa o cuceresc pe Sakura
-Scumpule coboara,avem musafiri
Musafiri?ce?eu de ce nu stiam nimic de asta?
Cobor scarile putin nervos din cauza ca nu am fost anuntat ca avem acei"Musafiri"
O vad pe mama imbracata intr-o rochie de seara albastra,foarte aranjata si machiata,desi nu e genul ei sa se aranjeze asa,iar langa ea un domn inalt,cu par carunt,in jur de 40-45 de ani,musculos,cu un aer de superioritate si ingamfare,cu o camasa deschisa la nasturele de sus,manecile suflate si blugi cu adidasi...avea un stil sport si totusi elegant.
Ma uit la ei cam incruntat si scot un simplu"Cine e?"...nu-mi pasa daca am parut nepoliticos,tot ce voiam era sa plece mai repede sa ma pot intoarce in camera mea.
-El...este..domnul Haruno,iar el este fiul meu Sasuke
Intinde mana spre mine si ma uit scarbit la el...nu stiu de ce dar tipul nu-mi inspira incredere
Era o liniste stanjenitoare in camera,pana cand mama spune ca e gata cina.Ma pun pe scaun si ma uit la ei cum se intelegeau asa de bine...sper sa nu fie vr-un prieten de-al mamei.
Dupa ce terminam de mancat tipul ala,isi ia la revedere si pleaca
-Pa
Spune mama si inchide usa scurt,apoi se intoarce incruntata spre mine
-De ce te-ai purtat asa?
Ma uit la ea si ii spun ca asa am vrut
Mama isi aprinde o tigara si imi spune"sa nu crezi ca esti mai important decat fericirea mea"...asta a fost picatura care a umplut paharul...in tot acest timp mama nu m-a iubit,doar ca avea destula inima sa nu ma lase pe drumuri...
De nervi ies si stau in curte pe iarba...cum adica?sunt copilul ei...nu ar trebui sa ii vorbeasca asa.Nu cred ca i-am gresit cu absolut nimic...
Adorm pe iarba uda...cred ca este cel mai relaxant somn...visam cum eram cu Sakura si o sarutam....mm...are gustul buzelor exact ca ciresele...ador ciresele.
Imediat cad in lumea viselor cu un zambet pe buze...si as vrea sa nu ma mai trezesc niciodata...
Cateva raze calde imi intra in ochi si ma face sa ma trezesc
-Acuma te-ai gandit sa mah enervezi nu?cand imi placea ce visam...spun eu uitandu-ma spre soare...doamnee...am innebunit incep sa vorbesc cu astrele...
Ma ridic si urc in casa sa ma imbrac.Urc in camera cu mersu meu de lenes si deschid usa..ma duc la baie,imi fac toaleta,apoi ies si ma imbrac cu o pereche de pantaloni trei sferturi si un tricou negru...ma pieptan si cobor jos unde o vad pe mama...
-Neata...imi spune ea fortand un zambet
-Da bine...spun incercand sa o fac pe indiferentul.Vede cum ii raspund si zambetul ii piere de pe fata
-Vezi ca asta-seara vine din nou Domnul Haruno cu fiica lui
Putin imi pasa de tipul asa si de fii-sa care o fi vreo fitoasa cu nasu pe sus care-mi va face capul calendar
-Du-te la cumparaturi,spune mama si imi da o lista
Ma incalt lenes,si ies din casa plictisit...merg spre supermarket si incep sa cumpar...i-au si pizza si cateva ciocolate pentru mine...fara sa ma uit dau cu carutu peste cineva...am vrut sa-mi cer scuze dar am ridicat capul si era Sakura
-Buna ii zic eu deja rosu
-buna Sasuke..ce faci?
Incepem sa avem o conversatie despre vreme,mancare si toate aceste lucruri plictisitoare
-Uite eu trebuie sa plec,diseara merg cu tata la nu stiu ce prieteni si trebuie sa ma pregatesc,spune Sakura putin dezamagita
-Da si noi avem musafiri...pai...ne vedem alta data ok?
-Bine paa
O vad cum se departeaza de mine..eu imi tremin cumparaturile si ma duc acasa...



Era deja seara...sin minut in minut musafirii trebuiau sa apara
-Sasuke coboara...au venit
Cobor plictisit si dau ochii de ei,M-am oprit brusc...nu imi venea sa cred...


And they say that a hero can save us.
Im not gonna stand here and wait.
I'll hold onto the wings of the eagles.
Watch as we all fly away.


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Guitar
Sus In jos
♀Deez♥
Genin
Genin
♀Deez♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii unde..:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Mai fericita de atat nu se poate..Te iubesc<3

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 13:27

Hey...scuze ca nu am comentat si celelalte capitole dar o sa-mi spun parerea de spre tot. In 2 cuvinte IMI PLACE si astept nextul iar titlul este pe masura si viata lui Sasuke este atat de dura...astept sa vad ce se intampla intre el si Sakura. Spor la scris si te pup! kiss in love


Stop trying to live my life for me
I need to breathe
I’m not your robot
Stop telling me I’m part of this big machine
I’m breaking free
Can’t you see?
I can’t love
I can’t speak
Without somebody else operating me
You gave me eyes and now I see
I’m not your robot
I’m just me
Am fost un nimeni... - Pagina 2 13059550711492full.th
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Am fost un nimeni... - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 14:32

Wooow..superb iubire!
Deci, fa`i sa se sarute repedeee!
Losty te puupa kiss


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Ulex
Academy Student
Academy Student
Ulex

Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 10

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 10:06

Va rog sa ma scuzati fetelor,dar nu am avut net cateva zile...


-Sasuke,ea este Sakura,fiica domnului Haruno

Inca ma uit cu ochii mari la ea...in momentul asta nu stiu exact ce simt...uimire,mahnire,bucurie...toate acestea se invart in capul meu
Intind mana spre ea,ca si cand ne-am fi vazut prima data,ca si cand vreau sa facem cunostiinta...nu voiam sa stie parintii nostrii ca ne stim,pentru ca ar fi insemnat sa raspundem la atatea intrebari
Ea imi intelege planul si intinde si ea mana spunand printre dinti"incantata"
Toata aceasta scena stanjenitoare este sparta de mama,care ne spune ca cina e gata.Cu totii ne indreptam spre bucatarie si incepem sa mancam
In timp ce mananc ma uit cu ochi cercetatori la mama si domnul Haruno sa vad mai exact cat de bine se inteleg.Se pare ca nu e doar o relatie de amicitie...flirtreaza amandoi si isi arunc priviri pe furis,el ii atinge mana cand vorbesc si ea il dexbraca din priviri...simteam ca o furie oarba ma cuprinde si in momentul ala voiam sa sar sa ii strang pe amandoi de gat
Simt atingerea mainii delicate a Sakurei care ma face sa tresar...ma uit la ea si ea imi face semn din cap"nu"...cred ca si-a dat seama ce vreau sa fac...ma potolesc si imi termin masa
Dupa ce am terminat toti,si desigur,dupa nenumaratele complimente magulitoare ale d-lui Haruno despre cina,am iesit sa ne plimba toti patru ca sa ne "cunoastem"mai bine.
Maica-mea si tatal Sakurei se opresc sa vorbeasca iar noi ne asezam pe o banca...am observat amandoi cu uimire ca ai nostrii parinti s-au sarutat si apoi au inceput sa vorbeasca si sa rada...ma uit la Sakura care era indignata,la fel ca mine de altfel,si incerc sa gasesc un subiect de discutie...ma tot gandesc ce sa-i zic dar degeaba pentru ca ea sparge gheata

-Nu pot sa cred!Cateodata mai ntreb cat de batrani sunt pentru asta.S-au culcat impreuna pana acum?

Ii raspund ca "nu stiu" si stau si ma gandesc la asta...chiar..oare s-au culcat impreuna?

-Sper ca folosesc prezervativ,nu am chef de nici un fratior!!Mama ta ia pastile?
-N-am idee
-Ar trebui sa ii pui in cafeaua de dimineata

Realizez ca m-am oprit din povestit si mai aveam putin sa adorm...domnul Hyuga se uita la mine putin stanjenit

-Tot aici sunteti?era sa adorm
El raspunde afirmativ

-Cateodata nu dorm chiar deloc...doar stau si ma gandesc...la cum era inainte...trecutul este tot ce mi-a mai ramas...,a simt ca la 15 ani...ca la 15 ani...simt ca inca am 15 ani...si sunt indragostit

Se pare ca musafirii nostrii s-au mutat la noi...am trecut peste faza asta si m-am obisnuit,fericit ca Sakura este langa mine
Afara ploua si tuna mai puternic ca niciodata...erau fulgere care despicau cerul si aveai impresia ca asa ramane.Ma uit la ceas...miezul noptii...ma ridic din pat si ies din camera sa ma duc la baia din hol.
Cand trec pe langa camera Sakurei aud plansete si suspine discrete...deschid usa incet si o vad pe Sakura cu genunchii la piept plangand
Ma duc spre ea si cobor la aceeasi inaltime...isi ridica privirea si se uita fix in ochii mei

-Ce s-a intamplat?
-Asta...totul...nu suport nu vreau ca parintii nostrii sa fie impreuna
-De ce?este vreun motiv anume?

Ma ia in brate si se aproprie de mine...ma aproprii de ea pana ajungem la vreo 3 cm distanta
-Tu esti motivul

Nu am timp sa raspund din cauza uimirii,si din cauza ca ea m-a sarutat...avea cele mai dulci buze din lume...mierea era nimic in comparatie cu ceea ce gustasem eu atunci..
Intrerup sarutul si ea se ridica si se intinde pe pat..

-Stai cu mine in seara asta...

Ma pun langa ea in pat...isi pune mana in parul meu si incepe sa se joace cu o suvita de par,apoi coboara si cu degetele imi contureaza buzele.O mangai pe fata si simt...simt ceva ciudat...simt..inafara e fluturi in stomac,si roseata din obrajii mei...simt ca ficare particica din corpuil meu tresare

(Din perspectiva Sakurei)
Prima data a fost fermecator.
Unirea noastra a fost fierbinte si plina de dorinta.La sfarsit trupurile noastre luceau de sudoare.Obositi,stateam imbratisati.
Fusese destinat sa se intample desi momentul a fost ales de el.
Desi nu facea alceva decat sa raspunda dorintei pe care,fara indoiala,o zarise in ochii mei,indrazneala lui m-a indignat putin.Am incercat sa il opresc caci nu era bine dar duceam o lupta care de la bun inceput era pierduta nu numai fortei lui superioare,ci datorita mie insami si a pasiunii ca imi facea sangele sa clocoteasca...


And they say that a hero can save us.
Im not gonna stand here and wait.
I'll hold onto the wings of the eagles.
Watch as we all fly away.


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Guitar
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Am fost un nimeni... - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 12:18

Hey hey!
Ma bucur ca ai adus nextul..insfarsit! Deci, vreau capitolul urmator repede!
Losty te pupa!


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 14:05

abia astept sa pui next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 14:57

OMG iubire.... huh? srry ca nu am comentat mai devreme. In mod normal as fi spus si eu ca ma deranjeaza dialogul sau astea ca si Piersicuta, dar imi place atat de mult ficul asta incat nici nu am observat. in love
ESTE CEA MAI ORIGINALA IDEE PE CARE AM VAZUT-O. in love Sasuke dand un interviu despre viata lui, e atat de frumos si trist. sad Esti o artista, si te resemnezi repede cand cineva iti da o critica, fara sa te plangi. Acum ai de toate si descriere si estetica deci nu va mai luati de ea biciuitor
Sentimentele le scrii si pe ele frumos, am fost fermecata din prima de ficul asta. Mi-a placut prea mult. Toate sentimentele triste din ficul asta.... parca sunt prea multe pentru un biet copil... e atat de frumos. crying
Divortul, boala tataului si in final moartea lui, sentimentele mamei lui, Sakura si obstacolele dintre ei.
E prea frumos... zici ca sunt niste scene dintr-un film, pe bune daca nu sunt pe deplin impresionata. Pls sa-mi dai un mesaj cand pui nextul, ard de nerabdare sa vad ce se mai intampla.....MAI LASAT FARA CUVINTE!!! a hug in love
Te pupic doolce, kiss spor la scris si la idei, imi plac toate capitolele deci prin urmare o sa le dau like la toate, pt ca pur si simplu le adorrrrr. dance2 nr1



Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 19:39

Ideea este foarte originala. Totusi imi pare rau pentru Sasuke ca e batran...sad
ASTEPT next-ul cu sufletul la buze! 8-> a hug


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
♀Deez♥
Genin
Genin
♀Deez♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii unde..:X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Mai fericita de atat nu se poate..Te iubesc<3

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Sept 2011, 21:38

Este un capitol minunat
sa inteleg ca cei doi au si facut-o tare desi sunt frati
ei bine astept sa vad ce se intampla te pup in love


Stop trying to live my life for me
I need to breathe
I’m not your robot
Stop telling me I’m part of this big machine
I’m breaking free
Can’t you see?
I can’t love
I can’t speak
Without somebody else operating me
You gave me eyes and now I see
I’m not your robot
I’m just me
Am fost un nimeni... - Pagina 2 13059550711492full.th
Sus In jos
Ulex
Academy Student
Academy Student
Ulex

Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 10

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 10:42

O tin strans la pieptul meu si ma joc in parul ei...are un par asa frumos si moale...ea surade si o mana si-o pune pe pieptul meu rece afundandu-ne amandoi in caldura corpului celalalt...

-Sasukee!!!

Stau doua secunde si apoi realizez...e mama!!!!oh Doamne Doamne daca ne prinde s-a zis cu noi
Ne ridicam amandoi si incepem sa ne mbracam,iar eu fug repede in camera mea

-Sasuke...Sasuke...
-Poate a dormit la birou spune Haruno
-Nu nu e acolo...poate stie Sakura....

Atunci Sakura trece pe langa mama ca si cand tocmai s-a trezit

-Sakura l-ai vazut pe fratele tau?
-Nu e fratele meu!!!spune ea si se duce in camera ei destul de nervoasa

Ies din camera mea si o vad pe mama cum ma cauta...se intorce spre mine si ma vede apoi coboara jos
Ma duc inapoi in camera istovit dupa seara trecuta...dar a fost atat de minunat...

Seara urmatoare a fost la fel.. ne-am unit din nou in cel mai frumos mod posibil si cum probabil am mai spus...nu a fost (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) ci dragoste....doua lucruri atat de diferite.
Stii,cand faci (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) este pentru eliberarea unei placeri a corpului,o atractie fizica...cand faci dragoste este cand o faci cu persoana iubita si esti suta in suta sigur ca o iubesti nespus de mult..asta am facut eu su Sakura....am facut dragoste...si nu o sa va vina sa credeti cat suntem de nebuni,incat am facut in ziua urmatoare o mica prostioara...

-Sasuke hai,cat de rau poate fii?spune Sakura tinand punguta cu acele tigari speciale in mana
-Sakura de unde ai asta?
-De la o prietena,haidee,nu este tare,nu e asa de rau...e slab...

Pana la urma ma incumet si i au una din tigari...doar o singura data voi face asta...doar odata...
Iau bricheta mamei de pe pervaz si mergem pe balcon...inchidem usa,tragem draperiile si aprindem tigarile...oh da...am asa o senzatie buna...mmm..lumea este asa frumoasa si merita traita!!..
Ma uit pe casa de langa noi si nu-mi venea sa cred...

-Sakura uite!!!
-Ce este?spune ea nedumerita
-Uita-te pe casa de alaturi...

Ea se uita ciudat la mine si mentioneaza ca nu vede nimic...tidica din umeri si se pune inapoi pe scaun

-Tu nebuno eu vad rate verzi grasute care se arunca

Pe Sakura o bufneste rasul apoi vine spre mine si ma saruta...eu tot cu gandul la ratele verzi grasute eram si nu-mi venea sa cred ceea ce vedeam....acum Sakura era toata peste mine si ma saruta iar eu gemeam de placere
-Sasuke!!!!!!

Asta e mama....firar ea....
Ii deschid balconul si imi spune ca are treaba si ca trebuie sa plece...vede ca sunt ciufulit si cu ruj pe buze si pe Sakura la fel si se uita putin speriata la noi...si-o fii dat seama?nu cred...e prea proasta...
Ei pleaca iar eu inchid balconul si amandoi incepem sa radem...Sakura se uita la mine si incepe sa alerge

-Nu ma prinzi!!!
-Ei na!!

Incepem sa alergam in bucatarie.Radeam si ne jucam si la un moment dat am prins-o si ne uitam unu la altu...totul se incetinise...

-Te iubesc!

Dupa aceste doua cuvinte nu m-am putut abtine si imediat am scapat de camasa de pe mine si ea a facut la fel...am dat jos tot de pe masa de bucatarie si am intins-o e Sakura si am inceput sa ne sarutam...radeam ca doi prosti si nu aveam nici o problema...eram ca doi copii care experimenteaza ceva nou...
Ne ridicam sarutandu-ne si mergem spre patul din dormitor...nu am facut nimic pentru ca eram constienti ca parintii nostri pot venii in orice clipa...in schimb stateam sub cearceaf amandoi si ne uitam unu la altu...

-Te doresc...pentru totdeauna!!imi spune Sakura cu un licar in ochi
-Si eu...orice s-ar inampla...nu exista viata fara tine...

Aud cum se deschide usa si niste tipete la intrare...imi dau seama ca se cearta...oh Doamne am mai trecut prin asta...nu vreau sa trec din nou...
Sakura se sperie si eu o iau in brate

-Copii coborati!!acum!!

Asta era mama...cred ca ceva rau se va inampla
Ne imbracam si plecam amandoi jos...mama ne roaga sa ne punem pe scaune...ne asezam si ne uitam nedumeriti unul la altul...tatal Sakurei se uita atat de urat la mine incat credeam ca ma va omora...iar mama se uita dezamagita la mine si Sakura

-Eu si ...domnul Haruno am reflectat si am cazut comun ca viata nu va fii asa cum voiam sa fie
-Ce vrei sa spui?nu inteleg...

Unde batea mama defapt?despre ce este vorba?nu inteleg absolut nimic

-Sakura stie deja...

Stie?....ce stie Sakura si nu mi-a spus?oare de asta era asa in ultimele zile...despre ce este vorba?


And they say that a hero can save us.
Im not gonna stand here and wait.
I'll hold onto the wings of the eagles.
Watch as we all fly away.


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Guitar
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 10:49

Iupyy scumpa mea... un nou next care ma face sa urlu de fericire.... huh?
Imi place mult cum descrii, e o poveste asa frumoasa... am o intrebare cati ani aveau ei in momentul ala :D?
Astept nextul... si te pupic doolce. Doamne ce imi place ficul asta kiss



Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Ulex
Academy Student
Academy Student
Ulex

Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 10

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 15:07

Mersi mult Kattya...aveau 15 ani..si acum next-ul

Ma uit la Sakura iar ea lasa capul in jos...despre ce era vorba?inca nu intelegeam nimic,si ce era atat de rau incat Sakura mi-a ascuns asta,tocmai mie?
Simt manie pentru faptul ca mi-a ascuns asta....

-Eu si dl.Haruno o sa ne despartim
Inainte intradevar asta a fost ceea ce mi-am dorit,dar nu vreau sa se desparta pentru ca ar afecta relatia mea cu Sakura...

-De ce?Nu aveti nici un drept!!!!

Eram nervos peste masura...imi venea sa ii pun in fata trenului si sa vad cum ii calca

-Te rog,ti-ai spus deja punctul de vedere,imi spune Haruno luand cuvantul..nu stiu ce e intre voi si nici nu vreau sa stiu...este dexgustator\
Sunteti frati,,pentru numele lui Dumnezeu

Sakura se ridica furioasa dand cu mana in masa si urla"Nu suntem frati"apoi fuge in camera ei
Ma ridic si fug dupa ea...intru in camera ei iar ea era la geam...inchid usa si cu lacrimi in ochi ii zic

-Stiai!!!!!si nu mi-ai spus

Sakura se ridica si vine spre mine,ma ia in brate si imi da cel mai pasional sarut de pana atunci...amandoi plangeam deja

-Unde te vei duce?spun eu intrerupand sarutul
-La New York...in 10 zile...tata si-a gasit o slujba acolo...
Izbugnim mai tare in plans si amandoi ne punem in pat...printre suspine Sakura ma roaga sa o astept pana cand ne vom reintalni si vom putea fii din nou impreuna....
Stam in pat si ne mangaiem...ea imi contureaza ochii iar eu buzele

-Esti prima si ultima persoana care am iubit-o si o voi iubi

Ma uit la ea si ii soptesc"10 zile"...as vreea ca totul sa se operasca acum...sa putem sta asa la nesarsit..se spune ca pe masura ce incetezi sa respiri,timpul se duce mai greu
Sakura incepe sa-mi miroase gatul...

-Vreau sa-mi amintesc fiecare particica din corpul tau,si mirosul tau

Zilele au trecut repede...a venit si cea mai dureroasa dintre toate...ziua plecarii Sakurei...
Ma inchid in camera mea si ma las usor in jos punandu-mi mainile in cap..nu suportam ce mi se intampla

-Sakura e timpul sa plecam

Tresar cand il aud pe tatal Sakurei...ma ridic si ma uit pe gaura cheii..aud pasi...deodata o vad pe Sakura cum se apleaca si ne uitam unu la altu...

-Sakura...striga tatal ei din nou

Ea imi sopteste un"te iubesc"si se ridica si pleaca
Descui usa repede si ies in gradina unde vad ca masina pleaca iar Sakura arunca o ultima privire spre mine
O iau pe niste scurtaturi ca sa ajung in fata masinii...fug intr-una fara oprire...
Sar in fata si strig "Stop"...dar nu era masina care o cautam...plecase...plecase odata cu speranta mea si iubirea care i-o purtam...ma simteam gol si neputiincios sa mai fac ceva...in momentul ala cel mai bine mi se parea sa mor...si sa scap de toate...
Timpul a trecut destul de repede iar eu devenisem si mai retras si tot ce faceam era...nimic...
Credeam ca Sakura uitase de mine,nu daduse nici un semn desi eu nu stiam ca asa zisa mea "mama"rupea scrisorile care le primeam de la Sakura...
Intr-o zi stateam cu mama la masa desi abia mancam iar ea inceearca sa poarte o discutie cu mine

-Ar trebui sa te gandesti la viitor...ti-ar prinde bine sa stai in alta casa
-O sa avem piscina?
-Dar tu urasti apa,nici nu stii sa inoti..nici nu stii ce vrei...
O urasc pe femeia asta...

-Stiu ce nu vreau...nu vreau sa fiu ca tine

Nu i-a priit bine deloc...s-a simtit foarte prost si a lasat capul in pamant...

-Nu ma cunosti deloc...ii spun si ma ridic de la masa ducandu-ma in camera mea


And they say that a hero can save us.
Im not gonna stand here and wait.
I'll hold onto the wings of the eagles.
Watch as we all fly away.


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Guitar
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 15:41

ce trist sad saracul SAsuke,saraca Saku sad crying Dar se vor reintalni nu-i asa crying Vreau nextul!


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 17:58

Waw ai adus deja nextul huh? ... credeam ca il vei pune maine.... totusi ma bucur ca l-ai adus mai repede
Adorrrr capitolul asta, este asa trist.... of ce viata cruda a avut Sasuke.... astept nextul sad
Sa-mi spui si mie printr-un mesaj cand il postezi pls happy2



Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 20:14

ooooooooooooooo ce tist abia astept next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Am fost un nimeni... - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 22:05

Wooow!
Deci, e superb scumpo! in love
Bietii copii sad
Hai cu nextuuul!
Losty te pupa!


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Ulex
Academy Student
Academy Student
Ulex

Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 10

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 14:29

Zilele deja au trecut lasad o urma adanca in inima mea...a fost frumos cat a fost,dar mai bine nu plang ca s-a terminat,ma bucur ca s-a intamplat...oricum viata merge mai departe si trebuie sa fiu puternic,pana ne vom reintalnii....trecusera 2 luni de cand eu nu iesisem din casa decat pentru strictul necesar...ma simteam groaznic si aratam oribil si trebuia sa scap de starea asta...asa ca intr-o zi am hotarat sa merg in clulb...nu am fost niciodata si viata trebuie traita asa ca...
Ma ridic din pat si ma duc la baie...ma pieptan ma spal pe dinti,ma aranjez,imi iau un tricou albastru cu un craniu si niste blugi,ma incalt si dau sa ies din casa dar vocea mamei ma opreste

-Unde pleci?
-In club
-Mmm...bine distractie placuta

Da sigur...de parca tu ai vrea sa ma distrez,dar ma rog...ies din casa si o iau pe alei incurcate pana dau de un club...Bambu...hmmm...
Intru inauntru,imi caut un loc si comand ceva de baut
Stau si cercetez prin jur dar nu vad nimic interesant,sa ma captiveze...imi indrept privirea catre ring-ul de dans si observ o blondina care dansa si toti stateau in jurul ei salivand...era simpatica...si ea se uita la mine si imi arunca un zambet...mi-am dat seama ca e stripteuza...chiar daca era cum era,este extrem de frumoasa...blonda cu niste ochi mari albastrii ca marea...era chiar foarte frumoasa si atragatoare...ne uitam unu la altu fara incetare si chiar s-a oprit din dansat..voiam sa ii aflu numele...
Am stat acolo pana ce a terminat de dansat si a coborat de pe scena...in spate un tip s-a luat de ea si o brusca,deci aveam de gand sa intervin...
Ma aproprii de ei si ii spun tipului sa o lase in pace...acesta nu ma asculta asa ca ii dau un pumn si cade pe jos...

-Multumesc...imi spune ea rosie toata
-Nu ai pentru ce...cum te numesti?
-Eu sunt Ino...tu trebuie sa fii...?

Ii spun ca ma numesc Sasuke si ca sunt incantat de cunostiinta..se roseste si se uita fiz in ochii mei apoi lasa capul in jos....Ino..imi placea numele ei...inca nu am uitat-o pe Sakura,Sakura va fii tot timpul in inima mea,dar nu pot ramane singur toata viata...si Ino chiar imi starnea curiozitatea...nu e dragoste,stiu sigur,caci dragostea e ceea ce am simtit pentru Sakura si inca simt,iar pentru INo nu simt lucrul acesta,dar tot simt ceva acolo,in inima mea...


And they say that a hero can save us.
Im not gonna stand here and wait.
I'll hold onto the wings of the eagles.
Watch as we all fly away.


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Guitar
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Am fost un nimeni... - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 14:36

Ce face?? Sasuke cu Ino?? :o Sper sa o faci pe Saku sa vina mai repede!
Mi`ar placea ca Sakura sa`l prinda pe Sasuke cu Ino.. :)) Ar fi mai interesant, dar tu decizi heh
Deci, hai ca mi`a placut foarte mult capitolul!
Hai cu nextuul! Losty te pupa!


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 15:36

Ulex ! Ce rusine imi e ca am ajuns atat de tarziu rusinos
Dar totusi imi place la nebunie ! Stii pune si cateva scen perverse heh ar face ficul mai interesant lough .
Nu conteaza abia astept nextul !! Yay !

Te kiss
Te in love
Te a hug

Ja Ne ! hi!


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 15:46

Iubire... ai adus nextu.... il iubesc in love
Viata lui Sasuke, asa cum o descrii tu ma fascineaza.
Totusi avea abia 15 ani, ma intreb cati avea Ino....
Off pune repede nextu, iubesc tot ceea ce scrii.
Te pupic dooolce kiss



Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Ulex
Academy Student
Academy Student
Ulex

Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 10

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 10:22

Am intrebat-o cati ani are si mi-a raspuns ca are 17 ani...parea mai degraba de 15 dar ma rog,varsta nu conteaza...

-Ai vrea sa mergem la un suc..?
-Oh...da de ce nu?stai doar sa ma schimb

Ma uit la ea si vad ca era imbracata foarte vulgar...imi imaginam ca nu poate iesi asa pe strada cu mine
O vad cum intra in cabina si astept acolo in spate...imi rotesc ochii in jur,si sincer,locul ala nu era de bine...nu eram acel gen de baiat

-Gata

Imi indrept privirea spre ea.Arata foarte bine...acum ca era imbracata normal...avea un tricou albastru si niste blugi negrii stramti

-Mergem?

Aprob din cap ca da si pornim...era deja ora 20:00 si era foarte frumos si racoare afara...
Mergem cam 10 minute si ne oprim in fata unei cafenele si intram inauntru
Ne ajezam pe scaune,iar eu comand doua sucuri,apoi asteptam sa vina sucurile
Stateam si ma gandeam cum sa fac conversatie....

-Si aa...te pot intreba ceva?
-Sigur
-De ce muncesti acolo?

Se lasa doua secunde liniste si ea se uita in gol putin melancolica....

-Am nevoie de bani....nu am cu ce sa o intretin pe mama care e pe moarte...si trebuia sa fac ceva...
-Oh te inteleg...

Sucurile au venit si noi am inceput sa radem si sa vorbim despre diferite lucruri....despre muzica,haine,fostii ei prieteni,munca ei,etc..
Dupa ce am terminat am condus-o pana acasa si am plecat si eu

Cam 3 zile incontinuu am iesit intr-una facand diferite lucruri...pana in ultima seara cand...

-Deci noapte buna!
Am vrut sa ma intorc sa plec dar m-a intors si m-a sarutat.....


And they say that a hero can save us.
Im not gonna stand here and wait.
I'll hold onto the wings of the eagles.
Watch as we all fly away.


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Guitar
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 10:30

Ohh Doamne , a fost cam scurt dar e bine kiss
Imi place mult in love

Ma intreb daca in momentul ala o sa vina Sakura ? think
Dar tre sa astept ca sa vad dap !

Te kiss
Te in love
Te a hug

Ja Ne ! hi!


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 11:48

Din nou.... nu am alte cuvinte decat de lauda IMI PLACE MOOLT! :LOVE:
E scurt, insa faza de la sfarsit m-a facut sa chiui kiss
Deci iubesc ficul asta si abia astept sa vad ce mai scrii.
Te pupic doolce kiss



Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Am fost un nimeni... - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Am fost un nimeni... - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 19:58

De ce se saruta? nuuu nu vreau asta sad Vreau SasuSaku Kiss.. nu SasuIno Kiss.. take this!
Dar, imi place capitolul si hai mai repede cu nextul!
losty te pupa! dap !


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Ulex
Academy Student
Academy Student
Ulex

Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 10

Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 10:52

Are niste buze foarte catifelate si fine...o sarut pe Inno dar inima si mintea tot acolo la Sakura sunt...dar de ce nu mi-a mai trimis nimic?nici o scrisoare?nici un semn ca traieste?ca ma iubeste?...
Intrerup sarutul si ne uitam unu la altul...

-Sasuke eu...eu te plac mult!

Vedeti acum diferenta?Sakura mi-a spus ca ma iubest din prima ,iar Inno doar ma place...la Sakura a fost dragoste oarba si nebuna a prima vedere la Inno nu...poate este si vina mea...poate ca din cauza experientei cu Sakura mi-e frica sa-mi mai deschid inima catre iubire

-Si eu Inno
-Crezi ca putem fii impreuna?
-Cu siguranta

O sarut din nou si ea intra in casa...imi face cu mana apoi inchide usa...stau acolo cateva secunde apo pornesc si eu spre casa..
O iau pe aleile incurcate si imi amintesc atatea...ohh...mai bine las trecutul in urma pentru ca imi face mult prea mult rau....
Ajung acasa ma descalt si vreau sa merg sus in camera mea dar mama ma opreste cu intrebarile ei"unde ai fost?de ce?"iar eu ii raspund sec si urc sus....
A fost o zi lunga asa ca m-am schimbat de haine si primul lucru care l-am facut m-am bagat in pat...

A doua zi m-am trezit foarte bine dispus si nu stiu de ce...poate ca va fii o zi grozava....poate...
Ma scarpin in cap si ma uit cu ochii incetosati prin camera...apoi tresar cand telefonul suna

-Da?
-Hei ce faci?
-Ah Inno tu erai....fac bine tu?
-Bine,uite nu vrei sa iesim azi undeva?
-Da,pe la cat si unde?
-Pai pe la 13:30 cam asa ceva,in parcul de distractii...
-Ok o sa vin eu sa te iau din fata casei
-Ok pa te pup

Inchid telefonul si ma duc la baie,imi fac toaleta apoi ma imbrac cu un tricou rosu si niste blugi negrii...imi aranjez parul,ma uit putin in oglinda apoi cobor si mananc...
Termin repede de mancat sa nu vina mama sa-mi puna intrebari si ies din casa...e o vreme frumoasa si calduroasa...numai buna de iesit
Merg spre casa lui Ino cam...10 minute si ajung..Inno era deja jos
O sarut si pornim...facem cam 15 minute pe jos si pana atunci am vorbit despre muzica...
Cand am ajuns am inceput sa ne distram..ne-am dat in masinute...apoi in marea roata....a fost amuzant...

-Sasuke..?vreau sa-ti intalnesc parintii

Nu e cam devreme?oricum daca asta e dorinta ei fie...

-O am pe mama caci tatal meu a murit
-Oh...imi pare rau..
-Nu-i nimic...

Plecam de acolo si pornim spre casa mea...mergem ce mergem si ajungem si deschid usa
Intram si o vad pe mama in bucatarie apoi ne vede si se indreapta spre noi...

-Sasuke...buna...cine este domnisoara?
-Mama...ea e Inno iubita mea...Inno ea e mama
-Oh sunt incantata scumpo!
-La fel

Se pare ca se inteleg...le vad cum pornesc spre bucatarie vorbin iar Inno se intoarce si imi face semn ca totul e ok...ma bucur...
Incep sa vorbeasca iar eu doar stau si ma uit la ele...Oh Doamne ia-ma acuma ca vad ca nu se mai termina!!
Salvarea mea a fost ca ii suna telefonul lui Inno si trebuie sa plece...

-Imi pare rau trebuie sa plec dar ne mai vedem,pa Sasuke...spune ea si ma saruta apoi pleaca
-E draguta fata...ma intreb cat va dura...
-Da...si eu


And they say that a hero can save us.
Im not gonna stand here and wait.
I'll hold onto the wings of the eagles.
Watch as we all fly away.


Am fost un nimeni... - Pagina 2 Guitar
Sus In jos
Continut sponsorizat




Am fost un nimeni... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Am fost un nimeni...   Am fost un nimeni... - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Am fost un nimeni...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-