Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Niciodata chiar daca mereu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Sam 20 Noi 2010, 19:21

e foare frumos topicu!!!cand pui continuarea?? :><: :><:
Sus In jos
3mZoLoVlI - Banat
Academy Student
Academy Student
3mZoLoVlI - Banat

Sex : feminin Localizare Localizare : oOoOoKonOhAoOoO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : FiC RpC
Stare de spirit Stare de spirit : PaSnIkA

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Ian 2011, 17:49

VlEaU nExTu' Ca daCa nU PlAnG ingrijorat crying
Sus In jos
http://ladysakurauchiha.sunphoto.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 20:37

Capitolul 5.

.....Dupa doi ani......

Agitatia parca plutea in aer, doar inspirand si parca totul in tine se intorcea facandu-te sa te simti presat.O doamne intr-o rochie lunga verde cu modele frumos imprimate si aproape nesesizabile aproape alerga pe lungile holuri placate dintr-un capat in altul cu marmuma .Zgomotul tocurilor femei rasunau prin toate incaperile palatului, toti stiind de ce se grabeste atat acea femeie.Pe chipul ei brazdat adanc de durere si de chin, alba ca lapte parea mai mult moarta decat vie insa totusi si asa daca priveai atent zareai acea licarire in ochi , licarirea sperantei ca isi va gasi fica, pe Sakura.Trupul platand fara prea multa vlaga se opreste in fata unei usi mari din lemn cu anumite modele gravate pe care nici macar ea nu le intelegea.Umbra ei parea a fi mai mult a unei fantome, tremurand de parca i-ar veni sa lesine.Isi lipeste cu putere ambele mainile de usa atat de rece si le impinge cu putere , un scartait graznic auzindu-se, facandu-i pe cei din incapere sa tresara si sa se ridice de pe scaune uimiti.
-Unde este?intreaba femeia tipand cat o tineau plamani.Vazand ca nu ii se raspunde se indreapta catre un ofiter, prezent in ziua rapiri Sakurei, femeia prinzandu-l cu ambele maini de haina de pe el si haltanandu-l cu putere.Te-am intrebat unde este Sakura?Unde este?Nu ma auzi?RASPUNDE ODATA!!se rasteste femeia in timp ce este prinsa de maini de un domn inalt imbracat intr-un costum negru.
-Linisteste-te!Crezi ca daca faci crize pe aici si tipi pana lesini vei rezolva ceva?Au spus ca au gasit-o.Am trimis pe cei mai buni oameni ai mei sa o aduca pe printesa si pe cel care a rapit-o asa ca fi linistita.
-Imi spui mie sa fiu linistita?De doi ani copilul meu nu mai este langa mine.De doi ani nu stiu ce sa intamplat cu ea.Daca a fost violata?Daca a fost batuta?Daca are cumva copii atunci ce vei face?Vei fi tot asa calm?Nu iti pasa nu?Nu iti pasa ca copila a fost rapita, nici nu ai cautat-o.A trebuit sa vina tarani la mine sa-mi spuna ca mi-au vazut fica inbracata in haine de cersetoare si ca vindea branza.Fetita mea care pana acum am crscut-o ca in puf, nu ia lipsit nimic.Sakura mea.O liniste incredibila domina peste incaperea in care femeia vorbea printre suspine amare pline de durere.Poti lasau incep capetele in jos simtindu-si fiecare vina.Vazand ca nimeni nu spune nimic si nu fac nimic , femeia lasa capul in jos afisand un zambet care parca spunea ''stiam eu ca asta ati facut'' si fara sa mai spuna ceva paraseste incaperea in care acum era atata tensiune si rusine.
Intr-o casa, departe de toata agitatia palatului o frumoasa fata cu parul roz si ochi ca de smarald privea prin bucata de sticla numita geam ,cerul care era de un albastru imaculat fara pic de nori.Deodata un barbat inalt apare in spatele fetei luand-o in brate si sarutand-o usor pe gat.Simtind acea senzatie fata inchide pentru un moment ochi, zambind fericita.
-Nu as vrea niciodata sa plec de langa tine.Vreau sa stam ca acum, doar noi doi, nu vreau sa ma intorc in palat, nu vreau sa fiu cea ce vor toti, vreau sa fiu eu si atat.Sasuke, nespunand altceva inspira adanc , afundandu-si chipul in parul roz ,matasos al fetei.
-Nu vei pleca nici unde ,iti promit.Vom fi mereu impreuna orice s-ar intampla...ai inteles? Mereu.La auzirea acestor cuvinte care o faceau atat de fericita se intoarce luandu-l strans in brate parca nemaivrand sa ii dea drumul.
-Sasuke Uchiha !!Deschide usa!Stim ca esti acolo deci nu incerca sa te ascunzi.Speriata Sakura se deslipeste de Sasuke privindu-l adanc in ochi negri care pareau atat de ingrijorati acum.Deodata se aude un bubuit si 10 oameni intra in mica casa ,navalind in toate camerele.Ajungand in camera celor doi, capitanul echipei se indreapta cu viteza catre Sasuke legandu-l de maini ,trantindu-l jos cu fata la pamant.
-Cum intraznesti nemernicule sa rapesti printesa si sa o ti ascunsa de parinti sai intr-un alt capat de lume.Las ca-ti arat eu tie!spuse acel domn dupa care scoase un zbici si il lovi cu putere peste spate.Un geamat puternic de durere rasuna in intreaga incapere si tipatul disperat al Sakurei care se arunca in genunchi in fata lui Sasuke.
-Lasati-l in pace!Va rog nu ii faceti nici un rau, va rog.Facandu-se ca nici nu o aude o ridica si o scoate din casa intampinand-o pana in fata trasuri care o astepta.Printre lacrimi Sakura priveste inapoi vazandu-l pe Sasuke care era mai mult tarait si impins cu ura spre o alta trasura.Pe chipul ei se putea citi foarte usor tristetea si ingrijorarea pe care o simtea acum in inima, gandindu-se la ce se va intampla cu Sasuke cand vor ajunge la palat si el va fi pedepsit.Nici nu vroia sa se gandeasca ca cel pe care il iubeste ar putea fi spanzurat pentru cea ce a facut.Pierzandu-se in grijile sale , urca in trasura fara macar as da seama si tot asa ingandurata sta pana ajunge in fata palatul si isi aude numele strigat cu atata putere.Auzindu-si numele tresare ca dintr-un adanc somn si priveste in jurul ei nedumerita, cautand persoana care a strigat-o cu atata putere.Deodata este prinsa de mana si scoasa din trasura, fiind imediat luata in brate de mama sa care acum parea de doua ori mai slaba decat inainte.Dupa cateva momente se desparte incet de mama sa privind-o cu o durere groaznica in inima, stiind ca intr-un fel este vina ei pentru cea ce a devenit mama sa.
-Sakura!Copilasul meu !Ce ti-a facut?Te-a batut?Ti-a dat sa mananci?Puiul meu drag ce sa intamplat cu tine in toti acesti ani?intreaba femeia cu lacrimi de bucurie in ochi acum ca in sfarsit si-a gasit fica.
-Totul este bine mama.A fost foarte frumos la Sasuke acasa.Are o mama incredibila care spune povesti despre stele si zei, si am stat langa un rau si in fiecare zi cand era cald ma duceam si ma jucam acolo, si am fost la piata si am vandut si mi s-a spus ca sunt cea mai frumosa fata care a trecut vreodata pe acolo.Mama ar trebui sa vi si tu acolo sa vezi ce frumos sat este.Toti sunt foarte fericiti chiar daca nu au multe, ei sunt fericiti pentru ca se au unul pe celalalt si lupta impreuna pentru tot ce au si impart in egal tot ce au.Femeia printre lacrimi o privea uimita pe Sakura care povestea atat de incantata tot ce vazuse acolo si tot ce facuse in cei doi ani cat a stat departe de palat.
Sasuke , deci era legat privea sper plapanda faptura cu par roz care se agita sa exprime cea ce in cuvinte nu putea.Femeia vazand zambetul de pe chipul lui Sasuke, nervoasa cere sa se intalneasca cu el peste doua ore in camera consiliului pentru a se hotara pedeapsa potrivita.Sakura auzind de pedeapsa fuge de langa mama sa ,luandu-l in brate pe Sasuke si nemaivroind sa se deslipeasca de el.
-Nu te las sa il iei de langa mine, nu te las.Eu il iubesc si vreau sa fiu mereu cu el si nici macar tu nu ma poti obliga sa nu il iubesc, voi ramane cu el si daca el va fi pedepsit si eu voi si fi si daca el este condamnat la moarte si eu insemna ca sunt.

Sper sa va placa si scuze de lunga intarziere
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 21:02

Ok deci esti o rea de ce a durat atat Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 23826
Vreau continuarea repede ca ma supar
See ya ..my dear! Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 208323
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 21:22

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 623735 frumos scumpo pune nextu
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 22:02

Uite ca ti-am citit si eu ficul in seara asta
este superb
il ador, imi place ideea!
Ma intreb daca Sakura va reusi sa-l salveze pe Sasuke
Stii ca trebe sa pui next-ul nu?
[b] >:D<
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Feb 2011, 22:04

Cat de frumos este.Vai Mey pune continuarea mai repede.Of
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Feb 2011, 16:07

Buna !
Ce frumos este fic-ul ...
Hai cu next-ul
Te rog , te rog , te rog .....
pune next-ul mai repede ]
Pupici Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 962758 Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 208323 Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 962758
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Feb 2011, 20:22

Miau !Hei mey scumpo !Vaai , insfarsit ai pus continuarea Crede-am ca nu o mai pui :(Deci ficul e minunat :X<br>Imi place asa de muuult:XSi capitolul mi-a placutFoarte interesant Si ce intorsatura au luat lucrurile Vaai , cat de frumos scumpo:XImi place , place , place :)) :XUf , sper sa pui cat mai repede continuarea:(<br>Sa numai dureze asa de mult :(Pentru ca mai facut curioasa rau :-sOricum , felicitari pentru capitol:X<br>Sa pui repejor next-ul !Spor la scris , idei si scoala !!Pupici !!Mrr
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Feb 2011, 21:31

Uff,am trecut si eu aici si am un singur cuvant de zis:Felicirati!

E foarte frumos ficul si desigur si acest capitol:x

Astept cu nerabtare nextul scumpo!

Succes in continuare!
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Feb 2011, 21:54

Capitolul 6

Ochi inecati de lacrimi ai Sakurei priveau indurerati sper Sasuke care era impins cu ura si cruzime in palat, disparand in intuneric cu el.Simtea cum toate oasele din corp ii se inmoaie , dizolvandu-se,lesinand.Speriati toti alearga sper faptura care zacea parca inghitita de pamant, insa cu lacrimi in ochi.
Timpul trecea cu o repeziciune incredibila si noaptea dinaintea hotarari pedepsei sosise.La un balcon placat cu marmura alba statea parca o umbra care tremura.Acea umbra parea disperata, indurerata si parca cautand cu privirea in imensul cer o urma de speranta insa cerul ii inghitea privirea facand-o sa verse lacrimi peste lacrimi.Nu stia ce sa faca, cum sa il salveze pe Sasuke cum sa se salveze pe ea de viata pe care urma sa o duca.
-Printesa, am reusit sa conving pe unul dintre paznici sa va lase sa intrati insa ceilalti nu au vrut.Ce veti face?Va veti mai duce la el sau nu?intreba o femeie in jur de 35 de ani cu parul castaniu si un trup plapand, subtire.Skura fara a mai zice ceva isi lua pe ea o pelerina si isi puse gluga acesteia pe cal iesind din camera fiind urmata in deaproape de femeie.Ajunsa langa intrare , era asteptata de un pasnic acesta privind-o uimit apoi facand o plecaciune, avand ochi tot atintiti asuprea fapturi care stea in fata lui.Fara a mai sta pe ganduri intra in marea incapere nu inainte de a pune pe paznic pelerina si striga cat poate de tare '' A evadat!Ce mai stati aiurea nu vedeti ca unul din ostatici a evadat, prindeti-l''!striga aceasta dupa care se ascunse intr-un colt mai intunecat al incaperi unde nimeni nu putea sa o vada.Alarmati toti oameni din incapere iesira unul cate unul , alergand buimaci prin tot palatul cautand asa zisul evadat.Fara a se mai gandi,Sakura iese din colt si incepe sa caute peste tot dupa Sasuke si strigandu-l cu lacrimi amare in ochi.Disperata ca nu il gaseste se prabuseste la pamant plangand.Auzind suspinele pline de durere doi ochi negri se deschisera ,lacrimi navalind rapid inecandu-i.
-Sakura!spuse acesta fara prea multa putere.Auzindu-si numele ridica incep privirea observandu-l pe Sasuke intr-un colt al unei celule, batut si cu hainele rupte pe el.In acel moment privindu-l pe Sasuke care se chinuia sa respire incepu sa planga cu durere auzindu-se prin toata incaperea suspinele reci si indurerate ale fetei.
-Este doar vina.Daca nu as fi fost eu probabil tu nu ai fi fost in starea asta.Daca eu nu as fi existat tu probabil ai fi acum cu mama ta care probabil este foarte ingrijorata.Este doar vina mea !spuse aceasta acoperindu-se chipul cu ambele maini, udandu-le cu lacrimi.
-Nu spune asta!Daca nu ai fi fost tu ce s-ar fi intamplat cu mine?Daca nu te-as fi vazut ai mai fi trait tu atatea clipe ciudate si pline de peripeti.
-Dar de ce?De ce m-ai rapit fix pe mine?Credeam ca poate m-au vrut rivali palatului insa nu a fost asa, m-ai vrut tu, de ce?
-Era turnirul cavalerilor.Eu nefiind nici cavaler nici nobil nu am avut voie sa intru insa cunoscand pe unul din paznici, probabil cel care te-a ajutat sa intri, ma lasat pe ascuns sa intru chiar pe usa principala fiind imbracat ca un vanzator de legume.In acel moment cand am intrat in bucatarie am vazut o fata superba cu un par neobisnuit, roz.Parea a fi un inger si ......m-am indragostit de acea fata chiar daca nu stiam nici macar cum o cheama.Ea a plecat neobservandu-ma insa eu am observat-o pe ea si inima mea mea lafel.Nu am mai stat pe ganduri si m-am dus si eu la locul concursului care trebuia sa inceapa.Priveam uimit toata frumusetea si sclipirea acelui loc insa m-am blocat la locul familiei nobile unde am gasit-o pe fata cu parul roz.A urmat anuntul si ti-am auzit numele si am aflat ca esti defapt printesa.Cam prostesc din partea mea insa am hotarat ca te vra mereu langa mine si am continuat sa te privesc tot timpul cat a durat turnirul.De fiecare dac cand zambeai simteam cum inima se umfla .Au trecut cateva zile si am aflat ca urma sa fie o mare petrece de ziua ta asa ca am hotarat sa te....sa te rapesc.Deoarece toti erau ocupati cu musafiri de prin toate colturile lumi mi-a fost usor sa intru in palat neobservat si mi-a fost si mai usor sa te rapesc.De asta te-am rapit, pentru ca m-am indragostit de tine si nu suportam sa te stiu departe.Prostesc nu?spuse acesta afisand un zambet mic .Sakura fara a mai zice nimic se ridica si paraseste temnita , ducandu-se in camera sa.
Ziua cea mare sosise si toti oameni din sat erau prezenti la pedepsirea rapitorului.Multi spuneau ca va fi spanzurat.Alti spuneau ca ii vor fi taiate mainile si tot asa numai pedepse groaznice.Sakura a refuzat sa vina la proses si nimeni nu a obligat-o sa vina crezand ca este ingrozita de el.
Printre huiduielile si loviturile satenilor Sasuke fost adus in fata familiei regale care discutau problema.Sasuke privea in jurul lui incercand sa o gaseasca pe Sakura insa acea cautare a dat gres.Crezand ca il uraste dintr-odata parca nici nu ii mai pasa de pedeapsa care i se va da sau ca poate sa moara in urmatoarele minute.Intre timp, printre multimea de oameni , parand absolut normal statea un barbat destul de slab cu niste ochi verzi ca iarba.Acestia pareau a fi plini de ura si de durere, privind neclipind catre cel care era judecat.
Pedeapsa a fost hotarata si anume Sasuke fiind condamnat la moarte prin spanzurare.Toti oameni care era acolo au inceput ca aplaude bucurosi , fluierand, numai acel barbat statea neclintit asteptand un semn de impotriveala din partea lui Sasuke care parea a fi deja mort.A fost urcat pe un scaun nu prea inalt si infasurata o funie tare pe langa gat.Familia regala parasi ale loc insa mama Sakurei ramase parca inghetata privind spre barbatul care se apropia cu viteza de locul unde urma sa fie ucis Sasuke.Acesta se opri in fata lui Sasuke incercand sa dea de ochi lui care pareau acum pierduti in cer.Mama Sakurei inchise pentru un moment ochi apoi ii deschise facandu-i semn unui calau sa traga scaunul de sub picioarele baiatului, acesta intelegand trase scaunul lasandu-l pe Sasuke sa se zbata cu picioarele in aer, insa in momentul urmator funia care il tinea suspendat se rupse, Sasuke cazand .Toti priveau uimiti spre baiatul care incerca sa-si recupereze respiratia.Deodata in fata lui aparu acel baiat ciudat cu ochi verzi care avea pe chip o masca neagra.Acesta il ridica pe Sasuke si privi spre un turn care in momentul urmator exploda, toate privirile fiind atintite spre acel loc care era camera Sakurei.Toti oameni erau speriati, tipand si alergand speriati fiecare pe unde apuca.Sasuke tot privea sper baiatul care venise la el, incercand sa isi dea seama cine este.
-Ai de gand sa ma privesti toata ziua sau sa vi cu mine?intreba acesta cu voce destul de ciudata, fortata parca sa aiba acel ton sever si indiferent.Acesta il prinse maneca trangadu-l prin multimea de oameni care alergau disperati, pierzandu-se sub priverea mamei Sakurei care zambea cu lacrimile in ochi.Femeia nu se misca ci doar privea spre cer reusind sa spuna ''fi fericita'' pe un ton inecat.Ajunsi la iesirea din sat Sasuke se opreste , oprindu-l si pe salvatorul sau.
-Cine esti?intreba Sasuke incercand sa gasessca chipul baiatului de dupa masca.Pentru un moment acesta nu a spus nimic insa isi ridica mana scotand masca si intorcandu-se.Sasuke isi lasa privirea in jos zambind.
-Deci tu erai?Ma miram eu ca nu ai venit.
-Credeai ca scapi de mine?Asta sa o crezi tu, spune o fata dupa care se intoarse si il lua pe Sasuke in brate apoi sarutandu-l.
-Deci......?Acum ce facem?intreba Sakura dandu-i masca lui Sasuke.Sti eu mam gandit doar pana aici, de aici randul tau, spuse acesta zambind si sarutandu-l din nou pe Sasuke.
-Nu stiu unde nu vom duce , insa de un lucru sunt singur, vom fi impreuna mereu.

................................................................THE END.............................................................

Bun deci cam asta a fost si ficul.Stiu ca l-am terminat cam repede insa cam atat a fost idea.Sper ca va placut si iertati-ma daca am gresit cu ceva.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Feb 2011, 23:06

Mi-a placut foarte mult,

O idee frumoasa.Pacat ca s-a terminat,dar asteptam alte ficuril de la tine.
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 08:26

S-a terminat sad ...
Mey draga, a fost minunat! in love
Deabia astept urmatorul fic de la tine, sper sa mai fie unul! sad
Of of , te iubesc !
Pupici! kiss kiss a hug
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 08:38

Vai Mey cat ma bubur ca ai pus continuarea.Chiar ma intrebam daca mai ai de gand sa-l continui.
Ce pacat ca s-a terminat.
A fost foarte frumos la fel ca celelalte ficuri ale tale:x...pai normal,doar e Mey;) ^.^
Felicitari scumpo,pentru acest fic si noroc la celelalte!.
Pupici! kiss
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 18:28

Multmuesc pentru comentari si ma bucur ca va placut happy2
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 19:04

Miau !


Buna mey scumpo
Vaai , lai terminat ?:(
A fost asa de frumos
Chiar mi-a placut :X
Sper sa mai faci si alte ficuri , desi mai ai :D
Ai foarte mult talent :X
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 22:17

Mey,a fost foarte frumos.
Pacat ca s-a terminat.Felicitari pentru acest fic superb
Pup! kiss
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 15:59

sa terminat:(( pacat era asa frumos
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Mar 2012, 23:08

Buna ,Mey!
Se pare ca am ajuns si eu la ficul tau,acum pe la 11 noaptea cand parintii nu-s acasa.
Mi-a placut mult ,mult de tot mai ales finalul care m-a surprins intr-un mod placut happy2
MULTE FELICITARI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in love kiss nr1 good job
Sus In jos
~Dyenutza~
Academy Student
Academy Student
~Dyenutza~

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde vreau Unde ma aflu Sunt aici Aici cu tine
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tequila
Stare de spirit Stare de spirit : obisnuita

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 15:29

[i][b]frumos :X:X bv tie
!!!
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Noi 2012, 19:56

Foarte frumos, ma bucur ca mai gasesc si ficuri mai diferite din cand in cand...ma bucur ca au ramas impreuna...a fost asa de...frumos!!!!!! sad
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Sam 08 Dec 2012, 21:10

Baby sad
Sa stii ca eu ti-am citit fic-ul cand eram putin ''mai mica'' si vreau sa iti spun cu toata inima ca este un fic nemaipomenit !
L-am cautat de nespuse ori pe acest site si pe altele si muream ca nu il gaseam, iar acum cand am intrat la fan'ficuri finalizate am citit titlul si mi-am adus aminte sad
Ai tot respectul din partea mea, pentru ca ai facut un fic foarte genial, care m-a facut cu adevarat sa plang.
Imi aduc aminte cat de mult admiram personajele si cat de dragi imi erau aceastea in acele ipostaze :)
Ai aratat ce este in inima si sufletul unui ''taran'' care iubeste, si iubirea unu printese de la un palat.
Sfarsitul este prea trist ca sa poate fi citat, pe bune :))
Cred ca ti-a luat ceva timp sa te gandesti la unul potrivit...Acest fic este total diferit de celelante.
Chiar imi era dor se imi aduc aminte de vechiurile fic-uri innocente si pure sad
Felicitari uriase din partea mea si te mai astept si cu alte fic-uri :)
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Dec 2013, 18:38

Foarte frumos, mi-a placut mult fic-ul tau. Sper sa faci si un sezon 2 . Ja ne!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Niciodata chiar daca mereu   Niciodata chiar daca mereu - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Niciodata chiar daca mereu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-