Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ichigo vs Aizen Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ichigo vs Aizen Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ichigo vs Aizen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Care credeti ca este mai puternic si pe care l-ati alege ?
Ichigo
Ichigo vs Aizen I_vote_lcap100%Ichigo vs Aizen I_vote_rcap
 100% [ 27 ]
Aizen
Ichigo vs Aizen I_vote_lcap0%Ichigo vs Aizen I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 27
 

AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ichigo vs Aizen J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Mar 30 Aug 2011, 01:51

Eu il aleg pe Ichigo. Ia sa vedem, oare care dintre cei doi va primi cele mai multe voturi ? huh? Vom vedea

As vrea sa votati insa sa si argumentati ce credeti despre cei doi dap !


Ichigo vs Aizen

Sus In jos
Me†al
Academy Student
Academy Student
Me†al

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva...departe de lumea rea...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Daca zambesc nu inseamna ca sunt cu adevarat fericit iar daca plang nu inseamna ca sunt cu adevarat trist...poate vreau sa ascund ceea ce simt cu adevarat.

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Mar 30 Aug 2011, 22:52

Hmm...il prefer pe Ichigo. lasand la o parte faptul ca el este personajul principal acesta doreste sa isi apere familia si prietenii. A suferit mult de la moartea mamei sale. Lupta cu onoare , acesta cuta sa se razbune exact pentru actiunile adversarului sau. Acesta este puternic, putin orgolios si este un personaj comic insa tot o data matur, gandind uneori logic atunci cand lupta. happy
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Vin 02 Sept 2011, 22:09

Il aleg pe Ichigo . Sunt sigura ca va fi mai puternic chiar decat Aizen. Are o vointa de fier si un scop nobil, inima buna si prietenii de partea lui.
Sus In jos
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Dum 04 Sept 2011, 18:00

Si eu tin tot cu Ichigo. Pe de o parte stiu asta fiindca de obicei binele triunfa asupra raului, dar pe de alta parte asa imi spune creierasul meu. Sunt sigura ca el va castiga, nu doar pentru ca este personajul principal ci si pentru ca am mai vazut asemenea animeuri, filme, seriale, am citit carti si povesti care se bazeaza pe lupta dintre bine si rau si mi-am facut o parere. Tot timpul imi spun ca daca in viata lupti cu egoism, doar pentru tine si pentru scopurile tale nu o sa izbandesti, trebuie sa ii pui pe primul loc pe cei care tin la tine cu adevarat.
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Joi 08 Sept 2011, 22:25

Ichigo, of course!

SPOILER!
Se stie deja ca Ichigo l-a invins pe Aizen si i-a sfidat puterea. Oricum, lupta dintre cei dintre cei doi a fost extrem de interesanta, mai ales Ultimate Getsuga Tenshou si infatisarea lui Ichi :X ( care apropo, e super hot si cu parul lung si negru) . Totusi, am o nelamurire... Aizen nu a fost executat si condamnat, ma intreb daca nu va mai aparea in anime think Nu cred ca va reunta asa usor . Whatever... Consider ca Ichigo e cu mult mai puternic decat Aizen ( care apropo, avea si Hogyoku) , iar antrenametul sau in lumea Abisului alaturi de tatal sau a dat roade. Mugetsu chiar a fost o tehnica impresionatanta si pot admite ca lupta dintre Aizen si Ichi a fost superba :X

Ma rog... cred ca m-am lungit cam mult cu argumente :)) Se stie ca Ichigo e cu mult mai puteric decat oricine , deoarece este personajul principal si a castigat multe batalii. Chiar daca Aizen a zis ca toate luptele lui Ichi au fost parte din planul lui, nu cred asta. Ichigo a castigat si si-a dezvoltat puterile cu ajutorul sau si numai al sau.. nu baliverne pe care le zice Aizen .
Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Sam 10 Sept 2011, 22:40

Eu una il aleg pe Ichigo pentru ca el lupta pentru a-i apara pe cei apropiati si dragi lui pe cand Aizen nu dorea decat sa conduca lumea in haos cu ajutorul globului Hogyoku. In plus, la mine e o lege sacra: binele mereu invinge raul!
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Dum 02 Oct 2011, 20:16

Eu il aleg tot pe Ichigo. E amuzant, lupta pentru familie si prieteni, e serios uneori si e cel mai tare. rusinos happy2
Sus In jos
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Lun 10 Oct 2011, 18:27

Faza e ca aizen a vrut sa piarda.Hogyoku face realitate orice dorinta celui in preajma lui,deci aizen putea sal bata pe ichigo fara probleme daca chiar isi dorea,dar cum am mai spus,a vrut sa isi piarda puterea.
Sus In jos
MissMystery
Genin
Genin
MissMystery

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in the middle of my life
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 155
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : manga , anime , fics , music
Stare de spirit Stare de spirit : Faceless

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Mier 08 Feb 2012, 15:02

poate nu mai are rost sa imi exprim parerea akm k lupte a trecut .... dar aizen nu e mort , asa ca sigur il mai vedem noi odata >:)
Ichigo sigur e mai puternic , lupta pentru ce crede si ce vrea sa protejeze si nu are cum sa piarda , mai ales ca daca el ajunge sa "piarda" (adik sa fie aproape de asa ceva) indiferent k e intentionat sau nu cealalta personalitate a lui sau zangetsu il salveaza :D deci sigur pot termina asa : ICHIGO E CEL MA TARE !!! nu are cum sa piarda .... sau daca o face mereu revine si invinge !
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Vin 28 Sept 2012, 16:27

Eu il aleg pe ichigo lasand faptul ca nu prea ma uit la bleach decat lunea pe animax
Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19Lun 07 Ian 2013, 19:50

Ichigo a invins ati vazut si voi si-a riscat toata puterea spirituala :D
Ati vazut ce tare a fost lupta :D? wtf
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ichigo vs Aizen Empty
MesajSubiect: Re: Ichigo vs Aizen   Ichigo vs Aizen I_icon19

Sus In jos
 

Ichigo vs Aizen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Alte Anime-uri pentru fani :: Alte Anime pentru fanul din tine. :) :: Bleach-