Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Care este episodul vostru preferat din Bleach ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Care este episodul vostru preferat din Bleach ? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Mar 30 Aug 2011, 09:44

Care este episodul vostru preferat ? Si de ce va place acel episod ?

Mie special imi place episodul 1, pentru ca m-a tinut in suspans la fiecare minut si a fost interesant.

Voi ce parere aveti? think
Sus In jos
alexu_alexutzu
Academy Student
Academy Student
alexu_alexutzu

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri,filme,PhotoShop, AE,Sony Vegas.
Stare de spirit Stare de spirit : Este excelenta

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Mar 30 Aug 2011, 22:59

Nu stiu dar ma voi uita si revin cu edit! dance2
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Joi 01 Sept 2011, 16:19

Sa vedem...
Pai sunt o gramada de episoade interesante si super funny din Bleach, ca doar Ichigo este un comediant de prima clasa. Dar episodul 304 este cel mai genial episod ever ( la care am ras foarte mult). E un episod special in care Ichigo e Franken Ichigo, Rukia e o mica diavolita, Toshiro e omul lup, Matsumoto e vrajitoare, Inoue parca era dovleac :)) , Renji era omul cu bandaje si Ishida era contele dracula :)) Cat am ras la episodul asta...
Oricum pe langa asta, mai sunt cateva episoade, ca de exemplu episodul 208, in care apar Yoruichi si un Byakuya mai tanar :)) unde astia doi au facut un schimb de replici epic :)) deci asta e byakuya and yoruichi scene 4 ever.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Asss10Care este episodul vostru preferat din Bleach ? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Vin 02 Sept 2011, 10:33

De acord cu Chloee, deci sunt mult prea tari acele episoade... Am ras cu lacrimi, mama zicea ca sunt nebuna, iar eu ii ziceam abia acum ai aflat... Deci a fost o noapte alba, atat pentru mine, cat si pentru ceilalti... Noroc ca stau la casa, deoarece cred ca ma trezeam cu vecinii la usa in toiul noptii... :))
Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Sam 10 Sept 2011, 22:21

Am vazut o gramada de episoade din Bleach dar nu cred ca pot alege unul. Au fost multe episoade la care nu mai puteam de ras si radeam atat de tare incat a doua zi vecina de langa mine m-a intrebat la ce ma uitam de radeam asa, iar mama cand mai intra in camera o apuca rasu' de rasul meu lough
Oricum asta e unul din anime-urile mele preferate deci si mama stie de el..
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Dum 02 Oct 2011, 20:31

Episodul meu preferat... think Intr-adevar greu de ales. Dar as putea spune ca imi plac cele in care Ichigo, Ishida si Chad au mers in Hueco Mundo. Am ras cu lacrimi la capcanele alea sau cand au aterizat in nisip. Dar cel mai tare a fost cand au aparut Nel si ceilalti. Si as putea spune ca imi place mult si cel in care Orihime isi ia ramas-bun si Ichigo cade in cap. Dar n-o mai lungesc. Deci cam astea ar fi...
Sus In jos
AlphasoniK
Genin
Genin
AlphasoniK

Sex : masculin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Lun 10 Oct 2011, 18:23

Episodu meu preferat e atunci cand ichigo foloseste mugetsu pe aizen.Adevaru e ca toata lupta a fost faina da cel mai mult mia placut partea aceea.
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Vin 04 Noi 2011, 18:28

Mie episodul 1 imi place! Deci era sa ma prapadesc de ras.......mai ales can Rukya a desenat ursuletul sau iepurasul ala lough Si a primit un sut in cap lough
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Vin 04 Noi 2011, 18:52

Pai sunt foarte multe episoade care imi plac, nu stiu daca voi putea alege doar cateva...
Printre preferatele mele se afla episodul 1, 4, 256, 228, 132...pai cam astea sunt preferatele mele... daca mai gasesc vin cu un edit happy2
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Joi 10 Noi 2011, 19:24

Pai cred ca episodul 1 mi-a placut cel mai mult chiar daca au mai fost si altele interesante. Am avut ce rade la primul episod mai ales cand Rukia ii explica lui Ichigo cum e cu spectrele si celelalte chestii:))
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Mier 07 Dec 2011, 16:46

Sunt multe...dar cred ca episodul cand Orihime isi ia la revedere de la Ichigo a fost foarte tare!M-a facut sa plag mai ales cand mai avea 2 cm si il saruta dar s-a retras fiindca a simtit ca nu e momentul.In rest mi-a placut ep 80,in care Ririn si Kurodo s-au imbracat in diptere(chestiile alea zburatoare pe care la foloseau Baunt pt a lua reiatsul oamenilor)si au inceput sa se agite pana ce Rukia si Ichigo au inceput sa ii atace.A fost funny cum alergau si cum s-au ascuns in gunoi de frica.Ep cu salvarea lui Orihime mi-au placut si ele.Acum vom vedea ce se intampla in continuare... happy2
Sus In jos
DanutzuDani
Academy Student
Academy Student
DanutzuDani

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ori unde ma cauti!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma rad de Kon
Stare de spirit Stare de spirit : SUNT LIBER!!!!FARA GRIJI...FARA NIMIK

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Joi 10 Mai 2012, 21:28

Parerile voastre......mie imi place in special episodul 275 in care Ichigo se transforma in Vasto Lorde si il distruge pe Ulquiorra Sciffer.....huh....am crezut ca ichigo nu o sa mai scape cu viata nici cu ajutorul lui Uryu si al Orihimei...
alt preferat ar mai fi....ultimul episod.....in care se intampla ca Ginjo vs Ichigo (cu puterile de Shinigami),regretele lui Tsukishima si ale celorlalti Fullbringeri
P.S
Imi plac episoadele in special cele in care sunt infranti dusmanii principalii sau uneori care par sa lase pe adversar fara sperante dar pana la urma castiga (Aizen,Grimmjow,Ulquiorra,Tsukishima,Ganjo,Kariya)
Era sa cred ca atunci cand Kon a furat corpul lui Ichigo si fuge ca nebunul prin oras,ichigo nu il va mai recupera happy2
Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19Mier 02 Ian 2013, 21:05

Al meu a fost episodul de la final
Atunci cand Ginjo sa luptat cu Ichigo
L-a rupt
:X
Sus In jos
Continut sponsorizat




Care este episodul vostru preferat din Bleach ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este episodul vostru preferat din Bleach ?   Care este episodul vostru preferat din Bleach ? I_icon19

Sus In jos
 

Care este episodul vostru preferat din Bleach ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Alte Anime-uri pentru fani :: Alte Anime pentru fanul din tine. :) :: Bleach-