Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
``*Buna,sunt noua*`` Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
``*Buna,sunt noua*`` Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ``*Buna,sunt noua*``

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Yukina
Academy Student
Academy Student
Yukina

Sex : feminin Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica,desen,ficuri....
Stare de spirit Stare de spirit : Pai depinde..in fiecare minut imi schimb starea de spirit..deci nustiu cum as putea sa raspund

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Sam 31 Iul 2010, 23:39

:>:D<: Buna,ma numesc Cleo,am 14 ani si sunt din Galati.Sunt o fire copilaroasa,romantica,tupeista,putin rebela...imi place Twilight,Tokio Hotel si Cinema Bizarre.Ador filmele horror si cele comice.
Urasc oamenii falsi si cei cu fitze.
Imi place in special sa citesc carti cu Astrologia stelelor si Constelatii.Deoarece in mare parte imi petrec timpul cautand informatii despre stele si planete.Ador limba japoneza si germana
heh :>:D<: in love hi!
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 12:10

Bine ai venit Yukina welcome si sper sa-ti placa pe aici fun
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 14:22


Welcome Yuki! Multumim ca ne-ati ales pe noi ... parca asi fi o reclama de la TV, ceva de la asigurari de viata sau conturi bancare lough
Sus In jos
Yukina
Academy Student
Academy Student
Yukina

Sex : feminin Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica,desen,ficuri....
Stare de spirit Stare de spirit : Pai depinde..in fiecare minut imi schimb starea de spirit..deci nustiu cum as putea sa raspund

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 17:50

thank you Mey.Esti amuzant Aracade thank you kiss
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
``*Buna,sunt noua*`` J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 18:40

welcome Yuki,vad ca avem ceva in comun kiss ....Iti urez sa te distrezi si sedere placuta :>:D<: hi!
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 18:46

hi! Buna Yukina,sper sa-ti placa aici kiss :>:D<:
Sus In jos
Yukina
Academy Student
Academy Student
Yukina

Sex : feminin Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica,desen,ficuri....
Stare de spirit Stare de spirit : Pai depinde..in fiecare minut imi schimb starea de spirit..deci nustiu cum as putea sa raspund

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 19:46

thank you fetelor in love kiss hi!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:26

Bun venit welcome simtete in largul tau pe aici dap ! ...imi pare rau ca trebuie sa incep asa insa ai grija la offtopic offtopic ..pe aici vorbim in propozitii,fraze etc insa am sa consider ca inca nu ai citit regulamentul! dap !!
O zi buna!! good job
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:30

Armyde a scris:
Bun venit welcome simtete in largul tau pe aici dap ! ...imi pare rau ca trebuie sa incep asa insa ai grija la offtopic offtopic ..pe aici vorbim in propozitii,fraze etc insa am sa consider ca inca nu ai citit regulamentul! dap !!
O zi buna!! good job


Acuma Army nu fi asa de rea ... fata e noua pe aici, parca ai fi JustMe lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:35

ce sa faci..ma instruit bine in aceasta privinta dap ! heh si in plus trebuie sa fie cineva care sa mai aduca aminte ca avem un Regulament de respectat(acum ca JustMe nu mai e pe aici) dap ! sau ...pt unii...trebuie sa fie cnv Vrajitoarea rea pe aici heh ...atata timp cat respectati acele regulii promit sa fiu ,cuminte` heh heh
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:36

hai sa nu ne certam ... daca aveti probleme cu Army datimi un mesaj privat si ma ocup eu de problemele voastre huh? :>:D<:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:40

heyyy...nui corect angry take this! ....in cazul asta ma retrag de pe aici si va las sa va faceti de cap cat puteti na take this!...nui corect si nici frumos!!!
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:42

Armyde a scris:
heyyy...nui corect angry take this! ....in cazul asta ma retrag de pe aici si va las sa va faceti de cap cat puteti na take this!...nui corect si nici frumos!!!

nu intelege gresit, lumea isi v-a face de cap pe aici dar in limitele regulilor impuse de forum, peste o mica greseala sau 2 mai trecem cu vederea.

Pfiu da tare suparacioasa mai suntem nervi! biciuitor
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:47

da deacord...trecem cu vederea insa trebuie anuntat pt ca daca nu anunti \ce greseala se face aceasta se va repede din nestiinta!...eu doar am atras atentia ca sa se stie, nu am dat in cap!!
P.S: nu mam suparat ci doar enervat putin! heh
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Dum 01 Aug 2010, 23:50

Armyde a scris:
da deacord...trecem cu vederea insa trebuie anuntat pt ca daca nu anunti \ce greseala se face aceasta se va repede din nestiinta!...eu doar am atras atentia ca sa se stie, nu am dat in cap!!
P.S: nu mam suparat ci doar enervat putin! heh


bine bine, hai sa continuam discutia asta pe privat sau in categoria adminilor lough .... am facut destul spam
ne dau astia pe amandoi afara si ramane aici doar Sandy sefa si Meyryn si altii roll
Sus In jos
Yukina
Academy Student
Academy Student
Yukina

Sex : feminin Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica,desen,ficuri....
Stare de spirit Stare de spirit : Pai depinde..in fiecare minut imi schimb starea de spirit..deci nustiu cum as putea sa raspund

``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Lun 02 Aug 2010, 11:28

lough vai dar vad ca Arcade si Armyde au vorbit ceva...mai mult au facut spam dar nu conteaza lough .Oricum mersi Armyde pentru sfat kiss hi!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19Lun 02 Aug 2010, 12:52

imi pare rau pentru spam rusinos insa ma luat valul(aseara eram intoarsa pe dos)...imi pare rau incaodata rusinos dap !
Sus In jos
Continut sponsorizat




``*Buna,sunt noua*`` Empty
MesajSubiect: Re: ``*Buna,sunt noua*``   ``*Buna,sunt noua*`` I_icon19

Sus In jos
 

``*Buna,sunt noua*``

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-