Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
*^<Buna,sunt noua>^* Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
*^<Buna,sunt noua>^* Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 *^<Buna,sunt noua>^*

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Angel
Academy Student
Academy Student
Angel

Sex : feminin Localizare Localizare : In visele mele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen....
Stare de spirit Stare de spirit : in viata,omul isi schimba starea de spirit din minut in minut,deci inca nustiu raspunsul...

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 16:44

hi! Buna,ma numesc Angela,dar prietenii imi spun Angel.Am 13 ani...sunt o fire timida rusinos ,cam inchisa in ea,aproape mereu ganditoare si cam trista din cauza ca mi-am pierdut parintii de la varsta de 10 ani. Locuiesc cu fratele meu mai mare,care are 23 de ani.Urasc persoanele false,care de ele sunt inconjurata mai mereu crying Imi place sa desenez,ador muzica...in special rockul care majoritatea asculta heh.
Sper sa ma primiti si pe mine kiss hi!
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 22:01

bine ai venit angel welcome ...imi pare foarte rau pentru parinti tai, condoleante, insa nu pentru asta ai venit .sper sa te distrezi pe aici heh hi!
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 22:06

Buna Angela! Sper sa ne intelegem. Imi pare rau pentru parintii tai, dar vorba lui meyryn, ai venit aici ca sa te distrezi!
Inca odata sper sa ne intelegem ^_^
Sus In jos
Yukina
Academy Student
Academy Student
Yukina

Sex : feminin Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica,desen,ficuri....
Stare de spirit Stare de spirit : Pai depinde..in fiecare minut imi schimb starea de spirit..deci nustiu cum as putea sa raspund

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 22:15

hi! Angel,imi pare rau pentru parintii tai,dar trebuie sa mergi inainte si sa te distrezi yeah Sper sa-ti placa aici pe forum si te astept cu un fic[mda..am ceva cu ficurile heh ] kiss
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
*^<Buna,sunt noua>^* J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 22:24

hi! Angela,condoleante,dar fetele au dreptate...esti aici ca sa te distrezi si te oblig sa o faci heh...sper sa-ti placa aici kiss
Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 22:27

welcome hi! Buna Angel...sper sa-ti placa aici si nu uita ca e important sa zambesti.Ca si hoatza te oblig sa te distrezi heh yeah biciuitor .Oricum inca o data iti urez bine ai venit si sper sa te simti bine aici in love kiss
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 22:43

hi! Buna Angel sper sa-ti placa aici si condoleante parintilor dar nua i intrat aici pentru a-ti ura asta kiss
Sus In jos
Angel
Academy Student
Academy Student
Angel

Sex : feminin Localizare Localizare : In visele mele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen....
Stare de spirit Stare de spirit : in viata,omul isi schimba starea de spirit din minut in minut,deci inca nustiu raspunsul...

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Dum 08 Aug 2010, 23:15

thank you fetelor..nu ma asteptam sa primesc atatea urari de bun venit thank you kiss
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Lun 09 Aug 2010, 10:30

Heyy welcome sper sa te simti bine pe la noi si ne bucuram sa te avem dap ! !O sati faci multi prieteni si prietenii tai au dreptate atunci cand iti zis Angel in love
Sus In jos
Angel
Academy Student
Academy Student
Angel

Sex : feminin Localizare Localizare : In visele mele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen....
Stare de spirit Stare de spirit : in viata,omul isi schimba starea de spirit din minut in minut,deci inca nustiu raspunsul...

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Lun 09 Aug 2010, 11:57

multumesc mult armyde rusinos kiss esti o dragutza thank you
Sus In jos
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:18

Condoleante...fii binevenita printre noi! :>:D<:
Sus In jos
Continut sponsorizat




*^<Buna,sunt noua>^* Empty
MesajSubiect: Re: *^<Buna,sunt noua>^*   *^<Buna,sunt noua>^* I_icon19

Sus In jos
 

*^<Buna,sunt noua>^*

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-