Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Be Afraid, Devil is Here… [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 00:15

foarte frumos . vreau next-ul mai repede .
Spor la scri si multa imaginatie .Sa aduci next-ul mai repede
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 00:36

Domnule Distrugator de Maleficitate pazea ca Detectivul Sakura va veni si te va gasi ! Ce mi`a placut asta lough si faza cu Miss Tampenie lough Apropo sincer, multumesc ca ai pus next`ul si il astept si pe urmatorul. Sincer acesta este inca un fic pe care il citesc cu drag. Sunt atat de multi pe forumul acesta care au un talent infloritor si eu sunt dispusa sa citesc multe ficuri minunate. So, bafta in continuare si spor la scris.



Pupici kiss


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 01:20

Super!!
Abea astept ca Sakura sa se intalneasca cu Sasuke pentru ca sunt 100% sigura ca el este cel pe care il cauta!!
Oare ce se va intampla intre cei 2 ?
Oare se vor intelege de la inceput ?
Oare Sakura cand il va vedea pe Sasuke isi va da seama pe loc ca el este?
Oare nu ?
Oare se va indragosti de el si el de ea?
Oare Hinata il va gasi inaintea Sakurei ?
Oare Sakura se va alia cu Sasuke pentru a le distruge pe cele doua scorpii ?
Oare Sasuke ce va face cand va afla ce este Sakura?
Oare prin cate aventuri va trece Moartea in lumea celor vi?
Sunt foarte curioasa fi vreau sa aflu!!!
Iubita pune nextul repede ce mooooooooor!!!
Deja o vad pe Sakura prin curte!!!
Iar daca mor sa sti ca te voi bantui toata viata pentru ca nu ai pus nextul lough !!
Spor la scris !!
Te pupacesc dulce kiss a hug !!!
Si sper ca nu te-a deranjat comul meu ! a hug
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 01:28

Deci lipsesc cateva ore si deja mi-au luat-o 7 inainte biciuitor Stai k pana am scris eu messu mi-a luat-o iar cnv inainte.... sunt a 8a acuma :><:

Scumpa meah ms ca ai adus nextul, sper sa o tii tot asa ca eu o sa dau cate comuri e nevoie numai ca sa citesc nebunia asta, in love
Deci si Hinata o sa incerce sa-l seduca pe Mrs. I Don’t Know Who (tare faza lough). Abia astept sa vad ce iese, ca de obicei m-ai lasat in suspans... huh?
Astept intalnirea lor, te pupicesc doolce si spor la scris si la idei kiss



Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 02:07

Ooo , Ce fic bestial in love
Scuze ca l-am descoperit deabia acum dar e 2 noaptea si is toata zurzulie lough lough
Nu am mai gasit ideea asta niciodata si mi se pare de la o posta ca e un fic facut cu mult sufulet si diavolicism >:) [ moahaha ! ].Baga te rog nextul ,te implor ca m-ai lasat in suspans !Uff , uff .. Ce minunat scriis:*:
Te kiss si astept sa pui next !
P.S.:Potzi te rog sa-mi dai PM cand apare:o3 ?





Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 10:06

Imi place foarte mult ficul tau.
Este genial.
Te astept cu nextul.
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Iihiw


Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 13:10

Heya mamii x:
Deci ficu` este super . !!
Imi place la nebunie cum povestesti in love [ sa speram ca talentu` se mosteneste lough]
Ideea nu am mai intalnit`o pana acu` , deci i like , babe.
Astept nextu` my mamita ! kiss
Z`bye !


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 17:13

Oh da si Anele apare aici >:)
O geez, cat imi plac ficurile cu Satana
Am devenit Satanistaaa >.< Oh Geezus...
Deci adoor, este al d***u de bun, pentru ca eu sunt THE DEVIL'S BRIDE >:)
MUhahahah, deci adu nextul
Sau te iau cu coasa!!


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBe Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Iulia Iuly
Academy Student
Academy Student
Iulia Iuly

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : scrima

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 18:40

Helau !
Deci capitolul e superb:x
Astep next-ul si te rog sa vii mai repede cu el k daca nu te asteapta o bataie buna de incasat. Glumesc : ]]
Kiss !
Sus In jos
Gaby05
Academy Student
Academy Student
Gaby05

Sex : masculin Localizare Localizare : Departe de tozi si de toate...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : Plistisit

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 20:33

Hei...aterizez si eu pe-aici cu intarziere..sorry, am fost cam prins azi in treaba, dar vin si eu cu un comm...Mi-a placut foarte mult, nu mult acest capitol si astept sa-l pui pe urmatorul.
Cu privire la acea competitie...te voi bate :P...glumesc glumesc:)) o sa fie egalitate:))
Cam atat...spor la scris si la idei.
Te pup dulce kiss
Ja ne!
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 20:53

Soo, am venit cu next-ul, cam repede, dar nu puteam sa nu il aduc. Deci, capitol dedicat tuturor celor ce mi-l citesc iincluzand'o si pe Devil in persoana - Ane'le :x Vroiam sa va zik ca maine nu va voi scrie next pt. ca e ziua mea de nastere. Aceiasi cu a lu' Sasuke =]]
Gabi, cum sa ma bati? Visezi, eu te bat pe tn stii bn :"> So, enjoy it ! Aaa, am uitat, am scris juma' de capitol cu diacritice si juma' fara, deci a fost oribil : ]]



Capitolul III

“A stupide boy “

Sakura P.O.V.



Avea sa fie o zi extrem de dificilă, nu aveam unde sa locuiesc si nici bani pentru a merge la un hotel, era tare aiurea, dar trebuia să rezist pentru că nu aveam de ales. Am mers ceva timp în jurul oraşului Miami, învârtindu-ma ca un câine prost în jurul cozii, dar trebuia să găsesc un apartament cu chirie, undeva unde puteam locui până-l rapeam pe Mrs. I Don’t Know Who. Eram obosită si plictisită până când am observat pe geamul unui bloc un anunţ destul de important pentru mine.

“ Camera liberă de închiriat la apartamentul 27 . “

Era perfect. Puteam să închiriez camera aceea, însă cu ce bani? Aveam să împart apartamentul cu proprietarul, poate-l puteam convinge să plătesc la sfârşitul lunii. Mă gândeam cine era acel cineva de la apartamentul 27, oare era o baba de-aia mai rea ca o soacră si mai malefică decât Aeerdna? Speram să nu !
Am sunat la interfonul blocului, respectiv la numărul 27, am aşteptat pana să îmi răspundă. “ Cine-i? “ auzisem eu o voce masculină, nu foarte matură.

- O fată, dă-mi te rog frumos drumul, am continuat eu cu o voce domoală.
Imediat am auzit ticăitul interfonului cum că a apasat “acces” eu putând intra in scara blocului. În puţin timp ajunsesem in faţa uşii, o uşa metalică maro cu “27” scris deasupra vizorului. Bat uşor in ea si aştept ca acel tânăr ce imi răspunse să-mi deschidă. Un tânăr brunet si sexy si-a făcut apariţia de dupa uşa, eu analizându-lcu privirea si muşcându-mi puternic buza inferioară. Privirea lui coboară tot mai jos, tot mai jos si urcă înapoi urmând apoi un zambet si-o întrebare.
- Te pot ajuta cu ceva, era intrebarea adresata mie .
- Pai, am observant un anunt cum ca ar fi o camera disponibila de inchiriat, sau ma insel? continui eu fixandu-l cu privirea, el facand un pas inapoi si poftindu-ma inauntru. Zambesc in sinea mea si intru in apartament lasandu-mi trolerul la intrare si geanta in cuier.
- Da, nu te inseli, esti cumva interesata sa locuiesti cu mine, ma intreaba tanarul cu un zambet pervers si cu gandul - presupuneam – la prostii.
- Poti locui aici, chiria o platesti la sfarsitul lunii si in dreapta ta este camera in care vei locui, sper sa te simti ca acasa ! termina acesta de spus, eu gandindu-ma la ultimele cuvinte rostite de el “ sper sa te simti ca acasa” , asta doar daca in camera sunt flacari, spirite, o “bunatate” de persoana pe nume Aeerdna si prostii supranaturale si stiintifico-fantastice, doar atunci ma voi simti ca acasa.

Nu am mai zis nimic si am mers catre “camera mea” pentru a ma instala. Dormitorul era pe placul meu deoarece doi dintre pereti erau vopsiti in rosu si ceilalti in negru, patul spatios era acoperit cu o lenjerie grena, iar dulapul cu usi glisante ma astepta sa-mi pun hainele.
Cateva minute mai tarziu m-am asezat pe pat cu gandul la cum as putea sa-l gasesc pe Mrs. I don’t Know Who si care ar fi planul de rapire. Adica frate, era dificil, doar nu era sa ii spun ca as fi asa-zisa Moarte si ca il suspectam ca fiind un distrugator de rautate. Suna atat de rau, m-ar fi bagat la spitalul de psihiatrie sau mai stiam eu unde, dar sigur intr-un loc adecvat nebunilor cu boli mintale sever de grave, clar ! Am inchis ochii si-am strans la piept o perna micuta pentru a ma linisti. Am stat asa secunde … minute … ore poate. Nu stiu, dar parea o vesnicie. Incercam sa gasesc o solutie rezonabila pentru a rezolva problema, pentru a indeplini misiunea, insa nu stiam cum. Era deja cinci septembrie, nu ma puteam inscrie la acea universitatea, era imposibil. Acest lucru ma facea sa realizez ca s-ar fi putut sa stau mai bine de un an pe Pamant, ar insemna secole de plictiseala si milenii urmatoare de tortura din partea diavolului din cauza ca nu l-am rapit la timp sau mai rau ca Hinata mi-a luat-o inainte, insa nu avea cum din moment ce nici ea nu putea sa se inscrie la facultate.
Ganduri si iar ganduri, trebuia sa actionez nu conta cum, trebuia sa o fac, dar nu stiam cum.
Deschid ochii fortat in momentul cand acel baiat intra in camera mea. Nici macar nu-i stiam numele, varsta sau unde invata, un strain. Dar aveam sa aflu.

- Avand in vedere ca nu stiu nimic despre tine ar trebui sa-mi spui numele tau, cati ani ai, unde inveti si ce mai vrei tu sa-mi dezvalui, spun eu in timp ce acesta se aseaza pe pat.
- Sasuke Uciha, 20 de ani fara o zi, Universitatea Anida . Bine gata, e suficient, vroiam doar sa-ti spun ca maine seara va fi o petrecere de ziua mea de nastere si sper ca muzica sa nu te deranjeze, doar atat, noapte buna si vise placute ! termina Sasuke de spus si paraseste dormitorul meu.

Ce nesuferit putea fi, era frumos din partea lui sa ma invite nu sa-mi fi zis ca spera ca muzica sa nu ma deranja, mai frate ce baieti puteau exista pe Terra. Zi de nastere, sase septembrie…. De ce ziua lui de nastere ma facea sa ma gandesc la ceva rau? Ce imi scapa din vedere?


I had to break myself to carry on.


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---


Ultima editare efectuata de catre Deez. in Mier 07 Sept 2011, 15:21, editata de 1 ori
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 20:54

First, Hello My Demonique Deez,

Asa deci a fost fantastic, mi-a placut foarte mult, mai ales ca Sasuke e acolo si ma face sa ma gandesc la tampenii. Dooamne ce nesimtit nu a invitat-o la ziua lui, defapt a ta dar ma rog lough. Tare ar fi sa apara imbracata sexy si sa ii dea pe spate pe aia salivand pe acolo lough sau sa fie si Hinata acolosa, deci mama lor cand apare? Cap 4 sper ca te bat lough.
Fantastic fic, repejor next!





X.O.X.O ληε' Łε [ Your Hell Mother]



Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBe Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt


Ultima editare efectuata de catre Piersicuţă♥ in Lun 05 Sept 2011, 21:00, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 20:59

wow.Superb.Sasuke este cel pe care trebuie sa il caute , nu?te rog,te rog sa pui next-ul ca ma omori aici.Este genial
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:21

Deez mai nou , ah` ? :>
Deci cum am zis .. TALENT curat in love
Cum am zis amandoua talentu` se mosteneste lough
Deja simt cum talentu` imi strabate fiecare vena din corpul meu ciudat si taletat >:) .
Shiba Talent , apelativul meu . lough
Okeii ... sa revenim la fic , am cam luat`o pe aratura frate , mi`a facut cineva cinste cu o bere virtuala si nu puteam sa refuz :-" Hai ma .. Sasuke , trebuia sa o inviti ! ei ei ei , na` las` ca Deez. nu te invita la ziua ei maine lough , oae pe mine ma invita ? rusinos Capitolu` a fost foarte frumos diar si abia astept sa vad ce se va mai intampla .
Z`bye ! kiss


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:21

Hey scumpik mik...e fantastic next-ul, absolut superb...si chiar amuzant as putea adauga.
Mi-a placut ff mult si sa stii ca il vei bate, stai linistita nu va castiga el in fata ta :))
Astept next cu nerabdare si te pup dulce kiss a hug


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Rwre

Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:22

Au au au.. cat imi place! huh? huh? Devine din ce in ce mai surprinzator ficul tau nr1 kiss


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:22

Super!!
Haide cu nextul!!!
Mi-a placut mult capitolul acesta lough !
Scumpo deci nu cred ca mai pot avea rabdare!!!
Ador ficul!!
Imi place la nebunie!!!
Oare Sakura isi va da seama ca locuieste cu cel pe care il cauta?
Oare ce va face cand va afla?
Offf eo sper sa se alieze cu el si sa le distruga pe cele doua scorpii si sa traieasca fericiti pana la adanci batraneti!!!
Ce vise mai am si eu lough.
In orice caz nextul repede ca moooooor!!!
Si nu vreau ca Sakura sa vine dupa mine!!
Sune prea tanara sa mor!!
Si sti bine ca daca mor te bantui asai ? lough
Spor la scris !!!
Te pupacesc dulce kiss kiss a hug !!!
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:25

Daca ai stii cat am asteptat nextul asta happy soo..e minunat si foarte superb vreau nextul
Cant bagi nextul?
Sasuke e cel pe care il cauta?
Va fii ceva intr-e cei doi?
Sakura v-a fi invitata la petrecere? good


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:35

WooW. o.0

Prea tare, prea genial, prea minunat! ;x

Este suuuper tare capitolul ;x

ADoor ficul <33333

AStept nextul !

Te iubesc <3 >:D<


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:51

Frumos scumpo! Mersi de anunt! in love
Deci, Sasuke e un nesimtit, pe bune. Adica, cum sa n`o invite la ziua lui?
Deci, hai cu nextuletzul!
Losty te pupa!

P.S.:Happy Birtday in love kiss dance2 la multi ani!


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 22:23

Reao nu m-ai anuntat ca pui nextul.
Dar acum mi-am dat seama ce vroiai sa spui prin faptul ca maine e ziua si a lui Sasuke lough
Esti geniala.... offf continui sa ma uimesti, cum am mai spus iti ador ficul... si iti urez "LA MULTI ANI" , sa mi te faci mare si frumoasa chiar daca si acum esti splendida.
Te pupicesc doolce si cum am zis maine vin cu avionul la tine "love: kiss



Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 22:40

Ficul tau este pur si simplu incredibil.
Ideea este extraordinara.
Abia astept nextul.
Buh Bye!! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Iihiw


Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 22:52

Okey, honey! ^^

Cum sa-ti spun pe romaneste?

Ce fic frumos!

Atat... Oh da si adu repede nextu! ♥️

Spor la scris! kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 23:55

Happy birthday Deez in love la multi ani! Cine aduce bere si sampanie ? friends !
Mersi muult pt. ca m-ai anuntzat scumpo si mi-ai dat si linkul kiss
E superb ficul , a doua oara cand iti zic a hug
Sasuke asta , nu a putut-o invitaa biciuitor
Ii batut in cap cu pila de unghii saracul lough lough
Ador ideea ficului tau si e foarte originala . Bravo tie , chiar ai imaginatzie ! good job
Astept nextul si te rog inca odata sa-mi dai PM daca potzi kiss
Ja ne hi!





Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 01:44

Iti spun si aici pentru ca te iubesc atat de mult pe tine cat si ficul tau si nu ma pot abtine sa-ti urez la multi ani! la multi ani! la multi ani!

Scumpa meah iti doresc ca ficul asta sa dureze cat mai mult si sa ai parte de comentarii peste comentarii.

Eu vreau sa-ti multumesc, pentru ca mi-ai facut cel mai frumos cadou scriind ficul asta....

Inca o data
"La multi ani" si te pupic dooolce doolce! :*



Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Continut sponsorizat




Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Be Afraid, Devil is Here… [+16]   Be Afraid, Devil is Here… [+16] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Be Afraid, Devil is Here… [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-