Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Empty
MesajSubiect: Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna   Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna I_icon19Lun 05 Sept 2011, 22:31

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mici detalii
Filmul Naruto Shippuuden: Kizuna a aparut in 02.08.2008

Povestire pe scurt:
Un grup misterios de ninja ataca satul Konoha provocandu-i daune uriase. Cosmarul unui nou Razboi Shinobi mondial e pe cale sa devina realitate. Sasuke care lipseste din sat, incercand sa il ucida pe fratele sau Itachi se intalneste intr-un loc misterios cu Naruto si impreuna incearca sa puna capat acestui conflict si acestei probleme.

Sus In jos
Shiseru
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Sorry, lume, nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 156
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita lulea

Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna   Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna I_icon19Dum 10 Feb 2013, 15:51

M-am uitat la film si fix cand a intrat Tata in camera a aparut Sasuke si am inceput sa urlu la el, ca sa taca din gura ca o aparut Sasuke, iar tata s-a pus pe patul meu si s-a uitat si el.
Defapt... tata m-a invatat sa ma uit la Naruto.
Asa de furmos a fost filmul... Adica... a aparut si Sasuke,dar imi pare rau ca Sakura nu l0a vazut deloc.
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna   Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna I_icon19Dum 10 Feb 2013, 16:46

Mda,asta a fost primul film din Naruto Shippuden pe care l-am vazut si singurul pe care mi-l mai amintesc.Mi-a placut la nebunie mai ales felul in care au actionat cei doi.Inca se pricep sa lucreze asa de bine impreuna.Iar faza aceea in care Naruto cade si tipa aia il tinea in brate sau ce ii facea Sasuke a zambit.Deci sa inteleg ca inca tine la Naruto...Ei bine filmul a fost preferatul meu,acum astept sa apara road to ninja...poate poate ajunge pe locul 1.
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna   Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna I_icon19Mar 30 Apr 2013, 21:12

Asta a fost filmul pe care-l iubesc cel mai mult. Pe acesta nu mi-l pot scoate din cap. A aparut si brunetul...
Abia asteptam sa-l vad, dar nu-l gaseam in ziua aia, aucm vreo doua luni.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna   Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna I_icon19Dum 12 Oct 2014, 00:53

Offf de ce nu l-a vazut Sakura pe Sasukeeeeeee, Kishi-sama nu ne-a facut bucuria asta in Bonds dar ma bucur ca l-am vazut pe Sasuke luptand impreuna cu Naruto <3.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna   Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna I_icon19

Sus In jos
 

Naruto Shippuuden: Bonds Kizuna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Naruto Movies-