Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Yeah, this is my life!(Nakira) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Yeah, this is my life!(Nakira) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Yeah, this is my life!(Nakira)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Lun 09 Aug 2010, 13:22

Am inceput si eu un fic gen SasuSaku. Sper sa va placa. :D


Yeah, this is my life!(Nakira Kotara)

Cap I – Totul incepe...cu inceputul

Undeva in aglomeratul Tokyo se afla un bloc. In bloc, un apartament, in apartament cam...2 camere, 2 bai, o bucatarie si o sufragerie. Sec? Poate, dar nu am gasit un mod mai bun de a va arata unde locuiesc.
Va intrebati cine sunt? Hm...cum sa ma descriu mai bine? Aha, stiu! Sunt Sakura Haruno si am 15 ani. Aceeasi modalitate veche de prezentare. Totusi, tot e cea mai buna!
Am parul roz (Nu, nu, stati calmi, nu m-am vopsit, e culoarea mea naturala. Si e unica...cam prea unica ce-i drept) tuns scurt, cam pana la umeri. Sunt inalta, supla, alea-alea.
Locuiesc intr-o familie normala, cu 2 parinti si o sora. Pe sora o cheama Ayame si are 22 de ani. Un nume obisnuit care inseamna „iris”. Imi plac irisii si imi place si sora mea. Ea invata la o facultate de Drept din Anglia. Mi-a parut cam rau cand am auzit asta, da’ numai asa o sa devina cel mai renumit avocat cum tot viseaza ea de la 14 ani...
Scoala? Pai, eu invat (sau mai clar voi invata cand voi intra in clasa, maine) la una din cele mai renumite licee, Arata Kolero. E un nume de-a dreptu ciudat, da’ am renuntat de la o vreme sa ma mai intreb de ce se cheama asa.
My best friend? Pai..cred ca e Hinata Hyuuga. Ne cunoastem de la Academie, cand aveam 5 ani. E indragostita de un tip, Naruto Uzumaki (Vreti parerea mea sincera? Uneori e cam idiot si nu isi da seama de asta) iar mie imi place de un alt tip Sasuke Uchiha. Sincer am renuntat de mult sa mai intorc ochii dupa el, s-asa se intalneste cu toate tipele din liceu...Presupun.
Oh, cred ca ati ghicit. Nu ma omoara pe mine baietii, precum altele. Mai ales ca baietii nu pot avea o relatie stabila.
- SAKURA?
Oh, intrerup un moment dialogul. Sau monologul mai exact. Da, MAMA?
- Vino sa ma ajuti un pic. Si nu uita ca maine mergi la scoala!
Mda, asa e mama, vrea sa se pregateasca din timp. Mai ales cand vine vorba de scoala.
- SAKURA!
- Da, da, vin acuma!
- Pai, hai pana la iarna!
„Vaaajjj” in bucatarie.
- Poftim?
- Uite ce te rog, du deocamdata gunoiul apoi o sa mergi la cumparaturi. Iti dau lista cand te intorci.
- Da’ gunoiu?
- E in fata usii.
In fata usii 2 pungi imense de dus. OMG! Da’ hai sa o facem si pe asta.
Afara, era o gasca de baieti care discutau pe acolo.
- Ce faci, papusa? Intreaba unu. Duci gunoiul? Ce fata harnica.
Mda, mie imi venea sa il plesnesc, da astia se iau de orice fata pe care o vad. Asa ca ii las in voia sortii.
Acum, la magazin. Daca este posibil sa te duci. E o asa aglomeratie ca ar trebui sa te scoli la 5 ca sa poti cumpara ceva. Pacat ca nu e deschis atunci.
(LATER)
Asa, am terminat de mancat. Camera mea e OK. Destul de curata. Ghiozdanul facut, totul e bine. Acum...cat e ceasul? E 11! Tre sa ma culc maine, ma scol la 6...da nu prea am cheef, sa fiu sincera.
Abia astept sa merg maine la scoala sa vad cum vor fi noii mei colegi.

EDIT: Uh...macar un coment ca sa pot pune next. Daca nu o sa vreti, continui pentru mine, dar nu mai postez :)

Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Lun 09 Aug 2010, 22:06

imi place...,,Pai, hai pana la iarna!''...asa imi zice si mie mama cand trebuie sa duc gunoiul iar mie imi este lene heh ..vreau continuarea
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Yeah, this is my life!(Nakira) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Lun 09 Aug 2010, 22:09

ne ne ne...eu vreau continuarea...na ca ai doua commuri acum nu unul...eh so trezesc iar pe helena is iti lasa si ea lough ....hai pune nextul kiss
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Lun 09 Aug 2010, 22:23

vad ca devine un obicei in a ma suna...vreau continuarea la ficul tau...ca na..adika e primul capitol dar vreau nextul sa stiu ce se mai intampla si sa inteleg mai bine
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Sam 21 Aug 2010, 15:48

eu vreu nextul sa stii;)ma impresionaza sakura cum descrie totul defapt cum descrii tu totul bravo scucces i continuoare
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Sam 21 Aug 2010, 17:07

<3SaSuSaKu=LoVe<3 a scris:
eu vreu nextul sa stii;)ma impresionaza sakura cum descrie totul defapt cum descrii tu totul bravo scucces i continuoare

tine-le in suspans, pune cate o parte zilnic. o parte pe zi happy

frumos acest fic
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Sam 21 Aug 2010, 17:11

frumos?ai spus frumos?!!

ficul asta e excelent nu e frumos e minunat gambate in continuoare
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
ZambetFalsXD
Academy Student
Academy Student
ZambetFalsXD

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita...[:D]

Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19Sam 21 Aug 2010, 18:14

E interesant happy2 Continua! happy2
hi! hi! hi!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Yeah, this is my life!(Nakira) Empty
MesajSubiect: Re: Yeah, this is my life!(Nakira)   Yeah, this is my life!(Nakira) I_icon19

Sus In jos
 

Yeah, this is my life!(Nakira)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-