Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Liceul Konoha - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Liceul Konoha - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Liceul Konoha

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Liceul Konoha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Liceul Konoha   Liceul Konoha - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 14:13

am si eu o intrebare si sper sa nu te super
cand vine next-ul ca mi-au iesit peri albi de cand astept


Liceul Konoha - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Liceul Konoha - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Liceul Konoha - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Liceul Konoha - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Liceul Konoha - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Liceul Konoha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Liceul Konoha   Liceul Konoha - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 16:21

frum astept next-ul si vreau cat mai repede pentru ca vad ca nu lai pus de muuuuuuuuuuuuuuuuuuult


Liceul Konoha - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Liceul Konoha - Pagina 2 Asss10Liceul Konoha - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Liceul Konoha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Liceul Konoha   Liceul Konoha - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 17:41

Bun, in primul rand de ce nu ai mai scris? Va trebui sa iti blochez ficul daca nu vei continua curand dap !

Asa, acum in legatura cu ficul, ar fi cateva probleme. Descrierea lipseste cu desavarsire. Nu o vad, este ascunsa pe undeva. Ai mare nevoie de descriere sentimentala intr-un fic, mai ales ca ideea nu este cine stie ce si trebui sa o dezvolti foarte frumos pentru a atrage atentia, insa asa nu iese mare lucru. Dialogul este prea mult, lung si sec. Introdu-l in vorbirea indirecta, mai taie din replici, doar sa nu-l mai vad. Nu ai nevoie de el, daca descrii mai mult. Actiunea este grabita ca vai de ea saraca. Nu o mai alerga, ci descrie toate evenimentele, toate detaliile, astfel incat sa reusesti sa ne fascinezi. Pana acum nu m-ai impresionat. Ai grija si la propozitiile prea lungi. Daca ai o idee, insa o continui cu alta idee fara a pune punct risti sa faci niste dezacorduri suparatoare.

Asa, inca ceva. Ii rog pe ceilalti care comenteaza sa nu isi mai inceapa ficurile aici. Am vazut ca Akiko a pus un capitol de la un alt fic aici, insa i l-am sters. Daca vreti sa incepeti si voi un fic, atunci nu scrieti in ficurl unui alt utilizator, ci va creati un NewPost. Multumesc pentru intelegere.

Scumpo, sa pui nextul repejor, sau ficul iti va fi blocat. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Liceul Konoha - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Liceul Konoha - Pagina 2 Asss10Liceul Konoha - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Liceul Konoha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Liceul Konoha   Liceul Konoha - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Mar 2012, 19:16

Scuzati DoublePostul, dar ficul va fi blocat din cauza ca nu s-a mai scris de mult la el. dap !


Liceul Konoha - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Liceul Konoha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Liceul Konoha   Liceul Konoha - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Liceul Konoha

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-