Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 18 Sept 2011, 01:55

Bine ati venit la OTV in direct, emisiunea care va face sa cadeti de pe scaun.
Aici invitat special il avem pe Domnul Uchiha care ne va explica de ce periuta de dinti nu e buna:
Andra : deci domnule Uchiha, cum ne explicati aceasta minunata, dar va spun dragi telespectatori care urmariti TV'ul [defapt cititi] aceasta MINUNATA, punand accent pe MINUNATA descoperire magnifica?
Sas'ke: ehh pai a fost cam asa, trecand cu vederea de idiotul de fratimiu, care lam iertat dupa ce a asasinat clanul, doar pentru ca a gasito pe Elodia, incredibil dar adevarat, punand o paranteza aici [defapt evitand subiectul periuta] a gasito, draga Andra iti spun, a gasito O.O.
Andra: intelegand ca a gasito, unde mama ******* [ops O.O, nu am voie sa injur in direct... ma amendeaza CNA'ul O.O] a gasit'o?
Sas'ke: va spun, draga Andra , telespectatorilor care ne urmariti numa' pentru periuta de dinti, A GASITOOOO! MIRACOLLL!
Andra: atunci daca a gasito, ****** [ops iar am injurat in direct O.O] de ce nu'l chemam pe Cioaca?
Sas'ke: dar draga Andra nu ai aflat totul, a fost gasita de Itachi, dar nu in viata, ci in bratele lu' Naruto in viata

Moment de reculegere pentru Andra care auzind astfel de lucruri cu "In bratele lu' Naruto in viata" sa dat cu capul de pereti si a inceput sa injure .

PUBLICITATE!

De cand am inceput sa folosesc Senzopasta am observat ca dintii mei se cariaza mai des, asa ca am contactato pe doctorul specilist Sakura Doctor.
Ea mia zis ca nu ar trebui sa folosesc aceasta pasta de dinti nefolositoare si sa incep sa ma spal cu peste , asa dintii mei vor arata de 1000000...000000 de ori mai negri. Ii multumesc si acum pentru sfaturile magnifice.

De cand ma dau cu Rexonpeste am observat ca barbatii nu ma mai sechestreaza asa mult, oare de ce?
Ehh poate o fii din cauza formulei de peste din Rexonpeste.
Ii multumesc producatorului ca acum pot tine la distanta barbatii.
Si este si foarte ieftin, numa' 84583456 de euro la telesoping + tva inclus, va multumim ^_____^


Poate ca copilul tau nu are sansa sa mearga la scoala sa sechestreze alti copii sau sa fie sechestrat, sa rupa manuale si sa scrie pe banci, dar mai important sa'si bata joc de profesori si sa ia note proaste, poate ca nu are sansa sa le ceara la parinti bani pentru bautura sau pentru droguri, iesire in club sau cheltuit bani degeaba pe sucuri si prostii, daca vrei sa ajuti acesti copii suna la 8684358682 si noi va vom contacta, sau doneaza 5$ +tva inclus sa se duca macar in club la pool sau sa se duca la un internet caffe pentru mess.
Va multumim ^________^



OTV IN DIRECT ISI PREIA EMISIUNEA IN DIRECT SI IN RELUARE.


Andra: trecand cu vederea ca ma cam doare capul *pote pentru ca m'am dat cu capul de pereti* vreau sa iti zic Sas'ke ca as dorii sa te ridici, sa admire si fetele din sala imbracamintea ta, sau poate si pe tine.


Sas'ke ridicandu-se incet de tot, dar dand cu piciorul in masa de langa el a inceput sa strige:

Sas'ke: FIRAI TU DE NOPTIERA MATII, CINE ***** O FI PUSO AICI?!?!?!
Andra: BOULEEEE NU MAI INJURA IN DIRECT CA NE AMENDEAZA CNA'UL!
Sas'ke: TACI **** CA MA DOARE PICIORUL, MA DOARE UNDEVA DE CNA!

Emisiune oprita din cauza cna'ului.


Ne revedem data viitoare cu restul emisiuni.

Oare Sas'ke va fii si el amendat?
Andra isi va inchide emisiunea?
Ce o mai fii pe la publicitate?
Aflati totul data viitoare !


Stiu ca nu prea e amuzant dar sper sa va placa


Ultima editare efectuata de catre AnDrA99GiRl in Dum 18 Sept 2011, 11:57, editata de 1 ori
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 18 Sept 2011, 02:13

Nextu a ssit ,prea repede nui asa ?
ei nam ce face ideilema nebunesc deci nextuuu


REVENIND IN STUDIOUL OTV UNDE SE INCINGE O CEARTA MARE



Andra: BOULEEEE TI-AM ZIS SA NU INJURI IN DIRECT F*****I MORTI MATII DE TAMPIT , HANDICAPATULEEE !
Sas'ke : de unde mata vrei sa stiu eu ca CNA'ul e atat de strict, asta-i vorba romaneasca, injuram de mama focului, ce *****' asta-i Romania ha-ha
Andra: DAR TI-AM ZIS LA INCEPUTUL EMISIUNII CA TREBUIE SA FII ATENT SI CALM PROSTULE!
Hopa,am uitat sa va spun ca bou asta brunet de langa mine e fratemiu....

Pe usa intra doue femei imbracate in costume roz cu fundite si sosetute colorate cu fundite in par si ochelari negrii la ochi, desigur fane Sas'ke.

Doamnele: suntem de la CNA, emisiunea a fost oprita si amendata, va rugam sa platiti suma de 5469658374658734 euro.
Sas'ke : dar dragele mele, facandule cu ochiul, nu am putea discuta altfel?
Andra face ochii cat farfuriile cadn vede ca a scapat de CNA doar cu doua autografe din partea lu' Sas'ke.


REVENIND LA EMISIUNEEEE.


Andra: acum ca am intrat in direct, doamnelor si dementilor ce urmariti ecranul televizorului cu o oarecare dorinta de intoarcere la periuta, am vrea sa discutam despre o fapta din partea lu' Sas'ke.
Sas'ke: ce am mai facut acum?
Andra: cum poti explica aceasta filmare? : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sas'ke urmarind filmul.
Dupa 30 de secunde....

Andra: ahaaaaaaa te-am prins cu oul in buzunar ! Luati-l de aici gardieni ha-ha

Sas'ke injurand toti mortii lu' Andra este luat de politie si dus la inchisoare unde e pus in celula cu Sakura din cauza pastei de dinti cu peste [amintitiva de cealalta publicitate din capitolul trecut


REVENIND IN STUDIOUL OTV.

Andra: dragi telespectatori, dragi ascultatori, dragi boschetari sau toti cei care urmariti emisiunea mea minunata, va anuntam ca reportajul despre periuta de dinti, din pacate, sa anulat. . . .dar il invit in direct pe Rock Lee sa ne prezinte detalii despre viata de ninja si despre relatia deintre elev-sensei.


Andra: Deci Lee , ce ne poti spune tu despre profesorul tau, sensei Guy?
Lee: il iubesc pe Guy sensei
Andraa: si alceva in legatura cu Guy sensei?
Lee: il iubesc pe Guy sensei
Andra: alceva?
Lee: il iubesc pe Guy sensei
Andraa: GATAAAAA AM INTELES CA IL IUBESTI PE SENSEIUL TAU, DAR MAI DAL IN **** MASII DE TEMBEL... ALCEVA DESPRE EL NU MAI AI SA SPUI?
Lee: ba da
Andra: ce?
Lee: il iubesc pe Guy sensei


Andra se da cu capul de pereti [iar] si il invita pe Guy sensei sa ne spuna ceva despre Lee


Andra: deci ce aveti de spus despre Lee?
Guy: Lee e un elev extraordinar bravo
Andra: sii?
Guy: Lee e un elev extraordinar bravo
Andra: GATA MAM SATURATTTT, BAGATI PUBLICITATE PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU !


PUBLICITATEEE!



Daca vrei sa ai parul stralucitor ca mine, fa, si vrei ca Virgil Iantu sa se uite la tine, ca la mine fa , atunci ia vopseaua de par roscata de la Naomi, iar Virgil Iantu va vedea ca ai o voce extraordinara, fa, nu uitati costa extrem de putin, producatorul o da si pe gratis din cauza ca iti poate cauza parlire de par. . .
sunati la 9436593465 si va raspunde in exclusivitate Naomi, fa... VEVERITELE, CANTATI FA!


REVENIND IN STUDIOUL OTV .



Andra e deja in spital, poate ca va intrebati de ce? Ehh saraca de ea va revenii saptamana viitoare cu altele pentru voi la OTV, dar acum se pare ca sa dat prea mult cu capul de pereti si este in spital.
Va dorim vacanta placuta si o sa revenim ziua urmatoare


sper sa va placa
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 18 Sept 2011, 02:51

Sakura: Bine v-am regasit dragi cocalari ai Romaniei...Ma numesc Sakura si o sa prezint in locul dragei mele colege Andra; care din propria prostie se afla la spital.
In continuare vom citit cateva urari de insanatosire primite de la voi pt draga de Andra:

Diaconescu: Ma falimentezi! Elodia era atractia principala! Iti urez sa te calce masina.

sakura: O.O

Sas'ke: O sa te prind suriuara. Nemernico vin dupa tine mwuhahaha. Lasa ca ies eu de aici si o sa iti dau un motiv sa stai in spital.

sakura: ..Sa vedem ce mai avem in aceasta seara de dezbatut. (dupa 10 min in care tot caut printre harti).
Ce pui lu' Sas'ke, nu aveti nimic de prezentat. Si eu ce mama naibi fac in direct?
Voi profita de momentul acesta sa transmit un mesaj urgent pentru Sas'ke:
Bou *****, ma inseli, ai?! Lasa nemernicule ca iesi tu din inchisoare si vi acasa. Tampitu ***** dai si autografe. O sa vin dupa tine f****i mortii mati mwuhahah...

Publicitate:

Respiratie proaspata ca ghiata. Dinti Dv vor straluci in bataia curcubeului. Folositi uimitoarea pasta de dinti Colgate. Savanti nostrii au descoperit ca sporeste caderea dintilor cu 80%. Va garantam ca veti arata superb exact ca in imagine: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Si in plus pretul e un chilipir doar 15336564 lei noi.

Din nou in direct:

sakura: La d***u boule, unde esti cand am nevoie sa dai autografe >.<. Iar a venit Cna-ul peste noi.

____________________(dupa 10 min in care am facut mortal kombat cu Cna-ul)

sakura: Am revenit in direct...imi cer scuze pentru fazele violente. Asta o sa primesti si tu Sas'ke tampitule.
Pentru ca nu avem ce face mergem sa o vizitam pe Andra.

____________________(in drum spre spital)

saura: Suntem in autocarul emisiunii. Ne indreptam catre spitalul 9...Da stiu pentru ce e spitalul 9 dar nu e vina mea ca la aia normali nu mai aveau loc.

____________________(Andra se uita pe OTV)

Andra: Ce naibi?! Vin dupa mine!!! Trebuie sa scap de aici. Nu ma lasa nici macar o ora in pace fanii astia.

In timp ce andra a sarit de la etajul 3 si din fericire nu a patit nimic si in plus a mai putut si sa fuga spre mare...Noi am ajuns

sakura: Se pare ca draga noastra colega a inceput in antrenament special. Am vazut-o fugind spre mare dand din maini si urland. Ma duc si eu! AAAA...

Si dac toti au plecat...emisiunea se incheie aici...Pana data viitoare...La revedere



Lume am inebunit
adica uitati si voi cat e ora si eu scriu in continuare
ma rog sper sa va placa happy2
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 18 Sept 2011, 13:12

EMISIUNEA OTV ISI PREIA AUDIENTELE SI andra REVINE MIRACULS DIN SPITAL
titlul de azi: Caini se urineaza in Pitesti, nerusinatii ca o mai fac si pe plante si flori


andra: heh si dupa ce am vizitat spitalul 9, am decis sa merg in vizita la sakura, in Pitesti, chiar in centru si acolo noi ne'am asezat pe o banca, ce chestie nu?
In spatele nostru se auzea un sunet...oare ce o fii? ne intrebam noi. . .se auzea ca si cum cineva ar fi dat drumul la robinet...ne uitam in spate si ce vedem? UNU SE URINEAZA IN SPATELE NOSTRU , MAI EXACT O JAVRA DE CAINE ...?
HEH A NAIBI JAVRA CA NU SE MAI POTOLEA...CINCI ORE MA?


de aceea am fost nevoita sa ma duc si eu la o toaleta publica, deoarece cainele imi facuse mai mult rau...aveam nevoie la wc si eu acum ...
Cand sa ne ducem la wc ce vedem? o haita de caini ne urmaresc O__O. . .incepem sa alergam ca fraierele si dupa ce vedem ca am scapat de ei, constatam ca nu pe noi ne urmarea, ci pe o pisica -
Dupa ce ajungem la un wc public, modernizat, aflam ca trebuie sa bagam doua monede de 50 de bani, CAT?... 1 LEU MA? CE MIZERIE FAC EU DE 1 LEU? CE MAMA NAIBI'? BAAAAAA ASTA E JAF MA! DUCETI'VA NAIBI' CA IN BOSCHETI E MAI IEFTIN SA FACI, CAINELE ALA CUM FACEA? E PE GRATIS ACOLO --...totusi am facut la o toaleta publica ah
Dupa ce ne'am intors in centru am mers la banca unde statusem. . .heh ce chestie...JAVRA NAIBI INCA NU TERMINASE, SE FATAIA PE ACOLO CA ULTIMUL CAINE SI SE DADEA MARE IN FATA MEA CA EU NU AM VOIE SA CALC PE IARBA -- GOOOOOOOOOOOOOOOD
Dupa toate astea am decis sa merg inapoi acasa la mine, unde sunt toate pe gratis si javrele nu se urineaza in fata mea. . .CONCLUZIE: sakura nu mai vin la tine in Pitesti niciodata

titlul de azi: Cat de perversi pot fii baietii . . .oare stiti pe cine iubiti? O___O
Invitat special : Naruto

Interviu : Ce credeti despre baieti? sunt oare asa perversi? dar Naruto? este pervers?
67% da
33% nu
Urmeaza : Diaconescu vs Andra . . .cine e mai tare?


Andra: Azi, doamnelor si dementilor, am hotarat sa vorbim despre baieti, huh si de aceea, vom lua in considerare, sau, il vom pune pe Domnul Uzumaki, sa le ia apararea, acestor fiinte, care femeile, fara ei, poate ca ar murii.
vom lua in considerare si mesajele telespectatorilor, asa ca vom incepe cu un mesaj al unui anonim :


" Barbatii cu deficit de tampenie sunt o specie rar intalnita pe Terra , care au un comportament bizar . Noi , femeile care suntem eh ehe Dudelor stit voi 15 we rule yeah , nu prea putem sa-i intelegem din cauza neghiobiei lor cretine . Asa , decoper ca baietii le plac fetelor acele parti despre care nu va spun acum deoarece probabil *parerea mea* ei sunt gelosi ca nu au asa ceva . Imaginati-va , daca ar fi avut baietii asa ceva , pei cred k i-ar fi pipait din minut in minut . God tarantule obsedate . . . .asa le supranumesc yo .-semnat anonim"


Andra: asta nu stiam, Naruto, ce ne poti spune despre asta?
Naruto: *De unde stie anonimul asta adevarul asta? * Heh Andra, draga Andra, cum sa fie adevarat asa ceva, desigur ca nu suntem chhiar asa de obsedati *ahh ce as vrea sa am si eu sani *
Andra: pfhiuuuuu pfiu daca era adevarat ii omoram diseara pe Itachi si pe Sasuke
acum ca am desbatut subiectul asta, luam publicitate si ne intoarcem cu subiectul "Diaconescu vs Andra. . .cine e mai bunn


PUBLICITATE


NAOMI IN AVION PREZINTA CUM TREBUIE SA CUCERESTI UN BARBAT - VIRGIL IANTU

Naomi:Hai, da-ma naibi, ca am ajuns si in avion, heh, papusel, singurel-singurel?
Iantu: Naomi? nu pot scapa de tine nici in avion?
Naomi:Papusel, hai nu ma lasi si pe mine la geam, sa ma uit?
Iantu:Ba da -deschide geamul si il arunca pe Naomi pe fereastra-

si asa se cucereste un barbat -defapt se arunca un travestit pe geam-

REVENIM IN DIRECT SI IN RELUARE IN OTV DIRECT SI IN RELUARE
Diaconescu vs Andra. . .cine e mai bun?

Dan Diaconescu la telefon

Andra:BAAAAAAA CE MESAJ DE INSANATOSIRE MI-AI URAT MA? BORATU' NAIBI !
Dan:SA TE CALCE MASINA DA-TE ******
Andra: ce ma idiotuleeeeeeeeee?
Dan:SUNT DE O MIE DE ORI MAI BUN CA TINE, FRAIERO CA NICI NU AI AUDIENTA PE CARE O AM EU!
Andra:DUTE MA SI TE IMPUSCA DE IDIOT, BAAAAAAAA LEAGATI O PIATRA LA GAT SI ASTEAPTA'MA LA POD CA VIN EU ACUM SA ITI FAC VANT!
Dan:BAAAAAAA PROSTOOOOOOO, BAAAAAAA SPANZURA-TE CA NIMENI NU TE VREA!
Andra:BAAA TU VREI SA MANANCI BATAIE DE LA SASUKE SI ITACHI? , BOULEEEE, BAAAAAAAAAA II TRIMIT ACUM DUPA TINE SA TE BAGE IN COSUL DE GUNOI CA SOTUL MAGDEI CIUMAC BA!

se pare ca cineva a intrerupt conexiunea, ne revedem data viitoare, si scuzati insultele aduse la adresa baietilor sper ca nu vati suparat

Publicitate


de cand folosesc noul sampon nipesvea parul meu arata miinunat dar tine barbtai la mare distanta si atrage pisicile,deci daca vreti sa nu mai fitit hartuite de barbati comandatil acum ,costa doar298473 de euro sunati acum la 394284793


Buna dragi telespectatori sunt eu Sakura ,Andra e prea ocupata si va voi prezenta eu restul emisiuni,dar pana se va temina am invitato pe Diana sa ne cante ceva,ne va canta mi-ai frant inam

Am renuntat la mine pentru noi'
si viata mea era pe locul 2
dar uare cine ar fii crezut ca tuu vei plecaaa
zi si noapte te asteptam sa vii
lumea in jurul meu erau pustii
dar nu vruiam sa creed ca tu esti cu alt cineva
NO nO NO mi-ai frant inima
NO NO NO e doar vina ta
vreu sa imi dai dragostea inapoi
vreau sa uit tot ce a fost intre noi
mai mintit sinu te pot ierta
o da mi-ai frant inima

de ce am crezut atunci in ochii tai
adanc in suflet mi-ai aprins scantei
si team iubit atat de mult dar tu na-i stiut
in 10 000 de ganduri ma sufoc
nici lacrimi nu mai am sa plang nu pot
sa-ti spun in fata de asi putea:E DOAR VINA TA
NO NO NO miai frant inima
NO NO NO e doar vina ta
vrea sa imi dai dragoste inapoi
vreau sa uit tot ce a fost intre noi
mai mintit si nu te pot ierta
o da mi-ai frant inima
ooo da e doar vina ta

NO nO NO mi-ai frant inima
NO NO NO e doar vina ta

vreau sa imi dai dragostea inapoi
vreau sa uit tot ce a fost intre noi
mai mintit si nu te pot ierta
o da miai frant inima
o da e doar vina taaaa

vreau sa imi dai dragostea inapoi
vreau sa uit toto ce a fost intre noi
mai mintit si nu te pot ierta
o da mi-ai frant inima
o da e doar vina ta

haaaaaa,heyyy,haaaa,heyyyy


Melodia asta mi se potriveste perfect,OOOO Sasuke boule vezi tu ce patesti cu mine can ne vedem
cam asta a fost emisiunea
ne revedem data vitoare daca CNA ul nu ne va inchide si daca Andra va termina Discutia CU Diaconescu
pe data viitoare happy2

scuze ca le pun asa de des dar ideiile,decat sa le pierd mai bine ma pun pe tastat
stiu ca nu am nici un com dar nu imi pasa,scriu pentru ca imi place mie
nextuu va venii poate chiar aziii
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 18 Sept 2011, 18:11

V-a fost dor de Andra?
100% da
00 % nu

Andra: DECIIIIIII dragi telespectatori ... v-a fost dooooor de mine?
Telespecttorii amenintati cu pistolul in direct de Andra : DAAAAAAAA !!!!
Andra: Ma bucur Daca v-a fost dor asa de tare da-ti comm ... daca vreti desigur
Asa... acum il avem invitat pe domnul Kakashi sa ne explice de ce cartea lui super interesanta e asa de interesanta rusinos
Kakashi : ok Andra, sa va explic , aseara am mancat ramen si m-am uitat la televizor
Andra : Si ce legatura are asta cu Cartea ta interesanta?
Kakashi : Niciuna dar imi place sa ma laud
Andra:gooooooood si eu as vrea sa ma laaaauuuuuud buuuuuuut asa nu o sa mai am audienta, AUDIENTA , INTELEGI?
Kakashi nu o.0
Andra : AUDIENTĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂ , acum ai inteles ?
Kakashi : da
Andra:Acum va rog frumos sa imi spuneti despre carte rusinos
Kakashi *evitand subiectu carte * Andra, iubire, sti ca aseara m-am gandit la tine ? pervers
Andra: Kakashi, baiete, sti cine e in spatele tau acum?
Kakshi nu "?
Andra: Itachi boule !

Kakshi este luat de Itachi si batut mar, in sfarsit cei din echipa 7 au o mica vacanta pana ce Kakshi iese din spital [daca nu ajunge la morga pana il termina Itachi o.o'' ] speram ca nu se va ajunge la asta, acum PUBLICITATEE


Cine a scris raportul asta? Raportul asta e o rusine, o mizerie, ma auziti? cine , tu? TU? afara... ESTI CONCEDIAT !
*barbatul care a fost concediat a fost calcat de o masina *
seful privind pe fereastra accidentul : vai ce ma faceti sa rad, sunteti asa de impiedicati pe şosea , hai treceti la treaba si alta data sa nu va mai prind ca va jucati cu rapoartele mele !
Cel care il face pe sef sa rada merita macar un cosciug bun !


-mamiiiii noua de ce nu ne cad frunzele?
-pentru ca suntem prosti !
-si de ce suntem rezistenti?
- tot de prosti !
- hai gata cu fotosinteza si la culcare toata lumea !
-tati, ai uitat sa stingi lumina!
HERA , APA MINERALA PENTRU CEI PROSTI !


revenind in studiou

Andra : pentru ca nu avem ce face si nu mai avem invitati ne ducem la un party, ne pare rau dar nu este televizat, ne revedem data viitoare cu ceva si mai bun si cu domnsoara Ino Yamanaka .
VA MULTUMIM !

sponsorii nostri : Prigat
ness caffe
tradati din dragoste
mircea badea
mos craciun si
iepurasul de paste
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Mier 21 Sept 2011, 18:31

foarte amzant :)) pacat ca nu am trecut mai repede pe aici :)) ma dor falcile, ai talent ;) hai cu nextul please :X
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Mier 21 Sept 2011, 22:57

Multumesc mult pentru com sakuracires
aceast capitolitieste dedicat

Reclame .



mai nou la agatat se apreciaza faptul ca mananci seminte Nutline ! Asa ca mancati seminte Nutline ! uitati si un exemplu :
[b]Dinu: hey papusa, arati ca o samanta Nutline, si esti asa de apetisanta :->
Tipa respectiva Dute d****u' de bou !

semintele Nutline ! nu le poti rezista !




Alte reclame....
De Craciun
Fi mai bun !
Fi adevarat!
spune da, nu spune nu
Dar Andra spune mereu NU
Tuborg, pastreaza Traditia craciunului !

Ino vs Sakura, de ce se cearta ăstea doua mereu? o.0''
care credeti ca va castiga?
50% sakura
50% Ino
P.S : voi decideti rusinos



* ^^ *

andra : ei bine dragi telespectatori, ne intalnim din nou *ce surpriza o.0' * in acest episod de astazi unde avem doua invitate speciale aici in studio. Dupa cum ne arata si titlul "sakura vs Ino " ne dam seama ca acestea doua sunt invitatele din aceasta seara. Sa vedem ce au de spus rusinos
sakura: Ei bine, draga andra, am ceva de spus tuturor celor de acasa
andra: Si ce anume, draga sakura ? * nu-mi place sa mi se spuna "draga" *
sakura: Ca vreau sa-l salut pe Sasuke care este acasa si imi face acum cu mana
andra: ,,cred ca iti bati joc de mine''
Ino CE PUII LU' SAS'KE EU NU AM DE ZIS NIMIC AICI ?
sakura: CE NAIBI FEMEIE , CINE TE CREZI TU? SASUKE E AL MEU ! DACA TE MAI LEGI DE EL O SA RAMAI CHEALA, PARASUTA NAIBI CE ESTI !
andra proastelor, iar o sa ne inchida CNA'ul, si dabia venisem din vacanta


publicitateee


Pentru sanatatea dumneavoastra evitati excesul de scoala, teme si invatat
Daca cumva v-ati intoxicat recurgeti de urgenta la o vacanta LUNGAAAA sau chiar permanenta

Va multumim ! ^^

-Fulgaaaaa NU fi Vaca !
-Prea tarziuuu !



Revenind in studio . . . .


andra: se pare ca cele doua s-au luat la bataie, mi-au distrus studioul care dabia il renovasem, TOCMAI NE MUTASEM DIN GARSONIERA ACEEA MICAAA , iar ele au distrus tot T_T Dar totusi am aflat de ce se cearta mereu .... din cauza lui Sasuke rusinos
Va asteptam data viitoare in urmatoarea emisiune [dupa ce vom scapa de CNA si vom plati o amenda mare], cu un subiect nou ^^
Va multumim !
Sponsorii nostri :
Prigat
Mos craciun
Iepurasul de paste
Mircea badea
Tradati din dragoste

Iesind din emisie

andra: OK, MI-ATI DISTRUS STUDIOUL, SUNTETI MOARTE . . .
TO BE CONTINUED . . .

*oare sakura si Ino vor mai fi in viata?
Ce ne mai pregateste andra?
Pe cine va alege Sasuke?
Aflati totul data viitoare ^^ *

Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Vin 23 Sept 2011, 10:41

DOAMNEEE NU MA LUA lough lough lough
Te roooog.. mai am multe de vazut si multe locuri de cutreerat lough
Doamne e 11 fara 20 si eu am teme iar peste o jum de ora huh?
Trebuie sa plec la scoala si eu stau pe forum sa citesc dap !
Baga neeext ca morrrr... putin ma doare daca i-au 3 la mate ca nu mi-am facut tema lough
Daca vede si d-na "cine mi-a mancat tema" ma v-a ierta sigur lough
Baga baga baga baga... senzatii tari romanesti... happy2
Ups... mo luat hormonii pe dinainte lough
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Vin 23 Sept 2011, 18:08

Amuzant...am ajuns aproape de sfarsit, am citit doua emisiuni [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hai ca imi place si vreau next, te pup dulce! Acum sa le termin si pe celelante...
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Sam 24 Sept 2011, 15:16

Azi nu avem idee de titlu!




andra: OK, am revenit, dupa cum stiti am lipsit o saptamana, sakura si Ino sunt in spital, sakura la urgenta in stare critica iar Ino direct la morga. Tocmai am fost amendati de CNA , de aceea si absenta noastra indelungata. BUUUUT, NEAM INTOOOORS ce? credeati ca scapati asa repede de moi-je? In seara asta nu avem titlu si nici invitati, asa ca v-am adus un caine de pe strada sa va spuna cate ceva despre viata pe langa hidrante si cosuri de gunoi. Sa te auzim, puisor !

Cainele: Ham , Ham, Ham , Hammmm , ..... Haaaaammmm!

andra: aham ... Inteleg ... da' da', inteleg totul .... Oameni buni, ati auzit si Dumneavoastra ! saracul caineeee, nu poate sa vorbeasca


ecipa studioului : Publicitateee !!!!


andra: De ce? NUU, cainele are ceva de spu... *emisiune intrerupta de publiitate *



Alin: Mami, vreau sa fac caca !
Mama: ok, vin-o !
Alin: dar vreau sa fac caca la Tudor acasa !
Mama: Ok, ai dreptate !

baia lui Tudor e wc public, folositi-l cu incredere !


Geoana: Sunt presedinte, sunt presedinte, YEEE , sunt presedinte !!!
Basescu:V-am ciuruit pe toti !
*Ceausescu din mormant vine cu o mitraliera si ii impusca pe amandoi*

Ceausescu: Ce credeati mah? Ati scapat de dictator? Doar mi-am luat o vacanta ! VA CIURUI YO IAR PE TOTIII !!!!!



Revenind in studio :


andra:cainele a plecat, in locul lui am adus pe alcineva ! ten Ten direct aici, in direct si in reluare, chiar de doua ori in reluare, deci Ten ce ai de zis, pe aici, prin umilul meu prea marili studio din lumea asta mica si proasta.. ?

tenten: Neji ... Neji al meu, Neji, sunt viitoarea doamna Hiuga, Neji, ohh !

andra: Mdea *ii da un sut si o da afara din studio * ^^
Acum ca am ramas singura in studio voi aduce un fan de-al meu, care se uita la toate emisiunile OTV , nimeni alta decaaaaat *tobele bat * Ioana ! Spune-ne ceva draguta !
ioana(dj-yoo-miky): pey, ma bucur sa fiu in studio O_O, ce tare este O_O, andra, arati mai grasa in realitate!

andra: oh, da? ii da si ei un sut de o zboara direct pe geam * Ok, alexia, vin-o tu in studio !

alexia vine in studio impiedincandu-se de o treapta a studioului meu si injurandu-mi toti morti si dupaaa, ca nu era deajuns, mai o critica pe andra ca ea e de vina pentru ca ea a facut schita studioului si a facut-o intentionat sa se impedice ea cand ajunge in studio .

andra : BAAAA , CE NAIBA, NU POT DISCUTA CU NIMENI NORMAL AZI? ALEXIA NU E VINA MEA ! sincer

alexia: Bine. . .

andra: Deci,alexia, ce idee ai despre acest filmulet? click aici!

alexia: OMFG, ce pisica geloasa O_O !!!


andra: I know O_O Acum inca putina pubicitateee !


PUBLICITATEE



-mami, noua de ce nu ne pica frunzele?
-pentru ca suntem rezistenti !
-si de ce suntem asa rezistenti?
-pentru ca nu bem apa aia imbuteliata a romanilor, caci oamenilor care o beau le cad frunzele! Hai, gata cu fotosinteza, la culcare toata lumea !
-tati, tampitule, ai uitat sa stingi lumina !

Pentru sanatatea dumneavoasta evitati excesul de : scoala ,teme si invatat. Daca cumva v-ati intoxicat prezentati-va urgent la o vacanta luuungaaaa!
Va multumim !


*revenind in studio

andra: am revenit iar, oameni buni ! Si alexia isi i-a masa pe biroul meu ! Alexia! BAI FEMEIEEE IMI PATEZI BIROUL, STI CAT A COSTAT?
alexia*mancand si vorbind in acelasi timp* scuze, dar e bun, vrei si tu ?

andra: why me?

alexia: Nu stiu O_O !

*alexia pleaca mancand in liniste si promite ca va venii si in emisiunea viitoare *


andra: Am ramas iar singura ! Sa vedem ce invitati mai avem .... OK, sa mai luam un fan la puricat, sa vedem Minnie Mouse, miscati fundu' in studio !

*Minni vine si se uita prin tot studioul , acesta minundu-se de ce e acolo iar cand ajunge la trepte se impedica de treptele de care s-a impedicat si alexia . OK , Doamne, eu desfintez acele scari ! O_O, oare sunt posedate? *
andra: OK, NU E VINA MEAAAA why me? Diaconescu mi-o fi blestemat studioul sau o fi posedat?

Minni facand ochii cat farfuriile se sperie si fuge cat colo



*ca sa fie sigura ca nu are vre-un spirit ratacit in studioul ei, sau un fan mort O_O, andra aduce un vrajitor ca sa vada daca cumva e ceva necurat, iar daca e, ea jura sa il blesteme pe Diaconescu incat sa nu mai intre in emisiunea ei sau al a alcuiva NEVER!! Vrajitorul vine iar andra e ascunsa dupa un colt rozandu-si unghiile si tinand un kunai in mana *


andra:Deci ce e?

Vrajitorul Aici.. se afla... un... spi...rit ! E aici... e adus... de un dusman... vrea sa .... te ameninte.... si... iti poseda sca...rilee..... si... vrea niste inghetata ca sa plece !

andra:*ii da toata inghetata din studio si ii spuna sa nu se mai intoarca niciodata * i-a inghetat si sa nu te mai intorci !

*dupa ce termina si cu spiritul se pare ca emisiunea se intrerupe din cauza ca emisiunea s-a terminat, dar nu-i nimic, andra vine si data viitoare cu ceva cat mai amuzant! Pe data viitoareee !



sper sa va placa
(Ioana nu te supy promit ca o sa mai apari intr-un capitol)
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Sam 24 Sept 2011, 22:57

Pfoai:)) mooor deci mooor, ma doare fata la cat am raas=)) maii punee mai punee
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 11:26

Stai linistita iubire in love
Ca nu ma supar, daca stii cat am ras cand "m-am vazut" in studio lough
Cei drept am cu ce ma mandri happy2
Am fost prima heh Deci mai posteaza urmatoarea emisiune
Ca daca nu ti-l inchide CNA-ul pentru somaj huh?
Apropo, n-am primit 3, am primit 4 la mate... glm... mi-am facut tema in pauza good
Cine mai tine cont? lough
In fine baga baga baga baga, si nu o mai scoate happy2
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 15:05

Urâm plagiatorii ! Azi avem ziare de comentat !
ora:22:30
invitat special, Ioana(dj-yoo-miky)



andra: Pentru ca OTV a ajuns sa fie plagiat azi am decis sa fac o noua emisiune ! Avem si ziare! Invitat special o avem pe ioana, dupa cum stiti, mai tarziu vine si alexia cu pranzul sau .. ce mainca cioasa e, mereu imi mananca reputatiile !!!!
Lasam asta la o parte si sa vedem ziarul Adevarul.

"unii oameni pentru audienta au inceput sa o copieze pe andra, facand anumite lucruri pe care le face si ea in emisiune. Aceste perosnae ar fi mai bine sa ramana anonime dar totusi sa se simta. Alt lucru deranjant e ca baga aceleasi reclame ca si ale OTV'ului , putin editate. Plagiatorii ar trebui sa se simta! "


andra Păi da, am observat asta, dar sa nu va faceti mama griji! Va dau eu vre-o doua flegme sa nu ma dăochi ! Acei prezentatori sunt lipsiti de insipratie ! dar nu e nimic ! o sa ma aliez cu Diaconescu si o sa ii distrug ! Sa mai citim ceva din Adevarul .

"Alta crima dezastruasa in Capitala a fost aceea a unui cetatean in care sa nu traga apa la un Wc public. Ceilalti cetateni sesizand asta au inceput sa sune la politie, politia ajungand cu gogsile in gura au trebuit internati la spital pentru voma, Ce face politia din ziua de azi? Dreptate sau mananca gogshi in timpul programului?

andra:-mdea, e adevarat, asta e o intrebare de baraj! Rugam telespectatorii sa trimita sms la 1334 (TVA inclus) pentru raspuns. Dupa mine acei oameni ar trebui impuscati in cap! Sa vedem ce scrie in Ghimpele
Basescu acuzat de vrajitorism!

Presedintele nostru a fost vazut in mai multe locuri cu un anumit vrajitor incat la alegerile presedintelui toti din PDL au purtat cate ceva mov. Flacara mov sau un motiv de pierdere al lui Geoana? Ce presedinte avem noi? Acesta este omul care ar trebui sa ne conduca cu adevarat?

andra:-Nu, a furat toate voturile, deci nu >.> ... plus dasta acela e un vrajitor. Ar trebui ars pe RUGGG !!! ioana, tu ce crezi?

ioana:-Dupa tine toti ar trebui omorati ... comunisto !
andra:-Ai vre-o problema ca sunt comunista?
ioana:-N..n..nuuuuuu NUUUU
andra:-Bine , dar sunt cu fasolele pe tine !
ioana:-*ce bine ca am scapat de nebuna ! * scuze, andra
andra:-Te iert măăăă !!! ; Asaaaa....sa mai citulim pacilişa !
Oamenii incompetenti plagiaza. ce recomanda orce doctor? O bataie buna ! Orce emisiune are anumiti reprezentanti ce cer dreptul de autor prezentatorului caruia i s-a furat "replica" daca putem spune asta ! RUSINE CELORA CARE FURA. Tocmai am luat un interviu Domnşoarei Andra care a patit acest lucru. Acesta a jurat ca o sa se razbune, cel care se simte speram sa recunoasca si sa nu mai copieze OTV-ul, totusi este o emisiune prea de buna calitate sa fie plagiata !Acesta a semnat un contract cu Domnul Diaconescu pe care ar vrea sa-l inceapa de saptamana viitoare. Rusine emisiunilor care nu pot avea audienta si singuri !



andra:Oamnei incompetenti fara inspiratie. Alta data ii ciurui eu pe ei !!
ioana: Mda! Ai dreptate, ce zici dupa emisiune ne ducem la vanatoare de plagiatori? Am niste mitraliere cu tot cu cartus !
andra: DAAAAA... VIIIINNNNN ! Acum sa mai citim un articol si revenim dupa publicitate

Filmul "Avatar" face crime in serie ! Se spune ca ar avea niste unde ce ar influenta omul sa se sinucida. Filmul a fost scos dupa piata si regizorul arestat pentru influentarea oamenilor.

andra: NUUUUU...EU M-AM UITAT LA ELLLL!! SA MA LEGE CINEVA SA NU MA SINUCIIIDDDD !


Publicitaeeee!!!!!!!


-Ai ho, ai ho, suntem pitici misto! Avem masini avem gagici si nisteste picioareeeeee miciiiii !


Doctorul specialist iti recomanda! :
-Buna, ma numesc Sakura Doctor si va recomand vopseaua de par care va lasa fara fir de par in cap... ok, poate doar cateva floace ! dar alea se rad cu bigul! Folositi Vopseaua noastra de par si va mai dam gratis si o crema expirata pentru pielea Dumneavstra! Va garantam ca o sa vi se inroseasca incat nu o sa mai aveti nevoie de bronz!


OTV, cel mai renumit canal TV din lume, va uitati cu o oarecare incredere la emisiune poporului!


Revenind in studio:


andra:-Acum ca am revenit in studio sa vedem daca alexia ajuns

Ioana: Niet, nu a ajuns

andra: De cand vorbesti tu rusă?
ioana:Nu stiu , asa mi-a venit sa zic
andra: OK ! o.0.. Acum sa mai citim câte ceva !
Naruto Uzumaki a fost gasit de politie cum fura un sul de hartie igenica. Acesta ţipa intruna la politisti sa il lase sa plece deoarece este deranjat la burta. Politia foarte insistenta a fost intoxicata cu un gaz periculos si toti politisti au fost internati la spitalul de urgenta in stare critica. Naruto Uzumaki este cercetat in libertate pentru intoxicare din culpa !


andra:Cred ca mirosea groaznic acolo

*poducatorul in casca andrei * : alexia tocmai a sosit !!!! auchiiii!!! AICI ALEXIA.... ANDRA VIN ACUUUM, TOCMAI L-AM CALCAT PE PRODUCATOR PE PICIOR...OUPS O_O


*alexia intra in studio si ne imbratiseaza pe amandoua (ioana si andra) si dupa incepem sa dezbatem noi subiecte de barfa*

alexia: Ok, am adus niste rosi ioana ! ... Sa vedem ce putem face cu ele !!!

andra: NUUU NUUU , E STUDIOUL ALB, O SA-L FACETI CA TOATE ALEAAAA, NUUUUUU VA OMOOOORRR @!!!!!!! NUUUUU!!!!


*studioul andrei e murdar tot, andra e la sectia de politie deoarece Le-a bagat pe cele doua in spital si a omorat trei oameni care au incercat sa o linisteasca. Dar nu-i nimic, urmatoarea emisiune o sa o facem de la inchisoare ! La revederee !!!! si Noapte buna ! *


Ioana tiam spus ca mai apari,sper sa iti placa tie si restul care imi cititi opera de arta
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 15:19

LOOOOOOOOOOOOOOL huh?
Dar eu nu gandesc asa good
Eu gandesc mai criminal lough
As vrea sa contribui si eu la aceasta opera de arta lough
La propiu.. ce zici? happy2
Daca vrei da-mi un pm cu id tau heh
Doamne cat am putut sa rad lough
Astept raspunsul tau rusinos
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 15:48

Sigur ca sunt de acord sa ma ajuti cu opera mea de arta si id este deja scris dar til mai dau eu:aum_andra@ yahoo.com,oh yes mai am o idee dar in ea apari tu,alexia si eu ,creed ca ma pun pe tastat si apoi daca vrei poti sa contribui si tu la aceasta opera din lumea asta mica si proasta:)))
te astept,bye happy2
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 15:50

Cu siguranta... vorbim pe mess happy
Vroiam sa fiu sigura ca nu te superi daca ti-l bag in lista good
Pe dr*acu vorbesc prostii lough
Nici n-am baga tde seama ca e ID tau la semnatura happy2
Ok... abea astept sa vad ce ne mai pui la dispozitie rusinos
Te pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 16:17

Andra a luat-o razna... se pare ca a dat foc la închisoare !!!




ioana : Bine v-am gasit, dragi telespectatori si cârtiţe din tufis…
Cine naibi a lasat geamul deschis ? Acum trebuie sa pun capcane si sa se aseze toti cretinii in ele sa ma dati in judecata dupa :…:
Bunnn, cum spuneam ....Dar ce spuneam ? Aaaa andra e la inchisoare pentru ca era sa imi rupa gatu si sa o dea cu capu de pereti pe alexia si accidental a omorat cativa oameni. Mamaaa ce chestie, pe vremea lu Pazvante Chioru faceai puscarie daca cateaua ta facea pipi la vecinu’.
Sa revenim…azi avem numerosi invitati…
*producatoru in casa : nu avem pe nimeni .Zambesteeee*
ioana : * cu o fata de ucigasa in serie* va omor idiotilor, va omor pe totiiiiii
*combo 1,2,3…50* O_O
ioana: Revenim, alexia vino aici. O_O .Staaaaaiii lasa drujba…
alexia: Pot sa mutilez pe cnva ?
ioana : Dai drumu, dar nu pe mn T__T
*Dupa 2 minute studioul era total rosuuu*
alexia: iti place culoarea ? Mai adaug?
ioana: Daaa, parca privirea mea de artista vede o pata alba acolo. Te ajut ? * scoate o mitraliera de sub birou si il impusca pe producator in cap* Mwuhahahaha
ioana: Sa revenim la chestii importante, ia te rog loc sa vedem ce e la stiri ca noi nu avem ce prezenta.
La TV : Mai multe crime au avut loc in preajma OTV-ului. Se pare ca o maniaca nebuna pe nume Andra a evadat din inchisoare si urla pe strada ca vrea branza o.O Revenim cu alte stiri dau legatura in studio. Baaa vine dupa noi fugiiii.
*O melodie dramatica se aude in studio-ul OTV si Andra darama usa folosindu-se de puteriile ei telechinetice si de o agrafa ^_^*
alexia : De unde se aude muzica asta T_T ?
andra : baaiiii, bani ,viata sau mustata ? ziceti repede ca musc >__< UUU ce culoare noua, imi placeeee. Unde sunt toti cretini ?
alexia : poi jumatate din capul prezentatorului e sub papucu tau si restul sunt pe undeva pe tavan in bucatele miiiciii…Pofta Buna
ioana : Avem nevoie de o echipa noua… recomandari ??
alexia,andra : :- ??
andra: Dai in papuciii mei gauriti mai important e …ce cauta Sasuke in chiloti in spatele tau ,ioana…si dece face balet sakura aiciii ?
ioana : Sasukeee am zis nuddd….trebuie sa ma relaxez si eu, nu ?
andra : Si sakura ?
alexia : exersez trasul la tina
andra,alexia,ioana : Asta a fost oameni buni ne vedem data viitoare…dacă nu ajungem la inchisoare toate ^_^
*Poc* capul sakurei sta putin cam intr-o parte dar va fi bn…*
alexia : Ops > J


Gata,Ioana te astept si pe tine sa vad ce iti poate capusorul ala plin de ideei
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 16:26

lough )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
DOamne ajuta... ce criminale suntem lough
In fine... abia astept sa fac si eu ceva criminal pe bune lough
Hmmm dar oare ce? hmm...?!
Mda... pai pana data viitoare mai vedem happy2
Va pup kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Lun 03 Oct 2011, 11:44

iar am ajuns tarziu :( scuzee...si mersi de dedicatia de mai suuuuuuuuuus :))
deci nu mai pot de ras, esti tare fato :)) mai punee please :))
criminale rau ce sa mai zic, sarcul studio :))
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Lun 03 Oct 2011, 17:46

Morrrrrrrr! Ma omori cu talentul tau! Amuzant rau si imi pare rau ca am ajuns asa tarziu! Da bine ca am ajuns! Era sa cad de pe scaun cand am citit ''alexia''. M-ai facut o asa mica criminala. Deci de acum sa se fereasca toti de mine ca musc si sa mi faceti si tema la fizica!
Hai ca astept next si ti log frumos sa ma anunti cu un PM. te pup foarte dulce! Yupi! Natiunea criminalelor la putere!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Fallen Angel
Academy Student
Academy Student
Fallen Angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe UnDeVa PrIn UnIvErS
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : suuuuuuuuuuuperrrrrrr......bunnaa

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Mier 05 Oct 2011, 15:08

deci chiar ai talent........ma doare burta de atata ras[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ........deci hai cu nextu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ca nu mai rezist.......doar nu vrei sa ma ai pe constiinta?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Joi 06 Oct 2011, 21:00

O singura intrebare: UNDE E NEXTUL ALA CA MA CRIZEZ ?!?
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 09 Oct 2011, 11:20

Andra ,
Eu mor de ras !
Cum poti fi asade inventiva scumpo kiss ?
M-am pisat pemine de ras =)))))!
Mai fa !
Mai fa , te roog mult !!
lough lough lough lough
Nu mai poot ,
lesin aici !
Te kiss dulce si te astept >:) .
Ja ne !
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Asss10Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19Dum 03 Noi 2013, 19:24

Deci Naruto + OTV = Parodie maxima =))))
Deci este genial =)))
Sasuke e mortalll =)))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) Empty
MesajSubiect: Re: Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))   Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=)) I_icon19

Sus In jos
 

Parodie naruto cu prezentatoarea Andra in direct siin reluare numai la OTV=))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-