Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 14:07

HY all,inca un fiic,dar acesta va fii mai special
sper sa va placa

Eu si prieteni mei ne plimbam pe strazile intunecate ale Craiovei,era o noapte de vara ,afara nu era nici cald nici frig,era potrivit,vantul adia usor prin parul meu roz bombom,mdea..vam cam lasat in ceata nu?ei bine va voi explica cum mai stau lucrurile:
Intai de toate:Buna,numele meu este Sakura Haruno,am 19 ani,parul de un roz bombon si ochii verzii ca merele crude,eu si gasca mea ne plimbam pe strazaile intunecat ale craiovei,gasca mea era formata din:Hinata,o bruneta cu ochii lila,de 18 ani,Tenten,o satena cu ochii caprui de 19 ani,Temari,o blonda cu ochii negri de 19 ani,Ino,o blonda cu ochii albastri de 18 ani,Andra,o satena cu ochii caprui de 19 anii,foarte usor de scos din minti fata dar ea e cea mai buna prietena a mea si Karin:o roscata cu ochii caprui spre rosu foarte fitoasa si enervanta,ok acum baietii:Sasuke Uchiha,un afemeiat care se crede bunicul pamantului care e si fratele Andrei,el e un brunet cu ochii de onix,e destul de dragut dar e prea plin de el dar mai are si momentele lui cand e mai...cum sa spun....mai agreabil,Naruto Uzumaky ,un blond cu ochii albastri ,hiperactiv care la orce ora din zi il vezi mancand ciocolata sau band suc cocacola ,o da si are 19 ani,Neji,un brunet cu ochii lila care este varul Hinatei si are tot 19 ani,Shikamaru,un lenes incurabil,brunet cu ochii negri de 19 ani,Sai un brunet cu pielea alba ca laptele si ochii negri de 18 ani si Robert,un brunet cu ochii albastri de 19 ani.
Mdeah....cam asta e gasca noastra,nu suntem multi dar nici putini,tocmai acum treceam pe langa fostul liceu ,colegiu,scoala sau ce o fii fost :Colegiul national elena cuza parca,acum cati va ani sau parca 7 ani invatam si eu aici,dar un cutremur sau un incendiu a distrus scoala si se spune ca cati va copii si profii inca bantuie scoala,eu nu prea sunt genu paranormala care crede in fantome sau blesteme sau deastea dintre noi toti doar Andra credea in ele,ea era pasionata de fantome,nu ma mir,ea e zodia pesti si se spune ca zodia asta e atrasa de paranormal,ma rog asa se spunenam de unde stii,dar se mai zice si de un blestem al scoli asteia,ca cine va intra in aceasta scoala nu va mai iesii in viata,ei bine eu nu creed in prostiia asta,e doar o chestie care e menita sa ii sperie pe cei prea curiosi sau prea prosti care vor sa intre in aceea scoala parasita.
Biata scoala,acum 7-8 ani era asa frumoasa ,popular,orce copil dorea sa invete in ea,dar acum daca va uitati la ea spuneti ca are vreo 100 de ani,ce frumoasa era cand invatam in ea,pereti erau de un alb stralucitor,nu era urma de praf in ea dar acum e distrusa,foarte mare pacat dar asta e viata,asa ia fost sortit,m-am plictisit sa va tot prezint fosta mea scoala si ma dor picioarele,sunt niste banci in ata scoli pe care putem sa stam,le sugerez prietenilor mei ideea si mergem sa ne asezam,eu mam asezat prima si tot asa pana mai ramassese un loc,numai roscata mai statea in picioare si urla ca nu are unde sa stea,zau ca fata asta incepe sa ma calce rau de tot pe nervi,da e clar de ce face asta,deoarece probabil,ce probabil,sigur ca vrea sa syea la Sasuke in brate,toti stiu ca ea are o obsesie pentru Sasuke,mdeah sa culcat cu el si acum se crede ca e iubita lui,dar e doar o c***a care a fost una din sutele de fete care au trecut prin patul lui,dar pe mine nu o sa ma vadeti facand asa ceva nici platita,ce platita nici moarta nu ma veti vede cu afemeiatul asta la brat,o nu,nici peste 10000....0000 de ani,recunosc ca e destul de dragut,dar e un idiot,a incercat o data sa ma sarute dar sa ales cu o palma de la mine si inca una de la Andra,el si ea se cearta foarte des si mai mereu se iau la bataie dar mereu cea care invinge este nimeni alta decat prea puternica si sarita de pe fix :Andra
Nestind cum au facut gasca rivala noua a aparut in fata noastra si era condusa de insusi Andua,cel mai enervant baiat din lumea asta mica si nebuna,of,ce or mai vrea si astia,nam de ce imi fie frica nu sunt singura am gasca cu mine,dar daca eram singura cred ca tremiram ca vargava intrebati de ce nu?ei va voi povesti o parte din povestea vietii mele,acum cateva luni Andu si unele din gorilele lui au incercat sa ma violeze,sarumana doamne ca Andra era cu mine,mama mia daca ati fi fost acolo cred ca ati fii confudato cu un supoer ninja decat o fata normala si mucio caliente,si cam asta e o parte din povestea vietii mele,Andu se uita cam pervers la Andra si la mine,dar acum nu mai suntem singure si vad ca Sasuke e cam rosu la fata,hopa sa enervat mr macho men al scoli noastre pentruca un aiurit se da la mine si la sora lui,dar nu pe noi creed ca ne vrea si apoi iam auzit rasul isteric:
-Ce dragilor de voi va este frica de aceasta scoala bantuita si parasita?hahaha
-Nu ne este frica de nimic,a sarit repede Andra
-Bine felino,daca tot sunteti asa de curajosi atunci itrati in scoala ,va provoc
-Prieteni ce ziceti?a itrebat bruneta intorcanduse inspre noi,toti am dat din capin semn ca da iar apoi Andra a renceput sa vorbeasca:
-Daca vom reusi atunci tu si gasca ta de maimute o sa...hmmm...nu imi vine nimik in minte,ce o sa faceti,lasati o sa decidem cand ne intoarcem,cat timp spunei ca trebuie sa stam ca sa castigam tampenia asta de pariu?
-Trebuie sa stati toata noaptea!
Cat!asta e nebun dar o vom face,am acceptat nu putem da inapoi ,am tras aer in piept si am intrat in scoala parasita nestiind ce ne va astepta inauntrul ei.....

sper sa va placa si vreau o critica dura biciuitor


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19Dum 25 Sept 2011, 18:10

Deci e destul de interesant faptul ca te`ai introus un fic,Andrutoo`!;)

Dialogul e ok , dar incearca sa descrii stiu eu locurile sau personajele si povesteste indirect. Nu te grabi. Nu mai folosi expresia "mess" :"mdeah" si "hmmm". Nu prea cred ca se potrivesc. Te sfatuiesc sa renunti la cuvintele din spaniola, pur si simplu imi sar in ochi si devine enervant+faptul a nu cred ca stiu toti ce inseamna macho[frumos] mucho[mult] sau caliente[fierbinte]. In concluzie ficul este bun in proportie de 70%..ceea ce e un procent mare! LuckNess<3 TE`Pupaceste!!:Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) 208323..Astept nextuu!


Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19Mar 11 Oct 2011, 23:29

fic nou frumos si numai doua comm-uri?ei bine uite unul de la mine ei bine ficul si ideea sunt originale pana acum si interesante si mi-ar placea sa vad nextul mai repede daca se poate scoala aia imi place mult si eu sunt genul atrasa de paranormal asa ca.............da-i bice cu nextul


Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19Mier 12 Oct 2011, 15:37

Eu nu prea le am cu critica, :-??

Dar imi place ficul, las critica pe seama altora!
Eu una, astept next-ul, si sper sa-l aduci repede!


Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19Mier 12 Oct 2011, 15:56

Pai ma bucur ca ai inceput un nou fic insa...

Mai ai de lucrat.

Ai grija la ascpect pentru ca nu ai lasat spariu intre paragrafe si e foarte greu de citit. :(

De asemenea nu prea ai descriere sentimentala ci doar materiala sau fizica. La inceput cand ai tot zis ca ''el e Xulesc si are nu stiu cati ani.." Mai sa adorm, erai prea monotona...

Ai avut la sfarsit putin cam mult dialog si greseli de ortografie. Fi mai atenta! :)

Oricum astept cu nerabdare nextul ca sa vad ce li se intampla in scoala bantuita! >:)

Ce horror e! :)) :x

Te kiss !


Bee ^.^


Once you go black you never go back
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19Dum 16 Oct 2011, 16:56

Ei bine am venit si eu! Ideea este super si eu sunt interesata de paranormal.

Imi place ca ai folosit cuvinte in spaniola, mi se pare o limba interesanta si romanitca.

Ei bine abia astept nextul, Bye!Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) 127686 Acum trec si pe la ficurile mele ca ma omoara fanii!Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) 277621



Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) 53590813Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) 53590815Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) 53590816

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) 53590911
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Asss10Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19Lun 26 Dec 2011, 20:11

Nu ai mai scris, deci ficul iti va fi inchis.. dap !


Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) Empty
MesajSubiect: Re: Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)   Horror Escuela   AMOR LA MALDICIÓN(16+) I_icon19

Sus In jos
 

Horror Escuela AMOR LA MALDICIÓN(16+)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-