Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 02 Oct 2011, 13:28

Deci... inca mai lucrez la titilu, nu ma judecati. L-am facut acum cativa ani dar vor fi cateva modoficari majore pentru ca atunci eram incepatoare ! Primul capitol este putin inspirat din serial si este mult mai modern decat in serial.Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 384738 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323 Are si personaje dn Vampire Knight!Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 169309

Capitolul 1 p.o.v Sakura

( Bun venit inapoi!)



Ploua. Stropii mari si reci se izbesc de pamant. In aer pluteste un miros de pamant umed care te imbata si te face sa te relaxezi. De cand a plecat Sasuke m-am despartit de Konoha impreuna cu Naruto si am luat-o pe cai diferite pentru a ne antrena si a ne intoarce cu gandul de al salva pe Sasuke de latura sa intunecata si lina de ura. Plec de la balcon si ma duc in camera mea. Am renuntat foarte mult la roz, acum am 19 ani doar. Ma numesc Sakura Rosselinda Haruno, de fapt ma numeam, acum ma numesc Kuran. Mi-am descoperit acum cateva luni adevarata familie. Parul meu este tot roz, lung lana la spate. Sunt bucuroasa dar si furioasa, azi plec in Konoha. Bucuroasa ca imi voi intalni toti prietenii mia ales Naruto si furioasa ca pana la urma il voi intalni pe brunet. S-a razbunat, este in sat in acest moment. In tot acest timp dreagostea pentru el a devenit ura. Ma imbrac intr-un plover gri si niste blugi negri pe picior. Ma uit pentru ultima data in camera cu peretii de culoarea negra cu modele florale albe si pe jos parchet. Patul se afla in mijloc acoperit de asternuturi rosii din matase, in dreptul lui se afla usa de la balcon acoperita de draperii albe transaperente din matase si biroul din lemn de pin ca are pe el laptopul si cateva carti. In fata patului se afla plasma LG. si langa usa de la dressing. In partea stanga a patului se afla o canapea din piele alba cu o masuta in mijloc si in parti doua canapele. In spatele patului se afla biblioteca din lemn de artar si plina de carti vechi si intr-o limba in care umai clanul Kuran o intelege, printre acestea fiind si eu, impreuna cu usa alba lacuita de la iesire.

In cele doua parti ale patului se afla duoa noptiere negre cu veioza pe ambele si pe una tabloul cu echipa 7. Totusi, sa dori ca Sasuke sa fie inlocuit cu Sai. Sai este mai dragut decat el si chiar am aflat ca face parte din clanul Kuran, fiind fratele meu. M-a invatat sa pictez, iar eu l-am invatat sa saiba sentimente. Are si o prietena pe nume Rin. Foarte draguta. Ochii mei verzi ca iarba cruda il privesc cu ura pe Sasuke. Ura si numai ura am pentru Sasuke. Pe cealalta noptiera se afla o vaza alba cu trandafiri de toate culorile. In fine, toate bagajele mele sunt deja in Konoha, dar duse in secret ca sa nu afle nimeni. In tot acest timp am fost antrenata de unchiul meu Kaname si matusa Yuki. Le sta foarte bine impreuna si se iubesc extrem de mult! Ei doi au plecat mai devreme, sa verfice daca totul este pregatit. Abia astept sa-i vad pe Sai si Naruto. Inca cateva surprize : Mama si tata l-a adoptat pe Naruto deci eu, Sai si Naruto suntem frati. Desigur ca ei doi se inteleg perfect. Naruto la invatat pe Sai sa se distreze, iar Sai la invatat pe Nruto sa fie mai calm. Orochimaru a facut pace cu Konoha si a renuntat la experimente si Akatsuki a venit in Konoha si am facut si cu ei pace, amandoua datorita mie.

Cam atat! Sper sa va placa!

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 02 Oct 2011, 13:34

Deci imi place, place, place

Idea-originala

Descriere-foarte bune

Te pricepi foarte bine si vreau next-ul

Se stie asta deja

Te rog sa ma anunti si pe mine

Ok?
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 02 Oct 2011, 13:39

Buna draga mea ! :
Pot zice ca-mi place inceputul, dar adu repede capitolul 2 ca sa vad reatia lui Sasuke >:)

Electronic :)


Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 02 Oct 2011, 13:43

Hm...

Ce pot spune?

Ideea e originala si nu prea... Totusi imi place dar mai ai de lucrat, astept sa vad cum o dezvolti. :)

Descrierea iti cam lipseste. Ai nevoie de descriere sentimentala nu de cea materiala. Bineinteles si aceea e importana, insa tu ai spus in 4 randuri cum arata camera Sakurei.

Ai avut cateva greseli de tastare si de exprimare, nu e mare paguba se rezolva cu edit...

Actiunea mi se pare usor grabita si pana acum ai drepate titlul nu prea merge.

Un lucru care nu-mi place este sa ai o plasma L.G. in lumea ninja... Sti, mi se pare putin ciudat, parerea mea.

Capitolul e cam scurt, dar merge. :)

Astept sa vad cum evoluezi!

Te pup dulce si spor la scris! kiss in love

P.S. Anunta-ma cand pui nextul! :)


Once you go black you never go back
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 02 Oct 2011, 13:58

V-am spus ca o sa fie mult mai modern la inceput!Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 947835 Cu ideea o sa o vedeti, inca ma mai gandesc la una minunata. Nextul s-ar putea diseara sau maine seara.



Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590813Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590815Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590816

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590911
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 02 Oct 2011, 14:21

ce tare ficul tau cel no imi place ideea este originala si ina ceva spune-mi te rog ca cei doi sunt din vampire knight.....iubesc serialul asta l-am vazut de vreo trei ori si tot imi place deci spor la scris......astept nextul....Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323


Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 02 Oct 2011, 14:34

WOW!!! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 385627 Nu mai pot rezista! Vreau next urgent!!!!! Este super ideea ficului tau!!!! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 544217 Spune-mi ca o sa mor de ras la urmatorul capitol! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 947835 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 301723 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 78717 NEXT,NEXT,NEXT!!!!!




Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 13:15

Nah ca am venit si eu, sper sa va placa!



Capitolul 2

Cobor jos si nu mai fac nimic, ma duc direct la masina si intru in ea. Nu vreau decat sa-mi vad rudele si prietenii. Cat de dor imi este de glumele lui Naruto, de Sai si de... nu, de Sasuke nu imi este dor. Dupa parerea mea poate sa arda in focurile Iadului. Parerea mea... Dau drumul la radio si se pare ca am nimerit pe un post indian. Oftez incet si accelerz, sper din suflet sa nu fac vreun accident. Ultima data cand am mers cu viteza asta era sa ma izbesc intr-un camion. Sunt altfel acum, nu mai sunt aceeasi fata sincera si nebuna dupa Sasuke. Desi... nu am avut relatii cu baietii pana acum. De ce? Pentru ca nu stiu sa se comporte cu o fata, de-asta! Rad usor, unii chiar ma cred diabolica. Am devenit dintr-un ingeras cuminte, un demon orbrazinc rau, rau de tot! Sasuke nu este singurul care poate jigni, asta este sigur! Ii arat eu cum se jigneste cu adevarat. Inainte eram energica, plina de viata, detalii, detalii... iar acum sunt calma, rea, obraznica si ma razbun pe cine ma ranseste catusi de putin, pentru ca Sakura Rosellinda Kuran, nu uita niciodata!

Conduc ca nebuna pe strada imbracata intr-un trening negru iar afara s-a lasat intunericul. Ochii mei verzi ca si ochii unei pantere stralucesc in intuneric. O sa vada Sasuke de mi se spune ”Pantera neagra”. A facut o mare, mare greseala ca m-a ranit, iar acum trebuie sa plateasca. Ajung intr-o padure atat de cunoscuta mie, parca inca ma mai vad sarind prin copaci. Amintiri... amintiri frumoase, dar totusi urate. Peste putin timp se vede poarta satului Konoha si intru. Ma duc direct la biroul lui Tsunade, desi nu prea ar fi politicos deoarece este 10:30 noaptea. Ehh... nu o sa se supere daca dau buzna oricum supararea va fi acoperita de fericire. Imi i-au din masina pelerina si imi acopar fata cu ea, apoi incep sa alerg pe scari pana ajung la usa.



pov Sasuke



Stau plictisit si ma uit pe geam, in timp ce mumia de Orochimaru vorbeste cu Tsunade. Cat voi mai suporta chinul asta? Eu am dorit sa vin pentru Sakura, dar cand am ajuns am aflat ca a plecat. Si o mai am si pe Karin pe cap... Nici eu nu stiu de ce am ales-o pe pitipoanca asta! Cineva sparge usa si in incapere intra o fata cu o pelerina neagra. Ma ridic si-mi pregatesc sabia dar Tsunade mi-o i-a inainte. Pentru o fractiune de secunda am inchis ochii si cand ia-m deschid Tsunade pe jos. Fata isi da usor pelerina jos si mare imi este minunea cand o vad pe...

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 977748



Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590813Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590815Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590816

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590911
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 13:21

huh? cat e de frumooos huh?
dance2 cat imi place de Sakura, imi place de ea mai rea in love
nervi! scuze ca nu am comentat si primul capitol dar sunt cam neatenta si nu am citit..pana acum love
abia astept sa vad si next-ul dance2
pregateste-te, Uchiha biciuitor
spor la scris kiss
anunta-ma cand pui next-ul. good


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 14:28

O doamne! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758 Este...WoW! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 385627 Nu am ce zice! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 384738 Cum am mai zis incredibila ideea ficului! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 385627 Te-as ruga sa-mi dai si mie un PM cand vine nextu' si sper sa fie curand! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 544217 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 78717




Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 14:44

Mi-a placut foarte mult.Te rog frumos cu curesica de-asupra sa pui nextul.Te rog anunta-ma si pe mine cu un pm si iti ramana datoare.

Bye-Bye

Roxy
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 19:13

Wow... nu ma gandeam ca va place atat de mult...Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758 eu ma gandeam sa il inchid.Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 307712

Capitolul 3 pov Sasuke

... Sakura. Deci... nu-mi vine sa cred! Si ce bine arata! Gata Sasuke, calmaza-te pentru ca daca a pus-o pe jos pe Tsunade cine stie ce-ti poate face. Stai putin, dar este indragostita de mine deci o am la degetul mic. Si nu cred ca si-ar rani iubirea. Ma trezesc la realitate cand Tsunade se ridica de pe jos ajutata de Sakura si se imbratiseaza. Pe usa isi face aparitia Naruto si Sai care se pare ca au auzit galagia si au venit sa vada ce se intampla.

- Sakura?! spun cei doi netoti in cor. Sakura incepe sa rada si toti ne uitam la ea confuzi. De ce rade? Ce i se pare amuzant?

- Vai de mine, daca au venit matusa si unchiul categoric vin si eu! spune calma la inceput, iar la sfarsit racneste. Se pare ca am o noua jucarie...

Sakura:

Am intrat pe usa dand buzna iar Tsunade-sama sa ma atace. Ii blochez atacul si intr-o fractiune de secunda se afla pe jos imobilizata. Mai, mai, mai, pe cine avem aici? Orochimaru si Marele Uchina! Abia astept sa le vad fetele cand o sa-mi vada fata. Imi dau pelerina usor jos, mai intai zarindu-se ochii, apoi parul rozalui si este data de tot jos. Sasuke mai sa faca infard cand ma vede. Ma analizeaza din cap pana in picioare si se opreste la decolteul care este potrivit. Mda... port o rochie alba pana la genunchi simpla. Oftez si o ajut pe Tsunade-sama sa se ridice, imbratisandu-ne. Pe usa apare Sai si Naruto iar cu o falca-n cer si una-n pamant imi pronunta numele. Incep sa rad si apoi le spun rastit ca daca a venit unchiul si matusa categoric am venit si eu! Ii spun lui Tsunade-sama ca este tarziu si ca vreau sa discut cu fratii mei, asa ca plecam.

- Si... Sakura am auzit ca ai pus-o pe bunica Tsunade intr-o fractiune de secuna la pamant. Este adevarat? OMG, ce repede circula vestile pe aici! Dau aprobator din cap si Sai continua:

- Ce e Naruto, nu stii de ce este in stare surioara noastra? spune si imi da un cot. Eu zambesc si le spun ca ar trebui sa mergem acasa, dar Naruto se pare ca nu este de aceeasi parere:

- Nu! Nu, nu, si nu! Shikamaru da o petrecere super-extra tare si trebuie neaparat sa mergem. Mai ales ca va fi si Sasuke... Cand aud numele imbecilului ii spun lui Naruto.

- Naruto, il urasc pe Sasuke! Nu vreau sa aud de el. Il plac pe Sasori, nu pe Sasuke ai inteles? Amandoi raman cu gura casacat, na.... trebuia sa spun ceva! Dar Naruto nu renunta!

- Bine, dar tot trebuie sa vii!



Cam atat! Va Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323 si Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 977748 pentru comm-uri!Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 127686 Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758



Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590813Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590815Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590816

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 53590911
Sus In jos
Pufoshenia996
Academy Student
Academy Student
Pufoshenia996

Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Bunny!

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 20:30

CAND CITESC ASTA wtf FFFF. BUNA DESCRIERE...NUMAI CA NU ARE DELOC ACTIUNE...ORICUM E DORA PRIMUL CAPITOL..ASTEPT NEXTU..bay-bay
Sus In jos
Pufoshenia996
Academy Student
Academy Student
Pufoshenia996

Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Bunny!

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 20:33

iubesc acest fic...ABIA ASTEPT NEXTUUUUU dance2
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 21:31

Doooamne! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 385627 Ce dragut a fost capitolulDragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758, dar sincer nu ma asteptam sa il pui asa de repede! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 947835
Oricum, nici nu pot sa crede ca te-ai gandit sa-l inchizi! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 359687 Imi vine sa te bat, dar nu o voi face deoarece te iubesc! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 78717 Ai prea multa imaginatie ca sa fie risipita! Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 947835
Astept next!
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323




Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 21:35

in love grazie pentru ca m-ai anuntat kiss
love gagicar si Uchiha asta, numai la decolteuri lough
dance2 e superb, continua, continua, contiuna! kiss
kiss huh? imi place absolut tot la ficul tau in love
❌ astept next-ul si te rog sa ma anunti kiss
spor la scris!kiss kiss a hug


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Dum 04 Dec 2011, 22:53

Heii, am ajuns si eu p-aici. ^^

Imi pare rau ca n-am ajuns mai devreme. :o3

Ficul tau e superb :x

Imi place foarte mult ideea, abia astept sa vad ce se va intampla cu Sasuke si Sakura :o3

Spor la scris draguto. a hug

Te pup kiss


    Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Lun 05 Dec 2011, 19:31

Multumesc mult de tot ca m-ai anuntat.Te iubesc atat de mult. Imi place cum ai continuat. Ce tot o mai lungesc?Se intelege de la sine ca vreau nextul repede si degraba.Spor la tastat.
Te pup.
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Mier 07 Dec 2011, 00:40

foarte interesant fic-ul huh?
chiar imi place ideea huh?
nu am ce sa comentez huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Mier 07 Dec 2011, 15:04

ioiiiiiiiiii...fic nou, dar am ''aterizat'' cam tarziu la el....ideea mis e pare interesanta :x deci astept nextul please kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
kitty_glosed_girl
Academy Student
Academy Student
kitty_glosed_girl

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : forumul?
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Mier 07 Dec 2011, 16:02

Wow... foarte dragut ficul!Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 962758 Abia astept next Elena, sa nu crezi ca nu am ghicit ca esti colega mea de banca. Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 208323
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Mier 07 Dec 2011, 16:53

CE?! huh?
2 CAPITOLE ?! huh?
SI EU ABIA ACUM CITESC FIC-UL? what?
DOAMNE E MINUNAT! al noualea cer
ASTEPT NEXT-UL please


Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
D3In 3Ng3L
Academy Student
Academy Student
D3In 3Ng3L

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : peste tot dar niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna perversa

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Mar 27 Dec 2011, 18:43

Minunat fic da hai mai repede nu NEXTU please




pwp doolce kiss
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Mar 27 Dec 2011, 21:56

Am aterizat si eu aici tocmai de pe pluton asa ca m-am gandit ca ar fi bine sa arunc si eu o privire. Imi place la nebunie ficul si imi place ca ai adaugat si personaje din vampire knight. Chiar ador anime-ul asta.
Te rog sa te grabesti cu next-ul si sa ma anunti si pe mine cand il pui.
PwP dulce de tot la tine kiss


Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 1038902d4n6wjrauv
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 1185528_382197825239589_1994385887_n
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19Mier 07 Mar 2012, 19:31

Buna!
Pai ma bucur ca dau comentaruiu la ficul asta.
Este foarte frumos, daca ai face capitolele mai mari ar fi perfect, dar cred ca sti asta deja.
Si Sasuke a venit pentru Sakura inapoi?
Iar Sakura il uraste lough
OK, OK, astept next-ul si sper sa ma anunti cand il pui kiss



Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )   Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 ) I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste intre un trandafir alb si unul negru. ( sasusaku +16 )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-